Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla dneska ze sebe docela radost, ale navečer jsem šla k sousedce, hned šoupla na stůl 5 kroket, k tomu 2 masové tyčinky, jenže mi bylo blbý jí to pořád odpírat. Ale snad to zítra nebude tak strašné, už budu zase hodná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
handulacek tak tech bramburek snez tolik az ti po nich bude zle a prestanes je jist :-D Ja jsem ciste nahodou objevila jedny opravdu ostre,malem mi pri jejich konzumaci tekli slzy,ale neslo prestat je jist,jedla jsem denne baleni,a po asi 14 sacku je ted uz nechci ani videt,jen na ne pomyslim,tak se mi dela spatne :-D Sladkosti jesm taky celkem odbourala,nevim ani jak,nejdriv jsem je tak nejak sama od sebe omezila,a ted vetsinu z nich ani neochutnam,protoze ve vetsine jsou ecka a ja nejim nic v cem jsou ecka (pokud se na neco takoveho date a verite tomu ze je to pro vas dobre,tak vam to pak ani nechutna kdyz vite,ze jsou v tom ecka) No ale nicmene merim 168 a mam 65 kg ;-( Pred rokem a pul jsem byla na 52 ;-( Rada bych zhubla,tak jsem si koupila pemanentku do fitka a kdyz se me trener zeptal proc tam jsem a ja mu rekla ze bych chtela zhubnout 10 kilo,tak mi rekl ze na to az zapomenu,ze to pak budu moc hubena :-S Tak nevim. Kazdopadne bych rada aspon na tech 58,ale nevim jestli se mi to podari.Zatim jsem byla ve fitku jen 2x a pouzivam tam akorat bezici pas (rychla chuze 20 min - zhruba 100 kal spalenych) rotoped (spis k odpocinku) Ecliptik nbo jak se to jmenuje (max 10 minut,vic po tom dvaceti minutovem skoro behu nezvladnu),trenazer veslovani (poprve asi 5 minut) a steper (ten dnes poprve,vyslapala jsem behem 5 minut 42 pater) Myslite ze mi kila pujdou dolu kdyz budu do fitka chodit 2-3 tydne,k tomu jeste pridam jednou tydne pilates,a stravuju se stridme,jim pokud mozno 5x denne? ja doufam ze jo,i kdyby jen 5 kilo za pul roku(samozrejme doufam ve vic),ale hlavne aby se mi prestal tak trast zadek pri chuzi :-D
Odpovědět
ahojky holky, přihlásila jsem se do proměny a představte si, že mě vybrali, mezi 4 finalistky! Ale kdo nakonec tu proměnu vyhraje záleží na hlasování na netu. Proto Vás chci poprosit, jestli by jste mi pár hlasů taky neposlaly, docela bych tu proměnu chtěla vyhrát. posílám odkaz, ale během dne by to mělo být na hlavní strýnce centrumu. Fakt moc díky za každý hlas. http://zena.centrum.cz/promeny/clanek...
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi: ty jsi mě předběhla, teď jsem sem šla, že to holkám řeknu ;-) Tak hodně štěstíčka, ať vyhraješ
Odpovědět
handulacek: díky moc. Uvidíme jak to dopadne, hlasování je až do 15. a to je doba. =-)
Odpovědět
jennyi, moc rada bych ti poslala hlas,ale ktera ty jsi? Asi mi to dýl trvá :-(
Odpovědět
jennyi, že by jsi byla ta první? Jana??? :-(
Odpovědět
jee, to jsem motyka. :-D Jojo, jsem Jana ta první. ;-)
Odpovědět
jj, máš můj hlas jenni.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi tak jsem tvuj 330ty hlas ;-)
Odpovědět
Já 334. hlas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bednaroi no tak a ted mi teda reknete jak to vidite s im mym hubnutim ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
díky moc za každý hlas. Strašně jsem z toho vykolejená. :-D Hrozně mě láká představa, jak by mě změnili a taky vyfotili. Já se nerada fotím, takže nemám ani žádné svoje fotky, myslím, že se vždycky schovám před foťákem nebo fotím já a už vůbec, že bych si nějaké nechala udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
jennyi já jsem 485 :o)
Odpovědět
jennyi, smekám x-) takhle zhubnout - to je věc x-) ;-) mám pocit, že jsem tě někdy viděla, jinak hlasovala jsem už ráno, byla jsem 282. ;-)
Odpovědět
Jannyi-510,snad to vyhraješ:-)
Odpovědět
ahoj, tak už otravuju zase. I přes vaší včerejší velkou podporu jsem druhá v pořadí na proměnu, proto vás zase prosím o nějaký ten hlas. http://zena.centrum.cz/ díky moc. Jana (Lišková)
Odpovědět
Holky díky moc, snad to vyjde. Uvidíme, teď hlasujte přímo na té hlavní stránce, co jsem poslala, zjistila jsem, že jsou dvě hlasování a oboje se sčítá, takže na tomhle to projíždím a v součtu jsem druhá. skafandrik: třeba se známe, bydlela jsem v plzni a až poslední tři roky bydlím v přešticích
Odpovědět
Tak jsem ti zařídila teď asi 5 hlasů i do mých známých, ale zatím to nestačí bohužel.
Odpovědět
Jani, máš tam ode mě 2 hlasy - na každém hlasování jeden ;-) ještě vlezu k příteli do počítače ;-)
Odpovědět
chaarleene: Děkuji mooooc. Zjistila jsem to až teď, že každý může hlasovat dvakrát, jednou u těch článků, proč chceme změnit a podruhé na té hlavní stránce, kterou jsem posílala ráno. Takže holky, kdo by chtěl přispět ještě nějakým podíkem :-D Díky
Odpovědět
skafandrik: díky moc, buď to vyjde nebo ne, uvidíme. Otravuju kde se dá. Tak snad bude štěstí na mé straně.
Odpovědět
skafandrik: teď mě tak napadlo, hledám parťačku na cvičení, ty jsi vlastně z Plzně, nechceš chodit se mnou? ;-)
Odpovědět
Nazdárek holky,taky se přidávám k hubnoucím nevěstám.Chci se zeptat,v jednom salonu nabízejí hubnoucí kůru pomocí myostimulátoru.Nevíte,co to je za kůru a jestli to máí smysl?
Odpovědět
llllucka: včera jsem se na to zrovna ptala na cvičení, je to nějaký přístroj, který ti "klepe" s faldíkama, prý to docela pomáhá, obě paní mi to chválily, že po tom zhubly. Takže se na to taky časem chystám. Já teď chodím na lymfodrenáže
Odpovědět
llllucka: Taky jsem měla v plánu myostimulátor, prý to pomáhá. Já dneska ráno 55,5kg (hubnu vždycky přesně po půlkilech :-. ), v pase 61, přes prdel pořád stejný. Odpoledne jedeme k nastávajícím tchánovcům na grilovačku, tak si dám masínko x-) 8-)
Odpovědět
arvetka: já mám vážící a měřící den až zítra, tak jsem zvědavá. Trenér vposilovně řekl, abych se nevážila, protože mám počítat s tím, že 2-3kg naberu. Protože svaly jsou těžší než ten můj rosol. Uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja tu vzdy tajne "nakoukam" a beriem si inspiracie na chudnutie :-N a teba jennyi som podporila 2x, som 608 hlas; dufam, ze to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Iko: ahojky, určitě jo, má hodně hlasů, každý se to snaží posílat ještě dále, tak snad vyhraje :-)
Odpovědět
bednaroi:Z vlastní zkušenosti doporučuju se hlavně ze začátku zaměřit na aerobní aktivitu (rotoped, eliptical ap.) a v jídle omezit přílohy na minimum (místo těstivin a především brambor zkus knäckebroty a polystyreny nebo zeleninu-dušenou, čerstvou, jak ji máš radši) ;-) Mně se tohle osvědčilo hlavně v polsední době, kdy už hubnu z nízké váhy, ale musím pokračovat chtě-nechtě dál...Ze začátku, pokud ještě "máš z čeho hubnout" ten režim až tak přísný být nemusí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?