Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
...už máš absťák jo? ;-) To je dobře...já nemůžu vůbec nic protože jsem na sobotní vyjížďce do Kralup nad Vltavou přelítla přes řídítka a udělala salto i s kolem, měsíc před svatbou, skvělé, naštěstí mám stres z toho abych neměla vypálené ramínka od tílka nebo něco tak jsem měla mikinu a dlouhé kalhoty takže odřená nejsem vůbec ale mám naražený loket a zápěstí, hold přístání na beton :-D ...výzdobu nafotím až o víkendu, protože už mám skoro všechno odvezené v Opavě takže to budeme dávat nějak dohromady a plánovat jak to prostřeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ty řádíš teda :-D Já už mám ramínka solidně, je to vidět na zkoušce posledních šatů :( Ale to asi pořeším solárkem před svatbou, bohužel se mi záda opalujou hrozně rychle a v mikině bych třeba dneska umřela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybyste viděly mě, jak jsem šíleně opálená, to byste koukaly :-) Ruce a ze včera opálený dekolt z té tůry a chycený krk..bomba..ještě, že už mám po svatbě :-D Jinak piju holou vodu z kohoutku, máme výbornou..ale přijde mi, že jsem hodně zavodněná a navíc, každý snese jinak..někdo 3 litry, jinému stačí litr a půl..Kafe piju občas, ale k tomu vypiju i sklenici vody..v zimě piju ovocné čajíky..
Odpovědět
Profilova fotka
...já jsem někde viděla krásnou nevěstu a ta to měla vypálené zepředu i zezadu a vypadalo to teda drsně :-| takže z toho mám fakt fóbii ať se mi to taky nestane...opaluju se dobře ale mám pocit že těch ramínek se těžko zbavuje, takže se toho snažím vyvarovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vdávala v červnu 2008, chodila jsem do solárka, ale myslím, že jsem malinko ramínka od sluníčka měla..ale nic strašného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky, tak já už mám ruce, tvář,záda i dekolt jak "cigánka" opálený, ramínka trochu mám, ale dávám si pozor a když jsem venku tak je co chvíli posouvám na jiné místo a hezky se to srovnává, navíc budu mít k šatům krajkové bolerko, takže by to až tak nevadilo
Odpovědět
Profilova fotka
...já jsem byla teď 2x na solárku a pomalu rovnoměrně hnědnu...na sluníčko moc nechci protože by se to se solárkem nemělo moc kombinovat...mě se hrozně rychle opálí záda hodně do tmava a pak se loupu a mám tam pak bílé fleky, takže tomuhle se chci vyhnout no ;-) chci být jen trošku hnědá, byla jsem na první zkoušce šatů den po tom, co jsme se vrátili z Thajska a paní mi říkala že to s tím solárkem nemám přehánět že je to pak obrovský kontrast s těmi bílými šaty :-D tak jsem jí to vysvětlila, že jsem byla na dovče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ale mě se to líbí, hezké opálení a bílé oblečení. Z chorvatska jsem taky byla jak černoch (rychle a dobře se opaluji)a k bílým šatům to vypadalo skvěle, na jedné večerní fotce jdou vidět jen ty šaty a zuby :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale se solárkem bych to taky nepřeháněla, myslím že jde pak hodně poznat že je to opálení ze solárka. sestřenka byla se solárka mooooc opálená a ke krémovým šatům to vypadalo jako by byla napatlaná samoopalovacím krémem,ze sluníčka je to opálení trochu jiné (zas jak u koho, každý chytne jiný nádech hnědé)
Odpovědět
Profilova fotka
...no někdo se ze solárka opaluje do oranžova to je šílené, ale to naštěstí není můj případ, mě stačí 2x zajít na turbosolárko kam chodím a jsem hnědá, jen pak trošku udržovat ;-) používám kvalitní solární kosmetiku, je fakt že se někdo matlá ještě nějakýma bronzerama nebo samoopalovákama a to jsou pak barvičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko :) Já bych teď v tom horku na solárko neměla sílu, zato v zimě je to žůžo, zaháním tak depku z nedostatku sluníčka, stačí jednou az měsíc a hned je veselej :) Ale tak třeba bude v září zima nebude mi to vadit :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kočky, já vlítnu na solárko v pátek - nějak nestíhám.........ale už i tak mám lehký nádech, úplná běloba nejsem ;-) naštěstí se taky dobře opaluji, tak si myslí, že těch 14 před svatbou stačí až do háje 8-) jinak jsem byla včéra zase cvičit - to vedro mě fakt umorduje.........mě se teda špatně cvičí, když je hroznej vzduch, jenže tam není žádná klima,jen otevřená okna...........no, asi se teďka vykašlu na cvičení v tělocvičně a asi radši popadnu brusle a půjdu si zabruslit na Račický kanál - to bude asi mnohem lepší 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...no já teď ani na to solárko nemůžu protože mám všude modřiny a trošku odřeniny na nohou tak ať nemám vypálené fleky, snad se to brzo zahojí a budu moct vyrazit doladit barvu ;-) v tom vedru je cvičení šílené i s klilmou, pamatuji si živě jak byl narvaný sál ženskýma a klima vůbec nestíhala, všechny zrcadla v místnosti byly zamlžené a já jsem šla do mdlob :-D na čerstvém vzduchu je to mnohem lepší to je pravda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ju, posledně musela i vytírat, protože byla úplně vlhká podlaha a to by jsme si tam rozbyli asi papulu 8-) A nebo budu muset vymyslet něco jinýho - ale ty brusle mě teda baví asi nejvíc a nebo nějaký to plavčo - teď je furt krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla včera cvičit, venku bylo úmorně, ale uvnitř bylo skvěle, navíc jen pár lidí, takže pohodička. Ale fitko, kam jsem chodila dřív, je v létě humus, žádná klima, žádná okna, hrozně moc bab a hnus vzduch, proto jsem tam přestala chodit (i když jsem ho měla zadáčo) a radši si zaplatím, hlavně když nemusím to dotho zapoceného smrádku, ble ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...když je to dobře klimatizované, je to super, člověk pak ani neví že je venku nějaké vedro a cvičí se báječně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona tam snad ani nebyla puštěná klima, spíš dobře postavená budova, do oken nepraží a luftovalo to. Prostě ideál. Zato v práci tento pocit jaksi nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem přes vedra vynechala cvičení, protože tam bylo na padnutí už jen při vstupu, ani jsme nemuseli cvičit a už z nás lilo.... je třeba využít hezkého počasí a raději si zajdu na brusle nebo kolo
Odpovědět
Profilova fotka
njn, bohužel tam kam chodím - tam je to super, jsou tak skvělý holky, skvělá cvičitelka, ale s tím odvětráváním je to bohužel dost nedomyšlené - v zimě je to v pohodě, ale v létě - hrůza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nápodobně, chodíme cvičit zumbu do klasické tělocvičny a sotva tam jde otevřít pár malých oken, je tam jak ve skleníku a k tomu 50 upocených ženských.....nedá se tam dýchat
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to znám .....vystihla jsi to přesně.........ale nějak se té zumby přes to léto nechci vzdát - každou chvilku cvičíme nové sestavy a pak bych po prázdninách přišla a vůbec bych se nechytala...........takže budu chodit i přes to léto, co to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás zumbu přes léto zkrátili na 1hodinu týdně, protože budou všichni na dovče a přes léto prý skoro nikdo nechodí když je hezky, jsou lidé spíš u vody, na horách, na kolech....
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to dělají ve spoustě fitek, nakonec i lektoři chtějí jet na dovču :)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj dělá se to, protože opravdu každý vyrazí radši někam ven a zájem o posilovny a cvičení uvnitř není tak velký jako jindy
Odpovědět
Profilova fotka
to my se ptaly cvičitelky - řekla nám že přes léto normálně - že jen asi 14 bue mít dovču, ale že jinak může furt - tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale že se to tak dělá, to máte pravdu.....sama nás tím překvapila :-D
Odpovědět
Mně by ta zumba hrozně lákala, ale tady u nás nic takového nedělají, tady tak max kalanetika, spinning a to je otrava, baví mně brusle, ale na našich silnicích to jde maximálně v autě. Na brusle musím 30 km autem. Líbilo se mi, jak jste psaly, že bylo horko a máte výčitky, že jste necvičily :-D Já začínám cvičit rok a ještě jsem nezačala- v zimě je brzo tma a chce se mi spát, v létě je mi moc vedro, pak zase nechci cvičit, protože mám čerstvě umytou hlavu a nechci si jí zapotit a pak znovu mýt :-D Jsem na pěst, fakt :-D Dříve jsem měla sestavu, kterou jsem doma každý den hodinu cvičila a po třech týdnech jsem si zvykla, že se nemusím přemlouvat, ale pak jsem odjela na tři týdny na dovču, vrátila se a už nezačala a to mi vydrželo až doteď :-D Svatba je za 3 týdny, tak to už asi nevytrhnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já měla taky problém se dokopat, mytí vlasů z duše nesnáším (kdo má drbat tolik chlupů), ale zas ten pocit po cvičení :-D Včera jsem tu hlavu pod vodu po cvíču strčila, takže dnes jsem v práci za ovci, neměla jsem sílu v tom vedru na sebe foukat horký vzduch z fénu a vlasy rovnat. Ale s tou dovčou máš pravdu, z toho mám strach, že jak přestanu na týden, tak pak budu líná...
Odpovědět
Profilova fotka
Zumba je vážně skvělá......strašně moc mě chytla.....nedám na ní dopustit. Já když chci na brusle, tak taky musím sednout do auta a dovést se cc 7km dál na Račický kanál - možná ho znáte, konají se tam pravidělně mistovství ve veslováních a v podobných věcech - dračí lodě a tak :) a tam je kolem toho kanálu úžasná asfaltka - hlaďounká, nová - no jezdí se tam jedině na kolečkáčích, ale i na kolách......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
toho se taky bojím - přestat - ale snad k tomu nedojde - znova vše rozhejbávat a zvykat si - to je hrůza!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?