Svatební šaty Praha – zkušenost se salonem Kristýniny šaty

25. zář 20202

Milé slečny, chtěla bych se podělit o skvělou zkušenost se salonem Kristýniny šaty.

Reklama na mě skočila čirou náhodou v únoru, kdy, jak jsem se později dozvěděla, se i salon otevřel. Moc mě bavil obsah jejich sociálních sítí a když pak přišlo na řadu vybírání šatů, věděla jsem, že sem musím zajít.

Nevím, jestli je lepší jít sem úplně jako první, protože hrozí, že vám pomyslná laťka naskočí hrozně vysoko, naopak, pokud jste z přístupu v salonech zklamané, doporučuji se "vyhojit" u Kristýnky. Věnuje neskutečnou péči svým šatům i jednotlivým nevěstám, na požádání poradí, ale rozhodně NIKOHO DO NIČEHO NETLAČÍ. Má férový přístup, 1. zkouška je zdarma, dozvíte se plno rad a tipů, které by vás v životě nenapadly... budete si tu připadat doopravdy výjimečně. Absolvovala jsem návštěvu jednoho "masového" salonu před a jednoho dalšího poté a věděla jsem, že mám jasno. Ačkoli je salon trochu z ruky a jela jsem tam již 2x MHD přes celou Prahu, cesta se rozhodně vyplatí.

P.S. Kromě výše uvedeného je perfektní také to, že kromě občerstvení pro vás a váš doprovod máte k dispozici taky koupelnu, kde se můžeme připravit a dokonce se klidně i osprchovat.

P.P.S. Nabízí i na míru dělané boty, původně jsem je vůbec nechtěla řešit, ale jsem ráda, že jsem si jedny během zkoušení nazula. Po dvou minutách jsem úplně zapomněla, že je mám, a to podpatky kvůli tomu, že je prostě nesnesu, téměř nenosím. Objednány též.

 • A vybirala jste z jejich katalogu nebo primo na miste? Vypada to dobre"

 • Předvybrala jsem si šaty dopředu, ale na místě je samozřejmě možné výběr obměnit, všechny šaty jsou tam vystavené a připravené ke zkoušení, pokud tedy nejsou právě na svatbě. 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Luxusní svatební salon. Bezkonkurenčni ceny půjčovného od 1 200 Kč do 12 000Kč. Nabízíme aktuální kolekci šatů Sincerity, Sweatheart, Lisa Donneti.
  Svatební salón nabízející svatební a společenské šaty špičkové kvality.
  Pokud uvažujete o zakoupení svatebních šatů a ne jejich půjčení, přijďte se podívat k nám. Na zkoušení je třeba se objednat emailem nebo telefonicky.