Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
medan, no to je teda pěkný :-( snad se brzo vykřešeš! jinak hlásím úspěch, cca kilíčko dole, hurá 8-)
Odpovědět
No to doufám
Odpovědět
heli: paráda, a na jakou? mich: blahopřeju, je to radost, když to leze dolů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdraví vás mladá paní, nestíhám, tak jen zdravím, albíčko už je vytvořeno, bohužel není čas vkládat fotky, odjíždíme na líbánky. tak snad ve čtvrtek nebo později ...
Odpovědět
Jani, moc gratuluji! Na fotkách vypadáš bezvadně! Ani ne, že bys musela něco hubnout! Jo, a taky máme berňáka :-) Jdu si přečíst popis dne :) Jinak jsem dneska šla běhat, hlídala jsem si, ať běhám přes 20 minut, vyšlo to na 25, včera večer jsem byla taky...no tak uvidíme co nebo co ;-) zkusím tady najít lékárnu, kde se váží,ale jestli tam vlezu a nebude dole nic, tak mě klepne pepka :-(
Odpovědět
Jani, ještě jednou blahopřeju, byla jsi krásná nevěsta, užij si svatební cestu ;-) kami: časem si na to běhání zvykneš a fyzička se zvedne, takže pro Tebe určitě nebude problém vydržet běhat i víc jak půl hodiny ;-) Jen doporučuju nevážit se a nečekat úbytky den po cvičení - tělo zadržuje vodu ;-) Já valím do posilovny, po tom víkendu si musím dát pořádně do těla ]-(
Odpovědět
Ahojky! já poslední dobou nějak nic nestíhám, teď zrovna se patlám s oznámením... janiii: Teď jsem v rychlosti zkoukla tvoje album a až bude čas, tak si taky počtu! Moc ti to slušelo (ženichovi samozřejmě taky ;-) )! Doufám, že jste si to užili a gartuluju! Mě už to taky nějak bere, začíná jít do tuhýho :-N
Odpovědět
janiii: tak jsem to konečně i přečetla - no měli jste to roztomile veselý ;-) A ten popis je přesnej - úplně mě to naladilo. Jsem z toho cejtila tu atmosféru a představila jsem si tu "černou hodinku" večer před svatbou :-)
Odpovědět
Jojo, popis je parádní, vlastně Ti tu "černou hodinku" trochu závidím, muselo to být takové nucené zklidnění... To já jak se znám, budu ještě o půlnoci před svatbou řešit, co je ještě potřeba udělat, zařídit, na co se nesmí zapomenout...
Odpovědět
ubi: Přesně...
Odpovědět
Dobré ránko, tak jsme si říkala že vyzkouším cvičit, a fakt to nejde, takže to budu muset vydržet ten měsíc min., :-(
Odpovědět
Dobré ráno, krásky :-) Tak máme skoro polovinu prázdnin za sebou... přítel odtrhává pomyslný trhací kalendář, v sobotu budeme mít deset měsíců do svatby... To je fajn, po šesti měsících hubnutí jsem skoro v polovině, tak to snad do toho května stihnu :-) Ale teda dneska jsem se zvážila a po tom víkendu mám půl kila zpátky :-( Sakra práce... med: to se nedá nic dělat, hlavně aby se to co nejdřív srovnalo... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ubi: Ty už hubneš půl roku? Já myslela, že jsi začala s námi! Ty už jsi státnice měla, že?Nejsem nějak v obraze =-) Já se ještě nevážila, tady snad nikde v lékárně váhy nemají, takže mě to čeká až za měsíc, takže to asi taky není špatné :-)
Odpovědět
kami: jo, začala jsem hned v únoru, kdy moje váha dosáhla takové výše, že už to pro mě bylo neúnosné... navíc se asi měsíc na to objevila motivace v podobě žádosti o ruku a stanoveného termínu svatby :-D Dělala jsem v červnu bakalářské státnice na jedné ze svých dvou vysokých škol, na druhé mě čekají v lednu magisterské...
Odpovědět
Ale musím se přiznat, že od února jsem začala chodit cvičit, do "pořádného" hubnutí jsem se opravdu pustila až když jsem oživila tuto diskusi ;-) Má na tom velkou zásluhu Jani :-D
Odpovědět
ubi: no myslela jsem si že když ten otok je pryč a mám tam jen ten hnusný barevný flek, který sice ještě bolí, tak že zvládnu aspon sedy lehy, ale vážně to nejde, ani běhat nejde, dokonce mám i problém vydržet v práci, tak to vidím že si aspon v pá vemu dovču
Odpovědět
ubi: Týýý jo, tak to jsi dobrá, tolik státnic, mě by to položilo :-N A od té doby jsi teda zhubla 5 kg a jak jsi psala do IP tuváhu, tak to jsi byla v jaké části? Já tady váhu svou nepsala,tak tady teď nepíšu i tu Tvou, nevím, zda jsi ji zveřejňovala... A cvičíš a nebo máš i velkou úpravu stravy? No jestli já přijedu domů a ručička se neposune dosti doleva, tak asi budu hooodně zklamaná a demotivovaná :-( tak uvidíme =-)
Odpovědět
takže ted na dietu kašlu, a od září jestli bude vše ok, začnu zas cvičit
Odpovědět
kami: Já tu váhu klíďo napíšu :-) Na mých 168 cm se mi v únoru ručička váhy přešvihla přes 68 kg a to byl zlom, kdy jsem se rozhodla, že je nejvyšší čas se sebou něco dělat. Tak jsem začala chodit do posilovny, ale to není moc "hubnoucí" sport, takže jsem dala dolů asi 2 kg za tři měsíce a dál to nešlo (což bylo samozřejmě demotivující). Naštěstí mě posilovna chytla, tak jsem to nevzdala a chodím dál. Ale protože se potřebuju pořád nějakým způsobem motivovat, obnovila jsem tuto starou diskusi, abych se tu potkávala s holkama s podobnýma problémama a abychom se tu vzájemně hecovaly. A pak mi tu Jani poradila e-kalkulačku na flora.cz a teď mám vlastně za dva měsíce 3 kg dole (teda teď jenom 2 a půl ]-(). Takže vedle cvičení i úprava stravovacích návyků - pravidelná strava, míň cukru, hodně zeleniny a bílkovin, míň alkoholu... med: tak od září Tě čekáme ;-)
Odpovědět
ubi: No máš můj obdiv...Já bojovala přes státnice :-N To jsem prostě čokoládám atd. neodolala :-( No a tady nejím nic takového, včera jsme si dali sladkost, ale kromě nějaké semo tamo oplatky, co jsme si přivezli, jsem nic neměla, takže myslím, že to tak strašně není (hlavně v porovnání,co bylo doma :-N ) takže jsme sama zvědavá a jestli se ručička trošku nepohne, tak mě klepne! Tvých 63 kilo, které asi teď máš, bych brala všemi deseti :-N Tak doufám, že se na to nějak dopracuju! No uvidíme :-) Stále zkouším rifle, ale nevím jestli byly volnější jak jsme přijela, takže to je o ničem ]-( Jsem napnutá jak kšandy :-D No jdu běhat, dneska zase tak 25 minut snad, ale nejdu běhat kolečka-už jsme z toho magor, ale proběhnu se někde jinde.. Včera jsme jela za deště rychle domů a pekelně mě bolela stehna, tak snad běh přežiju a pak zase následně kolo :-N
Odpovědět
kami: já měla přes státnice "čokoládové období" jenom poslední týden, naštěstí. Těch 63 už je docela príma, ale stanovila jsem si cíl 58 kg, takže jsem opravdu v polovině. A jinak tam děláš co, staráš se o děti? Já Tě zas obdivuju za to běhání a kolo, to bych nedávala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) dneska instruktorka na H.E.A.T. mluvila o tom, že drží dietu podle krevních skupin, máte s tím některá zkušenost? Jí to teda evidentně svědčí, je samej sval, nikde ani gram tuku, postavu má vážně perfektní... medan, radši se šetři, lymská nemoc neni žádná legrace!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já už mam zaplaťpámbu školu dááávno za sebou, já proti vám patřim do starýho železa :-D
Odpovědět
michvon: otázka je, jestli je to dietou nebo cvičením ;-) Ale o dietě podle krevních skupin jsem nikdy neslyšela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je to asi dietou, já k ní chodim už přes půl roku, teď fakt zhubla, vypadá fantasticky... já o tý dietě slyšela, ale to je tak všechno ;-) a jak často chodíš ty cvičit?
Odpovědět
Přes semestr dvakráta až třikrát týdně do fitka a jednou plavat. Teď jsem ráda za dvakrát (výjimečně třikrát) týdně v posilovně, ale zase mám víc "přirozeného" pohybu, nesedím jenom v učení pořád...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na tom stejně, taky chodim třikrát tejdně.
Odpovědět
Ahoj holky,co říkáte na tu dietu Štefana Margity - 9kg za 14dní,je to vůbec možné??? Jedna známá prý držela takovou dietu že jedla jen jedno zelené jablko denně a pila mattonku,já bych asi po dvou dnech zkolabovala :-| Přijde mi to drastické,sice zhubla dost,ale zase nabrala.Někde jsem nedávno četla,že drastickou dietou se dá zhubnout tak 4kg,ale pak se metabolismus zpomalí a tělo už nehubne,nebo velmi málo.No nevím,jakou máte zkušenost s drastickou dietou vy? Kolik jste zhubly a za jak dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
ježišmarjá, kdyby takovýhle kraviny fungovaly, tak by přece na světě byli jen štíhlí lidi :-N s tím zpomalením metabolismu je fakt, plno tlustejch lidí jí fakt málo, ale vinou podobnejch diet jim tělo nefunguje, jak by mělo. nejlepší je začít sportovat a na jídle ubrat jen rozumně, jíst každý 2,5-3 hodiny malý porce vyváženýho jídla. teoretik jsme dobrej, co :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Zase je mi divný že by něco takového vydával,kdyby si to na sobě nebo někom jinym nevyzkoušel.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?