Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohly byste mi, prosím, poradit nějaké cviky na šikmé břišní svaly? Ráda bych zase obměnila svoji sestavu a už mi dochází fantazie. Mockrát děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím.ač mě tu nikdo nezná velice často sedím u svého PC ,čtu vaše příspěvky a nestačím závidět.tak ráda bych měla na 168 cm 58 kg a podobně.já jsem bohužel ta metráčková a nevím nevím zda-li se mi podaří jí někdy nebýt (30 kg jsem nabrala v těhotenství).2xdenně jezdím na rotopedu po 20 minutách,několik hodin prochodím s kočárkem,obden plavu,jídlo dávám do 4500 kj a stejně ty tukové polštáře-mega polštáře:-( je tu někdo kdo by mě podpořil,poradil či virtualně hlídal?za tři měsíce se vdávám a tak ráda bych byla pěknou nevěstou ještě bych se tedy ráda pochlubila,že se mi podařily 4 kg za 14 dní,7 cm na stehnech,ale na břiše ani tuk a snad právě proto musím chodit v tak neforemných věcech a né v tom co se mi líbí.no posudte není to trápení?
Odpovědět
ahojte holky skaf zhubla jsem 5 kg za měsíc Tak holky jak jde hubnutí? člověk se musí dost hlídat a jíst pravidelně. Já teda ještě beru carnitin na podporu hubnutí, tak jsem zvědavá jaké budou výsledky :-)
Odpovědět
Kočky já jdu zrovna cvičit, ale stráááášně se mi nehce. Pustím si asi Hříšný tanec, ať mi ta hoďka uteče :-D A za odměnu si pak dám kafčo :-) Dneska jsem už na zahrádce posbírala větší misku jahůdek, měla jsem k sváči a zítra si namíchám do tvarohu, mňááááám! smerges: Nemůžu ti poradit nic jiného, než abys vydržela. Sama znám moc dobře pocit, že mi hubnutí vůbec nejde a pak najednou skok a zase to šlo dál ;-) Jestli držíš dietu a cvičíš teprve 14 dnů, určitě se později dočkáš i zeštíhlení břicha ;-) Prostě mušíš vydržet, být trpělivá a důsledná. :-)
Odpovědět
já jsem dnes cvičila podle toho fitness nestlé a musím říct, že je to dobrý :-) krok za krokem vás vedou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevesty. Tak jsem uplne nahodou narazila na vase debaty a nemuzu se nepridat. :-D Vzdycky, uz od detstvi jsem byla oplacana a tech diet co jsem vyzkousela - pres Korinkovou, Dr Atkinse az po pocitani Kcal atd. Nic z toho az tak moc nefungovalo a co jo, tak se pak zase jo jo efektem vratilo. Tak sem se letos od unora rozhodla ze dost a neco s tim zacnu vazne delat. Pristi rok se vdavam a chci byt krasna do mych vysnenych satu a pro meho milacka. Za 3,5 mesice jsem zhubla 10 kilo. S prominutim jsem se vysrala na diety a pocitani kalorii ;-) a zacala jsem 3-4 tydne chodit do fitka. Na tredmill, rotoped, behat, brisni svaly, cinky atd. Ve strave jsem pridala vic zeleniny, kureciho, ovoce, ubrala tudu a cukru, ale v porcich se neomezuju. Jediny co jsem prestala jist je CHLEBA. Ja sama chleba naprosto zboznuju a nikdy bych si nepomyslela, ze to dokazu a bylo to mnohem jednodussi nez jsem si myslela!!! Fakt to jde a funguje a centimetry jenom mizi. Ja su tak stastna!!!! Je fakt ale, ze sme jenom lidi a tak obcas prijde mlsna a zblajznu nakou cokoladu, ale to se vybeha a tim sportem se mi taky zrychlil metabolismus a lip spim. Tak vam vsem spolubojovnicim radim, hlavne se nevzdavat. Me prvni 2 mesice nespadlo ani kilo!!! Drzim palce!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
no ono to není o tom, že člověk může jíst co chce, s prominutím se nacpat a pak to jít vycvičit. Takhle to vážně nefunguje. člověk může hubnout i bez toho, že bude chodit do posilovny. Samozřejmě, že sport hubnutí napomáhá. Ale je potřeba aerobní cvičení + posilovací. Přesně jak to píše sharzkezi. Hlavní je pravidelně jíst! a to po 3 hodinách. Takže takový to, že si po obědě dáte něco dobrého, tak to tedy ne. Když chce člověk zhubnout musí se hlídat. ;-) My dietu držíme oba s manželem. Na každý den máme navařený oběd + ráno udělám snídani a svačiny. Na večeři už jsme doma. Manžel už má dole 8 kg a já 5 kg, takže to vážně funguje. Teda plus ještě používáme tekutý carnitin
Odpovědět
kal, jsi šikovná, počítáš KJ nebo jen odhaduješ?
Odpovědět
Jak píše Kalerat, jen cvičení nestačí, základ je jídlo (profi nutriční terapeuti a fitness ternéři tvrdí, že správný jídelníček je 90% úspěchu). Já mám s aerobním pohybem jen ty nejlepší zkušenůstky :-) Když jsem jen držela dietu a necvičila, měla jsem pořád pocit, že to není ono - váha se sice hýbala směrem dolů, ale pořád se mi zdálo, že mám vypouklé břicho a "rozkydlý" zadek :-D :-S Teď, když mi váha stagnuje a přesto poctivě cvičím, mám alespoň dobrý pocit že pro svoje tělo něco dělám a připadám si hezčí:-) A mimochodem, znám holky, které při výšce 180 cm váží okolo 54 kilo, nejí skoro nic, ale ani necvičí, (hladověním si vypálily svalovinu a kosti mají obalené jen vrstvičkou tuku) a přesto nemají zdaleka tak pěkné tělo jako holka, co je stejně vysoká akorát o 7 kilo těžší. Ona totiž pravidelně cvičí, je krásně zpevněná a narozdíl od těch vyhladovělých vychrtlin se jí při chůzi netřese zadek jako rosol :-D Jojo, to jsou případy ze skutečného života ;-) Takže já jsem rozhodně zastáncem cvičení :-)
Odpovědět
ahojky skaf, tak dneska jsem celý den vážila, to co jím obykle a byla jsem překvapená. Ve skutečnosti jím 5000kj. :-) Takže snad mám zdravé hubnutí. Opět jsem zdravá a snažím se.. tak zatim ahojky :-)
Odpovědět
no vidíš, jsem ti to říkala, to je prča, co?
Odpovědět
Ahoj holky,dneska jsem si dala od cvičení pauzu-mám dost namožené nohy :-p Za chvilku jdu čučet na Ordinaci a k tomu si dám svou oblíbenou mlsku=>sterilovaný hrášek, ten já fakt můžu 8-) Odpoledne jsem měla tvaroh s jahodama a bylo to mňám x-)
Odpovědět
Článek se načítá
skaf, potěšilo mě to a zároveň fakt překvapilo, jakej v tom může bejt rozdíl.. Jinak dik za radu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, kdysi dávno jsme tu fungovala s vámi, pak to nějak zabalila, vdala se, dodělala školu...a teď jsme tu zase a jsme rozhodnutá se snažit trochu zhubnout. Blbý je, že nemám váhu, nemáme doma kuchyň a nemám doma motivaci, protože manža má rád normální ženský :-D Ale i tak jdu do toho. Pro začátek zkusím plánovat jídlo, naučit se pravidelnosti a dvakrát týdně zařadit nějaký intenzivní pohyb. Bydlíme na kopci, tak se pokusím chodit co nejvíce pěšky domů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčiny, včera mi udělala radost mamča, stála jsem u okna, ona seděla na sedečce, povídaly jsme si, najednou se na mě zadívala a řekla, jde vidět, že jsi zhubla, vážně. Já jsem tak ráda, i přítel mi to už říkal, takže počítání a hlavně pohyb přináší své ovoce :-)
Odpovědět
Katwind: nepotřebuješ váhu, zkus objektivnější měření v pase, přes boky, přes stehna. Uvidíš, že to funguje a třeba ani nemusí jít kila dolů, obzvláště když posílíš tyto partie, protože svaly váží víc než tuk.
Odpovědět
deucatko, jojo, máš pravdu, díky! Dneska provedu měření, tfuj, se mi do toho nechce :-D
Odpovědět
Ahojky holky,také se přidám a pochlubím s úspěchy. Zatím je to měsíc co s kamarádkama chodíme do fitka - první týden nám kamarád (osobní trenér) vysvětloval co a jak a pak už jsme jely samy. Také jsem vypustila rohlíky(což pro mě bylo šílený,miluju je) a večer si dávám už jen trochu zeleninky. Nemám přeplácaný žaludek a líp i spím. Celkově se cítim celkem nabitá a najednou i stíhám více věcí. A také první kg šly dolů ale hlavně - oblíkla jsem džíny které my byly tak před dvěma lety :-D takže skvělý pocit,no už bylo načase,den D se blíží :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj smaj.liku :-) Gratuluju, je to skvělý pocit, že? Já taky začínám mít volnější kalhoty a jde vidět, že jsem shodila i přes břicho, v pase a na nohách...., jsme prostě holky šikovné :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj Jitty,to teda jsme. Musíme se pochválit samy,protože nikdo jiný to asi neudělá :-D .Ale je to fakt. Vždycky hrozně závidim chlapů, že díky přírodě prostě hubnou jednodušeji,prý díky stavbě svýho těla spálí prostě navíc o 500 kj děnně víc než my ženský! ]-( nespravedlnost ne? Teď jsem si právě prohlížela album jedné nevěsty s nádherně vypracovaným bříškem- já chci taky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Smajliku, co hubnou rychleji, ale vůbec nepřibírají, alespoň ten můj ne, je jak vyžle, sní za 3 a nepřibere ani deko ]-( Alespoň kousek mít z jeho rychlého metabolismu, to bych si pískala. Tak vypracované bříško mít nikdy nebudu, je to děsná dřina se k tomu dopracovat, já se spokojím s plochým, špeky nepřetékajícím :-D
Odpovědět
To máš pravdu. Večer se nacpe a jde spát a ráno vypadá stejně ]-( no ale taky už prý začne trochu se omezovat chce totiž vypadat ještě lépe :-) no a to už musí trochu začít míň papat. Taky nevim jestli to dotáhnu na tvarované bříško,hlavně aby bylo ploché. Chtěla bych se ještě stihnout do svatby trochu opálit také to opticky zeštíhluje ;-) ale nevim nevim jestli to stihnu,do solárka se mi nechce,mám citlivou pleť a mám strach že by mi ještě něco vyrazilo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Doufám, že to nebude vadit, že se k vám takhle přidám do diskuze :-D Taky mě trápí nějaké to kilčo nahoře :-( a ne a ne jít dolu! Na pohyb nejsem líná, ale spíš nemam s kym chodit, jsou okolo mě samý maminy a ty na to nemají čas ani náladu a doma se nedokopu sama :-( A s dobrotama je to taky těžký si je odpustit :-D
Odpovědět
Ahojky mmatesko,to znám. Minimálně ve dvou se to lépe táhne. My chodíme tři a jedna je taky maminka,když cvičí tak její manža hlídá,tak zkus taky nějakou maminu přemluvit,uvidíš že se ráda taky odreaguje a taťka snad také může chvíli hlídat když chce hezkou manželku ;-) .Tedy pokud je už mimčo větší a maminku už nic moc nebolí. Na sladké jsem také zatím nevyzrála,ale snažim se ho jíst když už tak jen dopoledne,to se snad ještě trochu spálí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže kámošky jsou žížaly a nebo nemají manžela na hlídání :-( U mě je nejhorší moje sedavé zaměstnání, to je ráj pro prdelo tuky :-D Jinak mám doma steper a rotoped, ale spíš ho používám jako věšák na prádlo ... někdy mě to chytne, že cvičim třeba týden dva v kuse a pak mi do toho zase něco vleze a chuť je pryč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mmmateska tak zkus něco mezi, když nechceš sama někam jít ani sama cvičit, já třeba civčím s dvd pillates, tak necvičím sama :o) skafandrik, já ti tak závidím, že máš ty státnice za sebou, no září to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Smajliku, taky do solárka nechodím, protože mám citlivou pleť a i přes použití přípravků do solárka jsem vždycky potom dostala vyrážku, takže solárko u mě ne. Používám těl. mléko s přídavkem samoopalováku a stačí mi to. Vidíš, připomněla jsi mi, že budu dnes posilovat na břicho a ruce ;-)
Odpovědět
no také začínám zvažovat nějaké takové mléko.Ale trochu se bojím aby to nedopadlo jako se samoopalovákem.A nesmívá se to nebo nezůstává na oblečení? Jojo bříško chce trápit hodně,ale zatím to je pořád vidět ;-) což je motivace velká.Taky máte doma několik DVD a knížek o cvičení a mockrát jste se u něj nenadřely?Obdivuju všechny které jsou cílevědomé a vydrží se mučit samy doma!
Odpovědět
Holky, už týden (od státnic) mě pálí žáha, tak chvilkově, ne pořád, ale je to hrozně nepříjemný:-( A dneska jsme hledala na netu, čím to a co s tím a víte, co jsem se dočetla? Že první, co mám udělat, je snížit váhu, že to je nejčastější příčina. PAk taky pravidelné malé porce jídla, žádný alkohol, cigarety... :-D
Odpovědět
katwind: Tak kámošku začala páli žáha, když otěhotněla, takže příčin je opravdu mnoho :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?