Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Rihanno, můj názor je takový, že hřešit se někdy musí. A když si to sama předem dovolíš a máš to pod kontrolou, tím lépe. Protože když si zakážeš všechny dobrůtky a budeš jíst jen dietní jídla, tak dříve nebo později přijde krize...ze které se špatně vzpamatovává. Hodně mých pokusů zhubnout tak skončilo. Prostě jsem se rozjedla víc než dřív a pak následoval jojo efekt a to je fakt hrůza! Takže je dobrý čas od času se nějakou dobrůtkou odměnit. Blbý je, když se člověk začne odměňovat každý den :-N Já jsem si třeba řekla, že hřešit smím jen o víkendu a jen, když mám doma broučka...líp si s ním to papání užiju. A docela to vychází, dneska jsme si dali kousíček biočokoládičky a byla výborná a vůbec nemám špatné svědomí. :-D Jó, holky, už abychom byly tam, kde je Makuláček 8-)
Odpovědět
Samurajko,asi máš pravdu.Nedokážu si třeba představit,že si několik měsíců nedám nic sladkého nebo dobrého...Možná to budu zvládat i lépe psychicky, když si řeknu, že třebas v neděli si dám kousek čokolády nebo tak jako odměnu za to, že se celý týden držím, ne?.. :-) A kolik potřebuješ schodit ty?Já do konce května cca 10 kg.
Odpovědět
Tak já o víkendu zklamala na celé čáře - víkend u ségry, samé mňamky... Dnes už se do mne žádný jídlo nevejde a zejtra se do toho fakt obuju ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rihanna: No, já jsem chtěla také ještě 10 kg, ale vlastně by mi stačilo jen 7...teď mám 76 kg (175 cm) a chtěla bych na váze vidět 69, to by se mi moc líbilo. Nemám nějaké modelkovské ambice. Jinak se ale cítím dobře už teď, od listopadu jsem zhubla 17 kg a řeknu ti, že to šlo dolu krásně. Teď váha asi měsíc stagnovala, neměla jsem sílu moc pokračovat, tak jsem alespoň udržovala. Nyní mám ale pocit, že to zas pomaličku půjde. Rozhodně kousek čokolády jednou týdně ti neuškodí. A pokud ti můžu radit, vybírej si kvalitní čokoládu s vysokým procentem obsahu kakaového prášku, zasytí rychleji a nemáš vlastně ani chuť zdlábnout celou tabulku...po pár kouscích je chuť na sladké pryč. Jinak, pokud počítáš kilojouly, dá se ta čokoládička prostě bez problémů započítat do celkového příjmu KJ, takže ve finále vlastně ani nehřešíš. No, mám to všechno nastudované a vyzkoumané skvěle a taky se mi díky tomu podařilo zhubnout, ale stejně je ten lidskej mozek zvláštní. Když tělo něco chce, tak mozek neoblbneš. Já si třeba můžu tisíckrát říkat, že až na mě přijdou chutě, tak odolám, budu se držet vší silou a zavolám třeba broučkovi do práce, aby mě podpořil, ale ve finále ta chuť je silnější než jakýkoliv racionální argument, takže prostě občas ujedu. To pak jdu směrem k lednici jak náměsíčná a nic mě nezastaví... Ale co, jsme jenom lidi. Víš, co je důležitý? Neházet flintu do žita hned po první krizovce, musíš se prostě vždycky vrátit na správnou cestu. Tak držím palce vám všem a sobě taky :-) Víkend byl celkem úspěšnej, tak ať nám to jde i přes týden!!!! x-)
Odpovědět
Čauky hubeňourky! Tak co Samí najdeme se! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj samurajko tak to tě obdivuji. a jak jsi to dokázala tolik za tak krátkou dobu. Já potřebuji alespoň 10ko června. Ale moje odhodlání je vždycky o víkendu hrozně slabé.ale snad to vydržím musím mít pevnou vůli. Takže holky do toho. Jinak ten l-carnitin zkusím uvidíme co to udělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ja jsem mela extražrací víkend, navstívila jsem svou matku, tri babicky a to se fakt nedalo, dokonce i muj nastavajicíc tchan donesl v sobotu zákusky (v zivote to neudelal) takze jsem nemohla odmítnout - nikdy bych pred nim nerekla nedam si hubnu.... :-S :-p juo a dneska rizky (samozrejme s tatarkou) strudl, buchty, salamová mísa....! des, ale od zitrka se na kalorie ani nepodívám, a nastestí na Moravu se ted minimalne tri tydny nechystam! 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak koukám že je to s těmi víkendy taky všude stejný... Já se vždy přes týden snažím držet, občas ulítnu - oběd s kolegy (to je samozřejmě skoro společenská událost), ale ty víkendy, zvlášť když se jede na nějakou návštěvu... Ale dnes mám po promlsaném víkendu o půl kg méně než v pátek :-D samurajko, makul, jste fakt hvězdy!!! doufám, že to o sobě brzy budu také moct říci!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky, to je hrůza ty návštěvy! Já teda musím říct, že když to s dietou myslim vážně, tak si nedám, ani kdyby mi to na těch návštěvách cpali násilim. A to musim říct, že moje babičky a tetičky uměj. Nejhorší to bylo přes vánoce, byli jsme na návštěvě u tetky a ta koupila takový ty superextramajonézový chlebíčky (navíc zrovna frčela ta listerie v majonézových salátech) a pořád mě do nich nutila, přestože už předem věděla, že si nedám, že držím dietu (babička jí to vyslepičila po telefonu). Nakonec mě donutila z jednoho chlebíčku sníst alespoň kus papriky, kterej byl nechutně vymáchanej v majonéze, no fakt hnus! Já teda nechápu, že když už čtvrt roku si nikdy na návštěvě u babičky nic nedám, protože chlebíčky a dortíčky prostě nechci (alespoň ne takhle veřejně, když ujedu, tak pěkně potajmu :-N ), tak že prostě babička nepřipraví zeleninovou mísu, abych mohla taky něco zobat, že jo? Když jí tak strašně uráží, že si nic nedám, tak má připravit takový jídlo, jaký jím! A tchýně to samý! No nic, trošku jsem se při pondělku rozlítila, tak vám všem přeju uspěšný hubnoucí týden a ať nás ty chutě moc netrápěj! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás všechny, tak teda holky, podle mě jste hvězdy všechny, protože já jsem sice nastartovala víkend s dobrými hubnoucími úmysly, ale všechno šlo do háje. Vypila jsem spoustu alkoholu, v jednu ráno se cpala řízkama a pak už to šlo z kopce. Pizza střídala čokoládu a gumové medvídky... No hnus ]-( Mám pocit, že teď bych měla tak měsíc žít jenom ze vzduchu.
Odpovědět
Ahoj hubňulky, tak já jsem celý víkend přežila dietně a v pohodě.Žádné návštěvy se nekonaly, ale dívat se na milého jak se nacpává dobrůtkama bylo taky těžké....Ale odolala jsem!Takže dneska se držím už pátý den a nezdá se mi to tak těžké.Samozřejmě kdyby někdo přede mě postavil takové tiramisu, pizzu, bábovku,těstovinky s omáčkou,...Chjo... :-S Jinak já mám taky problém někomu z rodiny říkat, že držím dietu.Ale oni to stejně poznají,že když něco dobrého odmítnu,tak to není jen tak ;-) Ale děsím se návštěvy u partnerové rodiny...Tam bych nikdy neřekla:"Ne, děkuji.Držím dietu..."Trapas.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
rihanna, tak to jsme na tom stejně. U mých rodičů to ještě jde. Ti jsou zvyklý ;-) ale u tchýně. To je peklo. Ta se neptá a rovnou nandavá a to jsou porce, za které by se nemusel ani dřevorubec stydět
Odpovědět
Článek se načítá
Samurajko, 17kg?Tak to před tebou smekám...Jsi báječná!A cvičila jsi u toho?Já chci chodit do fitka.Vím, že to není na spalování, ale spíš na zpevnění,ale i tak je to lepší než sedět doma na zadku.Vyhovuje mi,že fitko je otevřené celý týden od rána do večera narozdíl např.od aerobiku, který je jedenkrát denně a tak to moc nestíhám.Navíc se mnou bude chodit i miláček,což je super..Chtěla jsem jít už teď,ale mám něco s krkem :-(
Odpovědět
Já včera taky asi 2 hodiny přemlouvala miláčka aby se mnou chodil do posilovny. samotnou by mne to tam nebavilo, navíc moc nevím jak co na kterým stroji cvičit..., takže by byl má opora... řekl že jo, ale že prý jestli ho to tam nebude bavit tak se mnou chodit nebude. blbý... už teď tuším že to bude fakt jen o jednou...
Odpovědět
Tak mu zkus říct, že po cvičení máš vždycky šílenou chuť na sex... ;-) Jen se pak nediv,když bude chtít chodit do posilky každý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, taky bych potřebovala ukecat miláčka k nějaké společné aktivitě. Jenomže s ním je to dost těžké. Má svůj volejbal a kdyby měl chodit ještě se mnou...
Odpovědět
:-D :-D :-D abych pak ale neměla dvoumetrový ramena.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já to dělám tak, že se snažím chodit cvičit, když mám přítele taky někde.... třeba dnes jde na hokej, tak já jdu na aerobik.
Odpovědět
Holky,a vy nemáte třeba kámošky , které by byly ochotna chodit s vámi cvičit?Já na to měla vždycky parťačku a bylo to super.Krom cvičení jsme pak i podrbaly a tak.Ale teď se mi odstěhovala do Prahy.Jako všechny ostatní(po gymplu všechny prchly na výšky a já zůstala studovat v okrese)Vlastně jsem zjistila, že všechny kámošky byly zároveň i spolužačky,takže teď tu po ruce nemám skoro nikoho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Rihanna: No, ze začátku jsem necvičila vůbec...v listopadu a v prosinci jsem měla pohybu dost...stačila mi ta makačka s vánočním úklidem, pomáhala jsem i mamce a pak jsem pekla a to mi stačí to cukroví cítit a jsem totálně přeslazená. Takže to se hublo krásně. V lednu jsem začala chodit do bazénu a na spinning, někdy doma rotopeduju a snažím se o víkendech dělat aspoň delší procházky. Ale nejsem moc velký sportovní nadšenec, takže se nedokopu do nějaké fyzické aktivity víc než 2 x týdně a někdy ani to ne. To radši málo jím, než abych se mučila v posilovně. Ale těším se, až se ještě trochu oteplí a vytáhnu kolo, to mě totiž baví moc a pak ať jde spinning, posilka i bazén do háje :-) A na kole můžem jezdit s broučkem, protože jeho to taky baví ;-)
Odpovědět
h079 : Risk je zisk :-D :-D :-D
Odpovědět
Já třeba ani nemám problém chodit sama na cvíčo, dokonce se i dokopu protože se vždycky objednávám týden dopředu abych měla jistotu že se tam vejdu, odhlásit to pak už nechci..., takže chodím pravidelně 2x týdně na aerobic, pak občas na spin a když je počásko tak brusle nebo kolo. občas mám záchvaty domácího cvičení, ale to mne moc neba, mám tendenci se ulejvat. Ale trochu mě pak štve, že z toho cvičení přijdu domů celkem pozdě a tak se s miláčkem moc nevidíme. Proto bych ho chtěla zapojit....
Odpovědět
Samurajka: Jé...já kolo taky ráda a moc se těším,až se oteplí avyjdu i s miláčkem.Aspoň nebudem furt sedět doma.Ale musím říct, že na kole jezdím raději s někým než sama.Já sportování taky moc nemusím,ale potřebuju ho,tak co se dá dělat? x-) Asi v 16 jsem měla období hubnutí a cvičení a zhubla na 57kg.Ale to jsem na sobě fakt makala a nežrala,ale pak jsem přestala dietit a cvičit a jojoefekt byl tady :-( Teď se snažím dostat do podobného režimu,jen nechci tolik omezovat jídlo a vyřadit úplně cukr a tak.To vím,že bylo moc špatně ...A ty nálady jaké jsem měla..Protivná až hrůza...Ale připadá mi že když jsem hřešila, tak jsem si ty dobrůtky víc vychutnala, než když si je můžu dopřát každý den...Možná to je jen můj pocit.Nevím.A kolik je tobě vůbec let(jestli to nnení tajné).Mě letos 21 a vůbec mi to nepřipadá.Cítím se furt tak na 17-18 :-D I když už žiju sama....
Odpovědět
Profilova fotka
Rihanna: Mně je 24. Diet mám za sebou už spoustu, ale většinou zakončených jojoefektem. Tohle je poprvé, co se mi podařilo dodržovat dietu dýl než měsíc a mám pořád chuť hubnout ještě dál. Máš pravdu, že člověk si jídlo mnohem víc vychutnává. Když mám nedietní (žravý) období, tak plácám jídla jedno přes druhé a to právě proto, že ta chuť už mě neuspokojuje. Takhle si vychutnávám každou suchou bramboru :-)
Odpovědět
No právě.Mě taky připadá, že si musím vybrat jestli cvičení nebo miláček,proto chci chodit s ním.Naštěstí mám strašně hodného přítele, který pro mě udělá všechno, co chci...Někdy se musím krotit ,abych toho nezneužívala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....tak jsem se o vikendu drzela,ale mela jsem co delat,kdyz jsem videla milacka bastit buchty :o)) Jinak gratuluju makul....je to super...kez bych dosahla taky sve vysnene vahy...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bude 24. Jako mladá jsem mohla žrát co jsem chtěla ... zlomilo se to až 17 letech když jsem začala brát antikoncepci. Jinak zjištuji že počítání kalorií je docela dobré..... vždycky jsem si myslela, jak se snažím - ale když vidím lítat ty kalorie, tak mě to taky brzdí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nikdy nebyla hubena....vzdy jsem se snazila hubnout....a konecne posledni roky se dari hubnout...
Odpovědět
já jsem taky nikdy nebyla štíhlá,ale ani obézní.Taková oplácaná.V dolních partiích více :-D Teď mi ale připadá že se mi to podaří....Sestavila jsem si i tabulku do konce května,kolik bych a kdy měla mít kilo dole,abych měla přehled a doržovala to :-) Jinak holky našla jsem super stránky(i když to sem nepatří) www.thehairstyler.com Můžete si tady sestavit účesy a tak.Je to prima.... No a zpět k hubnutí.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim,ze jsem byla dost obezni....ted jsem oplacana a doufam,ze letos to dotahnu do konce :-) Tabulky taky mam,je doufam,ze k necemu budou.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?