Kolik jste daly za svatební šaty? 5000 je moc nebo málo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, zajímal by mně názor na tuto cenu
Odpovědět
Profilova fotka
já mám půjčené za 5000 a jsem nadšená, uvažovala jsem o koupi přes net nebo tady, ale nechtěla jsem koupit zajíce v pytli, hodně záleží taky na velikosti moje 34 se shání dost blbě, pokud máš o něco větší číslo budeš mít širší výběr a můžeš půjčovat i kupovat levněji, když se pořádně porozhlídneš :-D
Odpovědět
Mám je za 5 000Kč z Benešova, což je trošku vyjížďka za Prahu, v Praze jsem totožné šaty zkoušela za 16 000!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já mám šaty za 9 tis. Záleží co se ti líbí. Musím říct, že čím vyšší cena tím krásnější a lépe sedí. Taky jsem se málem zhroutila, když jsem slyšela tu cenu, ale stojí za to. Je to tvůj den tak na cenu šatů nekoukej a zkus třeba náklady snížit někde jinde. Ty tam budeš ta nejkrásnější!!! A hlavně s ženichem ti nejhlavnější! :-) krasnou svatbu.. :-)
Odpovědět
ahojky ja mam za 5000 tis.v Plzni a to jsou uplne nove,jeste je nikdo nemel
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si zamluvila saty v Jicine, hned po me chteli zalohu 4 tis. Pry stoji 7tis. A doma jsem zjistila ze uz jsou pekne stare, meli je v katalogu v roce 2008 tak se mi chce brecet. Doufam ze si budu moci vybrat jine! A na netu maji ze pujcuji saty od 1900 do 5900Kc. Tak nevim jak na me mohla vytasit se 7 tisici :-(((((((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já budu mít šaty od St.Patrick v hodnotě 37 000 a půjčovné je 8000 po slevě ze svatebního veletrhu. Ono nezáleží jen na lokalitě, ale i na značce nebo materiálech. Ale 5 tis je taková klasická cena ;) dobrý poměr kvality a ceny. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam Mia Solano, pujcovne 8tis. po sleve 20% za rezervaci v prvni den zkouseni. ve smlouve je hodnota satu 32tis. Taky mi to prvne prislo hodne, ale kdyz jsem videla levnejsi saty tak jsem musela uznat ze za kvalitu se i v tomhle pripade vyplati priplatit.. Variantu odkoupeni od nekoho jsem taky zvazovala ale nenarazila jsem na nic co se mi libilo a v tomhle jsem kompromis moc delat nechtela..
Odpovědět
Mám zkušenost takovou, že šaty kolem 5000 Kč se mi vůbec nelíbí... Je to samý korzet a šlehačka, prostě stejnokroj a o materiálu nemluvím. Vybrala jsem si šaty, co tedy stojí 15 000, jedná se o Jesus Peiro, ale je to úplně o něčem jiném.
Odpovědět
pav18-- že už jsou ze starší kolekce by přece nevadilo.Záleží ale jak moc byly půjčované a v jakém jsou tedy stavu.Pokud sis je vybrala a cítila si že jsou pravé, tak přece se jich nevzdáš kvůli tomu, že patří do starší kolekce
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám šaty půjčené za 2900 + 200 závoj a víc bych za šaty na tu chvíly nedala
Odpovědět
Já mám šaty za 6 300,- Celkově mi přijdou ceny za šaty hodně vysoké, ale zase na druhou stranu je to jen jednou za život..
Odpovědět
Já dala za půjčpvné šatů z francouzské kolekce 7900 a měla jsem slevu, že už jsem si od nich půjčovala kdysi šaty na maturák 1000,-., takže i se závojem mě vyjdou na 7300,-
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám za 7600Kč vč. všeho. Přijde mi to jako lepší průměr.
Odpovědět
ahoj :) cena je hodne dobra, malokde se sezene nizsi... zase ale tomu bude asi odpovidat to, ze saty nebudou uplne nove a uplne podle posledni mody... tim nechci rict, ze by byly spatne, to vubec ne, pokud se ti libi a jsi spokojena, tak je ber :) ja jsem puvodne taky mela zamluvene saty za 5 tisic, zaplacenou zalohu 1500, takove jednoduche, ale hezke, dobre sedely... a dva mesice pred svatbou jsem objevila tady jedny nadherne nove za trojku a ze zvedavosti je jela vyzkouset.... no a byla to laska na prvni pohled a odvezla jsem si je domu :)
Odpovědět
Já dala 8tis. - nechala jsem si je ušít a prodala jsem je za 5tis. ;-) Stejné za cenu půjčovného jsem si zkoušela v Brně snad za 13-15tis. Můžu doporučit švadlenu a zprostředkovat ušití.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak mě teprve výběr šatů čeká, ale můj limit je do 4500,- Kč a doufám, že ho nepřekročím. Budeme mít malou rodinnou svatbu jen o 11 lidech, svatbu si platíme sami a příjde mi šílený dát za šaty třeba 10 tisíc, tím nechci nikoho urazit, je to samozřejmě každého věc. Myslím si, že i levnější šaty můžou vypadat krásně a že budou ze staré kolekce je mi úplně šumák. Hlavně aby se mi líbily a cítila jsem se v nich dobře. Navíc ikdybych ty peníze měla ani tak bych je za šaty nedala, to radši pojedu s dětmi někam na dovču.
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží taky na tom, odkud jsi - tedy spíše ve kterém městě je půjčovna. Taky jsem si půjčila šaty za 5000,- a nemyslím si, že by to bylo hodně. V jiných salonech chtěli i více. Navíc když si to spočítáš - šaty půjčené na 4 dny (pátek -pondělí), máš je čisté, vyžehlené, prostě tak jak mají být (ty už s tím starosti nemáš) a pak po vrácení je zase oni vyperou a uvedou do původního stavu. Navíc bývá v ceně úprava šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak já mám šaty za 6900 jsou z letošní kolekce a ještě uplně nový nikdo je zatim neměl ještě naa nich byli cedulky...přišlo mi že na to jaký jsme tady konec světa tak je to moc ale zase kdybych to třeba zkoušela ve městě tak by vyšli dráž a zase vdávat se snad budu jen jednou tak chci mít pěkný šaty a ne levný ošklivý jelikož měli i za 2000 ale ty nebyyli nic moc
Odpovědět
Nechávám si šít šaty na míru a vyjdou do 5000 Kč. Pokud máte na vyhazování, tak si půjčte šaty třeba za 100 000 Kč. Je to úchylnost - máte šaty, které už mělo x lidí před vámi, nejsou dělané vám na míru, druhý den je musíte vrátit a ještě za to platíte neskutečné peníze... Hlavně že si všichni stěžujou, jak nemají peníze..
Odpovědět
Profilova fotka
2600 materiál, práce zdarma jako svatební dar.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt záleží na tom jaká je to kolekce, nová, starší, zda se šijí šaty přímo na nevěstu a nikdo je už zkoušet nebude, ty ceny se pohybují různě. Já osobně mám šaty půjčené za 10 000kč v tom už je zahrnutý i krátký závoj, pokud budu chtít dlouhý tak +500kč. Jinak je v tom i 1000kč vratná záloha pokud šaty nebudou poničeny tak mi to vrátí. Tak myslím že 5000kč je dost luxusní cena. Já jsem paltila zatím zálohu 4000kč, takže zbytek ještě šetřím :) mám šaty Agnes Moonligth Collection 2013. Nejdřív jsem myslela že asi omdlím z té ceny, ale nakonec cena odpovídá kvalitě a šaty jsou krásně bílé. A taky jak píše lenysekk levnější šaty mi přišly o ničem, materiálem i jako by byly už nošené 100x. No ale záleží na každém :) Tak přeji hodně štěstí v přípravách.
Odpovědět
ahoj, ráda bych také něco napsala. Já jsem si šaty vybrala na první pohled v půjčovně a když jsem je vyzkoušela byly to prostě ony, mě se líbily. A teprve potom, když jsem věděla, že je chci, jsem se dozvěděla cenu 4500,- . Myslela jsem, že budou drašší. Je pravda, že jsem věděla, že ty nejdrašší šaty v půjčovně měla za 6500,-. Také když jsem si šla vybírat šaty, tak jsem měla danej svůj limit 10000,- a pak jsem byla mile překvapena. Je pravda, že v té půjčovně bylo dost šatů, na kterých bylo vidět jak už jsou obnošené, ale ty co jsem si vybrala jsou krásně bílé. Také je pravda, že jsem měla jedinný požadavek a to ramínka, nebo kolem krku, a vše ostatní jsem nechala na vyzkoušení a na můj dojem.
Odpovědět
Se vším všudy 10500 trošku nad limit ale jsu krásne :-)
Odpovědět
Ahoj,já si koupila šaty ve výprodeji za 5000Kč.A k tomu doplnky a vyslo me to na 6200Kč celkem,takže jsem maximálně spokojená a jsou moje. :-)
Odpovědět
Ooo, kez by me stalo pujcovna 5tis. :-N :-N Nakonec dam jednou tolik :-| Nadsena nejsem, ale uz me nebavilo hledat a jine proste nebylo to ono. Jestli mas saty za takove penize, je to super. To, co jsem vyzkousela do 5tis. bylo znatelne obnosene a tuctove. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
5000 je super podle me .. ja si zkousela i saty za 15, kdybych z nich byla unesena, vzala bych si je, protoze to je proste tvuj den .. nakonec jsem sehnala saty za 2800, kdyz mi to rekli, nemohla jsem jim uverit vubec :-)
Odpovědět
5200 a jsem spokojená. Většinou jinde chtěli kolem 7tis a víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem dnes koupila tady na bereme se, od pani nadherny saty nechala si je sit na miru. Nechala mi je vyzkouset u nich doma, a jeste mi k nim prodala zavoj a rukavicky a to vse 1500kc :-) Myslim si ze nezalezi za kolik si saty pujcite ale jak se v nich citite a jak se Vam libi.
Odpovědět
no já měla sice šaty půjčené za 9 tis, s komplet doplňky, ale byly šité mně na míru a zrovna na šatech jsem šetřit nechtěla.. byla jsem v salonech s půjčovným 5 - 8 tis a ty šta,y které by mi teoreticky byly, byly děsné, dovoz z číny, čouhající korálky, nitě, nedodělané.. navíc půjčované už poněkolikáté... já ty svoje měla jako první, seděly na milimetry přesně a šetřit jsme mohli na jiných věcech - třeba oznámení si udělat sami, dekorace sami atp. Já nikomu neberu šaty za tisícovku, určitě se můžou líbit a cítit se v nich dobře, ale když jsem měla na sobě půjčené šaty s výrobní cenou 30 tis, ten rozdíl v materiálech a střihu byl k nezaplacení....
Odpovědět
Ahoj:) ja si dávam šaty ušít, a dám za ně 5500Kc..stejne šaty v pujcovne 12tis. Přeji hodně štěstí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?