Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
No ale fakt se to jmenuje špička.. Jak jinak to vysvětlit prodavačce? Řikala jsi, že chceš takové to čokoládové? ;-)
Odpovědět
chutě jsou fakt ve vzduchu, já si musela po oběde dát čokoládku... věděly jste, že jedna z nejstresovějších situací v životě je dovolená? Vůbec se nedivim, pořád chodím kolem té hromady, počítám, co jsem zapomněla a bádám, kam to všechno nacpu... No chápete, proč tam vlastně jezdíme?
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, no nechápu, tak to všechno vybal a buďte doma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
los, řekla jsem, že chci bombičku a prstem jsem názorně ukazovala na tu věc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
katarinkakm: no pro mě je nejlepší dovolená, když jedou na dovolenou rodiče :-D Já nemusim balit a mám svůj klid, sice mi zůstane hromada práce na krku, ale to mi až tak nevadí :-) Naši jsou sice zlatí, ale znáš to... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: hned bych jela taky! Tiše závidím :-)
Odpovědět
též bych někam jela :-N no já si myslela, že myslíš špičku, ale neznám to pod takovým názvem :-N já miluju kremrole :-D
Odpovědět
ty si taky všude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
špičku ..... chááááááá, to slovo mě dodělává :-N :-D :-D ubi, ty jo, já chci taky na dovču... jedeme s mužem až v první polovině srpna... teda mi nejezdíme sami dva, páč jsme to jednou absolvovali a jako stačilo :-D on celý den pod vodou (potápí se), já celej den na slunci a otravovali mě tam nějaký místní černoši a furt, jestli se nechcu vdát za nějakýho :-N :-D tak jsem pak říkala, že jsem orientovaná jinak, v domnění, že od nich budu mít pokoj a ono to bylo ještě horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdár ženy, hlásím návrat z masáží, na to že jsem včera byla na squashi a tak můžou být svaly "zavodněné" tak v pase -3cm od začátku, přes zadek -4cm od začátku, stehna -4cm od začátku, nad kolenem -3cm od začátku!!! mám radoooooost :-) a prý uděláme ještě přeměření na psolední proceduře před svatbou! :-) jinak já dneska měla jen snídani (klasika - tmavý knäck. s Lučinou Bioaktive a paprika) sváča nektarinka, "oběd" tmavý rohlík, a teď nektarinka - nestíhala jsem se ve městě najíst, pokud jsem nechtěla pizzu nebo něco smaženého ... možná mě chválíte, ale já jedu domu (k taťkovi) roznášet svatební KOLÁÁÁČE, to bude žráááádlo :-D :-D tak se mějte krasotinky, pááááá!!!
Odpovědět
janiii: ty chodíš na nějaké spaciální masáže na hubnutí? nebylo by o tom nějaké info? dík :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aci - nejsou to hubnoucí masáže, je to vakuová lymfodrenáž (buď takové ty "kalhoty" co se různě nafukují, nebo baňky pod tlakem)... pročistí se lymfa, z těla odejdou škodliviny, a ubývají cm. musí se hodně pít, na váze to prý neubírá, max.1kg říkala ta holčina, což mám radost ještě větší, protože mně ty kila dolů jdou, tak vím, že to není jen masážema :-)
Odpovědět
zdarec palec... jani, taky se na lymfo chystám, asi koncem příštího týdne..jestli mi to vyjde, už jsem zase zasekaná až do středy... já se změřím zítra, musím si koupit krejčovský metr...asi se mám přeměřit ráno, že? byla jsem dnes s kamarádkou s dvojčatama za bývalým kolegou a maximálně sem si dětičky užila, pusinky malinké :-N pak jsem s holkama šla do toho fitka...z plánované hodinky to byly dvě hodiny, které byly naprosto super....fakt bomba x-) Mám z toho moc dobrý pocit. V sobotu znova:) Já dneska nijak moc nejedla, přestože byl sladký oběd a ty kolegovi narozeniny dopoledne, po obědě byla už jen malá svačinka celozrnný rohlíček s oříškama a od třetí hodiny nic až po fitku tyčinka jakásí s konopnýma semínkama, tak se divím, že tu sedím a jsem schopná psát :-D jinak zítra budu volat právničce, jestli nedorazí ten mejl s žalobou...skoro ex začíná nějak provokovat, asi mu šlápnu na krk :-S tak vám přeju krásnou dobrou noc a papa zítra
Odpovědět
Jani, velká pochvala ;-) Heli: měřit ráno, to jsi nejštíhlejší ;-) a Tobě pochvala za fitko ;-) Držím pěsti, ať to s právničkou dobře dopadne. Jinak se tu s Vámi loučím, dámy, až do pátku budu nezvěstná :-D Tak papa ;-)
Odpovědět
Dobré ránko ;-) Tak mám za sebou první úspěšný den s Vámi...hřešila jsem jenom malinko :-) Snídaně - activia s celozrnnými lupínky, svačina - paprika a rajče, oběd - květákový mozeček a dva plátky celozrnného chleba, svačina - nápoj activia, večeře - kuřecí rizoto. Za celý den jsem vypila cca. 1,5 l čisté vody a 2,5 litru bylinkových a ovocných čajů. Zhřešila jsem tím, že jsem si odpoledne dala dvě polomáčené sušenky :-( . Dneska jsem si k snídani dala krajíček celozrnného chlebu s 30% eidamem a hrnek mléka. A odpoledne hurá do fitka :)
Odpovědět
tak já do fitka až zítra, pít budu dnes hodně, mám už v sobě dva brufeny, sem se probudila s bolehlavem, tak jsem si dva lupla... změřím a zvážím se zítra po ránu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli: Z ceho Te boli hlavka? Poradne pij, to je nejlepsi...
Odpovědět
los, já nevím...včera jsem tu sebou málem švihla, ale pila jsem...včera jsem dala 3 litry určitě...já se probudila bolehlav jako kráva...
Odpovědět
ahoj...tak včera taky nic moc...odpoledne jsem sežrala tři vdolečky a večeřela jsem až v půl desátý, protže jsem byla na zkoušce účesu - a snědla sjem dvě housky s lovečákem, protže doma nic jinýho nebylo....:-( Tak snad dneska....ráno čaj a k tomu houska s tavenákem...tedka jedna kobiha v pracovním stresu a už jdu volat do squashareny, jestli je dneska volno :-)
Odpovědět
tak já ráno tmavý rohlík, banán a kontryhel a rozpustné aloe vera - takže 1 l tekutin už mám splněno. mezitím popíjím mlíčko - je ho půl litru, tak snad se nepos..., teď svačinka půlka broskve, activia, a mám tu nakrajénou misku květáku - tohle můžu doporučit, je to supr chroupání, jednou si mi o květáku povedlo dost zhubnout... a mám tu rajčatovou šťávu...tak tu budu dnes popíjet..jinak tu má další půllitr čaje a jeden vody :-N
Odpovědět
Profilova fotka
helisek je vzornak :-) Ja jedno leto hodne zhubla - jedla jsem porad jen broskve :-)
Odpovědět
Markétko to ani omylem, už tu na mě čeká zákuseček v podobě perníkového košíčku z ratiškovské pekárny :-N zatím ale tlačím ten květák a prokládám ho sem tam meruňkou...a oběd bude cottage, černý rohlík, rajče a květák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, taky chci byt tak disciplinovana jako Ty! My meli jednani, takze uz mam v sobe dva chlebicky a dva tvarohove kolacky ]-( Za chvilku me ceka obed... No jsem nejhorsi na cele planete, ale zitra dokoncim jeden ukol, co mam pred sebou a v pondeli bych chtela vazne zacit nanovo. Dnes totiz jeste jdeme se zahranicnimi znamymi na dny bulharske kuchyne...
Odpovědět
Ty jsi trdlo, fakt. Já taky zhřeším, a kolikrát. Ale nechci si to vyčítat, samozřejmě, že se snažím nesežrat tabulku čoko. A koupila jsem si třeba oříškové tyčinky a dia oplatky - když už, ta už. A jaká je ta kuchyně? Je to dobrý? Napíšeš pak? Marky, ty chodíš taky cvičit?
Odpovědět
tak já měla dneska blbej oběd - dalamánek a pribinu a k tomu půl litru mléka....na svatčinu mám dvě nektarinky a nějaké merunky...
Odpovědět
acim, na tom není zase nic tak špatného...dle mě tedy...
Odpovědět
heli: tak to jsem ráda...a večer jdu na sqush a zkusím se na sobotu objednat na tu lymfatickou masáž...
Odpovědět
acim, já jdu zítra zase do fitka...já dnes zhřešila taky trochu...ale fakt dneska jsem to zvládla uplně v pohodě...a ani nijaký hlad jsem neměla. teď jsem dala první večeři a za dvě hodinky dám druhou a bude vymalováno...
Odpovědět
tak jsem po sq uplně hotová....tedka musím jeětě něco lehkého sníst a bude :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?