Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Já?No nikam jsme na cvičení nešla, a seděla jsem u počítače snad do 22, a dodělávala nějaké věci do práce, jinak jsem měla na jídlo jen kuřecí maso a těstoviny a jedno kiwi, ale víkend bude horší, hihi, v neděli dorazí domů manžel takže mu budu péct buchtu
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, víkendy jsou hrozné..já včera poo usnula, pak jsem šla na zahradu, četla jsem si a u toho vypila 1,5l vody a jedla jsem v 8h..To je nejhorší, ale když jsem šla po 10 h spát, nebyla jsem plná..
Odpovědět
Tak to já jedla snad kolem 17 a pak už né, nějak jsme na to ani neměla čas, ráno jsem snídala, a na svačinu zas nebude čas, protože po 8 pojedu na jednání a na stavbu a kdo ví kdy se zas vrátím do kanclu
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nasnídám, sváča taky nebude, nejspíš, jedu na nehty a kdoví, kdy se vrátím..A co k obědu, to netuším, nebaví mě vařit jen pro sebe..
Odpovědět
tak to znám, taky přes týden většinou nevařím, manžel je většinou doma jen pa, so a ne, a pro mě se mi nechce vyvařovat
Odpovědět
Profilova fotka
To se pomalu ani nevyplatí špinit hrnec :-)
Odpovědět
Přesně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to dnes vidím, že buď skočím k vietnamcovi a nebo vytáhnu vepřové na houbách z mrazáku..
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno, teeeda vy jste ale ranní ptáčata. Já téměř po probdělé noci budu jak mimoň dnes :-(
Odpovědět
Tak to já ještě nevím, možná si jen koupím tvarůžky a zelný salát
Odpovědět
lostris:ahojka
Odpovědět
Profilova fotka
Lotris, proč jsi nespala?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, obdivuju vaše vstávání, kdyby mě nevzbudily děti, vstávala bych někdy teď :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale meli jsme vcera doma krapitko neutesenou atmosku |-| O to vic si uvedomuju, ze musim se sebou neco delat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, snad nic vážnýho?! já už se po deseti letech nad hádky povznáším, ale dřív jsem taky nemohla spát. teď si pomyslím, ty mi taky můžeš..., převalím se na bok a spím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to v podstate blbina, ale pro "nekoho" asi dost dulezita. Jsem z toho smutna, asi neni spravna konstelace hvezd nebo co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky všechno dost beru, i kraviny, ale v rámci sebezáchovy se učím na to kašlat. zkus si dnes něčím malým udělat radost, to mi vždycky pomůže.
Odpovědět
no to ma tiež dokáže dostať, keď sa večer pohádame a za chvíľu počujem, ako si on spokojne odfukuje a ja nie a nie zažmúriť oko :-( také noci stoja fakt za ... Našťastie ich nebýva moc ;-) Tak sa k vám pridávam, dievčatá, už týždeň sa snažím zhodiť, lebo do svadby sú už len nejaké dva mesiace a ja som bola doteraz strašne pohodlná začať niečo so sebou robiť :-S Už som si aj objednala váhu na aukre, tak dúfam, že čoskoro dorazí, nech to mám pod kontrolou. No nič, tak prajem všetkým bojovníčkam pohodový deň bez tukov ;-)
Odpovědět
venku je ale vedro
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, zítra se má o 10 stupňů ochladit ;-)
Odpovědět
NO JO ALE NA STAVBĚ TO BYLO DĚSNÉ, :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tomu věřim. já dnes dala chlápkovi z PPL 50 korun dyško, ať si dojde na zmrzlinu. představa, že trávim v tomhle vedru den v autě, na stavbě, na poli nebo tak, je opravdu úděsná.
Odpovědět
to mi říkej
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teď doma s dětma, ale když jsem čekala první dceru, chodila jsem do práce až do 8. měsíce. byly takový vedra, že se nedalo dejchat, já kolabovala, cesta tramvají do práce cca půl hodiny, občas mě nikdo nepustil sednout... práce sice v kanceláři, ale v bejvalý garáži, kde se nedalo pořádně větrat a v létě tam bylo přes 30 stupňů. to bylo šílený! teď už tam maj aspoň klimatizaci... já ty vedra ve městě hrozně špatně snáším, fakt tě lituju, že v tomhel pekle musíš lítat někde po stavbách :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpět..byla jsem na nehtech a vezla tchána pro pivo.. Vedro je neskutečný, ale užívejme si ho, zítra přijde studená sprcha..
Odpovědět
no doufám že příští víkend nebudou taková vedra to mě čeká výlet na 3dny do Brna a Lednice
Odpovědět
Profilova fotka
Prý má být na přelomu hezky..my odjíždíme na dovču 8. 8., tak musí být celý týden hezky :-D
Odpovědět
Tak to já mám už dávno po dovolené, jeli jsme na svatební cestu hned v květnu do Krkonoš, vyšlo počasí takže bylo super
Odpovědět
Profilova fotka
My byli na svatebce na Jižní Moravě ve Vranově nad Dyjí..Krkonoše musí být taky krásné..
Odpovědět
Jo jo bylo super, krásné počasí, málo lidí, a hlavně klid :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?