Kolik jste daly za svatební šaty? 5000 je moc nebo málo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, zajímal by mně názor na tuto cenu
Odpovědět
Profilova fotka
já si nechala ušít na míru a prodávám dál..než bych ty samý peníze dala jen za výpujčení.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja koupila za 12 000 uplne nove a za pulku je uz mam vicemene prodae-coz mi prijde za cenu pujcovneho uple paradni cena...jen treba davat pozor, aby se neponicily :(
Odpovědět
Profilova fotka
ja koupila ve vyprodeji za 4000kc v Bella salonu a jsem spokojena.
Odpovědět
já mám šaty za 3800kč tady z beremese.cz a jsem nad míru spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít šaty z Plzně za 6 500 Kč,závoj za 350Kč a ještě bolerko.Navíc z té půjčovny budeme mít půjčený oblek pro ženichy a syny,tak doufám že mi to bolerko půjčí zadarmo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám šaty půjčené za 10 000 ze salonu Caxa, jsou to Eddy K. S takovou cenou jsem počítala, chtěla jsem krásné, s bohatou sukní.... i když je to samozdřejmě na jeden den přemrštěná cena, ale kažná chceme být v ten den nejkrásnější. ;-)
Odpovědět
nechala jsem si šít šaty na míru, přesně dle mých snů a vyšly mne na 5.500, super, velká spokojenost, v půjčovně jsem si nevybrala, ale díky mé skvělé kamarádce, která mi dala tip, kde je seženu..... mám. ale stejně záleží na každé nevěstě, jestli chce mět šaty svoje albo pujčené... já říkám, každá chce a bude topu nejkrasnějši pro teho svojeho ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prave ted mame sezonni vyprodej zasob v prazske pobocce z duvodu uvolneni mista pro nove zbozi . Mame zde vice nez 300 koktejlek , spolecenskych satu a jeste nejake svatebni od 400 - 1200 ,- KC . Vyprodej trva do 20.3 !
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty bych si nepůjčila, takže jsem si je koupila na Aukru (i s poštovným za 750,-) + teda k tomu spodnička za 450,- a ještě budu muset připočítat úpravu, ale celkově se vlezu do 1500 maximálně 2000, takže jsem moc spokojená. Ty peníze raději investuji do jídla a pití na hostině ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám šaty i s bolerkem a závojem půjčené ze salonu Berenike (Praha) za 5000,- a jsem z nich nadšená :-) Máme jen menší svatbu a 5000,- byla i moje hranice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mého je to cena akorát :) Ačkoliv se dají sehnat i levněji na netu (já mám za 2500 Kč vlastní, viz můj fotoblog) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám půjčení šatů za 10.500,- ano zdálo se mi, že je to moc za šaty, ale když jsem objela několik půjčoven, tak na těch šatech to je vidět... kvalita, barva... šaty za 5000 byly nespočetněkrát půjčené a na sv. šatech to je dost znát...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám půjčené za 9500kč. Cena odpovídá kvalitě. Jde o to co chceš, záleží na značce, kvalitě a mnohdy i lokalitě salonu.
Odpovědět
pujcene 9 tis i se závojem, budu je mít jako druha nebo treti na sobe, takze vypadaji jako nove a jsou moc krasne zdobene 8-)
Odpovědět
já už mám zamluvené a zaplacené za 3900 a zdálo se mi to dost, je to loňský model, ale skoro nenošené, krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem koupila šaty za 5500 ze salonu, mam je v albu, skrácení a cisteni k tomu zdarma, šaty jsou jiste starsi model.. ale jsou prenadherne, poradili, pozkouseli, nevim odkud jste, je to v Olomouci, solidni vyber, maji i net stranky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem si koupila šaty za 2.000 a sem spokojená ;-)
Odpovědět
ja mám šaty za 9.500,- a jsou to šaty ze salonu Adina, přijde mi to na dnesni dobu dobra cena, mela jsem na sobe take saty za pujcovne 19.500, zalezi na tom, co se komu libi, myslim, ze cena 5.000 je hodne dobra, jsem z Vysociny a takovehle ceny nejsou uz ani tady u nas!!:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám také z Adiny....za necelých 20 tisíc a jsou moje. Jinak jejich půjčovné bylo 9,5 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla šaty půjčené za 3500Kč a víc bych nedala je to sice výjmečný den,ale když to je mám obléknout na jeden den,tak za to nedám 20 tisíc.....Ono taky záleží jak se šaty líbí a sedí.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja mam šatičky za 6500,- A ta cena je taková páč jsou prý z Francie a budu první kdo je bude mít na sobě ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj, koupila jsem si saty ze salonu v budejcich za 7100 a jsem s nima velice spokojena, jsou nove a siji je tam, takze cena je paradni :-) myslim si, ze cena za tve saty je v pohode
Odpovědět
Já jsem si šaty koupila za 6500 Kč, vypadají opravdu kvalitně a jsou nádherné ;-)
Odpovědět
Ja dala za saty - pujceni 16.000 se zavojem, doplnky, apod...5 000 je podle me zadarmo, ceny se lisi hlavne v porovnani Praha a ostatni mesta...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud scháníte krásné svatební šaty můžete se podívat na naší nabídku šatů na míru, kde se ceny pohybují od 4500,- Kč. Jsou opravdu krásné a kvalitní a vyjdou vás levněji nežli půjčení. :-)
Odpovědět
já mám šaty za 14 000 ušité na míru ve svatebním salonu v Polsku, jsou nádherně a sedí bezvadně. Mám plné poprsí a úzké boky a špatně se mi hledalo. Nelituji. Tady je to suma za slušné šaty půjčení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já mám za 8900,- půjčovné za šaty + 300,- za bolerko :-) a to mi přijde jako taková průměrná cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám svoje šaty doma... 2000 i s botkama (mám stejnou velikost jako paní, co prodávala šaty) a su spokojená. Šaty teda vůbec neodpovídají tomu, co jsem chtěla, ale překvapivě mi sluší a líbím se v nich sama sobě, i když jsou zdobnější, než vypadali na fotce... akorát si je budu muset nechat trochu upravit, ale zas už nebudu mít roupy koukat po jiných. S úpravama a vyžehlením se snad vlezu do 1000, a pokud bude na náš den venku bahno a při focení s hafanama mi je zničí/zablátí/ roztrhnou to jemný přes sukni, tak mi to ani za ty peníze nebude líto. Akorát ještě pak dopůjčím bolerko
Odpovědět
Ahojky, moje šaty jsou z Prahy 5 - Chuchle a stojí 3,500 + 2500 záloha.... myslim, že na Prahu supeeer :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?