Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se k vám přidat? S dietama a cvičením bojuju poslední rok a bohužel neúspěšně :-( Měla jsem nějaké zdravotní problémy a za 8 měsíců jsem přibrala 12 kg, což je masakr. Měřím 1,66 m a vážím 70 kg. A to je hnus. Potřebovala bych pomoct, zamilovala jsem si svatební šaty, ale bohužel, nemají je v mé velikosti. A paní slíbila, že když do května zhubnu (to si je mám jít zamluvit), tak bude slevička, abych měla motivaci. Ale zatím ani deko :-( A to chodím na squash a snažím se nejíst po páté odpoledne. ale to mi moc nejde, jelikož jsem do 17:30 v práci, pak přijedu domů, vařím miláčkovi večeři (ten má opačný problém, žere jako kyselina a nikde nic) a to nejde, neochutnávat ;-)
Odpovědět
ahoj, jasně přidej se k nám. Kolik do toho května potřebuješ shodit? Nechci Tě odradit od squashe, ale já ho hrála rok tak 3xtýdně hoďku a nezhubla jsem ani deko! Squash je silový sport ne aerobní, i když tam běháš jak cvok, tak se vždycky rozběhneš-zabrzdíš a to není na vytrvalost ale na posilování. Je to rozdíl jak mezi sprintem a maratonem. Když se podíváš na maratonce, tak jsou to většinou vyzáblinky kdežto sprintěři mají pěkně svalnatý tělo a namakaný nohy! Vím, že každý nemůže běhat (ale mě to pomohlo ze všeho nejvíc), zkus orbtrack nebo najdi posilku i s trenérem a on Ti pomůže! A fakt začni hlídat jídlo, třeba tím, že si budeš psát co sníš a k tom kcal hodnoty! I když jsem měla pocit, že tak moc nejím, pak jsem se nestačila divit. Tento týden jsem si vymyslela vlastní dietu na očistu, tak jsem zvědavá, jak bude fungovat. Budu střídat dny mléčné výrobky, zelenina, ovoce a nízkokalorickou stravu. Takže včera jsem každé 3h vypila lahvičku jogurtovýho mléka nebo kefír nebo něco podobného. Teď snídám rajčata a mrkev, chyba je, že snídám moc pozdě!
Odpovědět
veren, sice možná nemám co radit, protože jsem na tom naprosto stejně a mam to tak, že zhubnu, přiberu, zhubnu, přiberu, ale vím, že není třeba jíst naposledy v pět, jde ale o to, kdy chodíš spát. Já třeba v poslední době chodm kolem půlnoci, takže i kdybych jedla třeba v osm, tak by to nemělo vadit, záleží ale taky co. To je rpáv+ě můj problém. nicméně teď se opravdu snažím, mám takový jídelníček, který vypadá, že by měl být dodržitelný. Já být tebou bych si napsala třeba jídelníček na několik dní dopředu a snažila bych se ho dodržovat. Nemusíš jíst jen samou zeleninu, jez prostě i jiné věci, aby to bylo vyvážené. Jinak se mi ale na 12 kilo zdá termín do května dost šibeniční, to bych viděla ve svém případě tak 6 kg.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Zjistila jsem že moje BMI se přibližuje k nadváze a když jsem se o víkendu měřila, tak mě málem klepla pepka. Nejhorší je pro mě vydržet. Vždycky se mi podaří zhubnout během měsíce 3 - 5 kilo, jenže pak se na to vyprdnu a do 2 měsíců to mám zase zpět. Věřím tomu že když budu hubnout s vámi tak budu víc motivovaná. Tak já startuji k 1. 3. a ráda bych do svatby (14.7) zhubla aspoň 5 kilo a hlavně si to udržet.
Odpovědět
jannisb, jestli dobře koukám do alba, tak rozhodně nadváhu nemáš a jsi krásně štíhlá, každopádně pokud hubnout chceš, tak jsi tu určitě vítaná, ale bý tebou, tak se třeba snažím vypracovat a posílit postavu cvičením, dodržovat pitný režim, abys neměla celu (to nevim, jestli máš) a spíš teda začít nějaký detox ve smyslu jíst prostě opravdu zdravé věci na pročištění organismu, protože pak se budeš cítit líp a lehčí.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, díky moc za rady. Makulacek: s tím squashem jsi mě moc nepotěšila :-( zkusím to běhání, ale jsem tak trochu lemra a asi se k tomu nedokopu. A hlavně se vracím z práce kolem sedmý, vstávám taky v sedm a nevím, kam bych to běhání zařadila. Ale asi mi nic jiného nezbyde skafandrik: nechci zhubnout 12 kg, to jsem bohužel přibrala, já bych byla ráda za 5 kg dole. Už to bych oslavovala jako svůj celoživotní úspěch. Jinak s dietama to je mazec, vždycky nějakou začnu držet, pak příjde přítel, začne se v deset večer cpát brambůrkama a já neodolám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veren, koukám že máme dost společného. Jako podobná váha mám teď cca 68 kg a 168 cm, před Vánoce jsem se také vyšplhala na 70 kg. A přítel - taky mi dělá chutě. A to sám také přibral a chce také hubnout. Je vidět že se máme spolu dobře, ale za chvíli bychom vypadali jako otesánci. Jenže on začne cvičit a jde mu to dolů. Já musím i nežrat. Pro mě jsou diety težké protože miluji sladké a nemám ráda zeleninu. I když už jsem se naučila jíst aspoň ledový salát. Ale třeba rajčata - fuuuj. Dříve jsem měla ráda papriku ale teď mi nedělá moc dobře na žaludek.... Teď jde o to dokopat se. Snad mi to s vámi půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb: Jo, ty chlapy to vůbec mají nějaké jednodušší. Přítel hraje závodně volejbal, takže tréninky, zápasy a pak si může dovolit cokoliv :-( Já sladký moc nejím, teda kromě zmrzliny, tu miluju. A zelenina mi nevadí, ale je pro mě jednoduší si koupit do práce k snídani koláč, nebo něco podobného než rajče. Z toho mám pocit, že mám pořád hlad, takže si dám ten koláč, pak rajče a myslím si, jak jsem úžasná :-D A nejhorší to je někde v hospodě. Všichni si dají nakládaný hermelín nebo utopence nebo tak něco podobně nezdravého leč dobrého a já bych měla jíst šopák? To mi taky moc nejde
Odpovědět
šopák je zrovna dobrej, to bych si nechala říct, jdus e zvážit a holky, jsem na tom monehm hůř než vy, takže buďte v klidu, na druou stranu ale mam víc času pořád na to hubnutí
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: a kdy se vdáváš?
Odpovědět
veren, zatím přesný termín nevíme, uvažujeme pouze předběžně o příští roce, doufám, že to tak dopadne, ale člověk míní....znáš to, každopádně nějakých 5-7 bych ráda do léta, to snad půjde aten zbytek do ledna, pokud si teda půjdu vybírat šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: nojo, léto...... bydlíme u řeky, takže jsme tam byli pořád a už loni jsem z toho měla trochen depky. Když tam vplujou ty modelky co mají nohy hubenější než jsou moje ruce :-| Ale co se dá dělat, tak snad to společně zvládneme :-D nevíš nějaké účinné cviky na břicho, nohy, ruce......
Odpovědět
Článek se načítá
já te´d cvičit nemůžu, ale zkus se kouknout na Buď fit s ČT, je to každej den po poledni nějak a pak to ještě někdy opakujou, tam cvičí docela dobrý věci, nebo prostě zkus zajít jednou nebo dvakrát někam cvičit do centra a to už pak budeš vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Veren, s tou hospodou to znám. Já jsem si zase poslední dobou navykla chodit na kafíčko a něco dobrého k tomu. To musí přestat ]-( Nebo nemám ráda oslavy v práci, taky se vždycky sejde něco dobrého. Skafandrik, budu ti moc fandit, tak to určitě společně zvládneme. Asi nejste někdo náhodou z Parbubic, co? Potřebovala bych parťáka s kým bych chodila cvičit.
Odpovědět
janni, to bohužel nejsem, ale ty opravdu vypadáš dobře, tak to moc nepřeháněj, ty šaty ti tam sluší
Odpovědět
Ahoj holky, já už se pomalinku ploužím k té své vysněné váze, dneska ráno jsem měla 57,2 :-) Pořád hlídám jídlo a cvičím (za chvilku jdu do posilovny) a tenhle týden se cpu kyselým zelím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogane, já vážit 57 kg tak skáču dva metry radostí
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: díky za radu s čt, ale bohužel to nestíhám, jsem celý den v práci. Ale oni to mají v archívu na netu ne?
Odpovědět
veren, asi jo, nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Skafandriku, díky za pochvalu. Neboj nebudu to přeháněď ale dělají se mi už pěkné faldiky na břiše a roste mi prdel - teď šatech to naštěstí není vidět. Jsou to korzetovky, takže mě krásně stáhli bříško, ale trochu mi vadí že jak jsem stažená, tak se mi dělá malý faldík na zádek kde šatky končí. Takže fakt potřebuji se trochu zpevnit. Arvetko, 57 kilo? To jsem měla na začátku střední :-p Můžu se zeptat kolik měříš a kolik si vážila než si začala hubnout?
Odpovědět
Profilova fotka
Skafandriku, koukala jsem že si tuto diskuzi založila už min. rok. Mám už tedy nějaké úspěchy?
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb, taky chci šaty s korzetem, aby nebylo vidět břicho a hodně širokou sukni, aby nebyla vidět prdel :-D Hele z pardubek fakt nejsem, ale mám tam kámošky a kdyby se ti chtělo jezdit cvičit do turnova nebo liberce, tak klidně můžeme ;-)
Odpovědět
jannisb, úspěchy jsem měla, ale pak se to tak nějak zamotalo, že jsem bohužel na svým, je to ostuda, já vim, ale prostě je to tak, možná to bylo tím, že jsem ještě neměla úplnou motivaci, teď ji mam , protože ta doba se zkracuje a navíc hubnem oba, dneska zrovna budu tvořit jídleníček i pro přítele na další týdny, až nám skončí ten stávající
Odpovědět
Profilova fotka
Veren, na kdy plánuješ svatbu? Jojo, korzetovky jsou podle mého nej...., jak já říkám jsou princeznovské :-D To víš, Liberec je za rohem x-) Dřív jsem chodila s kolegyní, ale ta změnila práci a už na to taky kácí. Zkusim jí překecet, abychom zase začali.
Odpovědět
Profilova fotka
Viděli jste ten prdlý kostýmek v mém albu? Líbí? Fakt mi po příjde roztomilé a hezké překvapení pro miláčka, ale ta postava k tomu prostě musí být. Co miluji na létu je že jsem opálená a hned si připadám hubenější. - než si sednu a vyvalí se mi moje tříproužková pneumatika. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Troška inspirace pro hubnoucí: http://aktualne.centrum.cz/zdravi/zpr...
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb, kostýmek úžasnej, z toho by měl radost i můj přítel. No vlastně asi každej chlap ;-) Ale bohužel, bude si muset chlapec počkat..... Já teď přemýšlím i o plavkách tak trochu jako neoprén :-D jelikož ty moje jsou hrozný a teď jsem si je sedřela na tobogánu, takže mě čekají nákupy. A bohužel, ne zrovna oblíbené. Kdybychom šli kupovat bundu, cítila bych se líp :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď jsem se koukla na ten odkaz. A jo, jsem hubená, krásná a jdu si koupit bikiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veren: Přesně tak jsem to myslela ;-) Mnohem lepší začátek kůry, že? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanal: jo a jdu na oběd a žádný šopák, řízek si dám ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?