1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
třeba to spraví kafčo a hodně tekutin Moni, co myslíš? A když to nezabere, tak ten první Jameson určitě :-D
Odpovědět
gtver: mám se Ti po ní podívat?? Jestli ji ještě mají?? Anetko jdu zkusit to kafčo, nebo sebou seknu...to je fakt haluz. Jdu si udělat hodně silný :-N
Odpovědět
ckei, to bys fakt udělala? x-) Tak jen pokud bys šla okolo, nechci, aby sis tím přidělávala cestu ;-) Ale je to strašný risk, protože já se obávám, že u nás bude druhý kluk :-D :-D Ale moc moc děkuju x-) x-) x-) Potom bychom se domluvily ;-) :-)
Odpovědět
Moni to určo zabere ;-) ale podle mě je to tím počasím. Já v horku mívám hodně nízký tlak-naposledy 80/50 :-N a motá se mi šiška ;-)
Odpovědět
gtver: tak jo, jak půjdu kolem, juknu a dám kdyžtak vědět....klučík ji teda asi neunosí :-D ale to se kdyžtak domluvíme:) Anetko, doufám!! teď jsem si došla do studánky pro 1,5 litr vody, tak snad to zabere :-)
Odpovědět
určitě jo ;-) Já se dneska musím vydat na Anděl a koupit si měsíční lítačku a vůbec se mi nechce :-S nejradši bych se už viděla na cestě dom
Odpovědět
Měsíční lítačku?? V Praze jsem chvíli přebývala, ale měsíční lítačku jsem asi nikdy nepotřebovala :-D takže jsem mimo :-N
Odpovědět
no normálně jako na MHD ne :-D platím 850 měsíčně a mám to až do Štěchovic, což je super a hrozně se to vyplatí. Za chvíli mi to ale skončí, když nemám už potvrzení o studiu. Budu ho muset někde splašit, jinak budu platit asi o 300 víc :-D
Odpovědět
ale aspoň si na rohu ve Schleckeru koupím barvu na vlasy a obarvím si dneska hlavu 8-)
Odpovědět
No jsem si říkala, že to bude mít co dočinění s MHD...no jo, tou jsem moc necestovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem z recepce zpět v kanclu...
Odpovědět
A do kolika, Luci, děláš?? Já si barvila hlavu nedávno, ale klidně bych barvila znovu, na jinou barvu :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já poslední dobou barvím jen tmavě hnědou. Žádnej melír, nic ;-) :-)
Odpovědět
Já teď mám taky jen jednolitou barvičku :-)
Odpovědět
kolegyně teď odchází na tři týdny n dovolenou. Vyloženě jí to závidím. Příští rok to taky tak udělám. Vezmu si tejden na hory, tři tejdny v létě a tejden na Vánoce. 8-(
Odpovědět
kde byla dnes Máťa?
Odpovědět
tak já se loučím, hezký víkend přeju, Moni dneska si užij pěknou dámskou jízdu :-D 8-) a v pondělí zas na viděnou :-)
Odpovědět
Anetko, díky, měj se moc fajn a užij si víkend. A taky by mě zajímalo, kde byla Máťa celej den... Tak pááá, já ještě 35 minut a taky padám :-)
Odpovědět
Dobré ráno ve spolek
Odpovědět
DObre ranko :-)
Odpovědět
Ja v patek byla doma, nebylo mi dobre:-(
Odpovědět
A dnes jsem se vykopala z pelechu az v pul osme |-|
Odpovědět
aha. Už mám konečně autíčko. Nakonec to byla snad jen nějaká úplná blbost :-N :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kočky, jaký byl víkend?
Odpovědět
u nás víkend super, akorát jako vždy krátký :-N
Odpovědět
Anet tak co nakonec? to je dobre, ze uz ho mas ;-) My meli tu tajnou oslavu a bylo to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-)
Odpovědět
jakou tajnou oslavu? No nakonec prosímtě nějaké víčko že bylo prasklé nebo co. Ale dalo to zabrat. Od soboty už jsme počítali s tím, že se bude dávat nový motor. A včera jsme se vrátili z HráĎa a tchýně povídá že za náma byl mekányk, že auto mám spravené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my v sobotu ještě uklízecí a já vařící a včera jsem jeli do Brna, koukali jsme se na fotky z dovči, kde byla ségra s přítelem a pak ještě přijela teta se strejdou a Lucinkou. Eliška jela na Tábor. Z Chorvatska se vrátili ve dve v noci a o půl deváté malá už jela na tábor :-D :-D :-N
Odpovědět
Maja mel v utery 25, tak jsem pro nej v sobotu delala tajnou oslavu kde byla rodina a kamaradi;-) a vydarilo se:-D Maja se poradne pobavil a ja taky x-) vsichni byli spokojeni x-) Tak to je fajn, ze to byla jenom malickost, se vam odfrklo ne;-) Mala je teda dobra ciperka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No malá byla spíš dost chcíplá, ale bohužel nějaká bouračka je v CH dost opozdila... ]-( tak to je super s tou oslavou, to muselo být moc hezký x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?