Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
tak to jsem ještě nezkoušela
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus, mě to teda bavilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla k obědu kuřecí prsa s bramborem, asi před hodinou, a už bych zase něco zobala. ale musim se krotit! janii, takovýhle pomalý hubnutí je nejlepší, když hubneš rychle, je riziko, že nabereš zpátky ještě víc, ale to tvý tempo vypadá slibně. já bych ráda do září sundala kolem 5 kilo, to mi vychází kolem dvou kilo měsíčně, což je taky ještě pohoda. já když vidim, jak někdo zhubul 50 kilo za půl roku, tak mě vždycky napadne, že se uvidí za dva rpky, co z toho zbyde...
Odpovědět
Profilova fotka
Pak když člověk stoupne na váhu, tak je to milé překvapení :-) Říká se: Pomalu, ale jistě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už teda na váze mile překvapená nebyla hodně dlouho ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne, z toho si nic nedělej ;-) Už mám zase slabý hlad :-(
Odpovědět
a zkusila si vlákninu v tabletách?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám slabý hlad, ale silný chutě. na to nepomůže žádná vláknina, možná tak lobotomie :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ta vláknina je na hlad
Odpovědět
Profilova fotka
Já beru Unilakt, to je vláknina v tabletách..
Odpovědět
Ahoj krásky, hlásím návrat, ale dočítat Vás nebudu ;-) Nějaké novinky, něco co bych měla vědět, abych byla v obraze?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Je tu někdo?
Odpovědět
Článek se načítá
dobré ránko
Odpovědět
Bré ráno :-)
Odpovědět
tak dnes zas bude pořádné vedro, ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, další ranní ptáčata :-)
Odpovědět
Dobré ;-) Já zase hned zmizím, jedu do města k zápisu na navazující mgr. studium a pak mám hodinu angličtiny, ale chci se pochválit - na dovolené jsem nepřibrala, třikrát hurá, hurá, hurá :-D Myslím, že i to je za daných okolností docela úspěch :-D :-D :-D Tak zatím pa, stavím se tu za Vámi odpoledne ;-)
Odpovědět
Marki:ahojka, jojo vždy, to víš brzo v práci
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, chvílemi si říkám, že bych taky radši byla v práci..občas doma nemám do čeho píchnout..
Odpovědět
marki:a co že jsi doma? :-)
Odpovědět
marki:jinak já bych brala nějaký oddych, poslední dobou je toho v práci nějak až moc
Odpovědět
Profilova fotka
Když se chýlil konec června, na dovolenou jsem se hrozně těšila, jak budu mít čas na hubnutí, odpočinek..ale je 14 dní pryč a já bych ráda zase do práce a mezi lidi.. :-)
Odpovědět
Tak to já si někdy říkám že zas raději klid od lidí, hihihhi, poslední dobou dojdu domů a jsme pořádně vykecaná
Odpovědět
Profilova fotka
No příjde konec srpna, pak nastoupí děti a já se zas budu těšit na nějaké volno, pak se strašně těším na víkendy..
Odpovědět
Takže paní učitelka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, už to tak je.. :-)
Odpovědět
a jaké máš žáčky?
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělám ve speciální škole pro děti s poruchama chování..máme ve třídách 2 vzdělávací programy a to právě ZŠ pro děti s poruchami chování a ZŠp(praktická)..Je to dost náročné, ale zvládnout se to dá :-)
Odpovědět
téda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No :-) A jak jsi se včera držela? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?