Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
heli, a pustila ses do té 90ti denní?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste tak dobre, musim si z Vas vzit přiklad!
Odpovědět
ubi, nepustila, nějak na ni nemám odvahu...ale snídám musli nebo lupínky s mlíkem + kousek ovoce, svaším jogurt, mysli sušenky nebo nic, oběd v práci poloviční porce a doma jím z malých talířků :-D a večer bez pečiva ;-) a omezila sem kofolu..jednu tu mám od pátku rozpitou v půlce....a to sem si ji ředila... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
heli: jsi fakt dobrá! Já už chci taky x-)
Odpovědět
heli: teda klobouk dolů :-)
Odpovědět
no holky, zatím to moc vidět nejde, ale cítím se o něco maličko líp, tělo si zvyká...i když bych po ránu zdlábla rohlík se sýrem jedna radost:) Včera jsme teda měli ve steak housu papání...a začla jsem kupovat jen tmavé pečivo a mouku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli: Vsak steak je docela dietni :-) a jaky byl? Z jakeho masa sis dala?
Odpovědět
Heli, počkej, až si toho začnou lidi všímat. To je pak super pocit... ;-) Já teď trpim, protože doma není žádný "dietní" jídlo... Zelenina žádná, na ovoce chodívám do zahrady, ale dneska leje, pečivo samozřejmě světlé, jogurt s 10% tuku, co si mám dát na svačinu potom?
Odpovědět
Ahoj holky ;-) tak u mě taky posun ;-) sice malý ale jde to. Po těch 14dnech hrůzy sem byla překvapená ;-)) dnes mám sice dostat ms tak to bude veselý - ty chutě sou nejhorší!!! ]-( ale večerní včeře na stromu s třešněma a výlety na zahrádku mezi jahody se vyplácí ;-))
Odpovědět
ivi: Paráda, a co to účto, hotovo?
Odpovědět
Losi, dala jsem si ohnivou pánev, bylo to pekelně ostré asi vepřové... Ubi, já "musím" jen 10% mléčné výrobky...bylo mi to doporučeno..
Odpovědět
Ubi, na nakonec dokázal obnovit veškerá data. Já si natáhla zálohy a pak to zase přeinstaloval. Takže naštěstí nemusím nic dopisovat ... taky mě spadl šutr ze srdce jak Brno!!! x-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli: já si tam jednou dala nejaky kotlik - maso v chlebu, bylo to tak ostre, ze jeste ted me pali huba, kdyz si na to vzpomenu ivi: vidis, ted uz bude jen lip :-)
Odpovědět
ivi: uf, tak to úúúleva, co? heli: Kdo Ti doporučil, doktor? los: jsem se dívala, že ses zařadila do července 2010, že by se už mluvilo o datu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bojuju o datum 24. 7.... Protoze chceme to v lete a na dvore v party stanu, takze tak. Cerven je pro me pase kvuli praci a rikam si, ze tak v te polovine prazdnin by to bylo fajn...
Odpovědět
Los + Ubi, jj úleva to je mega velká!!! Od té středy sem blbě spala a viděla sem ty zbytečně promarněné víkendy :-p naštěstí to zvládl. I když brašule mi říkal, že pokud je IT schopný - dokáže to obnovit ;-))
Odpovědět
los: jenom bych měla strach z dortů a zákusků, aby se Vám to neroztíkalo...
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: Super, jsem rada, ze Ti to dobre dopadlo :-)
Odpovědět
Los - děkuji ;-) x-) Jinak, ty dorty a zákusky nemusí být klasika krémové - stačí klasika - sušší + promazané marmoškou. Dle mých zkušeností ... svatebčané si pochutnají na výslušce a na hostině pak jedou je svatební buchtičky či koláče a minimum zákusků ;-) Tedy u nás je zvyk dávat výslušky - do krabice. V Pze se třebas dávají koláčky, u nás vše - zákusky + rolády + řezy ...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: No budeme mít zázemí i ve vnitřní restauraci, asi tam bude i oběd a pak odpolední zábava venku.
Odpovědět
Tak to jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se myslím taky jako výslužka dávají i zákusky... Uvidíme, zatím je to jen hrubé torzo, nechci to milému drahému zprotivit, tak to radsi rozebírám tady s Vámi :-)
Odpovědět
Jo, přesně, to je důvod, proč chodím na brms, mám teď hlavu plnou myšlenek na svatbu (a na hubnutí), a mám pocit, že tím okolí děsně otravuju, tak se dycky musím vykecat tady... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hooolkyyyyyyy, tak už máme asi termín, teda asi určitě. Ale je to děsně tajné :-x :-x :-x :-D :-D :-D
Odpovědět
Los, kecáááš :-D x-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
faaaaakt , jsme se na tom s drahým shodli x-)
Odpovědět
takže 24/7 x-) ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky při pondělku, los - tak šup, koukej nám ten děsně tajnej termín napsat!! ať se můžem radovat s tebou :-) jinak já mam první úspěch, metr miprozradil, že mam o 1cm míň na stehně a přes zadek :-) tak kéž by to šlo takhle dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: Jak to vis?
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: sikovna holka!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?