Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
dobré ránko princezny... tak ke všem těm trablům mi klekl ještě telefon, já se z toho fakt opupínkuju.... zítra jdu na odběry krve, protože jsme se včera bavila s mamkou (zdravotník), že to není normální...babička má těžkou cukrovku, děda měl nemocnou štítnou žlázu (operace), mamce už taky diagnostikovali poruchu štítné žlázy...já včera jen v práci (za asi 10 hodin) vypila 3l tekutin (čaj, voda), byla jsem za tu dobu jen 4x na malé...a doma včehovšudy odpoledne tak 2-3x a ještě aspoň jeden litr sem vypila...fakt se snažím jíst maximálně zdravě (žádné bílé pečivo, minimum cukrů atd.), ale třeba včera jsem měla akutní potřebu cukru, uplně neskutečnou....už se mi to párkrát stalo....
Odpovědět
tali: u nás svítí sluníčko, zatím :-) Včera jsem toho využila, byla jsem "v terénu" - trhat višně a maliny, ale večer zase lilo, takže dnes je mokro až hrůza... no třeba do odpoledne obeschne... heli: Po čem ho..., všecko musíš mít, co? Tak to na ty odběry běž, tohle fakt vypadá na cukrovku... A kdyby nic, tak Ti maximálně řeknou, že si zdravá, což se výýýborně poslouchá...
Odpovědět
ubi, jojo, to je u mě normální, jak se něco začne s..., tak se to s... a nemá to konce. Zítra jedu k právničce, jsem zvědavá, co ta na mě vybalí... A když mi řeknou, že jsem zdravá, tak jim řeknu, ať mi ten špek zrovna uřežou a bude :-D tali, ubi má pravdu, tady šajní oskar. jdu dnes ke kadeřnici, juchůůůů, už vypadám jako debil
Odpovědět
heli: Začínáš se rozmazlovat? To je dobře ;-) Tak nám sem pak šoupni fotečku v novém účesu, ať Tě můžeme důkladně vynachválit... S právníčkou budu držet pěsti, a s tím vyšetřením taky, dobře to dopadne všecko, uvidíš... ;-)
Odpovědět
ubi, no to ani ne, chodím pravidelně co 6 týdnů... ;-) Fotečku pak hodím do placu, jestli to bude stát za to :-N Děkuju moc za pěsti x-)
Odpovědět
Teda, dneska se stravuju super dietně, fakt, musim se pochválit - k snídani rajčátko a bílej jogurt, ke svačině kiwi... no musim to nejak kompenzovat obědem - udělám brambory pečený na půlky v troubě, pěkně na sádlíčku, ať mám nějaký kalorie :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, tadyporad lazar, ted se do sebe snazim nasoukat aspon suchy rohlik, holt nucena dieta je taky dieta :-)
Odpovědět
já k snídani activii - lžičku musli do toho a banána meruňku nakrájenou, za chvíli sváča jablko a kiwi... dej tam slaninu a cibulku x-)
Odpovědět
los: copak, střevní potíže? heli: to je náááápadíček... Mňam, už teď se olizuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Bohuzel, od pondeli mi je zle jak psovi :-( Mela jsem byt ctyri dny v Polsku na sluzebce a misto toho jen litam na zachod :-(((
Odpovědět
ubi: a ještě česnek a po upečený horké namáčet do zakysané smetany :-N
Odpovědět
zdravím po dlouhé době ;-) mě to nějak nejde ... |-| včera sem měla dovču a stávila ji u plotny ... měli jsme tu řemeslníky, sice jsem běhala s prádlem ale i tak .. prostě sem měla chutě jak blázen! Takže dnes sem si naordinovala hladovku .. ať to hezky všechno strávím mizím je tu šéf
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj Ivi :-) tak já se dneska držím...
Odpovědět
Na Flora.cz jsem si zadala hodnoty a má optimální váha má být 68 kg, to se trochu sekli, ne?
Odpovědět
Heli, tam je nekde výpočet optimální váhy? To sem teda nenašla...
Odpovědět
Heli, no já mám část za sebou - ale tu větší před sebou :-(( a máš kolik??
Odpovědět
ubi, ano, musíš se tam přihlásit a tam to je -redukce hmotnosti... ivi, IP
Odpovědět
Ať hledám, jak hledám... nenašla sem... přihlášená jsem, používám e-kalkulačku...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si to kdysi pocitala a vyslo mi asi 69, bych byla jak becka!
Odpovědět
Jsem zvědavá jak mi dnes bodne hladovka =-) ... potřebuji aby mi zase splaskl žaludek :-S naštěstí, pokud počasí vydrží jako včera a nezaprší - mám naplánované toliko práce, že nebudu mít pomyšlení na jídlo ;-) a odpo z práce se stavím do zeleninky pro ńějaké to ovoce a zeleninku ;-)
Odpovědět
Mňam, teda ještě teď se olizuju... Udělala jsem si k obídku ty brambory, slaninu jsem vypustila a místo cibule dala česnek, zapíjela mlíkem, no dobrotka... A když jsem si to zkusila zadat do kalkulačky, tak to nebylo ani tak děsivě kalorický, jak jsem myslela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, s kalkulačkou jsem už skončila, nikdy to moc dlouho nevydržím :-) ale dneska jsem vlezla na váhu a zase o 0,5kg miň, tak snad to takhle půjde :-) od 20.4. mám dole 3kg, 3cm přes zadek a 3cm přes každý stehno ... jen ten pas, tomu se nějak nechce ... uff - a od ledna od kdy vedu měření a vážení mám dole 5,5kg :-) a do svatby zbývá 22dní 8-)
Odpovědět
janiii: klobouk dolů, paráda, parááááda :-N Máš můj obdiv ;-) Kolik Ti ještě chybí zhubnout? Já u kalkulačky zůstávám, protože mi to fakt hodně pomáhá - než jsem s tím začala, tak jsem hubla jenom na objem, na kila vůbec, a zdaleka ne tak rychle, jak teď... Takže janiii, děkuju, žes mě na to upozornila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - já to nijak neřeším, nedala jsem si žádnej cíl ... vlastně ano, dala - pro začátek ty 3kg. to už jsem splnila, tak pokračuju dál :-) ale jooo, líbilo by se mi mít na váze 74,9kg :-D pro vás je to strašně moc co? pro mě dobrá cifra, na který bych se ráda usadila :-D při 74kg jsem se cítila fajn, už jsem taky měla 71, ale to jsem měla v době, kdy jsem začala marodit se srdcem a nebyla jsem schopná nic jíst a k tomu psychický problémy ... tak to radši těch 74. ubi a kolik jsi shodila ty? jsem ráda že ti to jde!!
Odpovědět
janiii a kolik měříš? Ono je taky rozdíl vážit 75 kg při 180 cm výšky a při 165, jak mám já ;-) Nejvíc jsem měla 68, to byl ten první alarm, kdy už jsem fakt řekla, že se sebou musím něco dělat. Pak jsem začala cvičit, tak to šlo trošku dolů, na 66-7, ale projevilo se to dost vzhledově. No a teď asi měsíc vedu kalkulačku, a za ten měsíc jsem dala dolů zhruba kilo a půl, ale hlavně 2 cm přes zadek ;-) Ale v pase mi to teda taky dolů neleze ani trochu...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - měřím 181cm :-) a v lednu jsem začínala na 83kg :-x :-o ]-( teď mám 77,8, tak bych ráda ještě ty tři kilča do těch 75 dala :-)
Odpovědět
ubi, jak přesně tu kalkulačku vedeš? abys splnila 100% denního příjmu?
Odpovědět
janiii: no tak to je zásadní rozdíl, máš skoro o 15 cm víc než já :-D heli: nene, to je hrozně moc, je tam odkaz "hoďte se do formy", kde Ti to po třech dnech, co tam zadáváš svoje jídlo a pohybový aktivity, vypočítá optimální množství živin, abys "zdravě" hubla. Nevím, na kolik to vychází z toho, co tam zadáš, ale mě to vypočetlo 6500kJ... Takže se snažím držet tak kolem těch 6500, ale většinou mi to vychází spíš kolem 7000kJ...
Odpovědět
Už jem to tam našla:) Tak já si nepamatuju, co sem jedla v posledních třech dnech :-|
Odpovědět
heli: Však si to teď tři dny zadáš a pak už Ti to vyhodí... Zatím se můžeš držet pod tou spodní hranicí. Anebo si tam piš opravdu to, co běžně jíš, uděláš si tak obrázek, jestli se stravuješ dobře nebo špatně... A ještě se teda snažím hlídat si, abych měla stejné % splnění u všech položek, aby mi výrazně něco neletělo nahoru...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?