Živé květiny s umělými?

Ahoj holky, je tady nějaká květinářka, která by mi poradila? Mám v plánu na stoly do středu umělý eukalyptus, je lepší se pak držet i umělých květin ve vázičkách, nebo nebude zas tak hrozné, kdybych dala živé? A může se to vůbec kombinovat, živé s umělými? Nebude to jak pěst na oko? Vřele děkuji za rady 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mate fotku toho eukalyptu? Já mam doma dva umělý jen tak pro "sichr" jak se říká a do tohohle eukalyptu co je na fotce (budeme mít stejný živý) to ma dost daleko... Tak proto se ptám
Odpovědět
Profilova fotka
Taky by mě to zajímalo 🙂
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Néé, to je jenom ilustrační foto z Pinterestu 🙂 To nebude vypadat takhle dobře 😄 Zatím foto nemám, mám ho zamluvený na bazaru a čekám až bude mít paní po svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
@lararicon tak pak pošli fotku... Jako jestli bude takový jako mám i já v albu (na stolech) tak to není pěkný kombinovat se živými.. Jde to prostě vidět... Ale existuje spousty umělých vydarenych kytek, které bych klidně kombinovala
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, asi Vás svou odpovědí nepotěším, ale...Já pracuji s živými a částečně i s umělými květinami, umělý eukalyptus nepoužívám. Zatím mi to, co se mi dostalo do ruky, hezké a uvěřitelné nepřipadalo. Takže já umělý nedoporučuji. Vím, pinterest je ho plný a i mé nevěsty ho mají hodně rády. Pokud ale nechci zruinovat jejich rozpočet, volíme buď jinou zeleň, nebo aspoň mix - třeba tak jako zde na foto. Záleží ale i tady, jaký máte rozpočet. Dá se samozřejmě použít i sezónní zeleň česká.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Řekla bych, že jo, je z Ali... Na pohled to není naštěstí žádný vypelichanec, je takovej bohatší, ale poznat to určitě bude..
Odpovědět
@rozkvetla_dilna Dobrý večer, to jste mě moc nepotěšila ale vřele děkuji za vaší radu, moc si toho vážím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lararicon není zač a chápu 🙂 Určitě se nakonec rozhodnete dobře!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?