Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
ahojte holky, tak jak jde hubnutí? Já mám dole nějakých 7 kg. za měsíc a pár dní je to podle mě dobré, ještě se budu muset snažit dále, prostě neusnout na vavřínech. to manžel už zhubl 12 kg, je to šikula. Dnes mi říkal, že je moc rád,že hubneme spolu. :-)
Odpovědět
skaf kde máš fotečku???????????
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky tak jsem byla v tom gymu,a uz vim jak to je s tou patou,takze : pokud chcete jen shazovat tuky vseobecne a zapotit se,tak zvedat,a poku chcete vytvarovat litka,zadni ztranu stehen a zadek tak nezvedat. Rikal mi to "muj trener" je holky to byla sranda,jsem ho tam videla poprve a on me zacal balit :-D a nabidl se mi ze me bude trenovat :-D Je to fesak a je prijemnej na pokec,asi se zamiluju :-D
Odpovědět
holky, já se k vám přidám, abych se tu mohla taky chlubit svými hubnoucími úspěchy :-D tady je stručná historie mé váhy (mám 159cm): Před 9 lety po jedné operaci jsem vážila 42kg, byla jsem kost a kůže, pak jsem měla tak kolem 52, což bylo ideální. Pak jsem začala chodit s přítelem a začala jsem se kulatit, až jsem před dvěma lety měla 65. Začala jsem hubnout, dostala jsem se na 57kg, pak jsem dostala hemofila, měsíc ležela a něco málo přibrala zpět. Pak jsem se tak nějak držela okolo 60 a loni, po operaci obou kolen a trombóze jsem se opět dostala na 65kg (tehdy jsem si fakt blahořečila, že to předchozí hubnutí bylo pod dohledem a racionální, takže se nedostavil jojo efekt - jinak bych asi měla o dost víc...). No - a teď zlatý hřeb - 14 dní bydlím s přítelem a shodila jsem 2 kila - takže teď mám 59kg. Metoda: přítel mi hlídá porce a všechno, co dám do pusy. On jí jak vrabec a já "musím" jíst míň, navíc jsem zatím ani nekoupila skoro žádný sladký, i večer hlídá každý vrznutí ledničky a spižírny... Zpočátku mě to vytáčelo (zejména proto, že vím, že má pravdu), teď už jsem si zvykla a jsem ráda, že ten "bič" nad sebou mám. Takže se mi možná i podaří do svatby ještě něco zhubnout. Můj ideál je 52kg, ale to asi nestihnu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky. Tak jsem se měřila a tady jsou moje míry, určitě to mmohé z vás uklidní, že jsou na tom o dost líp :-( 160cm, 58kg - stehno 58cm, zadek 98cm, bříško 84cm a prsa 86cm. Katastrofa, co??? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
charleene, můj ideál 52-23kg - to by bylo úplně supr. Už taky držím dietku a přítel mi v tom taky pomáhá, ještě, že ty chlapy jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeniy, žádná pohroma to není, když se s tím snažíš něco udělat než bude pozdě. 8-)
Odpovědět
jennyi: je mi líto, že to s tou proměnou nevyšlo, ale aspoň že to vyřešili rozumně...
Odpovědět
dericka: teda holka, moje míry jsou stehno 58cm, boky 99cm, břísko 84cm a prsa 104cm. To jsme na tom skoro stejně. Jinak v lednu byly mé míry stehno 75cm,boky 126cm,pas 108 prsa 118cm, píšu si míry od ledna každou neděli, je to srandovní to teď sledovat zpětně. chaarleene: je to rozumný, když mě volali, tak jsem řekla, že to tak bude nejlepší, že ani nevím jestli bych to přijala kdyby to neřešili a vzali mě. Bych si připadala jako blbec, ale na druhou stranu jaká ženská by se nechtěla nechat rozmazlovat. Údajně mě zařadí do databáze na další měsíce od tohoto to totiž budou vybírat oni a ne hlasování. Což je mnohem lepší
Odpovědět
to je fajn, je to rozhodně spravedlivější, protože to netové hlasování je děsně ovlivnitelný :-p
Odpovědět
charleene: a hlavně, buď tě vyberou nebo o tom nemusí nikdo vědět, že ses tam přihlásila, to je podle mě o hodně lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přidávám se k vám. už se za svý míry stydím. BMI mám 33. Váhu nenapíšu ani kdybyste mě mučily :-) ale jsem vysoká takže to možná do očí nebije, ale stejně. Musím zhubnout, CHCI zhubnout, protože kdybych teď otěhotněla tak budu fakt velryba, navíc to není dobré na srdce a klouby i pro mě, natož pak pro skřítečka. Navíc jsem dnes četla, že ženám s obezitou se častěji rodí děti s vrozenou vadou. takže asi tak.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jenyi, kolik měříš? Možná už jsi to psala-nechce se mi to hledat zpětně ;-) Teda tak to máme opravdu skoro stejně. Když jsem vážila 65kg, měla jsem přes prsa taky cca 105cm, boleli mě od toho záda.. Teď jsem měla 58,ale přes víkend jsem kilčo nabrala (grilování), takže mám 59kg a můžu hubnout vesele dál :-S Příští týden si plánuju to nabraný kilčo dát dolů. To je strašný, přiberu kilo během tří dnů, když se rozežeru,ale zhubnutí toho kila mi trvá týden! ;-( Cvičíš a nebo si upravuješ jen jídelníček? Máš taky tak pomalý metabolismus? Tak jsem docela ráda,že je tady někdo s tak stejnýma mírama, jako mám já ;-) Do kdy si plánuješ zhubnout a kolik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenyi, právě jsem se dívala do tvého alba z příprav, moc ti to tam sluší, ale asi tě taky trápí silnější ruce? Já jsem z toho nešťastná, ani se mi teď v létě nechce brát si tílka. :-( Jinak ty šatky s ramínkama se mi na tobě líběj nejvíc. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se dnes přeměřila, no, hrůza děs, ale to jsem jaksi tušila...(váhu nemám naštěstí) a dneska jsem najela na zdravější jídelníček a dnes jdu do posilky pro začátek. Chtěla bych chodit dvakrát týdně intenzivně něco dělat (jednou týdně spinning a jednou posilka - na obé mám permici). Do toho procházky, nejlépe každý den, to mi přislíbil účast i miláček :-p Dneska jedu nakoupit zeleninku, budu pěkně chroupat... Pepibubu, taky svou váhu nepíšu, ale taky se začínám cítít jak velryba 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepibubu: já měla taky BMI 33 :-( , ale dala jsem se na to a od 7.6.07 mám dole 5 kg doufám, že to tak půjde dál, tak držím palce ať ti jdou kilča rychle pryč. ;-)
Odpovědět
holky, nevíte, co se silnějšíma pažema? já jsem měla takové ty "rosůlky", pak jsem začala cvičit a už mám docela dobré svaly. Nicméně nějaký ten tuk mi tam zůstal, takže mám pocit, že mám celkem silné ruce a nevim, co s tim :-|
Odpovědět
dericka: já už neplánuji hubnutí, už mám zhubnuto. :-D V lednu jsem měla 107kg. Teď mám 66kg / 173cm. Chci už jen cvičit a zpevnit se, udržet tu váhu půl roku rok a pak když to půjde zhubnout ještě 5kilo, ale to už není tak nutný. Já už jsem celkem spokojená a hlavně to zase nechci moc přehánět, aby to to tělo zvládlo a stačilo si zvyknout a zregenerovat se po tom šoku. V pátek jsem byla na obezitoligii a tam mě uklidnili, že mám všechny výsledky OK a ať tomu necham volný průběh, takže se uvidí. Doma už mi totiž nadávají, že hubnout už nemám abych do toho nespadla, jenže já jím jen cvičím 3týdně a váha jde pořád dolů. Včera jsem měla vážící den a opět kilo za týden dole. A to mě v posilovně varovali, že 2-3kila naberu. :-) Každou neděli se měřím, tak jsem zvědavá, jestli budeme držet krok pořád spolu. Možná nás to obě bude tím víc motivovat. :-D
Odpovědět
Dericka: na těch fotkách co mám v albu jsem vážila 79kg. :-D :-D :-D Takže to už je zase trochu změna. Když to vezmu, tak od první objednávky svatbeních šatů (89kg) mají ze mě v půjčovně ooooobrovskou radost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky ja asi tenhel tydem noc neshubnu,protoze jsem si pochromal zapesti,respektive mam asi zanet a musim to mit zafixovany jinak me to nepusti,takze si ani nebudu moct uzit gym,myslim ze ani muj oblibeny ecliptical :-( maximalne slapat na slapacimpasu nebo do schodu,a to me nebavi :-(
Odpovědět
pepibubu a kettinka: já měla v lednu BMI 36, a před rokem dokonce ještě víc, ale jsem líná to jít spočítat, ale rozdíl byl o další deset kilo víc. Takže holky, držím palce, jde to, ale je to fuška Kettinka: gratuluji k těm 5 kilům, supeeer, jsi šikulka. Co mlsná, nehoníte? Mě poslední dva dny úplně zoufale
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi: mlsná mě honila jednou, tak jsem ji přelstila čokoládou (70% kakaa) a zatím dobrý, už se mi nehorázně stáhnul žaludek, tak je líp a chutě zatím dobrý, no uvidíme co budu říkat za 2,3 měsíce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi: ježiši ty jsi od ledna zhubla 41 kilo jestli počítám dobře???!!No to snad není ani možný ne?! :-N
Odpovědět
Ahoj Holky,tak já se teda hlásím taky do klubu.Už 14 dní cvičím 2x denně doma (posilovací cviky),hodně piju a změnila jsem jidelníček.O víkendu jsem byla nakupovat a v pohodě jsem oblíkla kalhoty,do kterých jsem se ještě před 3 týdny nenarvala.Takže jsem si konečně koupila váhu a jdu do toho naplno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi, to si děláš srandu? Prosim tě, jakým zázrakem jsi takhle hodně shodila??? ;-)
Odpovědět
kettinka: jojo, počítáš dobře. :-D Takže to možné je. dericka: ne, nedělám, zítra dám schválně jedno foto do alba před a jedno po. ;-) Zázrakem ne, jen jsem začala jíst pravidelně 5-6krát denně s malým, ze začátku to šlo rychle, když jsem vážila tolik a když se to zastavilo, tak jsem akorát přestala kojit a ono se to zase rozjelo a když se to opět zastavilo začala jsem jíst meridii a zase to šlo pěkně dolů. :-) Tak se musím pochlubit, dneska jsem byla poprvé na bruslích a docela mi to šlo. Čekala jsem pády a takový ten postoj "záchodový" ale bylo to fakt OK. Navíc mě to strašně baví, jezdila jsem jako drak hodinu, pak jsme zašli do bazénu a tam dvě hoďky plavali, zítra se asi nehnu. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, až mě opustí mrcha tak se taky vrhnu na nějaké cvičení. Hubnoucím pilulím nevěřím, jediné čemu věřím je vláknina, která zaplácne žaludek. Zatím se snažím moc nejíst (nemám pocit ani před tím že bych se přežírala, jediný co mi máma tuhle vytkla když jsme spolu byly venku, že jím hrozně rychle) a přemýšlím co by tak bylo vhodné. Začala jsem chodit na flamenco, abych měla nějakou příjemnou formu pohybu, ale byl to kratičký kurz, hodina týdně po dobu 6 týdnů. Už jsem se přihlásila na letní školu fl., a v září vlítnu do klasického kurzu září až leden, tak uvidíme. Ale vím že to nestačí. Aerobik nemůžu (operované koleno), spinning totéž a navíc by mě to nebavilo, šlapat jak magor na místě :-D Napadla mě kalanetika, pilates, tak se ptám, kdo má jaké zkušenosti s čím? :-)
Odpovědět
pepibubu: pokud jsi spinning nevyzkoušela, neodsuzuj ho předem - nesnáším to. Nejdřív si to jednou zkus a pak klidně nadávej, ale dříve ne ! Přece o něčem nemůžu říkat, že to není dobré a že mě to nebaví, když jsem to ani jednou nezkusila.
Odpovědět
Tak třeba už to pepi zkusila ;-) a i kdyby ne, tak asi tak může tušit, co jí baví a co ne.
Odpovědět
holky, klíd, pepi to nemyslela nijak zle... Musím se taky pochválit, včera jsem se jakžatakž udržela v jídle (začínám pozvolna, kdybych přešla na přísnou dietu, po týdnu to se zoufalstvím zabalím), musím nejdřív zase trochu stáhnout žaludek, to je nejhorší (měla jsem teď období, kdy jsem klíďo snědla tři rohlíky s džemem :-p ). A včera jsem byla ve fitku, hlavně běhací pás, orbitrack, stepper, ale i jendu sérii na strojích. Bylo to moc fajn, udělalo mi to dobře, jen jsem teda zjistila, že moje tělo je úplně nefit, břišáky mě pálily už po desátém zdvihu 8-( Dneska se tělo pomalu začíná ozývat, ale jsem za to ráda;-) Mám naordinované procházky denně a jednou týdně fitko a jednou spinning;-) Tak aby mi to vydrželo 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?