Šaty co jsou jen z Číny?

Ahoj, umíte někdo prosím poradit jak pořídit šaty? Chtěla bych něco jak na fotkách obzvlášť 1 a 2. Jenže nejdou sehnat 😪 jsou ke koupi na Ali ale podle recenzí se mi nelíbí jak pak vypadají lacině. V salonu toto nikde nemají (nebo jsem po internetu zatím nesehnala). Tak snad jen nechat ušít? Ale zase 20 tis se mi za něco takového dávat nechce... Ještě mě napadlo to objednat na Ali (za 3 - 5 tis.) a nechat pak upravit? Diky moc za rady a tipy moc si toho vážím ❤ salony oběhám jen co se otevřou ale jestli si je nechat šít tak asi co nejdříve
Odpovědět
Rozhodně můžu doporučit stránku Elody.cz Mají velký výběr šatů a salón mají v Praze. Z vlastní zkušenosti doporučuji všemi deseti. 🥰🙂 Z Ali bych si nikdy šaty neobjednala, za ty peníze ten výsledek rozhodně nestojí..
Odpovědět
Profilova fotka
Když koupíte luxusně vypadající šaty za tři tisíce z Číny, dostanete kvalitu korespondující s cenou. Tudíž povětšinou dost strašnou. Pokud nejste sama švadlena, za úpravy vyhodíte zbytečně tolik, pokud to vůbec půjde, že byste si za stejnou cenu měla kvalitní a krásné šaty. Podle mě se u svatebních šatů opravdu nevyplatí mermomocí šetřit. Pokud chcete ušetřit a mít šaty do pěti tisíc, našla bych si nějaký styl v této cenové relaci v ČR. Jednodušší, dozdobit jinak - doplňky, účesem, botkami... Pokud chcete šaty, které mají vypadat jako na obrázcích, které jste našla, pak bych raději oželela dvoucifernou sumu a měla jistotu, že takové šaty také dostanu. 🙂
Odpovědět
Ty prvni saty jsem stopro videla na strankach prazskeho salonu Nuance. Tam si pujcovala svatebni saty moje dobra kamaradka a rikala, ze sice byli drazi, ale pristup a vyber nemel jinde v okoli konkurenci. Jinak souhlasim s @morrighan, ty cinske levnotiny nazivo vypadaji uplne jinak, a ano, vypadaji strasne. Takze bych bud radeji investovala vic penez, nebo se poohledla po jinem, o neco levnejsim stylu. A nebo zapatrala v okoli, jestli treba nekdo znamy dobre nesije. I tak to ale od nejake kamaradky svadleny vysoce pravdepodobne nebude v podobe kvalite jako saty na fotkach.
Odpovědět
@rheb děkuji! Ano mají te tam a ano už vím, že v zahraničí stoji přes 50 tisíc 😄 A ja hloupá myslela, ze jednoduché šatky budou levné. Činu určitě nechci právě, když vidím ty fotky a u toho jak jsou super. No nevim, takové pytle .... Našla jsem je i na půjčení tak je alespoň vyzkouším a bud teda hledat jednoduché ale levnější varianty i v salonech nebo to nechat ušít no... Chtěla jsem investovat max 10 tis což bude ořech. Svatba původně ani byt neměla a není to pro mě nijak důležité. Ani šaty. Je to spis party pro kamarády ale jako hastros tam taky byt nemusím 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
na ali jsem si koupila půlnočky a jsem spokojená - byla potřeba jen malá úprava 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lumakalu Tož jednoduché šaty bývají levnější, ale to, co je na obrázku, nejsou jednoduché šaty. Jen ta krajka, která vypadá dobře a je dobře seskládaná je pěkně nákladná záležitost. Pokud na tom chcete ušetřit, tak doporučuji mrknout na bazary (i zde), popř. oslovit salony, které šijí (já mám dobrou zkušenost s Madorou v Mikulově, která vám je ušije na míru a pokud bude spodek jednoduchý a krajka jen nahoře, mohla byste se vejít do příznivější ceny, než si sama myslíte). Objednávkou na Ali a pak úpravou u švadleny z lacině vypadajícího materiálu bohužel lepší neuděláte.
Odpovědět
Ahoj, s ALI zkušenost nemám, ale než budeš cokoliv, kdekoliv objednávat, doporučuji vyzkoušet, aspoň podobný styl. Nejsem určitě jediná, co měla vysněné šaty a při obléknutí to už nebylo ono🙂.
Odpovědět
@lekulina ano to bude asi nejlepší. Nakonec zjistím, že je vůbec nechci nebo mít nemůžu. Objednám se do salonu kde je mají a třeba najdu něco ještě úplně jiného... Děkuji
Odpovědět
Ahoj, já jsem sice z Ali šaty neobjednávala, ale vím o pár slečnách, co ano a přijde mi škoda, že tě všichni odrazují, tak co vím z okolí: 1) Koupila šaty z Ali (po dlouhém vybírání) šaty do 3 tis, tady za 1 tis úprava, měla je na svatbě a pak na focení o líbánkách, nakonec je za 5 tis prodala = ještě vydělala... Byla moc spokojená 2) u některých holek tady jsem viděla z ali šaty třeba jako popůlnoční a byly fakt krásné a určitě by šly vzít i jako svatebky 3) kamarádka to nechtěla řešit, objednala si světle meruňkové šaty na zootu (nebo podobném obchodě) asi za 3 tis, na svatbě jen zářila a vůbec nevadilo, že to nejsou ofiko svatebky Věřím, že se dají z Číny koupit krásné šaty za příznivou cenu, ale je potřeba opravdu dobře číst recenze, prohlížet fotky, komunikovat s výrobcem = zabere to spoustu času... a i tak je možné, že výsledek nebude odpovídat představě, ale jde to... Určitě se vyplatí jít si nejdřív něco vyzkoušet, někdo třeba sní o konkrétním střihu, ale když to pak na sebe obleče, vypadá to divně, a naopak na ramínku nezajímavé šaty vykouzlí princeznu/vílu... Někomu sedí skoro všechno, ale třeba se v tom necítí nebo mu to prostě "nepřijde ono" Pokud chcete ušetřit peníze (ale dát do toho fůru času), vyzkoušela bych podobné v půjčovně, jestli typově sedí, a pak víc prohrabala ali 🙂 A jak psaly holky výše, ty bazárky jsou super, já se bála objíždět kvůli zkoušení během korony, ale dají se tak sehnat super kousky za dobré peníze 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?