Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
hanny, jen počítám kalorie na obalech jednotlivých jídel. Na zbytek mi pomáhá kalkulačka na www.flora.cz a kalkulacka od lusindy77. Takže ty taky jíš 3000-3500Kj? Zkusím to zvýšit na 4500Kj, přidám víc masa a je to hned...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky používám kalkulačku flora, ale nejsem si 100% jistá, jestli zadávám správnou gramáž třeba u okurky nebo jablka nebo oběda, např. kuřesí maso s rýží. Jestli odhadnu kolik jsem snědla toho masa a kolik rýže. :-N Většinou počítám tak s 30g rýže a 30g masa. Myslíš, že je to ok ? Sním takovou bych řekla menší půlku normální porce. Nebo bych řekla tak hodně plnou hrst rýže a hrst masa. Já nevím, no. :-S
Odpovědět
Tak zkuste chvilku vážit, třeba jen špatně počítáte a jíte nad 4000.
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: no, vlastně, ne, prostože to máme jako kolo obhajoby a pak kolo na předměty... takže času dost na vše, bohužel ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky rozhodla jsem si koupit tento rok k narozkám kolečkový brusle a dělat něco pro sebe. nemáte s něma někdo zkušenost, kde je nejlépe je kupovat a jak se pohybuje cena a zda se na tom nezabiju? :-)
Odpovědět
Čauky, nemáte některá ponětí, kolik kJ se spálí při běhu na orbitreku (elipticalu)? Na netu to nikde nemůžu najít :-| Včera jsem vydržela cvičit hodinu a čtvrt, lepším se 8-)
Odpovědět
arvetka: To jsi dobrá. Já cvičím každý den na lačno na orbitreku 30 - 40 minut, jak kdy a fakt mě to někdy jako neba, ale vydržela bych i dýl. Já z něj slezu a mi nic není. Sem tam jen nějaký malý pot :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak to já jsem na něm 20 min a jsem ůplně hotová, je fakt, že začinám.
Odpovědět
tak ležím druhej den doma s angínou a po dnešku bych se nejradši neviděla. :-( Bolest krku mi pomalu mizí a začíná mi zase chutnat. :-| Snědla jsem brambůrky,polomáčený sušenky, vanilkový trubičky, mentos, půlku esiček, 2 bílý rohlíky, 2 vepř.párky, banán, almete, šunku a nějakou tu zeleninu. :-S Prostě se válim a jím. Tak od téhle chvíle zase pokračuju. Bože, já nemám vůbec vůli! ]-( Taky máte takový dny občas?? :-N
Odpovědět
skaf, od zítřka začnu vážit, vážně mě to zajímá..
Odpovědět
tak já se jdu zahrabat do postele a pít neslazený čaj.. ;-( zatím ahojky.. :-(
Odpovědět
ahojte holky, můžu se k vám přidat?
Odpovědět
Článek se načítá
karelat, vítej... :-)
Odpovědět
ahoj hajel, máš super fotku x-)
Odpovědět
hajel, no zkus, až se uzdravíš, uvidíš, třeba to fakt počítáš blbě a vlastně teda jíš dobře a my tě tu prudíme zbytečně. Budeš se divit, kolik co váží, to mi věř kal, čus, jasnačka, pojď hubnout s náma :-)
Odpovědět
kalerat, moc děkuju. Už mi byla pochválena ;-) Tak už jsi hubnout začala a nebo teprve začínáš? :-)
Odpovědět
skaf, jj, už se na to těším. :-)
Odpovědět
hajel, já už hubnout začala, mám dole 5 kg, ale ještě hodně před sebou. ahoj skaf :-)
Odpovědět
karelat, tak přeju pevnou vůli. ;-) Zatim ahojky
Odpovědět
hajel díky moc, pevná vůle je a moc. Takže toho se nebojím ;-)
Odpovědět
kal, no 5 kg je super a za jak dlouho?
Odpovědět
Holky, kde a za kolik jste kupovaly orbitrek (nebo jak někdo říká eliptical). Chtěla bych si ho pořídit, ale bojím se, abych si nekoupila nějaký cajk. Takhle si babča koupila za pár tisíc rotoped, který jsem nakonec dostala já, ale po 5. minutách mi na něm tak ztuhnou nohy, že na něm nelze nadále jet 8-( Zkoušela jste toněkterá koupit třeba přes internet a jaký typ byste mi doporučily? Děkuji :-)
Odpovědět
wanilka: My jsme "orbitrek" kupovali v Hervisu, šli jsme tam jen tak namrknout a haluzově tam měli zrovna ten, který jsem si vybrala na internetu, akorát asi o polovinu levnější (byl to poslední kus) :-) Je to značka Kettler, stál před slevou okolo 13 000,-. Ukazuje takové ty standartní údaje-kalorie, čas, vzdálenost a tep...Já jsem spokojená :-)
Odpovědět
arvetka: juj, té ceny jsem se bála :-S Na netu jsem ho totiž viděla (jak ho inzeruje ta herečka,Švandová myslím) za 3000 Kč a to se právě bojím, že je teda cajk :-(
Odpovědět
wanilka: Ty asi myslíš ten pravý Orbitrek, ale na nějaké diskuzi jsem četla, ža si ho holka koupila a po 14 dnech ho musela vyhodit, protože začal strašně vrzat a ve finále se úplně rozpadl! :-o
Odpovědět
Jojo, ten pravý orbitrek. Proto se ptám jaké zkušenosti mají jiní, protože těmto inzertním "výrobkům" nevěřím. No tak dobře, že jsem po něm neskočila a nekoupila ho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
wanilka: ahojky, na email ti poslu odkaz na jeden fungující přístroj. Moje svědkyně si ho koupila a je max. spokojená. Zuzka
Odpovědět
čauky, tak jsem opět na hranici jedné desítky a zase se ta mrcha zasekla a ne a ne klesnout pod ní. Ach jo. arvetka: jinak už mám za sebou 4lymfo a 1cm přes stehno a 1 cm přes boky, to je docela slušný, ne? A jak jsi na tom ty? Chodíš ještě? Assam: už máme konečně podlahy hotové, takže už mám zase přístup na net. Teda hnus, bylo tot u jak ve skladišti. Co škola?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím, že se držím, cvičení a počítání začíná být na mě vidět. Mám volnější kalhoty, plošší břicho, přes nohy jsem taky zhubla, jen tak dál, jen tak dál :-)
Odpovědět
jennyi : Ahoj, tak to je paráda, ne :-) :-) :-) Já jsem od ukončení těch 7 aplikací ještě nebyla, doporučili mi, abych chodila tak jednou měsíčně na udržování.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?