Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
já taky snědla něco "lehkého" - lečo :-| :-N
Odpovědět
já asi deset koleček klobásy, pak kýbl černého čaje s cukrem a nakonec tři lžičky nutely...:-)
Odpovědět
tak to jsem na tom o chlup líp :-D ale dohnala jsem to štamprličkou griotky :-D ještě že jdu ráno cvičit..
Odpovědět
ahoj ženy...kde jste? užíváte sluníčka? to vám schvaluji ;-) já byla dnes ve fitku - pěkně jsem si mákla, zase skoro dvě hodinky, dneska i s carnitin drinkem a pěkně jsem dnes makala na břichu, ani vyčurat sem se pak nemohla :-N a paciny mě bolí, ani jsem je necvičila dnes...v úterý nebo ve středu jdeme znovu... :-N teď mám u našich psa, za chvíli s ní mažu zpátky k babičce a jdu mrknout, co roste v lese :-D doufám, že se zase neztratím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čest, tak já jsem se vrátila po včerejším tahu v pět ráno :-N mno ráno jsem vstala v devět, dala si zdravou snídani, dala se do uklízení a ted mám relax ... pak nějaká grilovačka :-D :-p Jdu hodit asi chrápačku :-D tady leje zase ... :-|
Odpovědět
ahoj koťátka... ubi už se nám dovolenkuje.... lostris, přeju všecičko nejlepčejší k svátečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, Heli dekuju! Uz jsem si dala stamprlku :-) Ode dneska zacinam s dietou nanovo. Snidala jsem cottage a celozrnnou kaiserku, fakt se sebou musim neco delat. V sobotu jsme meli sraz ze zakladky a byla jsem nejtlustsi :-( Jeden spoluzak se me zeptal, jestli jsem taky tehotna... to me dojal, ale pry kvuli tomu, ze jsem nikdy pry nemela tak velke prsa, no nevim, dalsi se mne pak ptal, jestli jsem si nechala udelat silikon :-( To potesi, no...
Odpovědět
ahoj holky...víkend je na jídlo blbej, to se vůbec nedá ukočírovat :-( V neděli jsem si hnula se zádama, takže nemůžu vůbec sportovat, je tov háji...k snídani jsem měla bílou hosku se šunkou a kus bábovky :-( bude to blbej tejden, máme ještě od pátku veljek mejdan a grilování,takže hrůza....a do toho ty zaseklá záda :-(
Odpovědět
Tak to já mám samé dobré zprávy... Byla jsem včera v oddíle, kde jsem jezdila 10 let a ode dneška tam začínám jezdit znovu...s trenérem jsme suprově dali řeč a tak, tak se fakt moc těším:) A vzhledem k tomu, že se mi zmenšily kozy, tak předpokládám, že už je to na dobré cestě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
heli: Slysela jsem, ze jizda na koni ma blahodarne ucinky na postavu :-)
Odpovědět
Los, to nevím, jezdila jsem 13/14 let...i když poslední 3/4 roky rekreačně a nic tam teda nevidím...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no ja nejezdila nikdy, takze nevim :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Marky, já si stejně pořád myslím, že to s tebou tak strašné nebude. Nemáš fotečku? a co bulharská kuchyně?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím po - pro mě prodlouženém - víkendu :-) víkendem jsem se slušně řečeno procpala, předsvatební koláčky byly prostě něco úžasně chutného :-D a k tomu grilovačka v sbootu, meruňkový koláč u babičky a včera po cestě dom jeden cheeseburger u Mc - ojojojojojoj, s hrůzou jsem dneska na tu váhu lezla, a vida - přibylo tam jen 20dkg - že by spalování v tom těle už fakt nějak fungovalo? :-) tak už jsem zase vzorná se zeleninou a masíčkem, to prostě musí vyjít!!! :-)
Odpovědět
Ahoj! janiii: Taky mám pocit, že už to tělo "jede" líp - poslední dobou si sem tam povolim, ale ta váha naštěstí zatim nahoru nejde... (klepu na dřevo :-D ) Mám dole cca 2 - 2,5 kila a cejtim se fajn, i když třeba včera jsem si k snídani prostě musela dát sušenku :-N
Odpovědět
tak já tyhle přohřešky nijak extrémně neřeším...včera jsem dlabala mrkvové šátečky a dneska sem sežrala banánek v čoko....ale musím říct, že cítím, že ten metabolismus se chová jinak....
Odpovědět
heli: já už to taky neřešim, akorát se nsažim to nepřehnat. Ale už skoro tradičně si dávám cestou z práce Eskymo - a utěšuju se, že deset deka čokolády nebo celá tatranka by byly horší :-D A dneska jdu večer konečně cvičit - jsem zvědavá, celej minulej tejden jsem nebyla a měla jsem o kilo míň, tak možná že ta váha zase stoupne, až se "rozhejbu" - to zadržování vody a tak.
Odpovědět
krtek, tak to jsme dvě - nepřehnat to.. ale četla jsem na stránkách, ze kterých mám karnitin, že jeden den v týdnu má člověk sežrat co chce, a v jakém množství chce...
Odpovědět
já jdu dneska jezdit a zítra asi taky, uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu si dát péct kuřátko k obědu, jdu sehnat venku nějakou okurku a pak mě čeká žehlení ]-( a taky mě čeká MS, tak to ta žravá teprv přijde!! :-) a taky mě čeká za týden svatba :-D a to bude teprvá žranice!!! :-)
Odpovědět
k obědu mám misku těstovinovéh salátu s kysanou smetanou a misku zeleniny - okurek, mrkev, květák, rajčátko
Odpovědět
janiii: jé, ty už to máš fakt za pár! helisek: Když jak se znám, tak by to bylonejdřív jednou tejdně , apk dvakrát a nakonec přinejmenšim obden :-D To si radši povoluju něco malýho prakticky denně, ale ne čokoládový tyčinky a podobný bomby. A fakt malej kousek, desetidekovou čokoládu už jsme nezbodla fakt dlouho :-D Já měla k obědu kuřecí plátek s nivou a bramborama - relativně nejdietnější, co dneska v kantýně měli :-N Ale holky - měli tam úplně úžasný obrovský věnečky ke kafíčku, s polevou... No, odolala jsem, ale koupila jsem si na odpoledne aspoň ovocnou zmrzlinu ;-)
Odpovědět
krtek - sama jsem takhle čoko snad nikdy nezbagrovala. dneska jsem si dala ten banánek v čoko a asi to nebude poslední hřích dnes :-D :-D
Odpovědět
heli: Tak to já, když zrovna neni v dosahu nikdo další, jsem toho klidně schopná. Ba i studentksou pečeť, která je těžší :-D
Odpovědět
tý jo, tak to bych asi pukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli - máš můj obdiv, s čokoládou nemam problém ať je jakýchkoliv rozměrů :-D :-D
Odpovědět
tak já měla dneska celekem dietní oběd, podle toho výběru, co byl v jídelně - kuře s rýží v nějaké jemnější omáčce....ale nemám nic k svačině, takže už jsem ze šupíku vytáhla miki a dvě malé kinderčokoládičky....dneska jsem četla, že nejvíc vitamínů, co je, je v brokolici...doma mám uvačenou cizrnu, tak si z ní večer udělám salát z tunákem, mnam... hele, holky, počítají se jako ryby i rybičky z konzervy? viz ten tuňák.....nebo jsem o víkendu měla pizzu s tuňákem, lososem a krevetama....je to něaký bod navíc, nebo ta pizza všechno dobrý přetluče?
Odpovědět
acim, já bych taklhe nad tím nepřemýšlela, je to stresující, i když si to sama nepřipouštíš, ale tělo co cítí jako impuls - pozor, tohle se nesmí, tak si to uložím a zapamatuji...Pro dobrý pocit je fajn nesežrat celou pizzu, ale třeba dva dílky nechat...nebo si je vzít druhý den na oběd. Proč ne...já to tak dělám. Holky, řeknu vám, že jsem pěkně zničená, byli jsme s koníkama v terénu a ten mi říká "Kája poleze jako lemra, je takový nijaký". No to jste měli vidět jak byl pode mnou "jaký" a jak jsme jeli. Jen se velevážené publikum zasmálo, protože jsem na něj nalézala z obruníku. Bo já mám 165 cm a kůň asi dva metry...takže byla komedie:) zítra jedu znovááááááá
Odpovědět
helisek-: tak aspon máš pravidelnou aktivitu :-)
Odpovědět
acim, podle svých aktivit bych měla být průhledná :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?