Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ahoj holky, ja jsem od rijna zhubla 7 kilo, ted uz to budu jen drzet, ikdyz to neni idealni (178 cm, 70 kg). Chtela jsem zhubnout na 68, ale bojim se, ze mi budou velke saty! Jak to chcete resit? Kdyz tady ctu, ze planujete shodit 10 kg, nechapu, jak to chcete udelat se satama. Ja mam zamluvene v Andelskem a saty nepresivaji, takze asi tak. Chapu to, nektere saty kdyz se presijou vypadaji uplne jinak! Makulacek: kdyz se koukam na tve svatebni fotky, vubec nechapu, co chces zhubnout ;-) :-) . Jsi krasne stihla!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já si nechávám šaty šít. Švadlena říkala že to stačí až v květnu, tak do té doby mám čas a když budou trochu velké tak mi je upraví to prej není problém. Ale docela se divím, že v salonech šaty nepřešívají? =-) Většinou je upraví na tvou velikost. No ale všude je něco ne? :-) Jinak samurajko taky ti držím pěstičky pak mě musíš informovat jak ti to jde. ahoj
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím, že je dalších pár deka dole - takže teď vážím rovných 58 kg 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka: ahoj tak to ti gratuluji. Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Efi.s: Já to mám s šatama tak, že mi je šije kamarádka, takže tak měsíc před svatbou (kdy už bych měla být se svou váhou spokojená) mi je upraví na mojí velikost. Arvetka: seš šikulka, jen tak dál :-) Lucka_g: No, doufám, že to půjde, držím dietu už od listopadu a zhubla jsem za tu dobu už 17 kg, tak doufám,ž e těch 10 zvládnu už v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samurajka: ahoj jakou dietu držíš? a co jsi udělala že jsi zhubla za tak krátkou dobu tolik kilo?
Odpovědět
Holky já dnes držím bodovou dietu... Zbodnu na co přijdu :-D :-D . To zase budou následky, chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka_g: Už jsem to tady myslím psala, držím vlastní dietu, prostě si sama ordinuju co jíst a kdy. Vyhybám se sladkýmu, bílýmu pečivu a smaženýmu, ale jinak jím všechno. A někdy udělám i výjimku a dám si něco děsně kalorickýho...Ze začátku to šlo dolu hodně rychle, ale to jsem jedla fakt minimálně (1-2x týdně hladovka) a nikomu to nedoporučuju, protože takhle drastický diety se fakt držet nemaj...ale já prostě potřebovala shodit hodně kg a co nejrychleji...hlavně kvůli motivaci. Kdyby mi to od začátku šlo pomaloučku, tak se na to vykašlu. No, ale teď už jím spořádaně 5 x denně, hlídám si, abych nesnědla víc než 5000 kJ a do toho spinninguju, plavu, jezdím na rotopedu...snažím se. A hubnu tak 1/2 kg týdně. Ale první 2 měsíce jsem nesportovala vůbec, to jsem byla ráda, že se držím na nohou... :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak se zase hlásím ve spolek a taky o 0.5kg lehčí než před týdnem :-) Jo, kdo se díval na moje fotky v albu, tak na svatbě jsem měla o 3kg méně jak teď (a taky bych se k tomu ráda vrátila) i když stačila by mě i 2, ale hlavně zapomněly jste že jsou to korzetové šaty! A můj největší problém je spodní partie (mmj i když jsem měla o 3kg míň než teď, tak jsem ale měla přes boky asi o 2cm víc - což je docela paradox, no, tady je aspoň vidět, že svaly jsou sice těší než tuk, ale zase zabírají méně místa!
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak jde hubnutí?Já jdu večer na spinoš.Už teď mě všechno bolí... :-D Jak dlouho trvá, než si člověk zvykne? :-S A napište tu něco, ať to tu není takové mrtvé ;-)
Odpovědět
Jo,Makul,vedeš ještě ty tabulky?
Odpovědět
kočičky, tak teď už opravdu začínám s vámi, jsem teď sice nemocná, tak vypustím cvičení, ale jídlo budu držet. makul, opět začínám na své váze jako prve, kam se to te´d posílá? Tobě do IP nebo sem?
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj dietářky :-) možná už tady tenhle dotaz zazněl, ale já opravdu nemám sílu pročítat všech třitisícetřista příspěvků :-D potřebovala bych do svatby shodit alespoň 5 kg, ale spíše zpevnit a vytvarovat tělo. zkoušela jsem pilates, ale jelikož tam nejsou výsledky vidět ani za delší dobu, vzdala jsem to (a navíc nemám moc pevnou vůli). zkusila jsem aquaaerobic, ale vinou cvičitelky jsem se na to taky vyflákla. neuměla nás správně nastartovat, takže hodina poskakování v bazénu byla dost nudná. sice jsem od začátku tvrdila, že posilovnu nikdy, jeví se mi to jako jediné možné řešení... potřebovala bych poradit nějakou dobrou posilovnu, resp. trenéra v praze... a nemáte některá tušení, kolik hodina s osobním trenérem stojí? příp. uvítám někoho, kdo by chodil cvičit taky, sama se do toho asi pokaždý nedokopu :-D
Odpovědět
Ahojky, tabulky vedu já, v podstatě je mi úplně jedno který den v týdnu mi to budete posílat, protože k tomu stejně píši datum. jinak, budu muset začít držet dietu, protože se pořád nějak kazí počasí a navíc tím běháním už teď moc nehubnu, ale ze začátku to bylo super-jo, to je taky má rada, když někdo potřebuje pohyb na hubnutí, ale bacha na klouby!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem teď nějak nemohla vůbec tu dietu držet, teda, snažila jsem se nepřejídat, ale měla jsem neustále hlad, fakt to nešlo vydržet. Ale včera jsem si naordinovala celodenní hladovku a moc mi to prospělo, dneska už hlad vůbec nemám. Teda, samozřejmě, že už dneska jím, ale stačej mi malý porce a mám rychle pocit sytosti. K tomu je hladovka fakt moc dobrá. Jinak, s pohybem jsem teď trošku na štíru, to počasí mi kazí chuť na jakýkoliv sport...maximálně tak zalézt do peřin s miláčkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky o jakých tabulkách to tu mluvíte? Týden jsem nebyla na přijmu a nějak mi unikají infotmace.:) Jinak musím nahlásit, že už jsem byla tento týden dvakrát na spinu to je dohromady už 4x a musím říct že se mi začíná zpevňovat pokožka na nohouv (trochu mi zmizela celulitida takže super) a jinak jím 5x denně a fakt nemám hald jím zeleninu a ovoce a je to super. Tak zatím papa
Odpovědět
Ahojky, tak všem ohledně tabulek: aby nám to hubnutí šlo a nutilo nás to něco společně dělat, tak vedu tabulku, kde zapisuji váhu a míry přes prsa, pas, zadek boky a stehno (nejširší část). Míry mi posílají do IP, jo a k tomu prvnímu je nutno připsat i výšku (kvůli BMI)
Odpovědět
jo a musím se pochlubit, nevím jakým zázrakem když jsem se nedržela toho co jsem si slíbila a ani běhu jsem tentokrát moc nedala, ale už mě od mého cíle dělí jen 1kg! Hlavně neusnout na vavřínech a nenabrat!!!
Odpovědět
makul a kdy se to posílá tentokrát?
Odpovědět
Ahojky, kdy mi to budete posílat je jen na vás, já k tomu připisuji datum, kdy jste mi to odeslaly. Holky, já se po nemoci těšila, jak se tu začtu, co nového jste na hubnutí vymyslely a nic jsem tu nenašla :-( Z neděle na pondělí jsem si přivodila menší žlučníkový záchvat, tak jsem se tu ani neukázala jak mi bylo zle - jediné pozitivum, že jsem jeden den nejedla vůbec a i když se teď cpu rohlíkama, tak si myslím, že 3 rohlíky a 20 piškotů denně se dá za dietu taky počítat, ne? Tak, třeba něco shodím :-D když už mi muselo být tak blbě, přeci se říká všechno zlé je k něčemu dobré, tak snad tahle krize bude dobrá k hubnutí!
Odpovědět
Profilova fotka
dalinali na spin si zvykneš rychle, nejhorší jsou asi první dvě - tři hodiny pak už by to mělo být v pohodě, je důležité se pak pořádně protáhnout, no a jak se tak dívám tak už by si měla mít nějakou hodinu za sebou, tak napiš jak se ti spin líbil. No jinak já si dnes koupila osobní digitální váhu, vyšla mě na sedm set uf uf, ale potřebuju se vážit jinak se do toho postě nedokopu. Takže jsem se vážila mám 54 kg, to je ale ted odpoledne, takže jsem najezená napitá, ale to zase tak velký rozdíl nebude, tudíž se zvážím zítra ráno, na lačno, nahá a vyčuraná :-D , každé dečko dole se hodí, že :-D . Jinak se púořád snažím jíst tak nějak všechno , ale v menších dávkách, jenže jak nemám třeba 4 dny něco zakázaného tak si o to tělo řekne a podlehnu, musím mí alespon kousíček :-( chjoooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
No a už je to tady, zrovna bych si dala nějaký dobrý koláč , pomoc pomoc ;-(
Odpovědět
Já když jsem měla na něco velkou chuť, tak mi tu někdo radil napít se něčeho teplého, tak to zkus. Jinak, já mám většinou o 1kg víc než ráno, když se vážím večer. Taky jsem na ten zítřek zvědavá, třeba ta moje vynucená hladovka byla k něčemu dobrá, ale vzhledem k tomu, že mám teď MS, tak půjde váha oproi minulému týdnu spíš nahoru jak dolů!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já teď chodím do školky na praxi a musím říct že tam člověk opravdu nezhubne. strááááááááááááááááášně dobře tam vaří. No ale musím se začít zase krotit už jsem se zase nějak rozjela to je pořád buchta sem koláček a chlebíček tam a jde to všechno k šípku. Ale už jsem zhubla od minule co jsem to tu psala 2 kila tak snad to pujde dolů dobře . Tak se ěmjte zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vydržela jsem, nakonec jsem si nedala nic zakázaného :-) :-)
Odpovědět
ahoj holky, muzu mezi vas? potrebuju shodit 6 kilo do konce dubna nez pujdu zkouset svatebni saty, tak doufam,ze tu s vama muzu behem te doby byt a brat si uzitecne rady a moralni podporu :} :-) mam 170cm a 62 kg, nejhorsi je to, ze jsem uz jednou dokazala zhubnout na 54kg, ale bylo to o tom dodrzovat striktni jidelnicek a chodila jsem do gymu, no, ale za poslednich 8 mesicu jsem tech 6 kilo nabrala zpet.. to byly ty vecere s drahym venku parkrat do tydne a to, ze kvuli praci uz do gymu pres tyden proste nemam cas zajit, chodim domu z prace az kolem osme vecer kvuli dojizdeni..takze ted jsem si rekla, ze je tomu utrum a musim se dat do kupy, za tyden se prestehujeme a budu to mit do prace coby kamenem, tak snad se mi pak zacne darit :-)
Odpovědět
Ahojky, jasně, že se můžeš přidat. Jinak hlásím, že se sice váha od minulého týdne nehla, ale zase vzhledem k tomu, že mám MS je pozitivní, že mi váha nestoupla, tak snad bude nějaký úbytek příští týden. Tenhle mám jen takový dietní, relaxační-bez cvičení, bez běhání, po tom jak mi bylo blbě to ani jinak nejde!
Odpovědět
Holky pomoc!!!Dva týdny se člověk omezuje...Jí mnohem míň,odpírá si to co má rád, snaží se a .....jako výsledek mám ještě o kilo víc!!!!! ]-( Je to normální?Mám sice MS, ale nejsem si jistá,že by to mohlo mít takový vliv.... :-( Jsem tak zklamaná... ;-(
Odpovědět
Dalinali, všude se píše, že svaly jsou těžší než tuk!!! tak třeba se ti ztratil tuk, přeměnil na svalíky, který vypadají štíhlejší ale vážíš nakonec víc :-D diskuzi sleduju chvilku, tak nevim jak ji na tom se sportem, nebo co, jestli se měříš nebo jen vážíš... A při MS se zadržuje voda v těle, takže pak člověk opravdu váží víc... Jé, já jsem tak nachytračená z různejch časáků, ještě kdyby to všechno fungovalo....
Odpovědět
Profilova fotka
já furt stejně vážím a centimetry se taky nehnou ať dělám něco, nebo ne. Asi se tělu v téhle váze líbí. :-p Anebo se nesnažím tolik. Vidím u sebe takové sinusody kdy hubnout chci, pak zase na všechno kašlu. Chybí systematičnost 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?