Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
janiii: Tak to ses držela slušně! Jsi dobrá! Holky, já mám dneska nervy na dranc, takže jsem se na dietu docela vykašlala - navíc v práci byly zbytky ze včerejší oslavy narozenin kolegyně, tak mi bylo něco vnuceno... Takže k snídani tyčinka Corny, k obědu guláš skoro bez masa se třema knedlíkama (aspoň že jsem si nenechala nacpat pět...), pak mléčná rejže, tři malý "šneci" z listovýho těsta se sýrem, decka červenýho, kousek extra hořký čokolády a půl pytlíku Haribo cola lahviček :-S A to jsme ještě nevečeřeli a já mám hlad, takž neco snim a je mi dneska asi jedno co... A mám v plánu smetanový brambory, pokusim se je nesežrat teda celý... Ale víte, co je paradox? jsem doma stoupla na váhu a tak málo na ní ještě nebylo... Ale jsem spíš dehydrovaná, při těch starostech zapomínám pít. Nebo že by stres působil tak rychle?
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - na každýho působí stres jinak, ... u mě třeba strašně záleží jakej je stres - když to byl stres z práce, tak jsem se přecpávala, když šlo o city, tak jsem byla schopná "nejíst" a enchybělo mi to ... když jsem měla zdravotní problémy tak to samé, za dva dny tři housky ... prostě jsem do sebe víc nedostala. tak doufám, že budeš brzy v pohodě!!! a na pití nezapomínej, ledviny si to nezasloužej ;-) a mimochodem,Haribo colla lahvičky miluju :-D
Odpovědět
janiii: Taky jsem měla jedno ošklivý "citový" období - za den banán a půlku jogurtu, víc nešlo. To to letělo dolů, až jsem se lekla... Máma se snažila a pořád se ptala, co bych si dala - a já na to vždycky, že banán :-N tělo nějak podvědomě vědělo, že jsou dobrý na nervy. Jinak v práci na mě působí spíš nuda - na přecpávaní. A dneska sice nemám na jídlo pomyšlení, ale nějak zafungovaly ty stereotypy, takže do sebe něco házim, ani moc nepřemejšlim co.
Odpovědět
Přeji vám hezké ránko :-)
Odpovědět
ubi. myslíme na tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, ubi - držím pěstičky!!! pokoušim se snídat ovesnou kaši od Emco, ale teda moc mi to nejede ... asi holt tenhle zdroj vlákniny a sacharidů vynechám :-|
Odpovědět
Já ted narychlovku shltla jednu activii - k obědu vůbec nestačí, ale dneska v práci blázinec :(
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek po obídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Od rána držím ubi pěsťáky, určitě dobře dopadne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska mě slečna na masážích přeměřila, kontrolně po 5 kůrách, divila se, že přes pas jsem neubyla nic, přes zadek 1cm, ale zato mám prý přes stehna 2cm dole a nad kolenem dokonce 3cm ... že prý u ženských jde většinou první dolů ten pas a já to mam asi obráceně - tak prý přidáme tlak na bříško :-) ale mam radost :-)
Odpovědět
Ahoj krasavice, tak jste držely dobře, obstála jsem s vyznamenáním :-D Ale měli jsme teda super hodnou komisi... No, na dietu to byl dnes samozřejmě nářez, ráno snídaně jako obvykle, bez toho nenastartuju, ale pak po "výkonu" zákusek, během dne 4 chlebíčky a ještě jeden zákusek, a abych měla něco zdravého, tak jsem zchroupala jednu kedlubnu... No a pak samozřejmě šampáňo s komisí a víno a chipsy na krátké oslavě... Ještě jednou děkuju za pěstičky;-) janiii: Já teda nevím, jak je to s tím břichem, ale já mám přes zadek dolů 2 cm a přes břicho nic...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Tak jsem hezky hubla na dovolenou a včera jsme se s miláčkem vrátili a zjistila,že jsem tam něco zas přibrala :-D K tomu nám dneska kočka zasekla počítačovej stůl a jak sme se snažili vytrhnout přihrádku na klávesnici,tak mi s ní miláček narazil do pusy.Tak že mám teď doslova pysky jak havajskej domovník :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Zdravím Vás kočky:-) Ubi: ty naše šikulko :-) Jedna obrovská gratulace:-)
Odpovědět
tali: Děkuju ;-) smudli: tak to máte veselo... :-D
Odpovědět
Koumu co dnes k obídku? Poradte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sedím tu v džínách, které jsem si koupila někdy v únoru a byly mi fest, teď jsou poměrně pohodlné :-) s obědem dneska neporadím, protože jedu za miláčkem do práce, a půjdem do hospody - takže to bude zas něco nezdravého. na víkend jedem k tatínkovi, takže to bdue obžérství - ale už jsem to vymyslela, berem plavky, a půjdem do bazénu! :-) a v pondělí mě čeká zkouška účesu. ubi - mooooc gratuluju!!! ty zákusky to byla jen malá odměna!! zasloužila by sis krabici zákusků!!! :-D
Odpovědět
janiii: dík ;-) Upřímně myslim, že to byla hlavně zásluha komise, chytili jsme super hodnou... :-) My jsme dnes měly k obědu noky s párkem, takže dieta zas nic moc :-D Po pravdě tento víkend hubnutí vypouštím a budu jenom doufat, že nepřiberu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Veeeeeeliiiikeeeeeeeeee gratulace!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský,tak vás zdravím a opět se připojuji se svou troškou do mlýna. Tak já jsem posnídala 2 ks ořechový bábovky,co jsem si napekla(už nic nepeču příště,jím to pak jen já ]-( ),pak jsem 1hoďku cvičila,na oběd trochu čočky s chlebem,toť zatím vše,hodlám si ještě koupit nějaký salát a sníst ho bez pečiva. Domů dojdu v 21.00 a to už nesmím nic 8-( .Akorát se horkotěžko přemlouvám do ovoce. Já chci dát dolů 4 kilča,co vy?Držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky budoucí nevěsty.Tak mi naštěstí dneska už pusa splaskla a nebylo nic vidět,tak jsem mohla mezi lidi :-D jinak teď dietu vidim docela slibně,protože jsem asi něco špatnýho snědla a je mi pomalu celý den špatně od žaludku.Dala jsem si v restauraci ledový kafčo a po pár doušcích jsem běžela málem na záchod.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyy- tak jsem tu zase... Po naší diskuzi mi na dlouuuho odpojili internet, tak jsme mylsela že zešílím, a to dolovně... Tak už můžu zase závislačit:-) Ubi, tak dietolg už mě taky napad, a le ja jsem ten typ že když mi to někdo přikáže tak to stejně nedodržuju. Takže to musí být taková ta "samo vůle" tak uvidime... Jinak se přiznáááááváám, cpu s ejak nezřízená a teď jsem se teda ale vůůbec nehýbala.. Jsem oklivá ja fíím, ale po dnešním večeru - neboli od zitra (dneska mame slavnostní večeři ku výročí) tak to se nehodi být o mrkvi :-D Se ještě ozvu jak to dopadlo:-D
Odpovědět
Ahoj, možná spíš pochodím tady :-). Ráda bych se přidala, chci zkusit 90denní dietu, ale moje vůle je dooost slabá :-). Tak by se mi snáz hublo s vědomím, že netrpím sama :-D. Vy máte nějaký konkrétní diety, nebo se jen snažíte žít zdravěji?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pokud můžu přidávám se k Vám. Od pondělí jsem začala držet dietu, bez cukru a snad tady s Váma to vydržím. Pro mě je strašný problém se hýbat. Ach jo!
Odpovědět
Ahoj všechny ;-) malalusy: já tak 5kg přibližně... Původně to bylo 7, něco už mám dole... smudli: mě takové "diety" vždycky znepříjemní život... alkapinka: Vůle musí být vždycky vlastní, ale u Tebe možná bude výživový problém, s takovými zdravotními komplikacemi není dieta žádná legrace... Proto bych doporučila odborníka... :-| emmili: Ahoj, vítej u nás, my to máme jak která, všechny se snažíme zhubnout, každá na to jde svou cestou, ale většinou jsme se shodli na tom, že pravidelná strava a dostatek pohybu jsou nejlepší... Co se 90tidenní diety týče, tak tady někdo nedávno horlil o tom, jak narušuje metabolismus, ale abych pravdu řekla, tak o té dietě nic moc nevím, netroufám si soudit... bakulka: Vítej mezi hubnoucí ;-) los: tak to nějak nevyšlo, co? ]-( Teda, začíná nás být tolik, že v tom přestávám mít přehled :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi: Neboj už pujdu k doktorovi tak si nechám nějakýho doporučit:-)) Ale dneska jsem byla šikovná a nerozvášnovala se:-D I když včera jsem tomu dala teda slušne na pr..l :-D
Odpovědět
alkapinka: Jo, určitě Ti pomůže s jídelníčkem ;-) Já tomu dala za celý víkend - prostě zdravá strava - langoše, klobásy, uzené cigáry, gyros... No sbohem dieto ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlásím naprosto prožraný víkend - jsme u tatínka, kde nevařím já, takže to tak vypadalo. navc jsme slavily dva svátky (Jan a Petr) takže dortík, zákusek, buchta, k obědu knedlo vepřo zelo (dala jsem si jen dva knedlíky a hooodně zakysanýho zelí nepřislazovaného) ... ale byli jsme teď plavat a dala jsem si 40bazénů, tak aspoň něco :-) ale od zítra jdu do toho zase naplno!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá ráno, dámy! ubi: Vůbec jsme se nepotkaly, jsi byla nejaká maskovaná, nebo už jsi tak hubená, že Tě není ani vidět? :-D Vítám nové členky :-)
Odpovědět
Přeji hezké ránko a v rovněž vítám nové :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se muím přiznat, že asi od pondělí začínám s hubnutím nanovo :-( Měla jsem tak rozlítané, že jsem nestíhala dodržovat pravidelný režim vůbec :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?