Termín svatby v 4/2020 za dané situace

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, prosím Vás, máte některá svatbu v dubnu a řešíte podobnou věc jako my v souvislosti s danou situací v zemi a se zákazy spojenými s koronavirem? Bojíme se, že svatbu budeme muset zrušit :-( Díky za reakce
Odpovědět
1
2
@princessbeatrice já mám svatbu až v červnu,takže v dané situaci prozatím nejsem,ale právě proto jsem psala,že ti,kteří nemají svatbu v dubnu,nemají právo kritizovat nevěsty s dubnovým termínem. Vůbec vám to rozhodování nezávidím a neberte si ty ostré komentáře k srdci.. a jsem za,pokud karanténa,tak úplná jinak to opravdu nemá cenu..
Odpovědět
@marki92 Jojo, já si posléze všimla, omlouvám se.:) Děkujeme za morální podporu! V červnu už to bude v pohodě. My v březnu/dubnu to bohužel schytáme v plné polní. :-S
Odpovědět
Nic se neděje☺ hlavně přeji pevné nervy ohledně veškerých rozhodnutí.
Odpovědět
Tak my už máme zrušeno. Poslední dva dny jsme byli takový jak na houpačce jestli nechat nebo zrušit a dneska jsem všechny obvolala (restauraci, matriku, DJ, fotografku, koordinatorku, ...) a všichni mi řekli ze by se jim to hodilo to zrušit, ze z toho nemají dobrý pocit a restaurace to nakonec rozsekla, protože prý budou rušit všechny velké akce do konce dubna i když 12.4. Všechna opatření vláda zruší. Takže nebylo o čem. Hned jsme začali jednat a máme predbezne všechno domluveno a přesunuto na září. Takže tak...
Odpovědět
Ahojky, tak my ze 4.4. Presunuli na 8.8, ani jsme to neplanovali ale byl to jediny termin co nase restaurace mela volno. Snad se to do te doby uklidni🙏🙏
Odpovědět
Ahojte, já se také přidávám k nevěstám ze 4.4. a i my jsme tedy nakonec přesunuli na 19.9. :-) V téhle situaci je to jediné rozumné řešení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolka008 to je taky krásné datum ;-)
Odpovědět
@kajadomca to je😁tak snad to napodruhé vyjde😉
Odpovědět
Holky...nevydržela jsem to, zrušila jsem to a přesunula na srpen. Neměla jsem nervy čekat. Stejně si myslím, že se tohle bude táhnout tak do května.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezzzzz194 Mame mít svatbu 11.4.,do toho nastávající pracuje a přes týden žije v Německu,vidim to hodně spatne co se svatby tyče. Chceme maličkou svatbu do 10lidi ale porad je tu otázka zda mi muže pusti přes hranice 😥😥
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My měli termín 18.4. Stále jsem doufala, ale teď už je mi jasné, že to není reálné a svatbu odkládáme.
Odpovědět
Článek se načítá
My máme termín 25.4. a stále čekáme. Se svatební cestou do Skotska jsme se už rozloučili, ale ve svatbu stále tajně doufáme. Je to hrozně těžký. Všechno už máme zařízené- místo, oddávající, pozvánky, hostinu, oblečení, prstýnky, květiny, výzdobu, opravdu všechno, člověk se na to půlroku těší a organizuje, má radost z každé dekorace, která přijde a nakonec místo toho aby odpočítával posledních pár dnů, tak se děsí toho, jak rychle se to krátí :( Zrušit to celé mi přijde neskutečně líto. Vzít se jen s rodiči a svědky mi přijde jako nesmysl- vzít si ty šaty na 30min na úřadě, vláčet se tam se všemi víc než hodinu a pak jet zase domů? V létě pak udělat párty se svatební výzdobou, v šatech? to bych si přišla jako ve cvokárně. Přijde mi, že ať udělám co udělám, bude to špatně a nevím jak vy ostatní, ale nejsem ani tak smutná jako vyloženě naštvaná a ani nevím na koho. Svatbu budu mít jak věřím jedinkrát v životě a takhle jsem si jí nepředstavovala ani v těch nejčernějších snech :(
Odpovědět
Vláda ta opatření podle mě minimálně 1x prodlouží. Kolem 12.4. bude situace nejspíš teprve kulminovat . Musíme doufat, že přijde brzy horké počasí, jako už v posledních letech párkrát v květnu bylo, a že se tu viru přestane líbit (a dařit). Jenomže při dnešním rozmachu cestování může ten hajzlík rotovat po světě sem a tam.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu až začátkem září, ale stejně jsme nervózní, jak to bude. Nevíte někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
@xuli ahoj, cítím to úplně stejně.. ☹️
Odpovědět
Profilova fotka
@xxycos tady nikdo neví co bude za týden, za měsíc.... natož v září....
Odpovědět
Profilova fotka
@markarola V případě horkého počasí je to asi nesmysl, to by pak nebylo tolik případů ve Španělsku... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky trochu odlehčení 😀 dneska poslali přítelovi kamarádi
Odpovědět
@gabrielkaada : no nevím, já bych řekla, že ani ve Španělsku není v březnu vedro. Mínila jsem teploty 30+ , jaké tu opravdu už koncem května někdy bývají ( v posledních letech jsem byla vždy na přelomu května a června u moře a tady v některých případech bylo tepleji než tam).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
ahoj holky, my jsme také zrušili krásné datum 4. 4. a naše nové datum je 29. 8., snad vše klapne! co vy ostatní, kdo jste musely svatby přesunout? 🙂
Odpovědět
@mirca_l My taky 4.4. a chtěli jsme 29.8. 😄 😄 Ale nakonec jsme se rozhodli pro 19.9., tak doufáme, že teď už to bude v pohodě 🙂 S rouškama přinejhorším počítáme, ale hlavně, aby se to dalo uskutečnit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My rušili 18.4., nové datum je 26.9. 🙂 také už jen doufám, že to dopadne dobře a nebude se to muset opět rušit. To už bychom to odpískali a nechali se jen někde oddat, až by to bylo možné.. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty, jestli ještě sháníte převážně momentkového fotografa, nabízím ještě pár volných zářiových termínů. Případně mám i poslední volnou "předzářiovou" sobotu (29.8.) Předem díky za zájem :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?