Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
zuzo, já to musím ukázat i holkám na JTSP, neva?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevadilo by vam,kdybych se k vam pridala? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten odkaz hnus, takhle daleko bych to nikdy nenechala dojít. Skafandriku, že se ti to zatím nepodařilo nevadí. Ostuda rozhodně nejsi. Taky znubnu a hned to přiberu. A s přítelem vám to půjde určitě lépe. Mě taky pomáhá dát si na ledničku fotky, kdy jsem se líbila sama sobě a nějaké slogany ve smyslu - budu chodit cvičit, budu víc pít - říká se, že se to musí říkat pozitivně, když napíšet nesmím to a to tak to prý nefunguje - jo, mozek je složitý. Veren, ten kostýmek je z netu a vyjde cca na 800 Kč. Můžeme si to dát jako motivaci, neee? Co neudělat pro chlapy, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Potrebovala bych par rad jak zhubnout. Byla jsem pred dvema lety obezni a podarilo se mi shodit uz 30 kg,ale poslednich 12 kg uz nejde a bojuji s tim uz hodne dlouho,abych docilila sve vysnene vahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo moje máma se taky snažila motivovat kalhotama - tam se asi nejvíc projeví, jak se mění proporce. O kila nejde, svaly jsou těžší než tuk. Takže nakonec měla skříň plnou oblečení, které jí vůbec nebylo. Občas se to i snažila nosit - byla v tom narvaná :-p Mimochodem, znáte mužský pojem "zařízlá kačena"? Jo, jo, jinak než celkovou změnou životního stylu trvalé změny nedosáhnete. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No ja bych ani netrvala na tech kilech,ale porad se sama sobe nelibim.....taky mam doma ve skrini kalhoty o cislo mensi a jen pri pohledu na ne,mi je lito tech vyhozenej penez....
Odpovědět
hubik, tak to především velká gratulace k tomu, že sis novou váhu udržela a je vždycky asi těžké schodita ta poslední než první zuzanal, mně jde především o centimetry, ale už ze zkušenosti vím, že ta kila, pokud budu hubnout správným způsome (těch 10), odpovídají i vysněným mírám.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně hubíku, přidej se. Fakt tě obdivuje že si zhubla 30 kg. Zkoušela si spíš cvičit, než držet dietu? Možná už potřebuješ jen to zpevnit. Teď jsem mluvila s přítelem, objednala jsem si k večeri čokoládu a chipsy :-D A že od čtvrtka hubneme, spolu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: udrzet tu vahu uz neni takovej problem pro me :o) obcas taky hresim,ale vzdy se to nejak da udrzet :o) Pritel je totiz maniak do sportu,tak me dost zapojuje,abychom byli co nejvic spolu..... Jannisb: hodne jsem cvicila,ale bylo to taky o jidelnicku....nerekla bych,ze to byla dieta v pravem smyslu,ale zmenila jsem jidelnicek,hlavne pravidelne jedla...v tom byl muj prvotni problem...najist se tak dvakrat denne k prasknuti....kdyz jsem tohle zmenila a dokazala se naucit jist pravidelne,tak to slo ze zacatku samo....ale ted jsem si nejak uz na to zvykla a kila dolu nejdou....a taky jsem byla posledni dobou dost lina cvicit :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
Můj problém je chodit cvičit pravidelně. To prádelko jsem myslela jako motivaci - ne že si ho koupím a pak se na něj budu koukat..... nejdřív zhubnout a pak se tím odměnit. Zkoušel jste někdo nějaké tablety na hubnutí a tak? Já jsem měla jednou akorát L-carnitin a hublo se mi dobře. Tak uvažuji, že si ho opět koupím.
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb : tohle je i muj problem....pravidelne cvicit....ten L-carnitin je asi nejlepsi....zkousela jsem i Formia 4 a vubec to nepomohlo....spis naopak.... Tak jsem si dala posledni cokoladu :o) a od 1.3. zacinam hubnout cvicenim...ale nejhorsi je,ze tu nemam s kym chodit do posilky...takze to zase jisti cviceni doma podle videokazety s Kynychovou....
Odpovědět
Profilova fotka
Super Hubíku, takže od 1. 3. jdeme do toho :-D Fakt na mě tato diskuze působí pozitivně, tak snad to vydržím :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je fakt....doufam,ze to vydrzim.....uz jsem dva roky zasnoubena,takze by bylo na case stanovit datum a to si dam za odmenu,kdyz alespon neco shodim :o)))
Odpovědět
zdarec holky, tak já hledím, jak se to tady dnes rozjelo, to jsem ráda. Já jsem teď za necelý rok o 10kg lehčí, k cíli mi chybí 1kg a nějaké centimetry, ale naštěstí toho není moc. Jinak vedu tady tabulku s hubnutím, takže když mi pošlete míry, tak vás tam zaznamenám taky, je jedno který den to pošlete, píšu k tomu data. Pak uděláme grafík, jak nám to jde, co vy na to? Omlouvám se, pro dnešek musím zmizet, ale zítra se ozvu
Odpovědět
pošlete mi: výška váha hrudník pas zadek boky stehna lýtko nebo na tohle mám aspoň stavěnou tabulku, kdykoliv pak budete chtít, tak vám to pošlu, jak jste na tom
Odpovědět
Profilova fotka
makulacek: to je dobrej napad....alespon me to k necemu donuti :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Makulacku, gratuluji, že to tak krásně zvládáš a že mám to budeš takhle vést. Budeš to dávát průbežně do nějakého alba? Jinak posílám své první údaje - ke dni 24. 2. Váha 66,8 Kg Výška 168 cm míry - 88 - 72 - 100 ]-( stehno a lýtko si neměřím - mám pocit že se nikdy netrevím do stejné výšky - ale to poznám podle kalhot Start 1. 3., vysněný cíl 60 kg nebo co nejblíž k tomu a udržet to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb: prádelko je super nápad. Já jsem teď chtěla udělat příteli radost a koupila jsem si krásnou noční košilku, ale když jsem se v tom viděla ]-( Ovšem jako cíl je to dobrý. Jestli fakt zhubnu, tak si na svatební noc pořídim takové prádélko, to bude čumět
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Veren, díky za to info o té formii 4 - zrovna o ní jsem uvažovala, tak aspoň vím že to nemá cenu. Ještě mě napadla jedna věc. Mohli bychom se každá z nás vyfotit (v prádle nebo v plavkách) - před a potom, abychom to mohli porovnat. Po nějaké době bych to dala do alba - pak bych to zase vymazala, aby se někdo nelekl :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Makulacku, ja ti to musim poslat az prijdu dom z prace.....merit se v kanclu plnych lidi nejspis nepujde :o))))) ¨ jannisb: Budu drzet palecky,at se ti zadari....ja doufam,ze to zmaknem...nejhorsi bude shodit boky...musim vyzkoumat nejaky cviky...nevis o nejakych?
Odpovědět
Profilova fotka
vyfotit jo? Ty vogane, já jsem si tu ještě ani nezaložila album a nevím, jestli tohle by byla dobrá úvodní fotka :-D Ale jo, pořeším to doma, dneska asi ne, máme plán na večer mimo domov, ale o víkendu sem určitě něco fláknu
Odpovědět
Profilova fotka
hele a ten l-carnitin ti fakt pomohl? kolik to stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, prdel a boky to je problémek. Já budu chodit spíš do posilky, takže tam jsou na to stroje. Jestli chceš cvičit doma, tak jsou na to dobré třeba výpady - znám to z aerobiku. Stoj spatný, ruce v bok nebo podél těla, pak jdeš jednou nohou vpřed jako dolu (ježiš to je těžký popisovat), vlastně dolů tak že druhou nohou se dotkneš skoro země, s tím že musíš dávat pozor aby v kolenu si měla víc než pravý úhel (jinak si ničíš kolena). Pak si zase stoupneš a znovu. Třeba 30krát na jednu nohu a pak na druhou a pak to můžeš ještě střídat. Je to srozumitelné? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A pred hubnutim to chces tu fotku tam dat uz ted nebo pak jen pro srovnani? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo o posilovně jsem toho moc dobrýho neslyšela. prej je to dobrý až na zpevnění, ale hubnutí ne. protože tam se ti ta postava jenom formuje.
Odpovědět
Profilova fotka
jannisb: Pochopila jsem to...diky :o)) A ten L-carnitin beres jen 30 minut pred cvicenim nebo jak je tam napsano pro redukci vahy?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo a nejsou nějaký pilulky, že bych to jenom spolkla, koukala na telku a u toho hubla? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veren, tu fotku udělej a nemusíš jí sem hned dávat. Myslela jsem to že jí sem dáme až uvidíš výsledky - předtím a potom. Taky jsem nechci dávat na výstavu svoje špíčky 8-) Jinak L-carnitin pomáhá ale musíš u toho cvičit. Já jsem používal takový ve velké láhvi asi za 300 Kč cca na měsíc. Nepamatuji si název - je to už dlouho. A vím že si dáš takého panáčka, ráno na lačno, cca 30 min. před snídaní (díky tomu jsem se naučila snídat až v práci) a pak jednu dávku před cvičení. Díky tomu rychleji spaluješ tuky. Mě to pomohlo a o to víc mě to kopalo k tomu abych šla cvičit. Poradili mi to v prodejně vitaland.
Odpovědět
Profilova fotka
veren: kez by neco takoveho existovalo :o)) taky bych to brala.... jannisb: Myslis,ze to vydrzi mesic?Ja mam od Nutred a vydrzi tak 14 dni.... a taky za 300,- :o( a ke vsemu to musis redit vodou...
Odpovědět
Profilova fotka
hele a jak to chutná, abych si to poránu nekopla a pak to šlo hned ven :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?