Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Já nějak ztrácím chuť do všeho, dnes je mi fakt mizerně, venku krásně, já budu zase zavřená doma :-( Akorát jsme ráno odvedla Johanku do školky, v poledne pro ni půjdu, máme to tři minuty od baráku. To si fakt užiju procházku ]-( Valentýna má pořád horečku, vypadá příšerně, náladu má taky příšernou, to bude zas tejden... snad se aspoň vyřádím večer na heatu. Ráno jsem si cestou ze školky koupila sušenku |-| ]-( Jsem přesně ten typ, co v depresi žere jak nezavřenej ]-( A manžel včera nesehnal burčák. Všechno špatně ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem snědla celou Milku ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
michvon - hlavu vzhuru, tak si taky oddachni, dej si nejakej peknej film, at se nalada zlepsi. to pocasi tomu taky moc neprospiva ..... a holt si burcak date az dneska :-)
Odpovědět
mich: já se taky ve stresu cpu... a honí mně chutě... Ale uklidnim Tě, na pohled je venku krásně, ale je tam hrozná kosa... Já zase vypustila posilovnu. Teď už chodim cvičit jenom jednou týdně :-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že já musím :-D ne, chystám se na spin i zítra - zas obhlédnout někoho jiného, pak ve čtvrtek, ale víkend máme samé akcičky (zapíjení děcka, kolaudace u známých), tak si pěkně nacpu bříško ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se dneska docela držela - obědy si dávám v práci normální, k tomu zdravá snídaně, zelenina a jablíčka, snad na to zas najedu ... ikdyž po práci jsem šla posedět s kamarádkou a byl zákuseček - obhajuji to tím, že to byl skoro samý jogurt tvaroh a ovoce :D:D:D tak ať se daří ;-) ve čtvrtek jdu na squash!
Odpovědět
Ahoj dámy, tak já mám dole další kilíčko. Včera u mě byl můj dvorné masér a moc mě potěšil, prý je to na mě dost vidět. Tak 3 už jsou dole. jestli to tak půjde dál, tak se do svatby ztratím :-D
Odpovědět
Ahoj všechny ;-) Jani, jak bylo na squashi? luc: Když si lidi začnou všímat, tak to fakt potěší, že? Kolik chceš dát dolů celkem? Já byla dnes konečně zase cvičit. Ale je to nahouby, jak nechodím pravidelně, tak mi klesá výkon ]-( Na váze jsem 14 dnů nestála, ani jsem se neměřila, nebylo kdy, ale o víkendu bych nějakou tu kontrolní přeměřovačku chtěla udělat, abych věděla, co se mnou dělá změna životního stylu...
Odpovědět
ahoj holky, tak to vam teda "zavidim" ja at se snazim dodrzovat stravu jakkoli, ne ne na cm zhubnout:( nejvic me stvou ty moje panve, mam je desne siroky a ty kosti asi hold nestlacim:(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak ja na cm taky nijak nezhubla (snad krome pres prsa) :-D ale poznam to na obleceni, hlavne na bokovych kalhotech. ja kdyz neco zhubnu, tak se mi krasne ukazou ty kycelni ksoti, nebo jak je nazvat, a mam pekne ploche brisko. ale nozky a zadek je jaksi vic resistentni .-D
Odpovědět
no prave, zadek a boky:(( to je kamen urazu i u me...kycelni kosti mi lezou, s briskem taky nemam problemy, ale to je tak asi vse:( a jak rikas, jak jsem byla plocha, tak zcinam mit pocit, ze mi ty prsa vylezou asi na zadech:(( haha
Odpovědět
ichti: A jak jsi na tom s mírama a váhou? Klidně do IP ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ubi:ja nevim jak se to do IP posila:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem nějaká chcíplá, obávám se, že na mě leze chřipka :-( dneska sotva sedim, natož abych něco dělala. Zítra chci do posilovny, ať se děje co se děje, už jsem skoro tejden zavřená doma, tak se potřebuju vyřádit. V úterý jsem byla večer na heatu, měla jsem půjčenej sporttester, měly jste to někdy? tep mi lítal přes 170, to neni divu, že tolik nehubnu, ale na kondici je to paráda, už udejcham cokoli x-)
Odpovědět
ja myslela, ze cim rychlejsi tempo, tim lip?:) ne?
Odpovědět
ichti: Musíš kliknpout na tu obálku se šipkou, co mám u příspěvku v pravo nahoře ;-) mich: nikdy jsem to něměla, ale jednu dobu jsem uvažovala, že si to pořídím... Akorát jsme si dnes v posilovně pochvalovaly, že i kdybychom nezhubly, tak zlepšení fyzičky je každopádně setsakra poznat.
Odpovědět
Profilova fotka
itchni, na hubnutí ne, to je právě taková zrada. Hubne se hlavně při zhruba 70-80 % maximální tepový frekvence, což je v mým případě do cca 150 tepů za minutu. Ale na kondici je čím víc, tím líp dobrý.
Odpovědět
mich...ty brdo a ja myslela, ze cim rychleji valim pri jakymkoli sportu, tim lip :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, já na to koukala na netu, no leda bych napsala ježíškovi, stojí to děěěsný prachy =-) =-) =-) nejlevnější, základní model je cca za 1200, a to já bych chtěla i takovej, co spočítá kalorie, a to už je zase dražší. naštěstí to u nás ve fitku půjčujou. jojo, kondice je poznat hodně, na oblečení je to taky poznat, tak bysme měly bejt spokojený, co? ;-)
Odpovědět
ichti: a kolik měříš? podle těch mír jsi docela hubená...
Odpovědět
Profilova fotka
mich - ja si poridila sporttester pres net, a asi za 900. je to takova hracicka. ale jinak je pravda, ze tep na spalovani mam ja mit od 130-150. coz je fakt lehka projizdka na kole. pri spinu mi casto vylitne na 170, 175, a prumerny je okolo 165. na kole zas vidim jak ale diky treninku rychle jde dolu (po poradnym kopci pada rychle). sporty jako heat, spin, squash jsou obecne s vysokym tepem. na spinu se delaji treba specialni hodiny na hubnuti, kdy se jedou pomalejsi tereny s nizsi zatezi a sleduje se tepovka. ale sport obecne je pro telo zdravy, sice treba zrovna v tu chvili nespalujeme tuky, ale posilujeme kardio system a ziskavame fyzicku :-) a drzte mi palce, jdu na spin, mame novou aparaturu a sluchatka a ja s tim neumim (dnes to budu zkouset poprvy ... :-o) packo
Odpovědět
Profilova fotka
Vecernice, tak to jsi pořídila docela levně, já po něm po pravdě moc nepátrala, jen jsem to hodila do vyhledávače a koukla na pár odkazů. No ale letos ježíškovi napíšu jen o věci na sport, potřebuju botičky, mikinku, to bude manžel přešťastnej, že nemusí nic vymejšlet :-D I taková permice by mi udělala radost :-) No je pravda, že už se taky umím zklidnit rychle, to mi ten sporttester potvrdil, stačí pár nádechů a je dobře :-) Já původně nezačala sportovat kvůli hubnutí, ale kvůli kondici, po dětech jsem byla troska, věčně zadejchaná, bolavý záda... to je dávno pryč x-) Já na ten heat prostě chodím urvat se, co to jde, občas tam přijde někdo hubnout s tím sporttesterem, a pak každou chvilku zpomaluje, to by mě nebavilo, já potřebuju mít jazyk na vestě, aby mě to uspokojilo. To na tom miluju :-D
Odpovědět
Holky, já pořád bojuju se břichem :-| Zdá se mi, že čím víc ho cvičím, tím větší ho mám. Myslíte, že je možné, aby mi na něm rostly svaly?
Odpovědět
Profilova fotka
no je možný, že málo posiluješ spodní břišní svaly, pak se horní zpevní, ale spodní břicho opticky ještě víc vyleze. spodní břicho je moje kritický místo ]-( to je vlastně to jediný, co na sobě fakt nesnáším 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
mich: A máš nějaký konkrétní cviky na to spodní břicho?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, docela účinný je lehnout si na záda, nohy zvednout nahoru a zvedat trošku zadek. Nepomáhat si rukama :-) Důležitý je tahem, ne švihem, a stačí o pár cm. Makačka, ale funguje to. Já dělám tři série po třiceti na přímý, na šikmýna obě strany 30 a na spodníí. Už dlouho se přemlouvám, abych ty série dělala čtyři, ale skutek utek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - squash se odkládá, bolej mě kyčle, klouby, mam studený neprokrvený ruce, asi na mě něco leze. v tom počasí není divu. takže jsem doma, v teple, piju čaj, a te´d jdu dělat večeři - zapečenou tresku se sýrem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiii, tak to jsme na tom stejně :-( dnes jen ležim, naštěstí jsem měla oběd uvařenej odvčera, k večeři bude chleba s máslem. zapečená treska se sýrem je ňam.
Odpovědět
mich: Tak já to zkusim. V posilovně cvičívám takový to jak visíš za lokte a zvedáš nohy, myslela jsem, že to je na spodní břicho... tak zkusím ještě tohle...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) ubi, já nemám moc představivost, ale jak to popisuješ, tak by to mohlo bejt na spodní břišní svaly... Dneska jsem se změřila, v pase i přes pupek furt stejný, přes pupek možná o centimetřík míň, váha taky pořád +-65, takže dobrý. Valentýna je už zdravá, zato Johanka měla večer horečku... To je fakt k zbláznění. Mně už je líp, tak uteču do posilovny, hned jak přijde muž domů. A co plánujete na víkend? Asi nic moc, v tomhle počasí se dá leda tak zalézt s knížkou do postele x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?