Svatba o žní

23. čvc 201840

Ahoj s přítelem máme docela problém s vybraním data svatby, vybrali jsme si datum 27.7 2019 a chceme to na farmě ve vedlejší vesnici, ale bojíme se že až budou žně tak tam budou jezdit kombajny. Pak jsme ještě přemýšleli o 15.6.2019. Všude ale čteme že záleží na počasí kdy budou žně, takže nevíme jak se mame rozhodnout, jak to řešíte vy co to máte na podobných místech?

 • @verunkaaa05
  Chápu vaši obavu, ale ono těch faktorů, které mohou ovlivnit svatbu je opravdu mnoho. Já často fotím uprostřed vesnic, na samotách, na mlýnech, ve staveních. Pokaždé je tam něco! Například naposled všechny zarazilo hlášení místního rozhlasu, trvalo 15 minut a bylo tak nahlas, že vše ustalo a čekalo se až se hlášení ukončí, aby mohl obřad pokračovat. Nebo traktor na podzim, který začal orat během obřadu. Do toho letos vše začalo o tři týdny dřív a jak to bude příští rok to nikdo neví. Spíš to asi rozhodněte podle toho, který datum vy s partnerem chcete víc. Držím palce, ať vám váš svatební den vyjde podle vašich představ. 🙂

 • Ahoj, žně bych v dnešní době neřešila 🙂... U nás už je po žních a pole u baráku měli pomlácené během 45minut 🙂... Jednou jsou žně v červnu, po druhé na konci srpna, po třetí v červenci a někdy až v září.. Toto doopravdy nevychytáte, takže bych se s tím to zrovna moc nestresovala 🙂...

 • @sainka14
  Jasně no to se prostě dopředu odhadnout nedá, prostě to asi riskneme a budeme doufat že to bude v pořádku 😀

 • @zezufoto  děkuji ☺️ asi to riskneme a budeme doufat že to bude dobrý

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Artyp
  Brno
  Tvoříme pro vás originální autorské svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou. Dodání do 14 dnů.
  Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
  Možnost EXPRES tisku - 1500 originálních svatebních oznámení za dobré ceny. Přes 2000 snubních prstenů ze zlata 14 karátů. Svatební motta a texty.
  Články od našich partnerů
  Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Archiv článků od partnerů