Svatba září 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, plánujete někdo svatbu na září 2016?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Oni si všichni myslí, že je to moc brzo, ale fotografka, cukrářka na dorty, pán na grilování mně řekli, že ještě, že jsem se ozvala takhle brzo. Po Novém roce už mívají hodně termínů zamluvených, tak já bych nečekala a radši si vše domluvila dopředu. Všichni nás mají zapsaný na náš datum a schůzku třeba s fotografkou máme až po Novém roce. Ty lepší jsou zamluvený hodně dopředu, tak určitě neváhej. I oblíbený místa na obřady jsou rezervovaný rok dopředu. My nakonec máme svatbu 11.6.2016 a na matrice měli volno na obřad jen v 13.30. Jinak už mají všechny časy zamluvené. :-)
Odpovědět
24. 9. 2016 a doufám, že ještě bude teplo na obřad venku. Musí! Máme již rezervované místo, fotografa, dort. Vzhledem k netradičnosti začínám pomalu hledat šaty, boty pro sebe a drahého. Oznámení si dělám sama, naštěstí ovládám grafické programy, to samé i placky.
Odpovědět
Ahoj máme v plánu 24.9.2016 zatím mám zamluvenou kapelu a jinak hledám inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! My máme čerstvě zamluveno místo obřadu, hostiny i rautu - vše na jednom místě 8-) a musím potvrdit, co tady některé psaly - pán nám řekl, že jdeme pozdě, že nejdřívější datum je až 24. 9. 2016, což jsme uvítali, protože přesně toto datum jsme si vybrali ;-) na šaty jsem byla třikrát, ještě se chystám na kolekci 2016 a pak si snad vyberu, pár favoritek by tu bylo :-) Tak přeju všem hezké zařizování!
Odpovědět
A plánujete někdo v září obřad venku??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tatranix My jsme měli v plánu svatbu v září s obřadem venku, ale majitelé chaty, kde vše bude, nám září rozmluvili, protože prý se tam brzo stmívá, skoro vše je odkvetlé a i počasí je dost nejisté. Proto jsme nakonec zvolili červen. Ale my to máme už skoro na horách.
Odpovědět
@tatranix ahoj, my budeme mít všecko venku 3.9., tak se modlím za pěkné, teplé počasí už teď :) Máme v plánu půjčit stan a případně nějaké ohřívače. Snad nebudou potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
@tatranix My máme svatbu 17.9.2016 a obřad bude venku, tak doufám, ze nebude pršet :-D ale určitě budeme pro jistotu zařizovat párty stany. Jinak máme zamluvený termín, místo obřadu a hostiny, fotografku, Dj, cukrářku a to je asi tak vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nevěsty. Pokud ještě nemáte vybranou kapelu na Vaši svatbu, pak bych Vám rád nabídl služby naší kapely Bosáci. Máme za sebou cca 270 svateb, široký a moderní repertoár (neopomínáme ani starší generace). Více na našich webových stránkách. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, nevěsty a ženichové. Pokud pro Váš termín ještě nemáte vybranou kapelu, pak mi dovolte nabídnout naše služby hudební skupiny Bosáci. Hrajeme ve 4členné sestavě, případně i jako Bos trio. Široký moderní repertoár, odehráno tisíc akcí za 16 let. Více na našich webovkách.
Odpovědět
Nakonec je nás den D 3.9 2016
Odpovědět
My se přidáváme - chtěli bychom mít svatbu 24. září, tak snad to vše vyjde. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky,tak já se též přidávám k zářijovým svatbám, snad to vše stihnu naplánovat a nebudu muset přesouvat :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud byste chtěli kameramana, můžu Vám nabídnout naše služby. Vše na webu. Přeji krásný svatební den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Hudební skupina Bosáci z Příbrami nabízí své služby. Hrajeme 17. rokem na různých kulturních akcí, z toho jsme odehráli přes 270 svateb. Hrajeme od dechovky po rockovou muziku, naše série bývají až 1,5h dlouhé. Mrkněte na webovky, kde najdete termíny, ukázky, reference, fotky.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?