1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
anet no takové vychytávky jsou dobrý ale zas to už je moc...barvu toaletního papíu opravdu neřeším... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na tohle jsem teda nemyslela, ale měla jsem v autě malou igelitečku a tam jehlu, nit, zavírací špendlíky, náplasti, nůžky, oboustranou lepící pásku, normoš lepící pásku, náhradní punčochy, vteřinový lepidlo a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No asi tak... :-D :-D
Odpovědět
třeba jak mít bělejší bělmo :-D :-D :-D :-D no to bych se pos*ala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo, ty ses teda vybavena :-D ;-)
Odpovědět
cože Andrej? :-D :-D :-D Byla jsi připravená na všechno, normálně KPZ s sebou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
San, kdybych to neměla, taky bych to určo potřebovala :-D no já ani neřešila zuby, sice je nemám nejbělejší, ale mě ani bělit nejdou, takže asi tak...navíc ted ani nemůžu
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko to je ale šikovný mít to po ruce, asi to budu mít taky nachystaný kdyby něco...ale jen to nej, kdyby něco doběhnu si na pokoj...to je výhoda toho ubytka... dámy co ten sraz? navrhněte nějaké datumy...
Odpovědět
Profilova fotka
plánuje se sraz? =-) jen náš?
Odpovědět
jakej sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, to si vystihla uplne presne.... kdybys to nevzala, tak by se to urcite pak hodilo ;-)
Odpovědět
tak zuby jsem si bělila no |-| :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda zuby a bělmo neřešim, já mám citlivý oči a jak nosim čočky tak je mám občas zarudlý ale to na foto nebude vidět..ta vytržená osmička mi ke keráse teda rozhodně nepomohla :-D
Odpovědět
tak jsem si ráno k obědu koupila celozrnou housku a kysaný nápoj...Jenže teď mám chuť na maso :-N ach jo tak nevím nevím, zda mám jít na maso a nebo si dát ten nápoj... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já plánuju náš sraz ano, hodte nějaký datumy :-) mě dostávaj ty diskuze jako co dát ženichovi pod košili zda triko či nátělník, co pod kalhoty, jako to se neuměj sami oblíknout? já jsem šla akorát posoudit oblek a vyberu kravatu, zbytek si jistě obstará pan inženýr sám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdi na maso :-D tak já bych si je taky asi bělila, kdybych mohla, ale nemůžu takže nebělím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no datumy...červenec asi nic :-| možná až v srpnu...a chcete zase v Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslim, ze kdyz se chce zenit, ze snad musi bejt ten chlap uz svepravnej, tudiz si trencle vybere sam :-N Ja si teda chci nechat vybelit i bez vdavani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem taky neřešila, jen jsem se P zeptala, jestli má černý ponožky nebo je mám koupit, když jsem byla pro kalhotky a tím to skončilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám na citlivý zuby a mamka mi omylem koupila jako že i bělí, možná to jde trochu vidět, Vašek si toho všiml a normálně mi ji krade :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me se teda hrozne libi tenhle zenich (myslim obleceni)... a to teda vypada, ze zapracovala nevesta, ale fakt supr x-)
Odpovědět
no tak já když byla pro spodní prádlo, tak jsem koupila i Tomovi a i ponožky :-D :-D :-D aby měl taky nové, to jsem na něj myslela co? x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tp://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2873060&vReferer
Odpovědět
Profilova fotka
tak já ted používám pastu proti paradentoze...kvůli těhotenství
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem to spatne okopcila http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
já tedy minimálně do konce prázdnin sraz ne-e mám toho celkem dost :-|
Odpovědět
no to už jsem taky viděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vašek chodí do práce často v obleku nebo černý kalhoty a košili takže se oblíknout umí...a naštěstí tílko si určitě brát nebude, žádný totiž nemá...
Odpovědět
tak jako předpokládám že oblíknout se umí každej chlap a chlapa co to neumí bych si nebrala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já nevim ale já tyhle svetry s pí.ama jak jim řiká Vašek obecně nemusim, tohle se mi nelíbí, ale hlavně že byli spokojení...trochu mi to připomnělo Román pro ženy a Vašuta v lyžařskym svetru v národním divadle :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?