Svatební oznámení - kdy dát

5. kvě 202050

Ahoj nevěsty,
 kdy prosím dáváte svatební oznámení pozvaným hostům...nevím, jestli jim dát oznámení s pozvánkou dříve, nebo až s koláčky 14 dní před (to se bude dávat oznámení těm, co nejsou pozváni, ale budou se jim dávat koláčky - přítel bydlí na vesnici a tam se dávají koláče do každého domu :-/). Nevím, zda už dát oznámení tisknout, alespoň těm zvaným, nebo stále vyčkávat, jak se vyvine situace...svatba je 19.9.

• Ahoj, podle mě to má každý jinak. My měli svatbu 23.8.2019 a oznámení s pozvánkou jsme rozesílali jen asi měsíc předem. Ale datum už stejně všichni věděli, zvali jsme je osobně nebo telefonicky už někdy v průběhu května,června s tím, že pozvánku a oznámení jim pak pošleme. Takže podle mě máš ještě čas na vyčkávání.

• My oznameni posilali cca tri mesice pred, mame rozstrkanou rodinu po svete, ale datum znali dopredu asi 10 mesicu vetsina, jinak je u nas take zvykem obchazet vesnici a davat kolcky, ja se na to vykaslala, ale babicka si objednala za sebe a rozdavala stejne 😃

• @peggynka45   Já jsem toho zastáncem také nebyla, stejně vždy akorát lidi pomluví, že nejsou dobrý 😃...ale na té vesnici to prý jinak nejde, že dává každý, tak to nechám, ať jsou spokojeni všichni.

• Sponzor fóra
  • Ahoj my budem dávat teď v sobotu, tři týdny před svatbou i s koláčky..

• @deniiinka  no a kdyby nedostali tak pomluvi ze jsme skrti, me to bylo fuk, ale babicka by pry tu ostudu neprezila 😬 🤔

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Navrhuji oznámení na zakázku a na www.BudeVeselka.cz najdete mé návrhy kolekcí designových svatebních tiskovin, svatebních webů a dárků.
    Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.
    Kompletní svatební grafika pro Váš den...od oznámení, jmenovky, menu, programy, knihy hostů atd vše v jednom stylu...