Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
díky, mně to na Silvestra kolega vysvětloval tak, že je to založeno na štěpení enzymů nebo co. Prostě že různé druhy potravy se zpracovávají různě a pokud tělo v jednu chvíli zpracovavá jen jednu skupinu potravin, tak se nic neukládá - vysvětloval to samozřejmě mnohem lépe a připadalo mi to docela zajímavé a že by to mohlo fungovat
Odpovědět
ahojky holky, no, tak je to v háji, včera večer jsem zase dostala žravou a snědla kde co - to je děs, ale můžu si za to sama, první jídlo bylo tak v 9.45 (vstávala jsem v 5.30 a pak byla běhat) a další až v 15.00, no tak jsem si to pak večer samozřejmě musela všechno vynahradit!!! Mám na sebe děsný vztek, že se nedokážu ovládnout, tak jsem teď byla 55min běhat, tak snad jsem aspoň něco z toho odčinila! Asi budu muset chodit běhat zase každý den, jinak asi nikdy nezhubnu, přitom si myslím, že při mém pohybu by dieta za měsíc udělala své!
Odpovědět
Profilova fotka
martina no já nevím, tvoje postava mi přijde ok, ale jestli se necítíš dobře tak je to pak jiná věc. makulacku moje kamarádka taky držela dělenou stravu a zhubla, ale jakmile najela na normální stravu tak to měla nahoře, já se o to taky pokoušela a nedokázala jsem si představit chlebík bez maslíčka, takže jsem to velice rychle vzdala. Zítra doplním udaja do tabulky ju?
Odpovědět
Ahojky holky. Mám velkej problém V červnu mám svatbu a potřebuju fakt hodně zhubnout. Jenže tenhle pátek si už jedu vybírat šaty a pokud by se mi podařilo zhubnout do června tak 10 kg, tak myslíte, že mi je pak upravijou?Potřebovala bych zhubnout teda mnohem víc, ale to by pak už byl problém. Před 2 rokama se mi podařilo zhubnout díky dělený stravě za 3 měsíce asi 8 kilo, ale teď už mám navíc i několik dalších. V jídle bych se snad omezit dokázala, ale mám problém s cvičením. To se fakt musím dost přemáhat a trvá to dlouho než mě to začne bavit. Tak poraďte co s kilčama a s šatkama - při úspěchu v hubnutí :-)
Odpovědět
Ahojky iwet, tak moje rada je, omezit to jídlo, ale hlavně se začít hýbat, hubnutí jde pak rychleji a hlavně i když přestaneš cvičit nenabereš okamžitě! Jo, já jsem do svatby tech 10kg zhubla a byla to pěkná blbost, protože mi pak šaty padaly. Doporučuji se v salónu domluvit, že bys chtěla shodit a jestli bys pak mohla vybrat jiné, nebo jestli by ti je upravili!
Odpovědět
Profilova fotka
iwet:můžu potvrdi,bez pohybu to jde špatně,nejlíp se mi hublo když jsem večer místo večeře sportovala nebo cvičila a pak hned po příjemné sprše do postele a případný hlad zapít a zaspat 8-) takhle to šlo vážně dost rychle.já mám teď ale problém,že jednak jsem přestala běhat, přestěhovali jsme se a není tu dobrý terén, a pak mám každý den jiný program a to se pak blbě stanovuje,kdy naposled jíst a tak..
Odpovědět
No, já jsem dnes běhat nebyla a ani nebudu, ale zítra hodlám hned po ránu vyběhnout, doufám, že mi počasí bude přát :-D Tak se zase hubne nejlépe mně a to se v jídle neomezuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Makul, za jak dlouho si zhubla tech 10 kg?
Odpovědět
No, začala jsem přelom únor-bezen a o 10míň jsem měla v polovině srpna, takže v podstatě 5,5měsíce Ahojky holky, pamatujete, jak tu vznikla diskuze o tom, kolik KJ má 1kg tuku? Bylo to kolem 24 000 KJ. Počítám tedy dobře, že když budu běhat hodinu, při čemž spálím asi 1000kcal, tak bych za 6 takových běhů měla mít 1kg tuku dole určitě, že? Ale přeci to nemůže fungovat do nekonečna! Možná jdu na to moc matematicky. Jinak, nejlíp jsem hubla, když jsem si do diáře psala veškeré energetic.hodnoty, které jsem do sebe nacpala (jídlo, pití, bombóny), ale fakt je nutný napsat vše a k tomu jsem psala + a - jsem dělala k běhu, spinningu, infrasauně,... prostě podle toho, kolik jsem spálila. No a pokud byl výsledek večer kolem +800kcal, tak to bylo super. Kdyby to někdo nechápal, jak to myslím, přes IP pošlu vzor nějakého dne. Jo a nezapomeňte na zítřejší vážení! Nad neúspěchy hlavně nevěšte hlavu-společně to zvládneme!
Odpovědět
Holky musím vám poreferovat o svých hubnoucích peripetiích: 7.10.06 jsem se rozhodla začít pracovat na zhubnutí (vážila jsem 60,2 kg), místo toho mi 6.11.06 blikla váha na 61,8 kg :-o :-D 8-( , takže jsem se začala doopravdy hlídat, tak moc jsem ještě nikdy nevážila. Snažím se cvičit min. 2-3x týdně ( dvakrát posilovna, jednou doma orbitrek, nebo naopak) a hlavně hlídám jídlo-co nejmíň pečiva, těstovin a tak (kromě snídaně, to si dávám celozrnný žitný chleba, nebo jogurt a špaldové pukance), večer už jen šopský salát nebo jogurt (do 3% tuku), ale třeba v kině popcorn, u babičky buchtu nebo prostě nějakou mňamku si klidně dám i dvakrát týdně. Doteď jsem za těch 10 týdnů zhubla 3 kilča úplně v klidu. Sice hodně pomalu (30 dkg týdně :-) ) ale v pohodě.... :-)
Odpovědět
ahojky arvet, tak to je úplně super! No, já když jsem hubla na jaře, tak jsem taky byla prvně nešťastná z toho, že to jde pomalu, 2kg za měsíc mi připadalo málo, ale bylo mi fajn, cítila jsem se mnohem lépe. Teď jsem se vrátila ke svému běhání, jen kvůli tomu, abych se na svoji váhu vrátila, protože jsem sice původně shodila 10kg, ale po úraze a naprostém nicndělání a nehlídání stravy mám 3kg zpátky. Ale dobrá zpráva je, že jsou to 3kg za 3 měsíce. Myslím si, že mi hodně pomohlo to, že jsem to shodila pohybem, protože objem mám i tak stejný, ten naštěstí nahoru nešel! Arvet, mám tě zařadit, do naší hubnoucí tabulky?
Odpovědět
Jinak včera jsem se poprvé po dlouhé době docela držela abych nesežrala na co příjdu, ale že by to byla zrovna dieta, tak to taky ne a navíc jsem ani nebyla běhat. Dnes ráno jsem si opět dala svých 55min.běhu! A jídlo: jogurt vitalinea :-D, šišky s mákem ]-( no a teď mám nachystaný salát z rajčat, šmakouna a oliv, k večeři si dám asi taky nějaký salát, ať dčiním ty šišky s mákem- to jsem prostě neodolala!
Odpovědět
Článek se načítá
Makul,musím tě sklamat...1kg tuku má mnohem víc...1g tuku = 37,7KJ, 1g bílkovin = 16,7KJ, 1g cukru = 16,7KJ a 1g alkoholu = 29,4KJ!!!!!Tak si to přepočítej na kila... ;-)
Odpovědět
Jo holky, prosím vás, v neděli jdu na spinning, ale už jsem zapomněla, jak vysoko má být sedátko a řídítka,Můžete mi poradit.Nechci tam vypadat úplně jak ... Díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalina- muzes mi lip vysvetlit? Nejak to nechapu, ten prepocet.... aby se zhublo kg tuku, tak co je k tomu potreba?
Odpovědět
Ahojky holčiny, chtěla bych na chvíli skočit na dělenou stravu, ale už si nepamatuji, u kterého dne lze jíst ovoce a kdy zeleninu...Můžete mi prosím někdo poradit?? děkuji za odpoveď a přeji hezký den ;-)
Odpovědět
ahojky, tak ke spinn. - sice uz je to pozde, ale urcite si to nech nastavit primo tam. Jinak sedatko by melo byt ve vysi riditek, ale jen pokud mas bezproblemovy zada, jinak riditka vys! Tak ten prepocet 1kg tuku na KJ by me taky zajimal Hlavne se nesmi michat ovoce a zelenina v jeden den a tusim, ze k masu patri zelenina
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hubňulky, tak jsem dnes byla ráno na spinningu a úplně mě překvapilo kolik tam bylo lidí,úplně plná kapacita,asi novoroční předsevzetí ;-) , tak jsem se na čtvrtek radši objednala.Snažím se teď opravdu každý den cvičit a už to začíná být trochu znát,zatím jen na váze tak snad se do léta dostanu na svou vysněnou váhu. x-) x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky. Makul: do tabulky mně asi zařazovat nemusíš, vážím se sice pravidelně, nicméně se neměřím, hodlám se změřit až se zmenším na 55 kilo ;-) Což by do jara mohlo docela dobře být-v sobotu se mi na váze (kterou pomalu začínám mít ráda :-D ) objevilo 58,4 :-)
Odpovědět
Čau kočky, tak ju do toho s váma opět, mám po státnicích, hurááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Skafandrik, moc Ti blahopřeji!!!! Tak na mě běhání začíná být také vidět - zase se my zpevňují moje "rozkysané" nožičky a "klepavá prdelka", ale ten sníh je pro mě dost čára přes rozpočet!!! V sobotu mě váha dost potěšila, protože jsem měla 55kg, ale vážení tento pátek bude asi zase horší, protože mám MS a to je vždycky tak 1-1,5kg navíc! :-( A pokud nebudu moc běhat, tak hubnout určitě nebudu, tak mě to teď dost štve. Jinak pohyb nemám žádny, když teď sedím celý den v jazykovce!
Odpovědět
Profilova fotka
makuláčku a jaká je tvoje vysněná váha a kolik měříš? Já mám momentálně taky 55 kg a potřebuju 5 kg dát dolů :-p
Odpovědět
Holky, něco o dělenné stravě: http://www.stihla.cz/root/vypsani_cla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem dala poslední dvě zkoušky taky huráááááááááááááááááááááááá, ráno jsem si ještě skočila na spinning.A jak jsem to teď porovnávala ta v úterý myslím Katka má lepší posilování a ve čtvrtek Verča má zase větší makačku to šlapání. Dnes jsem plná optimismu a zas se pořádně vrhnu do cvičení, i když jsem dnes z radosti zhrešila a koupila si twistra =-) ,
Odpovědět
Ahojky, tak měla jsem pravdu MS udělala své - teda doufám, že to bylo tím. V pátek jsem měla 56kg, vysněná váha je 53, takže na tu bych se ráda dostala. Vzhledem k tomu, jak hezky ubývá sněhu tak to vypadá, že bych mohla zase chodit běhat, ale teď mě čekají zkoušky, tak uvidíme jak na tom s pohybem a dietou budu!
Odpovědět
Zdarec holčiny, musím se pochlubit, že asi tak 2 dny už se snažím jíst jak-štakš vyváženě a abych se vlezla do 1200kcal za den. A včera jsem taky byla konečně běhat, když už jsme zase bez sněhu a běh plánuji i na dnešek a zítřek, tak snad se páteční váha zase malinko posune dolů!
Odpovědět
Profilova fotka
přiznám se, že jsem teď občas vynechala cvičení, ale zato jsem jedla vyváženě. Ale s váhou to neudělalo vůbec nic. Tak asi přidat víc cvičení a ubrat jídlo.
Odpovědět
Ahojky, obávám se, že hubnutí je klasická matematika příjem potravy=energetický výdej-nehubneš, příjem potravy
Odpovědět
Profilova fotka
já vím příjem -výdej = zůstatek. Chjo, škoda že to nejde jednodušeji :-|
Odpovědět
Mně teď v hubnutí značně brání počasí, v tom větru se běhat fakt nedá, navíc mám spoustu učení, takže to si taky rozmyslím, jestli půjdu na hoďku běhat nebo se budu učit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?