Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Zatraceně. Tak jsem provedla vážení/měření a jsem na tom hůr, zas mám před des.čárkou 2 ]-( No, snad mě to zase nakopne něco dělat. Trochu to může být asi i zadrženou vodou, včera jsem byla cvičit, ale to mě neomlouvá, řekla jsem, že do Vánoc budu pod 60 ]-( Tak s chutí do hubnutí :-) Zase si pěkně najedu na flora.cz a budu počítat. Přece jenom, když to člověk vidí, tak ho to zarazí... mich: Nejhorší je, jak si děti ty bacily předávají pořád navzájem... A jak si vlastně užíváš novomanželský život? Mě o víkendu čeká diplomka, tak jako za odměnu, v sobotu se chystáme do kina (trochu té konzumní masové zábavy) a v neděli mám dopoledne zkoušku sboru a odpoledne muziky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, přeju krásné páteční ráno :-) já ráno vlezla na váhu a 62,4 kg. což je parádička :-) i kdyby to takto zůstalo, tak jsem celkem spokojená ;-) jinak spin včera super (aspoň z mého pohledu), na první hoďku (české hity) už mi začínají některé tváře chodit opakovaně, tak se to snad poddá :-) mě se jelo dobře, tak snad i někomu dalšímu :-D
Odpovědět
vec: tak to jsme dnes vážily stejně ;-) , akorát že Ty jsi o pár centimetrů větší... Já byla celkem spokojená s 61 a nějaké drobné, ale rozčílilo mě, že to leze zase nahoru ]-( Jak to dopadlo s tou aparaturou? Věřím, že účast se rozroste, holt to chce tomu nechat čas...
Odpovědět
Profilova fotka
no reknu ti ta aparatura je docela narocna. sluchatka jsem nakonec odlozila pri druhe pisnicce, nebot mi to podivne poskakuje na hlave :-D jeste musim vykoumat, jak na to napojit mp3 ;-) ale verim, ze se to podda. ja ted byla parkrat si sama zajezdit, a trikrat po sobe jsem nebyla nadsena. ale aspon dobre sledovat, proc ne, a poucit se z toho :-) kurz uz mam zaplaceny, tak pak uz bude vse v poho ;-) jinak me vaha dela radost, ale je pravda, ze vcera po dvou hodkach spinningu jsem si dala musli tycinku, jogurtove mliko, a doma par mandli :-D tomu rikam vyvazena strava ;-) ale jaksi neni moc hlad ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju hezký začátek týdne! Snad jste si víkend užily líp než my, mě skolila střevní chřipka, horečka, průjem, no síla. Johanka k tomu chudák ještě zvrací, takže je u nás veselo. Hubnutí tak nabralo zase jiný dimenze, z čehož fakt nemám radost ]-( Včera jsem nemohla jít na aerobik, takže jsem už tři neděle za sebou nebyla cvičit třikrát za tejden :-( A nejhorší na tom je, že minimálně dnes a zítra ještě nepůjdu ven. Už mi hrábne. Vecernice, tak vidíš, začínáš mít úspěch, však ono se to poddá :-) S tou aparaturou... Na heatu chodí většina instruktorů bez sluchátek, snaží se přeřvávat muziku, protože to funguje nějak na heslo, věně to vypadává, neni jim rozumět, to je asi všude stejně naprd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, přeju krásné (u nás slunečné) pondělní dopoledne :-) tak já včera vzala záskok ze kolegyni, 13 lidí, takže plný sál :-D ale takový nekomunikativní, sotva že mi někdo aspoň zavrtěl hlavou na dotaz, zda chtějí větrák :-D ale ráno jsem vlezla na váhu a už jsem zlomila dvojku před čárkou (nějakých 61,9), což je tedy rekord za poslední rok :-D tak jsem si k sváče dopřála kus lékořice, abych se náhodou neztratila :-D:-D mich - tak to mě mrzí, znám sebe, jak bývám podrážděná, když se nemůžu pravidelně zničit někde na cvičení, kole apod. tak se dejte brzy dohromady !!!!!
Odpovědět
Ahoj holky, i vám krásný začátek týdne ;-) Tak jsem se vztekla a pustila se zase do pořádnýho hubnutí, protože nejsem zvědavá, aby mi ty kila kvůli škole vylezly zase nahoru. Navíc mně vytáčí, že nemám čas cvičit... Dneska jdu do posilovny a basta :-D mich: No potěš, mám pocit, že střevní potíže patří k nejhorším z těch běžných nemocí... Aspoň pro mě, to se totiž nedá zaspat... :-| vec: tak mám pocit, že jsem tady jediná, kdo nehubne ]-( Ale tobě k úspěchům samozřejmě gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - ja to tak proste mivam. na podzim hubnu, i kdyz obcas zbastim neco sladkeho. takze vanoce zadny stres. ale jak se objevi jaro, tak jde vaha nahoru, jen se na cokoladu podivam. neriozumim tomu, vetsina lidi to ma naopak. takze to obdobi plavek dosahuje ma vaha vrcholu :-D
Odpovědět
Dobré ráno, krásky ;-) Já se včera vrátila z posilovny úplně mrtvá :-) No, a teď s dobrou snídaní hurá do nového dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - po tý posilovně úplně zníš plná elánu :-) tak krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) to je zas hnusně, ale já bych stjně šla ven :-D Snad zítra se dočkám, Johanka půjde do školky a s Valentýnou vyrazíme na procházku, i kdyby trakaře padaly, už nás to doma nebavííííííí ]-( ]-( ]-( ubi, já se takhle skvěle cítila po posilovně minulej tejden, když si člověk dá po delší době pořádně do těla, tak je to fakt paráda x-) vecernice, tak to jsi přírodní úkaz, já jako většina na zimu spíš nabírám než hubnu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no já to mám obráceně, nevím proč. ale praktické to není, do plavek dorostou všemožný špíčky :D
Odpovědět
Článek se načítá
Na zítra mám naplánovaný plavání, doufám, že mně neopustí síla vůle :-) V tom počasí se mi nechce vlastně ani nic...
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej. ja chtela taky plavat, ale nakonec mozna zustane jen u toho ctvrtecniho spinu ....
Odpovědět
holky, prosím vás, nemáte některá zkušenosti s hubnutím u chlapů...? můj manžel si vzal do hlavy, že musí zhubnout a je tím úplně posedlý - má 185 cm a váží 91 kg. Sportuje docela dost, ale taky docela hodně jí. Nemáte nějaký tip?
Odpovědět
aci: funguje totéž, co u ženských - pravidelná strava, pohyb, vyrovnaný příjem/výdej. U chlapů mívá poměrně velký vliv pití piva (alkoholu obecně), ale nevím, jestli je to případ Tvého manžela...
Odpovědět
Ahoj holčiny, nebude vadit, když se přidám k Vám s hubnutím:D Plánujeme svatbu na srpen, mám po malé ještě osm kilo nahoře a před malou tak deset, takže mám před sebou cca osmnáct kg, jinak si moc v šatech vybírat nebudu moci. Začala jsem doma konečně cvičit, máme rotoped, tak denně jezdím deset km a pak je na řadě posilování. A jednou týdně chodím na pilates. Už jsem konečně i trošku omezila papkání - po těhotenství mě ta chuť na sladké ne a ne přejít a snažím se od páté hodiny nejíst(zatím jen třetí den úspěšně, ale doufám, že vytrvám). Hodně mi pomohli i Vaše příspěvky tady, takže děkuju a snad nebude vadit, když občas písnu, když bude úspěch:D(aspoň doufám, že se úspěch dostaví:D)
Odpovědět
ubi: no jenže u něj to právě nefunguje, on má pořád hlad a tím se hrozně stresuje, pivo si dá tak dvě o víkendu, víc ani nee... já to nechápu, včera třeba k večeři (18h) snědl 400g dušené zeleniny + 100g kuřecího masa, pak si musel dát ještě housku a pak jedl rajčata a pořád měl hlad, tak si dal ještě krajíc chleba....přitom snídá, dopolední svačinu taky jí, oběd, odpoledne to trochu šidí,ale aspon jablko nebo banán si dá....Myslíš, že by pomohlo kdyby měl třeba těch svačin víc?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ccarodejko, vitej mezi nami :-) koukam, ze mas velke cile, ale taky spoustu casu na to je dosahnout ;-) jen k tem vecerim po pate hodine - jde o to, v kolik chodis spat. pokud okolo osme, tak je to v poradku. pokud pozdeji, tak posledni jidlo posun. ta pata hodina je takovy mytus. clovek se naji, a pak kdyz jde spat v deset, tak vlastne telu dalsich 5 hodin nedoda zadne ziviny. coz organismum vnima jako situaci ohrozeni, a radeji si neco ulozi ... jak se rika, ma se jist pravidelne petkrat denne asi po 3 hodinach. me to tak vychazi, snidane okolo sedme, v deset svaca, okolo 12-13 obed, okolo 15-16 nejaka svaca, a vecere tak v 18-19..... tak drzim palce, at se dari:-) stejne cviceni je na to nejlepsi, mimo jine i vykouzli spokojeny pocit a usmev na tvari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Vítám novou dušičku, tak ať se daří :-) konečně je tady nějaká jiná matka než já 8-) Aci, tak můj manžel je to samý, hodně sportuje a strašně moc jí, ale když chtěl maličko shodit, stačilo mu ubrat ve velikosti porcí. On je ten hlad leckdy jen psychickej... Hlavně ať nedělá mezi jídlama větší než tříhodinový pauzy, ty odpolední svačiny je dobrý nešidit. Chlapům jde obecně hubnutí líp než ženskejm, tak když se do toho dá, půjde mu to dobře ;-) Mně se taky osvědčil L-Carnitin, podporuje spalování tuků, bere se ráno nalačno anebo před sportem.
Odpovědět
michvon: když to je s ním těžký, chlapy obecně málo vydržej ;-) a to si piš že když bude mít hlad, tak to bude "hrůza" :-) přitom to je jen obyčejný hlad - to je jako s těma jejich nemocena - rýmičkou a tak :-) no já mu pořád říkám, že musí svačit a svačit, klidně i dvě menší svačiny, aby se nedostavil pocit hladu. V tom má podle mě velký rezervy, že nezvládá to rozdělení jídel do celého dne. A pak má večer hlad, že zbouchá všechno....nebo teda ne všechno, tedka důsledně dietně, ale třeba té dušené zeleniny je pak půl kila, což mi přijde moc i na zeleninu
Odpovědět
Profilova fotka
aci, tak to jsi trefila hřebíček na hlavičku :-D :-D :-D Ten můj taky mívá příšernej hlad, já si jen myslím svoje :-p :-D Ty svačiny jsou hodně důležitý, na tom by teda asi měl zapracovat. Já to muže naučila, a je pravda, že fakt bez práce zhubnul za rok skoro deset kilo. Prostě si v poledne koupí nějakou svačinu na odpoledne, aby domů nechodil hladovej jak vlk, večeře dělám spíš lehký, a když podniká moc velký útoky na lednici, dám mu kázání :-D Ale je mi vděčnej, nikdy nevypadal tak dobře jako teď, nemá gram tuku, jen samý svaly x-) no a když teď trochu hubnu já, tak zase dělá policajta on mně, což je někdy k vzteku, ale obecně dost prospěšný 8-)
Odpovědět
Ahoj Večernice, ted jsem dorazila z pilatesu. U mě je to spaní různé, většinou tak kolem desáté, tak to posunu na šestou? Snažím se pravidelně jíst, ale někdy to nevychází, ale už se učím brát si na vycházky s malou sebou nějakou maličkost na jídlo:D Ahoj Michvon, koukám, že máš dvě dětičky, gratuluju,já mám první slečnu, další plánuju až tak za tři roky, abych zvládla v pohodě zhubnout a pak mohla v poklidu něco nabrat a nekoukat, jak se váha žene přez stovku, mám z toho šílený strach... Jen si říkám, zda dvacet kg není moc, ale pokud půjdou cm rychleji jak kg, tak mám vyhráno, takže sportu zdar. Za čtyři dny se budu měřit, tak jsem zvědavá na výsledky, jestli nějaký půl centimetr neubyl. Hezký večer všem a díky za podporu:D
Odpovědět
Profilova fotka
ccarodejka - klidne to posun na sestou. nebo si davej druhou veceri - to se doporucuje treba jogurt, nebo jablko ... proste zaludek neco dostane, a telo nezacne panikarit, ze prichazi obdobi hladu :-) a uvidis, jak ta kila pujdou postupne dolu, bude to snazsi. pak se taky rozhodnes, jaka ta vaha je pro tebe idealni. jde o to, ze pri nejake se clovek zacne citit spokojene, a pak uz vaha jde trochu stranou ;-) takze hlavne zoptimalizovat jidelnicek, ovoce radeji dopoledne (rika se do dvou), nebot obsahuje cukr, hodne zeleniny, neslazene napoje a hlavne pohyb! tomu stejne verim nejvic. aspon 3x tydne, je dobre taky si zpocatku treba hlidat tepovku (na spalovani je idelani tep okolo 130-150, tedy 65-80% maximalni tepove frekvence, v tu dobe telo spracovava tuky. vyssi tepovka je dobra na vykonnost, vytrvalost, ale primarne u ni nedochazi ke spalovani tuku :-) tak drzim palecky! jinak mereni tady byva tak po mesici, vse posleme jedne z nas, a ta pak posle vysledky ;-)
Odpovědět
michovn: no jo, oni se totiž moc litujou :-) no já ho budu honit, aby si ty svačiny pořizoval, sand mu to pomůže, nebo mě z toho trefí šlak brzy....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jsem byla včera na heatu, na spalovací hodině, no neni to nic pro mě, já radši ty posilovací... připadala jsem si, jako že se flákám, já potřebuju cedit krev :-D když neslezu na konic hodiny ze stroje mrtvá, cítím se ošizená :-p ccarodejka, já myslím, že to, kolik v těhotenství nabereš, můžeš přece hodně ovlivnit, já měla pokaždý +12 kilo, takže pak to šlo dolů samo. Holt to chce vydržet nejíst za dva :-D :-D :-D Jinak souhlas s Vecernicí, je to hlavně o pohybu, já makám třikrát v tejdnu, to je fakt minimum, aby se dostavily nějaký výsledky. Ale hlavně je super, že když má člověk hodně pohybu, může si pak dopřát i nějakej hříšek x-) My včera s manželem večer vypili lahvinku vína, jak nám chutnalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Michvon! hned bych si dala sklenicku, jak to tak ctu ;-) ja jdu na heat poprve v nedeli, tak jsem hodne zvedava :-) dnes mam zas dve hodiny spinningu, tak toho budu mit dost ;-) ale jinak uplny souhlas s tebou - ja se potrebuji znicit :-D takze podle tepovky nejezdim, nebot bych se asi unudila ... a ta hodina by me vubec nebavila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, a kam vyrážíš? to jsem zvědavá, co tomu řekneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se chystám do HitFIt na Floře, tam tomu sice říkaj jinak, ale bude to to samý. no a zvědavá jsem taky :-D pak poreferuju
Odpovědět
Ahoj holky, tak dítě v posteli a konečně klídek. Dneska jsem po včerejším pilatesu jak mrtvolka. Večeři jsem si posunula na šestou hodinu a je to lepší. v deset nelezu do postele s hladem:D ještě jsem se chtěla zeptat, jak často cvičit, četla jsem tady, že každý den to není dobré. Tep si na rotopedu hlídám. Michvon: no já vím, že se nemá jíst za dva, ale to první těhotenství jsem si fakt užívala, hlavně přez sladké, ale ke konci jsem to hlídala, tak doufám, že to druhé uhlídám:D Já si taky myslím, že o váze to moc není, samozřejmě bych byla šťastná mít svých šedesátpět kg jako na škole, ale když to zvládnu aspon na těch sedmdesát, tak to bude ideální a budu si moci vybírat mezi šaty a ne se omezovat na výběr v jedné velikosti. Sice je tu v okolí docela dost půjčoven i do Prahy to nemám daleko, ale nechci přijít o ty, co se mi moc líbí. Ještě jsem je ani neměla na sobě, páčím ted z přítele datum svatby, tvrdí mi, že na tom nezáleží, že je na všechno času dost.A já jsem malý nerváček, když to všechno nemám naplánované:D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?