Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, tak se zapři a dáš to, když víš, že to dokážeš.. ;-) Manžel miluje tramín červený - bílé víno a já jsem "závislá" na vetlínském ;-) Aure, já mysllím, že se má jíst všechno, ale s mírou, nepřejídat se..Kdybych měla vyřadit vše, co píše vilka, tak nevím nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
mich: S vínem to mám obdobně. :-)
Odpovědět
Jéé, holky ... tak to jsem ráda, že nejsem sama taková "alkoholička":-) chi chi, ale odřekněte si to ... dáte si 30 km na kole, kor v tědle vedrech, stavíte se u stánku a prosím jednu matonku? To néééé, hezky jednu dobře natočenou desítku :-) Ostuda jsem, vím, ale tohodle se nevzdám - to raděj budu tlusťoška dál :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslím, že je lepší si dopřávat malej hříšek a bejt v pohodě, než se užírat nějakejma chutěma. aspoň se mi pak nestane, že už ty chutě nebudu zvládat a ulítnu nějak šíleně, jako že sežeru celou čokoládu na posezení :-N ono to suchý víno zas neni kaloricky tak hrozný - nějakejch 700 kj za ty 3 deci, to si holt odepřu někde něco jinýho.
Odpovědět
tak jsem volala k dr. a výsledky nejsou. dělá se nějaký složitý test a bude až zítra :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych se vína nevzdala a kouska sladkého denně také ne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jak teď piju vínečko, tak kupodivu na sladký nemam skoro chuť. ani si nevzpomenu, kdy jsem měla naposledy čokoládu. to už je hooodně dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Čokoládu jsem neměla dlouho..ale každý týden tchýně upeče nějakou buchtu, donese a já neodolám..Min.týden mě třeba pozvala na meruňkové kynuté knedlíky, nedej si..sežrala jsem jich 5..
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, no tak to máš těžký... a co jí říct, ať to nenosí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jí to řeknu, protože manžel to nejí, bábovku, kterou přinesla v ponedělí, té se ani nedotkl a já měla asi 3 kousky od pondělka a půlka tam ještě je (nepřinesla celou)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bych od pondělka s půlkou bábovky doma nevydržela. když to mám sežeru to najednou, když to nemám, nechybí mi to :-) sama peču málokdy, sladký moc nekupuju, takže fakt jen to, co dostanu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom podobně..Já spíš neodolám takhle večer chipsům nebo popkornu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Musím jít do města, za chvíli se ukážu..zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpět..Venku je hnusný vedro, jsem zpocená, ulepená.. :-( Ale sehnala jsem co jsem chtěla..teda až na jednu věc..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja už se nemůžu dočkat oběda..
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja ani nevim, co si uklohnit.. :-( Ale asi to budou těstoviny nebo špagety..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lidičky :-) marki můžeš mi napsat kolik měříš? :-) jinak já jsem dnes dostala MS, bolí mě břich ]-( ale za chvíli tu mám maminu, dělám ledovou kávu, budou meruňkový knedlíky z tvarohovýho těsta a odpoledne jedeme vyzvednout koláčky a budeme roznášet :-D ideální redukční den ne???? :-D :-D ale vlezla jsem na váhu a ona ukazuje zas o půl kila míň x-) tak si dovolím prohřešky :-) do soboty to do zkoušky šatů stejně nespasím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, měřím kolem 170 + - 1 cm a vážím 83 kg.. Já si taky dovoluji prohřešky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki - na fotkách jsem ti tipovala moji výšku - 180cm :-) asi ty šaty :-) já jsem měla v lednu 83,5kg tak uvidíš že to zvládneš :-) jen nesmíme chtít holt 5kg do měsíce no ...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď máš kolik? Já třeba 2 kg zhubnu, naberu a takhle dokolečka..Já to chci asi moc rychle, ale to nejde..8.8. jedeme na dovolenou, tak bych chtěla dát dolu alespoň 3 kg
Odpovědět
marki:tak to jsme na tom podobně
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle je to už skoro 3 roky..furt jen o tom melu, uvažuju nad tím, ale činy skoro žádný..Teď se to snad změní! Co máte k obídku? :-)
Odpovědět
to já v tom vedru neodolala a měla jsem točenou zmrzlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, taky bych si dala :-) Ale citronovou kopečkovou :-D
Odpovědět
Já měla jahodovocitronovou a velkou
Odpovědět
Profilova fotka
Mňam.. :-) Já se jdu najíst a za chvilu jsem tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki - po dnešním vážení mám 76,3 - takže od ledna 7kg dole ... ale odhodlaně jsem se do toho pustila v půlce dubna, kdy jsem si byla zkoušet svat.šaty :-) takže od 20.dubna mám dole skoro 4kg. což odpovídá - 1kg/měsíc ... neni to moc když se to vezme v průměru za měsíc, výsledek neni vidět hned, ale snad to vydrží :-) a k obědu budu mít ty "dietní" meruňkový knedlíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem snědla špagety s kečupem :-) I tak je to úspěch, jsi dobrá!!! :-)
Odpovědět
tak mi dnešní cvičení odpadlo, nikdo se krom mě nepřihlásil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda..Na jaře jsem chodila na aqua aerobic, to mě docela bavilo..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?