Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V obřadní síni Nového Města nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
markitka
Registrovala se 4. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1989 příspěvků a 2 alba. Region Náchod.
 ahoj
15. črc 2009 v 11:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 2. května 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
    Region Karviná
 tak co na sebe prozradíš? emoticon
15. črc 2009 ve 12:22  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Potřebuju zhubnout - jak jinak emoticon Poslední 2 roky o tom melu, vydrží mi to pár dní a nic..Teď jsem opravdu odhodlaná, jen si mít s kým o tom pokecat emoticon S manžou se o tom bavit nechci, mám dvě kámošky, které mě podporují, ale taky nemají pořád čas..
15. črc 2009 ve 12:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 Marki:to mi říkej, taky jse začala, pak ale dost práce v práci a do toho ještě zkouška, a zas jsem pořádná koule, tak jsem si řekla a dost, a začínám se snažit, ted to pro mě na cvičení ale není, moc vedro
15. črc 2009 ve 12:44  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 No, já cvičila ráno skoro hodinu a lilo ze mě od začátku..Posledních 20 minut jsem se spíš snažila o tanec (byly to spíš nekoordinované pohyby emoticon )
Kolik vážíš, není li to tajné? Jaký je tvůj cíl? emoticon
15. črc 2009 ve 12:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 holky, já dnes vlezla na váhu, achbože, nemůžu věřit vlastním očím. když já jsme tak rozežraná... potřebuju shodit jen trochu, ideálně 5 kilo, ale jak se donutiti nejíst?! pohybu mám dost, chodím třikrát týdně cvičit, ale porce si dopřávám jak dřevorubec. jak jste na tom vy, jak zmenšit porce, aby to nebolelo? blbost, co?
15. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 No ted nevím kolik vážím, asi to už bude kolem 80kg emoticon
15. črc 2009 ve 12:58  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Já sice na svých 83kg nevypadám, ale špek mám na břiše, mám stehna a zadek emoticon Taková jsem nebývala..

michvon, taky pořád přemýšlím, jak zmenšit porce bez bolesti, ale asi to nejde..Buď se bude jíst stejně nebo se musí člověk zatnout a přežít to..U mě je nejhorší, že se najím a cca za 30 min. bych mohla jíst znova.. emoticon
15. črc 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 markitka, tak to jsme na tom podobně, já jim zdravě, fakt ukázkově, ale jednoduše moc emoticon najím se a hned bych sezobla něco dalšího. no zkusím to pár dní vydržet, pak se mi snad žaludek smrskne a nebude to tak hrozný. nejhorší je, že jsem doma, takže lednice je furt na dosah. a něco v ní bejt musí, mam dvě malý děti, takže je pořád co zobat... a dojídat...
15. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 Tak u mě je zas problém přes so a ne, to je manžel doma a vyvařuje, tomu se prostě nedá odolat, ted do toho má měsíc dovolenou, takže ty kila mi jdou jen nahoru
15. črc 2009 ve 13:14  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Tak koukám, že jsme na tom stejně..Já jsem taky doma, mám dovolenou celé léto, ale kdyby bylo hezky, tak budu venku a na jídlo myslet nebudu..U mě je problém sladké..teď mě láká bábovka, co donesla tchýně, ale od včera jsem se jí ani nedotkla, snažím se to překonat..
15. črc 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
 tak já dneska měla k snídani půl tmavého rohlíku se šunkou, k svačině druhou půlku toho rohlíku , k obědu brambory s nivou.....ale kolegyně v práci má narozeniny,takže ted jsem sprdla tři koláčky s tvarohem emoticon a se cvičním je to furt špatný, mám od neděle zablokovaný záda, takže se nemůžu hnout emoticon
Ale chci dneska zkusit zajít na ty lymfodrenáže, doufám, že budou mít volno...
15. črc 2009 ve 13:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Já měla k snídani 4 plátky kukuřičného chleba - takové to balené malé asi za 4 kč, docela mi to chutná, se šunkou, k svačině banán, v 11h slepičí - domácí polévku, o půl 1 rizoto se zeleninou a kuřecím masem..A láká mě ta bábovka, ale nedám si..
15. črc 2009 ve 13:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 markitka: odpírat si něco úplně je nesmysl, ale je dobrý to sladké jíst třeba dopoledne, nebo snad prý nejdéle do 14h...jsem četla někde emoticon
15. črc 2009 ve 13:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Já si to taky říkám, co bych z toho života měla, že? emoticon Myslím, že už jsem to taky slyšela.. emoticon
15. črc 2009 ve 13:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Tak já jdu dělat něco na zahradu, ať jen nekynu u PC. Zatím papa
15. črc 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 já dnes u dr. slyšela, že je na hubnutí dobrá syrovátka...tak jak jsem šla ze sona, stavila jsem se ve zdravé výživě a koupila si "hubnoucí" syrovátku - je obohacená o L-carnitin, vitamíny atd....je s různou příchutí, já si vzala ananasovou....není to tak strašný na pití, když člověk moc "nevychutnává"...když nepomůže, tak neublíží...aspoň u mě...já nemám dnes na nic náladu....nevím, co můžu a co ne...
15. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 heli: no a co ti řekli? už máš nějaký ty výsledky? hubnoucí syrovátka? no už ten název je divnej...
15. črc 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 psala jsem to na předchozí stránce...

jsem namydlená...víc podle krve zítra a endokrinologie
15. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markitka
fotoportrét
fotoportrét
markitka
 Tak jsem zas tu..posekala jsem celou zahradu a spálila zase nějaké kalorie..ke svačince jsem si dala jogurt..
Já jsem začala brát Unilakt čoko, to je vláknina..
Helisek: Mysli pozitivně, určitě to dopadne dobře emoticon Držím pěsti!
15. črc 2009 v 16:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 hm... já k svačině spráskala dva rohlíky. aspoň že byly suchý.
15. črc 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
 ahojky holky, vítám novou duši emoticon
marki - na 83kg vážně nevypadáš, ale vím o tom své emoticon v lednu jsem začínala hubnout na 83,5kg emoticon kolik měříš?
heli - neboj se, já měla taky problémovou štítnou žlázu, teda asi ještě mam, ale doktorka mi řekla že výsledky krvě už jsou v normě tak jsem se na kontroly vyprdla emoticon emoticon hlavně když zjistí kde je problém a začnou ho řešit, uvidíš že bude dobře!!! ale že jsi z toho na nervy tomu rozumim ...
jdu si udělat zeleninový salát k večeři, trénujeme s M. novomanželský tanec, tak jsem spocená jak myš.
acime - jak jsi dopadla na masážích??
15. črc 2009 v 18:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilka
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
vilka
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 275 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 Že se vám do toho pletu - "umělá" vláknina je na dvě věci, přirozená vláknina je naopak k nalezení v obilovinách, zelenině apod. Tropické ovoce je také nesmysl - včetně banánu, který obsahuje příliš cukru a celkově není pro naše klima nikterak zdravý. A té vlákniny zase obsahuje naopak příliš, tělo si s ní neví rady... Každopádně, kdo chce být štíhlý, měl by rozhodně vyřadit z jídelníčku mléko, zvláště kravské. Je plné cholesterolu a tuku, krom toho není pro člověka vůbec vhodné (důvod je prostý, prostě nejsme telata, pro které je toto mléko přírodou určeno - naše lidské mateřské mléko taky nikdo krom miminek nepije, že jo emoticon). Takže kdo baští sýry, tvaroh, jogurty apod., nemůže se divit, že nikdy neshodí. ZVlášť ty sýry jsou vysloveně antidietní (krom toho, že nejsou ani zdravé - už jen pro své složení plné zbytečné soli, dusitanových složek v případě taveňáků nebo plísňáků apod.).

Pokud se někdo necítí zasycen a má pořád hlad, baští nejspíš potraviny typu "prázdná energie". Např. pečivo (zvlášť bílé, ale i to rádoby zdravé z krámu - to barvené rádoby celozrnné) a cokoliv s obsahem bílé mouky. Dále to mají na svědomí potraviny vyhoněné různými éčky, glutamátem atd., taky nadměrné užívání soli. No a samozřejmě cukr. Prostě tyto potraviny jsou extrém - ironií je, že je nalezneme téměř ve všem a obecně jsou považovány za "běžné, normální, přirozené". Myslím tím tu bílou mouku, cukr a mléko, což jsou opravdu naše hlavní složky potravy. Z toho se ale nedá ani zhubnout, ani žít zdravě. Před časem jsem shodila 15 kilo, vím, o čem mluvím, ale o postavu jde až v druhé řadě, hlavně tu změnu pocítilo moje zdraví. emoticon Takže pokud někdo opravdu touží něco shodit a žít OPRAVDU zdravě, ať se začne zajímat o recepty a pokrmy bez těchto tří "bílých zel". Taky to chce samozřejmě ubrat maso - a když už, tak jedině rybí nebo drůbeží, ale nejlépe v biokvalitě, protože po běžném brojlerovi z velkochovu nacpaném vším možným bych teda upřímně měla taky za pět minut zase hlad...... emoticon Držím palce všem. emoticon
15. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
vilka
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 PS: Opravdu nechápu, proč je třeba jogurt propagován jako zdravá potravina. Krom již zmíněného mléka obsahuje v naprosté většině případů spoustu přidaného cukru, umělou náhražku ovoce, barviva atd. Jogurt je leda dezert a sladkost, ale snad nikdo nemůže myslet vážně, že jej baští pro zdraví... emoticon S bílým je to asi menší zlo, ale pořád zlo. Pravda však je, že se většina z nás nemíní oblíbeného mléka vzdát (navíc jsme pořád velmi masírováni reklamou, která jej stále propaguje coby zdravou a nezbytnou potravinu, aniž by se někdo namáhal zjistit, jak to doopravdy třeba s tím proklamovaným vápníkem je......). Stejně jako jsme těžce závislí na CUKRU, který není zdaleka jen ve sladkostech, ale v podstatě VE VŠEM. V omáčkách, přísadách, ochucovadlech, slaných pochutinách, kompotech, džemu, šťávách, v limonádách, ochucených vodách atd. atd. Stačí pečlivě číst složení a každý mi dá za pravdu, cukr je fakt skoro všude. Hlavně PROTO však mají lidi většinou hned po jídle zase hlad. Cukr to spolu se solí dost podporuje.
15. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 vilka - díky za názor a za rady ... ovšem nedokážu si představit, že bych se měla vzdát všeho, co píšeš. ano, možná vlastně vůbec nežiju zdravě, pokud si dám občas jogurt, občas mléko, ale beru to tak, že lepší jogurt než tabulka čokolády. nejsem ochotná se všech těhle věcí vzdát, jasně, ať žije reklama, všichni kupujou to co vidí v televizi, ale takovej je dneska svět ... a upřímně jsem např. líná vařit sobě něco jinýho než příteli, jsem líná vymýšlet recepty tak aby to bylo ultrazdravé, tz. bez mouky, nějakého toho cukru, atd. ...
je super, pokud ty jsi to zvládla, máš můj obdiv, to jako fakt. a vydržela jsi to během hubnutí a pokračuješ v tom pořád? já bych asi sklouzla zpátky k tomu, co jsem zvyklá ...

u sebe beru zatím jako veliký úspěch, že jsem zařadila na denní jídelníček zeleninu, a to v poměrně velkém množství. ano, je to asi malý krůček ke zdravému stylu, ale jsem na něj pyšná emoticon ikdyž, dá se mluvit o zdravé zelelnině, v dnešní době hnojiv?
a takhle bych musela řešit všechno ... asi na to nejsem správná povaha, ale nebudu řešit jestli je kuře z biochovu emoticon
ovšem pokud to někdo zvládá, gratuluju!!
15. črc 2009 v 18:35  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 vilka: bez jakéhokoliv rejpání.... mohla bys mi napsat třeba jídleníček na jeden den? dík emoticon já tedka snědla dva kousky piizzy, broskev a dva čokoládový bonbony...chci zkusit trochu cvičit, aspon nějakej strečink, snad se ty záda umoudří...
15. črc 2009 v 18:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 vilka: nesouhlasím s tebou....s mlékem a mléčnýma výrobkama to na nás zkoušel už můj kolega, jako bys byla on, uplně stejná slova...

já mléko nepiju, dám si trochu do kávy a kdyby se tady sehnat sojové, tak ho nepoužívám vůbec. sýry nejím nikterak často, jednou za týden? tak možná...včera jsem rýpla do tvarohu a vyhodila ho, protože mi nechutnal...už rok peču jen z celozrnné mouky, bez cukru (když by to bylo jalové, dám troch utřtinového), nejedlo se u nás bílé pečivo...nic z bílé mouky...dodržovala jsem všechna pravidla a stejně mi to bylo k ničemu...paradoxně jsem nejvíc zhubla, když jsem si vsugerovala, že jsem hezká, moc mi to sluší, chodila se pravidelně krášlit...a šlo to samo, bez jakéhokoliv odříkání...
podle mě člověk může všechno - ale závisí na individuálním organismu, metabolismu a v neposlední řadě psychice...ale nikomu neberu jeho názor...

já si dala svoji chutnou syrovátku, celozrnný rožek, rajče a kousek šunky, teď piju čisticí čaj...ještě to střídám kontryhelem...

jo, k tomu kontryhelu...rozhodla jsem se vysadit HAK a piju kontryhel, tak doufám, že se neobjeví nějaký princ a "nezabřeznu"

emoticon emoticon
15. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 vilka: v zásadě máš asi pravdu, ale... Kdybych chtěla žít skutečně zdravě, tak mi asi nezbyde nic jinýho, než si založit zahrádku a pěstovat si na ní ovoce a zeleninu, maso a vejce taky nejlíp domácí... A když vypustim mlíko, cukr, mouku a většinu masa - co teda budu jíst? emoticon nehledě na to, že pro mě by to bylo tak psychicky vyčerpávající, dodržovat všechny tyhle "zásady", že ty starosti a problémy s tim spojený by možná přebily ty "zdravý účinky". A zvládnu vedle toho omezování se a věčnýho přemejšlení, co "můžu" a co ne, taky nějak normálně žít??? Já teda dodržuju zásadu "od všeho trochu", nic si striktně neodepírat, ale ničim se nepřecpávat. Žádnej extrém neni dobrej.

Jinak holky jsem lemra líná, místo cvičení jsem se sotva doplazila domů... Svádim to na počasí emoticon
15. črc 2009 v 19:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 jé holky, to jste mě potěšily, že máte stejný pohled na zdravou výživu jako já a ne jako vilka emoticon
ono nic se nemá přhánět....

a s tím mlíkem - kámoška si třeba nechala vypracovat plán od profesionálního trenéra a ten jí taky tvrdil, že mléko je úplně k ničemu a at se na všechny mléčné výrobky vykašle....

já si myslím, že by se mělo jíst všechno živočišné, každá věc má nějaké vitamíny a to, co jiná nemá...stejně jako vegetariáni jsou ochuzení těch vitamínů, co jsou v mase,tak když nebudeš jíst mléčné výrobnky, tak prostě budeš o něco ochuzená....

vilka: stejně jako se ptá krtek: co tedy máme jíst? dej příklad nějakého celodenního jídleníčku...
15. črc 2009 v 19:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Já netvrdim, že je mlíko zdravý, ale jogirty a sýry mi fakt chutnaj a fakt si myslim, že je to pořád lepší, než se ládovat tatrankama emoticon Kdybych škrtla i jakýkoliv mlíko, maso, banány, tropický ovoce vůbec... tak už mi fakt nezbyde skoro nic, na čem bych si opravdu pochutnala. (mimochodem - v zimě bych podle některejch teorií z ovoce mohla tak jablka a hrušky a ze zeleniny mrkev - petržel - celer. nic jinýho v tom období neni v našich zeměpisnejch šířkách "přirozený" - bože, to by byla nuda!) A to pro mě neni život, ale živoření, to radši budu mít o pár kil víc a budu spokojená, fakt emoticon
15. črc 2009 ve 20:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš