Šaty na míru od Gábiny Páralové? Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, nemáte zkušenosti se šitím na míru od GP? Budu ráda když písnete sem, nebo do IP. Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Havano diky za doporuceni. Melas krasne satky - netradicni. Vubec cela svatba vypada "v pohode", presne tak bych to chtela i ja (nic moc to neresit) ;-) Nasla jsem MB stranky, zkusim ji kontaktovat. Muzu se optat na kolik te saticky vysly? Hodne stesti v manzelstvi - at je tak v pohode jako byla svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
AHoj holky, tak ja teda nevim... cetla jsem si tedka celou historii a mam trosku strach. Nechci mit saty pujcene ani nahodou, chci byt originalni, ale tak nejak normalne. Je tedy GP to prave?
Odpovědět
chara: doporučuju stavit se do obchodu, chodit častěji, tzřeba tam narazíš na model, který by mohl být svatební a můžeš si ho vyzkoušet, máš jistotu, že je jen jeden... mám v albu zlaté šaty z přehlídky, nádhera, zkoušela jsem si je (to už teda taková nádhera není, fotky jsou dost nekvalitní a svítí pod šatama růžová podprda :-D ) Takže zajímavé modely po přehlídce třeba...
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix: ja mam paniku. Jsem v Africe az do pulky leta a vdavam se teda asi 18.rijna...proste nemam ani predstavu, co mi slusi a co ne. Tady jsem byla v jednom salonu - a hned jsem odtud utekla - ja strasne moc nechci pujcene saty. Kdy se vdavas ty? Jdu se podivat do Tveho alba
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mela take saty od modni navrharky, tentokrat z Ceskych Budejovic. Udelala mi je presne podle mych predstav a presto do toho vlozila svoje .... tak jak psaly holky na zacatku, ze GP si to navrhuje podle sebe a na osobnost cloveka - do toho bych sla jen kdybych tu navrharku znala a ona me a uz mi par veci sila a respektovala to, jestli chci saty bile, uzke na raminka nebo korzet .... Ja jsem Jitce dala obrazek, jak by asi mely vypadat a ona pak vybrala latku a saty usila. Byly uplne jine nez na obrazku a presto to byl ten styl, ktery jsem chtela, staly 8000 Kc. Jeji styl mi moc vyhovuje a kdybych mela moznost, urcite toho od ni mam vic :-) Tak pokud jste nekdo z jiznich Cech a mate zajem o to se s Jitkou setkat a videt jeji praci, tak kontakt je k mani pres IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Havana: Jaka je ta Michaela Bagotova?
Odpovědět
chara: tak to chápu, že nemůžeš chodit koukat do obchodu. :-D Spoj se s ní mailem a uvidíš. nebo zkus kontaktovat víc návrhářek a rozhodni se pak, která Ti třeba nejvíc sedne, jak psala havana. Jinak josefka měla nádherné šaty. :-) Josefko, nechala jsi si je?
Odpovědět
Ahoj, ja jsem taky chtela od GB a dala jsem si s ni schuzku. Zkusenost nemam ani negativni, ani pozitivni, proste jen nejake poznatky pro ty, kdo se rozhoduji. - Na e-maily Gabina odpovida rychle, kdyz je v CR, je lepsi si schuzku domluvit osobne v obchode u asistentky - Na nasi schuzku prisla G. o 20 minut pozdeji coz nevadilo, ale neprijemne bylo ze tam uz cekala dalsi nevesta na saty. Na schuzku tipuju ze ma tak pul hodky hodinu - Schuzka byla u pultu v obchode, mezi vybirajicimi zakaznicemi - Nakreslila satky, vybrala latku a slecna asistentka uz hned chtela jit merit a platit zalohu. Berou to tam dost hopem. Urcite to neni pro nekoho, kdo se rozhoduje jestli GP jo nebo ne, protoze oni jsou dost vytizeni a cloveka, ktery s ni nema zkusenost, to spis odradi. Duvod proc jsem se rozhodla byl ten, ze jsem chtela svatebni saty a od GB bych mela sice luxusni, ale letni satky. Nakonec u me vyhral white leaf. Gabina, i kdyz jsem nekolikrat rekla, ze cena nehraje roli, ze chci sis kvalitnejsi materiel, mi udelala cenu cca do deseti tisic
Odpovědět
Profilova fotka
terak: take premyslim white leaf? Jaka je zkusenost tam???????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
natrix: no, plan byl je nechat ustrihnout, odstranit rukavky a obarit je na lila, ale jeste jsem se k Jitce nedostala, aby mi to udelala, tak jsou porad ve skrini nedotcene :-( - a pritom uz jsem mela tolik prilezitosti je takhle upravene pouzit - ach jo :-(
Odpovědět
chara: hadej kdyz si od nich nechavam sit saty ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ty saty ve white leaf jsou nadherne !!! Terak - maji tam i nektere modely na zkousku nebo se rovnou sijou? Nejsem si jista jestli by mi slusely stejne jako modelce na obrazku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?