1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, moc ti to sluselo.... teda vam obema ;-) Gratuluju moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, bylo to super....krasni oba dva. Moc a moc gratuluju x-) x-)
Odpovědět
Holky moc Vam diky vsem, diky Vam kteri jste tam byli s nami a diky i vsem, kteri tam nebyli, ale mysleli na nas!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) Asi nebudu vic dodavat, protoze myslim, ze fotky doplnene o shrnuti celeho dne v albu mluvi za vse x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Marti, nááádherné x-)x-)x-) byli jste úžasní!!! Gratuluji moc a moc x-)x-)x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky jsou nadherny, Martinko x-) Jsi krasna nevesta...
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko fotky a tvůj popis mluví za vše...ale ta láska a štěstí co byla ve vzduchu se popsat nedá ;-) přála bych si aby se nám ta svatba taky tak vydařila...
Odpovědět
Profilova fotka
To vis, ze to budete mit taky krasny, Luci x-) Ted jsem se chtela podivat na ten areal, kde to budete mit vy a nenasla jsem skoro zadnou fotku... :-N Oni na tech strankach nemaj galerii tech mist na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
no jen jak maj sekci svatby a tam maj katalog v pdf. tak tam jsou asi dvě fotky...ale jinak ne..příští týden tam jedeme doladit detaily tak si to nafotím...
Odpovědět
Profilova fotka
A das sem fotky? Ja bych to chtela videt, protoze o tom spousta lidi basni... Treba se nam to jednou bude hodit jako tip ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že sem dám fotky, ted už to bude všechno kvést a je to tam i zrenovovaný tak jsem sama zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem koukala do alb od holek co se tam vdavaly a vypada to pekne :-)
Odpovědět
Ahoj Marti a teda všechny holky (nemám moc času, dneska piluju poslední detaily na zítřek), takže jenom krátce pro Marťu : bylo to nádherný, fakt bomby, moc vám to oběma slušelo a ikdyž jenom z fotek, tak to byla asi nejhezčí svatba, kterou jsem viděla, už jenom z toho popisu a fotek to sálalo a tak to má být, takže MOC MOC LÁSKY
Odpovědět
Článek se načítá
a taky štěstí ať jste spolu pořád spokojení a pořád zamilovaní, svatba byla opravdu nádherná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nás to tam uchvátilo hned jak jsme tam přijeli, bylo to první místo kam jsme se jeli podívat a když jsme to tam viděli, tak mě V vzal za ruku a řiká asi máme vybráno co? :-D
Odpovědět
Holky diky moc Vam, bez Vas bychom to nedali!!!! Luci ja jsem si temer 100% jista, ze to budete mit presne tak nadherne jako my dva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti ale dali :-D díky, no snad nám to vyjde, Vaškovi se ta vaše svatba moc líbila, ale chudák byl úplně nervní že gratuluje cizím lidem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko a jak se citis jakozto mlada pani? :-)
Odpovědět
Luci to je trdlik:))) byl vybornej;-) a az tam budeme na Vas, tak uz cizi nebudeme :-D
Odpovědět
Sany ver nebo ne, ale uplne stejne jako v patek :-N x-) x-) x-) pro nas se fakt nic nezmenilo :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobre :-x Jen pockej pak v praci, az se budes podepisovat Trk...., skrtanec... Ulikova :-D
Odpovědět
Sany.. no jsem na to zvedava:-D Tak my razime.. vratit satky a zarizovat nove doklady :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti tak at tovšechno hezky zařídíte...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si spletla smailika...ne :-x , ale x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,moc a moc gratuluju a ať všechno vychází :-)
Odpovědět
jj:-) Krásné místo, krásní lidé a všechno krásné k tomu:-D Tak to nemohlo dopadnou jinak než na jedničku.
Odpovědět
Jani jak válčíš se školou? Zítra jdu na ten druhý pokus, zbývají mi ještě dvě témata na zopakování, ale uf uf je ve mě malá dušička:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,to zvládneš,jsi šikula.Já válčím zatím dobře,minulé úterý jsem dala na první pokus opakovanou zkoušku z literatury z loňska,tak mám radost.Teď ve středu píšu zkoušku z italštiny,tu mít nemusím,jen abych to nějak uzavřela.a pak 15.6.mám opravu toho jazykového semináře na úplně poslední pokus,musím to dát,ale mám na to čas,tak to bude v pohodě.Pak dopsat bakalářku a ke státnicím,hurá,už se na to těším!!!
Odpovědět
no jo, já to mám zítra a včera jsem pořád bulela jak mimino:-( Snad to zvládnu, dneska mi volal Tom, že nám schválí tu hypotéku na byt, tak kéž by to šlo všechno hladce......no mohlo by, těch překážek už tam bylo dost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to zvládneš,budu Ti moc držet palce,máš pravdu,když je překážek až až,tak pak to jde.Taky si říkám,že to snad konečně půjde hladce.Teď mi volalal moje dlouholetá kamarádka z Brna,co jsme se strašně dlouho neviděly,že se bude 20.6.vdávat a v červenci čekají kluka,tak milé překvapení,to jsem fakt nečekala :-)
Odpovědět
jj spolužačka ze střední školy zase vyvěsila na spolužáky fotku svého miminka. Vždycky chtěla mít dvojčátka holčičiky a má chlapečka a je krásnej:-D Akorát to je holka stejně stará jako já...že bych se nad sebou měla zamyslet?:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?