Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Tak už su zpátky, du Vás dočíst... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oo, takze to turecké moře asi působí blahodárněji. Heli: musim se Ti pochlubit, nevim, jestli jsi docitala diskuzi, ale asi nee, ze? :-)
Odpovědět
Los, nedočítala, pochlub se...
Odpovědět
Profilova fotka
No dostala jsem prstynek x-)
Odpovědět
Losi, gratutuluju mooooooooooooooc, beruško x-) To je úúúúžasné. Jak to probíhalo? Romantika? Kdy bude svatba? Povídej, přeháněj, já vím, že se budeš opakovat, ale to nevadí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dekujuuuu moc, Helenko! :-) Noo, romantika byla docela jako, no zadna mega, ale uprostred vinohradů na kopci zacne klekat a vytahovat prstynek, ja v soku!!! Fakt jsem to ani v nejmensim necekala (vzdyt jsme se tady o tom nedavno bavily)... A proste krasny prstynek z bileho zla s briliantem, nechal jej udelat na miru, vyrazil mi dech. Ted je to mezi nami jako, bychom spolu byli tyden, znova uplne mega zamilovani :-))) Termin jeste nemame, ale asi pristi rok v lete? Zatim jsme to , popravde neresili :-)
Odpovědět
Losi, já mám normálně husí kůži x-) To je kráááásné. Máš fotečku prstýnku? Musí být nááááádherný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera jsme se ho s kolegynkou chtely vyfotit, ale nebyla to moc kvalitni fotka, v pondeli to napravim a vlozim do albicka, at vam ho muzu ukazat. Je krasny a malinky (ja mam totiz prst 50 :-) ) No jeste ted jsem z toho cela pryc, kdyz si na to vzpomenu x-) Vubec jsem neverila svym ocim ani usim x-)
Odpovědět
Tak to nebylo tak na dlouho, dneska jste toho nenakecaly tolik, co posledně, když jsem chyběla... :-) Heli: pěkný fotečky ;-) Prej vorvaň... já čekala, že tam budou greenpeace zasahovat a táhnout vyplavenou velrybu zpátky do moře :-N , a ona mladá hezký kočka ;-) No jo, máš bříško a boky, ale to já taky a ani ještě nejsem mamina... :-| los: Taťka mi tuhle vykládal, že když přijedeš na slepo do Prahy na letiště, tak že tam cestovky prodávají nějaké superlastminute... že Ti musí být úplně jedno, kam pojedeš, ale dá se pořídit dovolená pro dva za 15 000 i s útratou...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Ja prave delala dva roky v cestovce, tak vim, jak to chodi a tohle je spis takova utopie, no... ale treba v zari neco bude, snad. Protoze uz jsem olezena, ze je to des, moje nozanky volaji pomooocc, chceme moreee :-D A ja taky volam po mori, vim, ze pak v zari uz byly ceny paradni, tak snad se neco naskytne, ale do Chorvatska nechci.
Odpovědět
ubi, já taky nejsem mamina, bohužel...boky mám odjakživa, ale to bříško mě štve...
Odpovědět
heli: aha, tak to já to s tou neschopenkou špatně pochopila :-( Promiň, to je trapas... :-( :-( :-( Nebudu dotírat, je to soukromá věc, ale jestli jsi (jste) měli nějaké problémy - nebude to taky trochu tím?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli: ale urcite budes,, neboj, jsi mlada :-) Ja mam bricho strasne, to jste nevidely, ale snad uz ta posilovna klapne.
Odpovědět
los: No já už se těšim, jak si Tě ve Strážnici prohlídnu naživo :-D Ty tady furt hořekuješ, jakej si tlusťoch, běda Ti, jestli si vedle Tebe nebudu moct ani stoupnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Neměj obavu, jak uvidíš z dálky cloveka s mastnou hubou od langose, tak to jsem ja! Jeste mi sef rikal, at jdu v kroji, v tom se speky nejlip maskuji :-D ale pujdu normal v civilu, tak uvidis sloni speky :-D
Odpovědět
ubi, to je v pohodě, mně to nevadí. čekala jsem dvojčata a v šestém měsíci jsem o ně přišla. problémy jsme vůbec neměli, všechno se otočilo během hodiny a už nám nikdo nepomohl.. Losi, ty kecáš, když vidím tvoji fotku v pasu, tak jsi uplně v pohodě ;-)
Odpovědět
heli... to mě mrzí... :-( Tak třeba se v nové domácnosti podaří ;-) Tý brďo, dvojčata, to je mazec :-D :-D :-D los: budem si to mastnisko utírat obě :-D :-D :-D Prosim Tě, kdyžtak do mě kopni, já su nekdy slepá a pro oči nevidim, tak kdybych se k Tobě nehlásila... ;-) Fakt je, že v kroji máme ty zadky skoro všechny stejný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli: a mne se zdas zase v pohode Ty. ;-) Ta moje fotka je z dalky, ale kdybys me videla nazivo, vis o cem mluvim. To je proste o tom pocitu, vim, ze mam speky a ze se na mne vsecko trepe a musim s tim neco udelat. Nechci se zas cele leto schovavat. Jsi dobra, ze o tom dokazes mluvit, ze jsi se s tim srovnala. Je to sok, kdyz se takhle z hodiny na hodinu vsechno zmeni, ale asi to byl osud a urcite dalsi stesti ceka nekde za rohem :-) Hlavne, ze jste to spolecne ustali a mate se porad radi.
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Neboj, vsak jsme se domluvily prece na tu stamprlu ;-) Takze urco pokecame i "live" ;-)
Odpovědět
Já si myslím, že vůbec problémy s postavou u nás tří (a ostatně i u ostatních holek, co sem chodí) jsou spíš o osobním pocitu... Jak jsem tím teď posedlá, tak se dívám mnohem víc po postavách holek kolem mě, a zjišťuju, že chodí po světě mnohem tlustší holky, než jsem já, a že jich není málo. Ale pro svůj osobní pocit chci prostě vypadat líp a chci se sebou něco dělat :-) Hoooolky, včera mi přítel řekl, že je radost se dívat, jak krásním :-D :-D :-D To potěší... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: No to je super, to fakt muselo zahrat na srdicku a jeste dodat vic chuti do dalsiho snazeni!! :-)
Odpovědět
No fuj... ]-( sem si uvařila kafe, a jak jsem na to nemyslela, tak jsem si ho ze zvyku osladila... :-| Už mi to sladký ani nechutná, to je dobrá zpráva, ne? :-D :-D :-D Akorát jsem na to přišla, až když jsem dopila na dno, kde byl ten nerozpuštěnej cukr... brrr...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: vidis to! Ja teda piju kafe od ctyr let (jsme hrozna kafarska rodina, takze kdo je zasadove zdrave zijici, at to radsi necte) no a od te doby porad neslazene, slazene mi nechutna, nastesti, to bych byla jak kula :-)
Odpovědět
ubi, tak to je krásné... losi, ono je lepší o tom mluvit, než to držet v sobě...a ustáli..to je relativní pojem. Náš vztah se od té doby hodně změnil....ale navenek působíme stále jako pohodový a bezproblémový pár... jé holky, vy se uvidíte, to je fajn, tak se pofoťte, ju?
Odpovědět
heli: Jasně, vyfotíme se s tema langošama :-D :-D :-D Zdravé stravě třikrát hurááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli: Verim, ze takova vec musi nechat stopy, protoze je to moc silne, nikdo by to nepresel jen tak. A pokud o tom dokazete mluvit, tak je to vyborna vec. Mnohdy osud cloveku nachysta ruzne zkousky a zalezi na tom, jak je kdo silny. V ten moment si vzdycky rikas, proc zrovna ja, ale ja verim, ze nic se nedeje pro nic. Moc Ti preju, aby to priste vyslo, i kdyz se asi budes hodne bat, ale verim, ze to dobre dopadne. Uvidime se s Ubi na festaku, pak poslem fotecky ;-)
Odpovědět
Tak to už se na ty fotečky těším:) No, Losi, asi tak. On osud ví, proč to dělá všechno...a nikdo neví, co bude zítra...Příště bude až za pár let, to vy už všechny budete vozit:)
Odpovědět
Za chvíli mizím do banky a pak už se nevracím. O víkendu se tady asi neobjevím, takže mějte nááádherný víkendík plný supr zážitků a těším se na vás v pondělí ;-)
Odpovědět
heli: nevim, kolik je pár let, ale já budu rodit tak nejdřív za dva - tři roky... ]-( To už si možná dáme někde rande a půjdem s kočárkem na společnou vycházku... :-D :-D :-D
Odpovědět
Supr zážitky, to jo, žhavé noci nad skriptama... ]-( Ale Tobě pěkný víkend ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?