Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nové hubnoucí... Tak jsem si dnes uvědomila, že vlastně pořád zůstává ta naše soutěž... No, obávám se, že tentokrát to projedu na celé čáře... Na hubnutí není ani čas, ani myšlenky, vlastně jsem docela ráda, že mi to neleze zpátky. Snad se to zase zlepší, až odevzdám diplomku... Nějak v poslední době zažívám schizofrenní stavy - když nejdu cvičit, jsem naštvaná, když jdu, jsem nervní, že nedělám na diplomce... :-( ccarodejka: Co se týče večeře, tak já se držím zásady jíst každé tři hodiny a střídat velké a malé jídlo. Podle toho, jak dlouhý mám den, mi pak vyjde, kolik toho sním. Já teda tvrdím, že potřeba je obojí, i pohyb i změna stravovacích návyků. Dokud jsem jenom cvičila, tak byl efekt minimální, hubnout jsem začala až s pravidelnou stravou. A vím, o čem mluvím, přes léto jsem tak dala dolů 5 kg...
Odpovědět
Ubi: To je pěkné pět kg dole. Snažím se po třech hodinách, ale občas to nestíhám a nebo nejsem doma a nemám přístup k jídlu, ale napravím to:D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak jse jdu pochlunit, že mi včera na spin dorazilo 9 duší :-) na druhou h oďku sice nikdo, ale to neva, už se to rozbíhá ;-) ccarodejko: cvicit to chce asi tak trikrat tydne, min. 40 min (lepsi treba hodku). nema cena se jednou odrovnat a pak se tyden nemoct pohnout :-) a idealne je kombinace spalovani s posilovanim. hlavne cviceni musi i bavit, nikoliv jen jako nastroj na hubnuti ;-) vysledky nejsou videt rychle, ale telu to prospiva, a nejen telu ale i mysli :-) do taoho muzes davat klidne prochazky s deckem. at si telo privykne na novy rytmus. jinak posunuti vecere bylo rozumne, chodit spat s krucicim briskem nema cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) Vecernice, tak to je bomba, to už je slušná návštěva! To mám radost za tebe! Já dnes byla v posilovně s Valentýnou naivně jsem si myslela, že se nechá pohlídat od místní hlídací paní, řvala jak tur, tak jsem si ji musela vzít k sobě, ale naštěstí pak seděla na zadku, hrála si a ani nedutala, takže neobtěžovala mě ani ostatní návštěvníky. Tak to asi budu takhle praktikovat častějc, abysme mohli trávit víc času jako rodina pohormadě, když chodíme oba třikrát v tejdnu cvičit, moc času nám pak nezbejvá :-S To je jedna z nevýhod toho cvičení, že to žere společnej čas. Ale až budou holky větší, budeme moct chodit sportovat společně :-) Johanka teď začala ve školce chodit na tanečky, moc ji to baví, chceme v nich pěstovat sportovního ducha odmala, aby nedopadly jako já, začít cvičit ve 32 letech, to je dost soda :-D :-D :-D No a co se týče stravování... nějak mam žravou, místo po třech hodinách bych nejradši jedla - a taky že někdy jim - po třech minutách |-| :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mich - no tak to je super! je dobre ze se zabavi a zas je to pro ni asi velke dobrodruzstvi vid? jinak ja se furt prikrmuju sladkym ;-) ale nastesti zatim bez dopoadu .-D tak krasny vikend vsem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, přeju krásné ránko :-) já byla v neděli na heatu, ještě prodloužený posilovací, tak mě bolí bříško ;-) ale jinak mě to nijak neuchvátilo, holčina byla sice super, ale chybí mi zahřívací fáze, tepovka vylítne okamžitě strašně vysoko, a drží se většinu času těsně pod maximálkou .... asi zůstanu spíš u spinningu ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak aby toho nebylo málo, tak na mě podle zaútočil zákeřnej bacil. Takže čajíčky, zavázat krk a je po srandě...
Odpovědět
Profilova fotka
a je ubi, tak se dej brzy dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky jé, ubi, to je mi tě líto... bohužel to moc dobře znám, posledních 14 dní bylo fakt děsnejch, teď se snad blýská na lepší časy, všichni jsme víceméně v pohodě. I když... zrovna dnes pediatr doporučil Valentýnu na alergologii. Takže kolotoč vyšetření pokračuje ]-( Brzo se uzdrav, budu na tebe myslet! Mě už tři dny pobolívá v krku, ale vypadá to jen na rýmu, nic horšího si stejně nemůžu dovolit :-N Vecernice, tak to já většinou chodím na hodiny, kde se fakt rozehříváme postupně, tak dvě písničky pomalý, potom se zvolna zvyšuje tempo, vrchol přichází až cca v druhý polovině hodiny. A tepovka mi fakt nevylítne okamžitě, i když je pravda, že když už vylítne, drží se hodně vysoko :-D Ale je fakt, že je to spíš na kondici než na hubnutí. Já se už děsně dlouho chystám vyzkoušet spinning, nějak se nemůžu odhodlat... Jinak žeru a žeru... ale minulej tejden jsem se poprvé v říjnu dostala třikrát na cvičení, tenhle týden to doufám taky vyjde, navíc furt někde poletuju, tak snad mám i výdej. Manžel se zamiloval do S Italem v kuchyni, dnes jsem dostala za úkol udělat dýňovej koláč. Je božskej x-)
Odpovědět
Krásné sváteční ráno ;-) Jak trávíte den volna? Já pořád s termoskou horkého čaje, nějak se to nezlepšuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holciny, my byli pro zmenu obhlizet nas domek s lososovou fassadou :-( ale uzse s tim nejak smirujeme .... a k tomu behani po kobercich a vyber nabytku a pro trocu pohodcky kino - 2Bobule :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) My jsme měli včera na chvíli návštěvu, přijeli naši, pak jsme šli jen chvilku ven, vyvenčit děti. Na víkend jede muž s dětma k rodičům, já jsem odmítla, budu doma relaxovat, taky mi je všelijak, pořád mě pobolívá v krku, třeští hlava, hlavně se potřebuju dospat, takže na víken plánuju postel a knihu. Nemůžu se dočkat! Dnes jsem s hrůzou vlezla na váhu, poslední dobou se fakt cpu, ale zatím dobrý, furt 65, takže asi fakt funguje, že mam díky sportu rychlejší metabolismus. Jéje, já bych brala domek klidně i s fialovou fasádou :-D My si hnedtak nebudeme moct dovolit koupit něco většího, leda až se vrátím do práce, což bude bohužel asi až zadva roky, dřív Valentýnu nevezmou do školky ]-( Takže teď se chystáme na rekonstrukci, už nám to tady padá na hlavu. A vůbec se nám do toho nechce :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mich - to říkáš teď. počkej, až fakt jednou s lososovou fasádou skončíš :-D no samozřejmě se těšíme, a toto je jediný, co nám tu radost kazí ..... takže my na víkend pojedeme zase vybírat nábytek a do toho navštěvovat známé, co už mají nějakou tu drobotinu :-) ale dospat bych potřebovala, jsem dnes vzhůru od čtyřech, neboť jsem nemohla spát, tak se sotva držím na nohou ...
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou, my máme ryby rádi, nám by lososová nevadila :-D nejhnusnější fasáda, co jsem viděla, byla bílo-fialová, takovej vzor jak na dalmatinovi, bílá s fialovejma flekama. Tak buď ráda, že jste nedopadli takhle :-D :-D :-D Dneska se chystám do posilovny, už se těšíííím x-) A říkám si, že možná vyrazím i zítra, když budu bez rodinky... I když spíš to vidím na nákup vánočních dárků pro holky, musim využít, že je nemam za zadkem. v úterý jsem byla na heatu s chlápkem, co taky trénuje spinning, docela dobrý, akorát mě teda sestřelil na konci hodiny, když nám na vydejchání pustil nejdřív Káju Gotta a pak Neposlušný tenisky. Málem jsem spadla ze stroje =-) :-N :-D Taky pouštíš takovýhle hity? Ale vtipný to bylo, to zas jo :-)
Odpovědět
ahoj děvčata, tak jsem se už vrátila od našich. Mamina mi doma dávala zabrat, snažila se mě ukecávat večer co večer na jídlo po šesté hodině(nejraději v deset), ale odolala jsem:D ani nevíte jakou mám radost. Taky jsem se tam mohla zvážit a za dva týdny mám dole dvě kg, což si myslím, že je dobrý. Dneska jsem se odměnila rakvičkou se šlehačkou, mnam, ale dala jsem si ji dopoledne. Ted mě čeká ještě rotoped a žehlení:D Zítra se budu měřit, tak jsem zvědavá, jak to bude znát na centimetrech:D Jinak má drahá polovička se konečně začal zajímat o svatbu, ted řešíme, kde by měla být, nemůžeme se rozhodnout jestli na Křivoklátě nebo na Veltrusích.. tak uvidíme:DPřeji všem krásný víkend:D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mích - tyhle hity se snazim vynechavat, prece jen nesednou vsem :-D mozna tak jeden na odlehceni ;-) no vidis, nakup darku, vánoce jsou za dverma ...... s malyma to musi byt radost :-) ccarodejko - gratuluju ke dvou kilum dole!!!! to je tak akorat tempo, tak at se to udrzi :-) jinak drzim palce s planovanim, to jsou krasne starosti ;-) ja dnes dala k obedu ovocne knedliky - poprve vlastnorucni vyroba a kupodivu byly dobre, apak ke kafu jeste satecek s makem ;-) no budu to muset zas nekdy hezky vypotiti ..... krasny nedelni vecer vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Jakej byl víkend? Já lítala po městě a kupovala dárky dětem, už mám všechno, je to trochu ujetý vzhledem k datu, ale musela jsem využít, že jsou pryč. V sobotu bylo prvního, tak jsem se měřila a vážila, žádná změna, což považuju za úspěch, jsem rozežraná, sport v říjnu taky nebyl tak často, jak bych chtěla, takže v tomhle kontextu je to paráda x-) ccarodejka, dvě kilča, to je krása, to musíš mít radost :-) A odměnit se je potřeba, aspoň u mě to tak funguje, když občas zahřeším, tak nemam takový ty záchvaty, že pak najednou sežeru celou čokoládu :-D I když poslední dobou se vážně cpu... No je těžký se neládovat, když tak ráda vařím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Potřebuju shodit aspoň 5 kilo a už jsem z toho zoufalá. Nějak se mi to pořád nedaří - spíš naopak. Jak jste na tom vy? co vám pomohlo? Začala jsem chodit na spinning, byla jsem 2x, pak jsem dostala chřipku a od té doby se zase nemůžu dokopat. Tak snad tenhle týden. Myslíte, že stačí chodit cvičit 2x týdně, abych zhubla (samozřejmě s přizpůsobením jídelníčku)?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leen, vitej mezi nama :-) no chce to pravidelny sport (aspon 3x tydne hodku) a rozumny jidelnicek :-) jen to obdobi chripek do toho ted moc nenahrava ..... s tim sportem to ale i zalezi, co si delala do ted. pokud nic, tak telo pozna i ty dve hodky tydne. hlavne to chce trochu pravidelnost, takze nema cenu jednou tydne tri hodiny a pak dva tydny nic ;-) a taky to chce trpelivost, necekat vysledky za dva tydny ;-) me se podarilo shodit 2-3 kila, coz jsem chtela, a to se ted i krmim cokoladou apod. ale ja to mam tak nejak s tim metabolismem, na podzim hubnu, a na jare pribiram :-D
Odpovědět
Profilova fotka
večernice: tak to jsi šťastný člověk. Mě hlavně chybí disciplýna. Dřív jsem dělala závodně karate. Teď se musím přiznat, že už měsíce nedělám nic ]-( . Dám si asi menší cíl a zkusím tenhle týden jít dvakrát (víc mi to nevyjde) a když se to povede, tak to příští týden zvednu na 3x. No, musím sebrat poslední zbytky vůle a jít do toho. Ty cvičíš spinning?
Odpovědět
Ahoj holky, mě se pořád drží ten zákeřný bacil, takže sotva zvládám běžné povinnosti, natož cvičení :-| Ani nemám odvahu se zvážit a přeměřit, protože stres mám ve zvyku léčit jídlem... No, do měsíc musím ještě vydržet a pak se do toho hubnutí s vervou pustím :-) Hlavně abych se konečně uzdravila ]-( lee: vítám Tě ;-) Mně pomohl pravidelný pohyb, ze cvičívala jsem třikrát týdně. Fajn je převaha aerobního pohybu, ale každý pohyb je lepší než žádný ;-) Doporučuju koupit centimetr a přeměřit se, kila jsou zavádějící, sportem buduješ svalovou hmotu a ta je těžší než sádlíčko. Co se týče dysciplíny, tak já se ze začátku hodně motivovala, obklopovala jsem se obrázky krásných nevěst nebo naopak pěkně vypasených, za první hodinu, kdy jsem se vydala cvičit sama (bez cvičícího partnera) jsem si koupila za odměnu knížku a pod. A časem jsem se začala na cvičení těšit, endorfin je droga, takže teď, když cvičit nemůžu, mi to pěkně chybí... mich: nakoupené vánoční dárky Ti závidím, aspoň se vyhneš předvánočnímu stresu a narvaným obchodům ;-) Jinak souhlasím, že když neleze váha nahoru, tak je to vlastně taky ještě úspěch ;-) ccar: Pochvala za dvě kilča dole, jenom pěkně pomalu, ať to neskočí hned zase zpátky, tak to má být ;-)
Odpovědět
Ahoj holčiny, děkuji za gratulace:D mám opravdu radost, jen mám strach, aby se mi to pak nevrátilo, jestli to nejde rychle:D Ještě mě čeká dneska rotoped, vůbec se mi nechce, malá mi dneska nějak dávala zabrat, ale když už jsem se dala do boje, tak jdu na to :-D Už jsme konečně dali dohromady termín i kde svatba bude. Ve finále to vyhráli Hořovice, tak jsem zvědavá, co nám řeknou, už se mooc těším, koukala jsem na pár fotek a vypadá to tam nádherně. Michvon: já taky hrozně ráda vařím, oběd i večeři:D Drahá polovička si nemůže stěžovat, ale už jsem se naučila dělat k večeři lehčí jídla. Taky ráda hřeším, ale už jsem sladkosti přesunula na dopoledne, abych to mohla aspon trošku omluvit:D No a musíme koupit váhu, nějak se rozbila(já jí vážně vzteky nerozbila :-D ) no prostě vyplivla a má dva měsíce po záruce, takový zákon schválnosti:D Tak jdu na to kolo. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, i když pošmourný :-) ubi, jejda, to je nějaká vytrvalá bestie, snad se konečně uzdravíš! Už je to pěkně dlouho, co marodíš :-( To člověku na optimismu nepřidá, navíc v kombinaci s tímhle počasím... leena, vítej, jsem ráda za každou novou dušičku, když je nás víc, tak se spíš vyhecuju a snažím se, samotný by mi motivace došla dřív. Jinak mam pocit, že těch pět kilo se shazuje nejhůř, člověk si říká, že to půjde samo, ale ouha, nejde :-N Přitom by teoreticky stačilo měsíc fakt makat... Já bych furt ráda dostala váhu na vysněnejch 62, ale nějak nemam sílu se zase vrhnout na dietu ]-( . Aspoň že k tomu sportu mi vůle stačí. ccarodejka, dvě kila za dva tejdny, to je tak akorát, to se nemusíš bát. A jestli k tomu poctivě cvičíš, tak by to mělo bejt v pohodě na sto procent ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: to je dobrý nápad s tou motivací. Dneska jdu poprvé cvičit, tak když to vydržím tenhle i příští týden, tak si taky koupím nějaký dáreček. Vím, že je to o tom si zvyknout a pak už člověk chodí rád, ale ty začátky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za přivítání holky:-)
Odpovědět
mich: hlavně to pořád tak nějak přecházím, není čas to v klidu vyležet, a tak se mi to pořád vrací ]-( Jinak myslím, že nejhorší je fakt začít. Když už se do toho pustíš a fakt se sekneš, tak to jde... lee: motivace je fakt potřeba, zvlášť ze začátku. Pak už tě začne motivovat to, že začneš vidět výsledky, a potom ti to začnou říkat i lidi. Ale pro mě osobně pak bylo zabijácký, když mně řekli, že už nemám hubnout, že to stačí... To mi úplně spadl řemen, a přitom do mého cíle (58 kg) mi pořád chybí ještě 4 kg... No, odevzdám diplomku a půjdu zase na to, snad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: makej i bez toho, co říkají ostatní. Jim to může připadat, že to stačí, ale když víš kolik chceš mít a dosáhneš toho, tak pak si budeš připadat v pohodě ty ;-) Kolik jsi už zhubla, jestli se můžu zeptat? Já mám teď otřesných 64 kg (jsem menší) a chtěla bych svých 57, ale i těch 58 by bylo v pohodě :-)
Odpovědět
Já začínala hubnout kolem 68, to mě fakt už donutilo. Cíl je 58, to by mi stačilo, teď jsem mezi 61 a 62. Taky jsem docela prcek...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to klobouk dolů - to už jsi zhubla dost! Nenech se odradit byla by to hrozná škoda!! No, mě donutily zrcadla v CA, když jsem si tam šla kupovat noční košilku a radši jsem nic nekoupila a šla domů. Od té doby mi to šrotuje v hlavě. No a včera jsem se svlékala a přítel si ze mě dělal legraci, že mu pěkně kynu, tak to byla asi poslední kapička, i když to nemyslel nijak zle :-) Už druhej den se snažím jíst 5x denně a zdravě (netučně) a dneska po práci se chystám do fitka. Už ani nevymýšlím sama pro sebe výmluvy proč tam nejít a ty dva dni správnýho stravování mi dodávají elán i příjemný pocit v žaludku :-)
Odpovědět
Já se odradit nedám, spíš teď hodně bojuju s časem... Ale zase to bude lepší a do svatby ze mě bude kočka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?