1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Já budu mít snad zase dneska nařízenej přesčas!!!!! 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakto? =-)
Odpovědět
Máme tady od včerejška zahraniční návštěvu, ale jaksi se mi vůbec nikdo neobtěžoval říct, že i dneska to bude dlouhé..... 8-( 8-( 8-( Teď pojedu pro občerstvení, tak to vypadá fakt na dlouho....chjo, odpolední plán s manželem opět padá 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Ty jo Moni to je na palici, fakt. Já tu teda taky dneska budu tvrdnout dýl, dobrovolně, protože si můžeme dělat spisy navíc a když jich uděláme navíc 5 denně, tak o půl hoďky bych tu měla bejt dýl. Nikdy jsem to nějak nedodržovala, ale prej to kontrolujou, tak tu podřepím
Odpovědět
Anetko, fakt to je na palici...jsem úplně splavená, teče ze mě jak z vola. V kanclu se teplota šplhá na asi dost vysoké číslo....Já tady pořád lítám jak hadr na koštěti, konverzuji v AJ, případně v NJ....tisknu dokumenty, dělám kafíčka, doplňuji vodu, občerstvení...no jako fakt mazec. A to tady prý včera byli až do půl deváté!!! A dneska už mi potvrdili přesčas, až když jsem se zeptala...a prý až do konce, né jak včera, že jsem po páté odešla...takže mám super vyhlídky... :-(
Odpovědět
Ach jo, tak to je fakt nefér :-| to bys v tom případě ale mohla mít zejtra volno ne? ZA takové přesčasy :-|
Odpovědět
No, ani omylem..na to se tady vůbec nehraje a to můžu být ráda, že jsem si místo dovolené, kterou jsem tento měsíc měla, dala náhradní volno, takže mi ty přesčasy akorát doplní chybějící hodiny, ale kdybych tam dala řd, tak bych o ty hodiny přišla, protože nemám možnost si je vybrat. Zítra je konec měsíce, kolegyně má dovolenou, takže bych měla smůlu...ale samozřejmě jsem si to vymyslela tak, abych o ně nepřišla....Ale radši bych si tam dala tu řd, než trčet tady 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Nojo, to je fakt hrůza, to Ti vůbec nezávidím, tak alespoň Tě může uklidňovat to, že se blíží víkend. Co plánujete?
Odpovědět
Prvně jsem myslela, že vyrazíme zase někam na kola, ale asi si budu chtít užít válecí víkend, takže pokud bude opravdu hezky, tak určitě tady jeden místní rybník a opalovačka...určitě si zajdu s kamarádkou na pivko, stavím se do bývalé práce....takže spíš taková pohoda...co vy?
Odpovědět
my snad máme domluveného na sobotu obkladače. Radši bych ale jela na pískovny na koupačku :-( Jinak se teda večer slezeme s Ulíkama a na neděli zatím nevím, musíme něco vymyslet ;-)
Odpovědět
Ach jo, teď mi psala švagrová, že zítra odlítaj na 12 dní na Tureckou riviéru. Potvora, já už chci taky někam jet! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
my na sobotu plán ještě nemáme, ale v neděli pojedeme na další pouť x-) tak Ulíky pozdravuj ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Máš ráda poutě Andrej? Jojo budu pozdravovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já v podstatě na žádné nebyla x let, ale minulej týden se mi líbila x-)
Odpovědět
Já si na moře musím ještě měsíc a chvíli počkat :-S To je doba.... Začínám tady chytat agresivní nerv...fakt mě to se.... že tam musím hepět..
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám moře za sebou, ale stejnak to bylo bájo x-) x-) x-) ted je teplo i tu, takže moře nepotřebuju.
Odpovědět
Tak tak, červenec-srpen taky nikam nejezdíme, to je zbytečný, hezky je tady, proto jedu až v polovině září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, leda bych jela po čr, jinak asi ne
Odpovědět
Ano, moje řeč, my taky přes léto zmákneme nějaké části ČR a mimo letní sezónu vyrážíme k moři :-) Ač teda letos až tak v plánu nebylo, ale nakonec dopadlo :-)
Odpovědět
No mně teda přijde, že tady zatím moc hezky není :-N buď je až moc pařák a ještě ten den chčije, nebo je zima :-N
Odpovědět
Tak to mně to stačí na léto v ČR :-D
Odpovědět
mně to teda nevyhovuje, vždyť jsou to skoky kolikrát o 20°C během dne :-|
Odpovědět
Jo, to máš pravdu, jak tento týden, ráno 7 stupňů, odpo ve stínu 29 :-D
Odpovědět
no to je pěknej děs :-N ach jo mě to tu nebaví, už mám dávno hotovo, ještě jsem si udělala něco na zítra, už tady hodinu hraju tu hru, ve čtvrt jdu zase umejt nádobíčko a rozházet spisy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tohle je prostě léto v čr, to si nevybereš :-N ale kdyby byly horka furt, tak by se nám to taky nelíbilo... mě to táááák neba :-| bolej mě záda a je toho ještě moc...
Odpovědět
Já bych chtěla aby bylo normálně, třeba 25°C každej den. Andrej to se pleteš, tohle nejsou léta v Čr, to je jen posledních pár let :-|
Odpovědět
Holky, já se z toho picnu...teď jsem tam udělala dalších 6 kafí a oni opět usedli k sáhodlouhému jednání....no, tak já jdu taky umýt další várku nádobíčka a pak půjdu opět pokračovat v práci.....Začíná mě bolet zub 8-(
Odpovědět
ach jo Moni, tak snad Ti to rychle uteče ;-) já už jdu dom, papa
Odpovědět
Anetko, díky, pá a užij si zbytek dne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nepletu, jsou to léta v čr a už takový prostě budou ;-) věřím tomu, stejně jako věřím tomu, že už nebude nikdy pravé jaro...Vím, že je to jen pár let, ale už se to podle mě nezmění. Moni, tak to nějak přežij :-| my si za hodinku dáme oraz a půjdem na pivko, teda já na limču :-D a asi i s hafíkem x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?