Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
los - datum mooooc pěkný :-) taky máme takový, pro nás je symbolický :-)
Odpovědět
los: A už máte něco zamluveno nebo zatím jenom vybranej termín? janiii: Paráda :-N Tak vidím, že tahle diskuse má docela smysl... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ani jsem si neuvedomila, ze mate svatbu v patek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
los - jojo v pátek. vzhledem k tomu, že v sobotu je velká grilovačka na zahradě (zase cca 50lidí) tak bysme to jinak nestíhali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa, tak to je fajn :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
los - a je to na den přesně 10let, co budeme spolu ... takže jiný termín nepřipadal v úvahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to uz jste spolu teda hooodne dlouho, dali jste si se svatbou nacas :-)
Odpovědět
los: a jak jste spolu dlouho vy?
Odpovědět
Los, to neuhodneš :-D) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
los - jojo, bylo to s námi trochu složitější :-) první 4 roky jsme za sebou jezdili 150km ob víkend, takže taková láska na dálku, v létě to bude 6 let co spolu bydlíme, a vloni v srpnu jsem se téměř odstěhovala k mamině, bylo to docela divoký, vztah se nějak vytrácel a nezbylo skoro nic ... až když jsem měla první věci u mami a vybírala si nábytek, tak došlo na rozhovor, kdy jsme oba zjistili že prostě chceme být spolu a ne jinak! a proč to vlastně děláme ... no a od září jsme spolu jak na začátku vztahu, taková druhá míza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: My se známe tak 12 let :-) Byl to muj prvni... No a pak jsme se nevidely 5 let, zil mimo Cr, pak se vratil a ted je to 3,5 roku, co jsme spolu oficialne a predtim jete rok tak letmo, je toi s nami slozite :-) janiii: to je super, my taky meli malou krizicku, ale vse se da prekonat a en vztah to obrovsky nabije. Ivi: Jak to vis? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
los - já to datum taky zahlédla v červenci 2010 myslim, tak předpokládám že Ivi to zahlédla stejně? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaaaaa, vy takhle nakukujete do vice dikuzi, tak to jo, tam jsem to konzultovala s jednou nevestou, ktera ma taky tohle datum :-)) ;-)
Odpovědět
los: no jo, my Tě šmírujem :-D :-D :-D To víš, Ty nás tady napínáš...
Odpovědět
Ahojky! los: Jsem si všimla toho prstýnku, ale ještě jsem nějak nestihla reagovat. A ono už je i datum - tak to gratuluju dvojnásob!!! Koukám, že už tu máte nějaký pozitivní výsledky snažení - tak to taky gratulace veliká! Já uvidim zítra, ale vypadá to, že to jde pomalinku dolů, tak kilčo a něco... Ale na objem ne :-S Dneska jsem odolala smaženýmu hermelínu v práci a dala si jenom houbový rizoto. Ale byl to boj, nakonec jsem si představila ten hnusnej pocit, že by to kličo naskočilo zase zpátky... Jo, a kolu jsem si dala ze zdravotních důvodů :-N Ale vážně, od včerejška mě děsně bolí hava a vůbec je mi na nic, asi z toho počasí, a ta kola mi docela pomáhá. Tak holt jednu malou k obědu... Ale jako naše jídelna mi chce tu snahu fakt "okořenit" - na celej tejden je na jídelníčku výběr smažený / knedlík / vepřový ]-( Včera jsme s přítelem byli v Kutný Hoře na Stříbření a musim říct, že jsem pořádně zhřešila jenom palačinkou - ale ta byla teda x-) A oďobla jsem od přítele pár smaženejch brambůrků a večer jsem si dala puding místo večeře (takovej ten kupovanej se šlehačkou). Holt jeden fakt "porušovací" den no, ale zase jsem neměla pořádnou večeři oběd byl realtivně v pohodě. A dneska kolegyně slavila narozeniny, tak mi doslova vnutila asi tři kousky, který bych si normálně nedala, ale zas abych jí fakt neurazila... Ale byly malinký ;-) sakryš, takhle když se to napíše - to už je těch "hříšků" za dva dny docela dost :-N
Odpovědět
Krtek: tak to je paráda, kilo a něco dolů. Třeba se Ti ten oběd jenom zdá... Jestli Tě to uklidní, tak já hřešim co chvilka, ale snažím se jenom v malém množství, třeba dva čtverečky čokolády nebo koláč a podobně... A přesto hubnu... Mám pocit, že kdybych si to odpírala, tak pak zhřešim nárazově, ale zato desetinásobně... Dívala jsem se, že už máš šatky - sluší Ti ;-)
Odpovědět
ubi: Díky, akorát si v nich na fotkách přijdu nějaká oplácaná... V reálu ani tolik ne, ale asi ten blesk :-N No já dneska opět hřešila necvičenim. Ale jako fakt na to teď nemám, jsem jak praštěná pytlem po hlavě - to počasí je děs, na mě teda bohužel "funguje" :-p Tak že by zítra doma podle DVD? To si teda řikám vždycky (v úterý mám volno a jsem sama doma, tak by to i šlo), a pak zkejsnu tady na netu a odpoledne zase musim někam pádit.
Odpovědět
krtek: Tak to bych chtěla vidět, jak vypadáš v reálu ;-) Ale já si na fotkách taky připadám tlustší než ve skutečnosti. Jenom doufám, že nemám zkreslený vidění a že tak nemožně nevypadám pořád :-D Ale hromada věcí se v pohybu ztratí, kdežto jak jsou zachycené v jednom okamžiku, tak je to zvýrazní. Aspoň se tím uklidňuju :-D Co se týče cvičení a dodržování diety, já pořád vymýšlím nějaké způsoby, jak se dál motivovat... Třeba ta "stupnice" šatů ve skříni. Nebo jsem na netu našla fotku jedné pěkně tlusté nevěsty (nic proti nevěstě, každá jsme nějaká) a dala jsem si ji na plochu, aby mi to připomínalo, že takhle dopadnout nechci... Nebo jsem si vytvořila šílenej graf, kde si vedu týden co týden záznamy o tom, jak se mi změnila váha a míry. Do diáře si píšu vždycky, jestli a co jsem ten týden cvičila, a vždycky tam musím mít aspoň tři hodiny pohybu týdně. Už si připadnu jak pošuk, pořád se něčím takovým obklopuju, ale má to výsledky. Když jsem to nedělala, tak jsem nehubla...
Odpovědět
ubi: ty brďo, tak tpomu řikám systém ;-) Ale třeba těm šatům ve skříni a grafům fakt věřim - jak si to člověk "vizualizuje", tak to asi fakt funguje. Akorát musí bejt co vizualizovat :-N Což u mě by ten grafík pěkně skákal - půl kila sem, půl kila tam. Už si ani přesně nepamatuju, na kolika jsem začínala. Páč jsem se vážila tu ráno, tam večer - a to jou docela veký rozdíly. Co se týče šatů - obzvlášť "pěknou" fotku mám zezadu - radši nezvěřejňuju. Tam ten blesk fakt zaúřadoval (doufám, že je to tim bleskem :-N ) a odrazil se pěkně od toho nejširšího místa a to pěkně "vytáh" do popředí... resp. do pozadí :-D Ale hlavně mě na těch fotkách překvapujou ty buclatý ruce, ty fakt myslim, že v reálu až tak buclatý nemám! Světlo je prevít - z jednoho výletu mám x fotek a na jedný to vypadá, jak kdyby je dělilo minimálně 5 kilo :-D
Odpovědět
krtek: No ráno a večer to rozdíly jsou i kilo. Já teda poctivě vždycky ráno, ale skáče mi to taky, neboj ;-) Co se týče fotek, věřme tomu, že kvalitní fotografu bude vědět, jak nás udělat hezké :-D :-D :-D
Odpovědět
ubi: Jo, přesně na to teď docela často myslim - aby si naše fotografka s náma (= se mnou a mým mužem)věděla rady :-D
Odpovědět
krtek: já mám naštěstí ještě dost času udělat se sebou něco sama :-D
Odpovědět
ubi: No jo, to já na to mám pár tejdnů. jsem taky chtěla začít dřív, resp. jsem i začala... a zase skončila :-D To jsem celá já - všechno , do čeho se mi nechce, na poslední chvíli. Taky ještě nemáme oznámení =-)
Odpovědět
pořád máš ještě víc jak dva měsíce... něco dáš určitě ještě dolů, se zbytkem si fotografka poradí, nepochybuju, že budeš krásná nevěsta ;-) No, do oznámení už byste se měli pomalu pustit, nejvyšší čas ;-) Teda u nás by byl, nevím, jak to chodí v Praze... :-)
Odpovědět
No já ho tak nejak tvořim sama. Vlastně potřebuju tak jeden, dva večery si k tomu sednout a pak to nechat vytisknout. Ale nechce se mi do toho, absolutně vůbec :-S "Limit" jsem si dala do půlky července, že to jako pošlu. Zatim seutěšuju tim, že všichni důležitý hosti stejně všechno vědi a pro ostatní je to spíš ze slušnosti, nepočítám, že by přijelo moc lidí jen tak na čumendu v pátek ;-)
Odpovědět
Jojo, nejhorší je začít. Tak je to se vším...
Odpovědět
Ahoj krásky, já dnes jedu do Brna připravovat státnicovou místnost, odevzdávat posudek a podobné radosti, takže to s Vámi dneska nebudu... Přeju všem pěkný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dámy. Právě snídám tmavou bulku se sýrem :-) Vy jste teda psavky, jen tak dál :-)
Odpovědět
dobré ránko, kočky ubi, jj, od doktora mám, že mléčné výrobky jedině nad 10%...ale nějak to neřeším, jen kyšku si teda kupuju desítku, jinak mlíko polotučné, activii atd. dneska sem snědla jogurt, který měl "jen" 3,5%. A sýry podle chuti a ne podle tuku. Já na ty mléčné výrobky moc nejsem, jedině na sýry a kyšku:) já bych to holky moc nehrotila, s tím vyčítáním hříchů, nemůžeme se držet na zelenině půl roku a pak sníst čtvereček čokolády a být z toho na odvoz. Podle mě je lepší tělu dodávat všechno, jen v menším množství a třeba s jiným složením. Já sem dneska zmatená jak lesní včela...jedu do práce a v Hodoníně si říkám, že se stavím v pekárně a koupím pro mě a kolegyni celozrnný rohlíček, a tak jedu...a dojedu až do Dubňan...zapomněla sem odbočit do práce..tak jsem se stavila v pekárně tam, otočila to a jela zpátky do práce...to je na tečku.
Odpovědět
Profilova fotka
heli: :-D :-D :-D To se podaří, připomnělas mi jednoho kamaráda, který takhle jel autobusem domů a zapomněl vystoupit, pořád čuměl z okna a vůbec mu nedošlo, že už je doma, tak zajel o dědinu dál a zpátky musel pěšky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?