Kolik jste daly za svatební šaty? 5000 je moc nebo málo?

Profilova fotka
Ahojky, zajímal by mně názor na tuto cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Já si půjčuji za 5000kč a přijde mi to málo,jinde chtěli i dvojnásobek...
Odpovědět
Profilova fotka
5.000,-Kč je podle mě hodně dobrá cena
Odpovědět
Já jsem koupila ve výprodeji za půjčovní cenu 5000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Ja 10.080 Kc po sleve 10% za rezervaci pri prvnim zkouseni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si půjčuju taky za 5200,-. Záloha při zamluvení 2500,-
Odpovědět
asi záleží kde si šaty půjčuješ - na Prahu by byla cena 5000 Kč úplně super, tady se šaty pohybují tak kolem 8-10ti tis. Kč. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, na Prahu by to byla luxusní cena a myslím, že je to dobrá cena i jinde, ale chodila jsem po salonech jen v Praze.
Odpovědět
Myslím, že záleží jak na lokalitě (jak už psaly holky přede mnou) tak i na typu, případně značce šatů. Ale myslím, že je to poměrně nižší cena. Já mám rezervované šaty za 8 tis., jsem z Mostu.
Odpovědět
Dobrý večer, velmi dobrá cena na dnešní dobu :-) Já osobně zvolila možnost nechat si šaty ušít vyjdou mě na 4300,-( 3000 ušití, zbytek látky) Švadlena je ověřená, vybrala jsem si šaty jejichž půjčovné se pohybuje od 15000,-. Problém je sehnat kvalitní satén duchesse, tak jsem to i s krajkou objednávala v Německu.
Odpovědět
Profilova fotka
5000 je výborná cena...Já mám za 7300 ze salonu z Mostu...
Odpovědět
Já mám za 5.800,- takže myslim, že 5.000,- je paráda....
Odpovědět
ahojky jamam za 10tis takze porad to je dobra cena;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jám mám za 5 000 ,- zálohu paní chtěla jen 1 000 ,- myslim že je to suprová cena
Odpovědět
já si koupila tady na beremese v bazaru za 2000 kč :) dát za půjčení tolik peněz mi přijde líto. Takhle se alespon nemusím celý den bát, že je poničím...
Odpovědět
Profilova fotka
To záleží na úhlu pohledu. Z hlediska běžných cen na trhu je to dobrá cena. Z hlediska toho, co za těch 5 tis dostaneš (šaty pouze na pár dní), je to dost předražené. Tolik platím za pronájem dvoupokojového bytu na celý měsíc! Já jsem rozhodnutá si šaty nepůjčovat, raději si je koupím a pak zase prodám.
Odpovědět
Profilova fotka
Když vezmu v úvahu, že se dnes šaty půjčují za cenu od 8.500,-, a to jak v Praze, tak i mnohem menších městech, je to cena dobrá. Osobně by se mi ale taková cena za půjčení na zpravidla tři dny nelíbí ani za mák. Nakonec jsem se rozhodla šaty koupit, a pak prodat. A sehnala jsem za perfektní cenu. ;-)
Odpovědět
Chtěla jsem si nejdřív šaty půjčit za 3000,- , ale nakonec kupují ještě krásnější za 3300,- v Praze. I tak je to pro mě hodně - vždyt je to jen na pár minut, v životě jsem na sobě neměla nic tak drahého, ani za maturitní šaty bych nedala víc jak 2000,- . Peníze chceme spíše investovat do hostiny, dárků pro hosty a programu :)
Odpovědět
Měla jsem šaty za 15.000Kč půjčovného. Cena 5.000Kč mi přijde méně než cena za kvalitní látku, natož šaty.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, původně jsem si je chtěla půjčit, ale cena se mi zdála být vysoká a ještě mi neseděli díky velkému poprsí, necítila jsme se v tom pohodlně, tak jsem se rozhodla si je nechat ušít na míru cena bude 5 000 Kč ,budou přesně podle mých představ a na míru. ;-)
Odpovědět
Půjčení 7.500,-, 5.000,- je krásná cena! V Praze se šaty pohybujou i za půjčení 15.000,-
Odpovědět
Profilova fotka
já mám půjčovné za 6,5 tisíce po 50% slevě.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že v Praze najdete i šaty za 5000,-Kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já za šaty zaplatím 3600Kč a jsou krásný
Odpovědět
Já jsem si šaty koupila ve svatebním salonu za 4500 Kč, a jen půjčení těch šatů by stálo 5000 Kč. Jsou opravdu krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nechala šaty ušit a dala jsem 7000 Kč. Jinak ty samé na půjčení stály 12 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám z letošní nové kolekce a taky za 5 tis. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si koupila pouzite tady z beremka za 3000, vyjde to levnej nez pujcovne, nemusim se bat ze s tim neco udelam a pak je muzu jeste prodat dal :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak tak čtu vaše příspěvky, tak vám musím říct, že to máte super ceny. Šaty mám půjčené u Svozílků ve Zlíně, šaty mám z letošní kolekce a platím 11.990,-Kč, mám zřejmě nejdražší šaty co vůbec nabízí. Zálohu jsem dávala 2 tisíce, tzn. už jen 9.990,-Kč budu doplácet!!! Asi jsem se narodila ve špatném kraji....:-) Zkoušela jsem koukat i někde jinde, tam bylo půjčovné mezi 4-7tisíci, ale nic se mi nelíbilo....Takže buďte rády za 5tisíc, to je bomba ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám z NUANCE krajkové a za půjčení dám 14 500. je to hodně ale prošla jsem spoustu salonú a nidke nebyli tak krásné jako tady. Zvažovala jsem i variantu ušití ale moc šikovných švadlen, které udělají přesně to jak si to představujete a nebudou se vás snažit natáhnout na cenně je málo.
Odpovědět
Protoze jsem z prahy kde je to obvykle 10-15000 tak super. ja si pro takovou cenu zajela za Prahu a byla jsem i mile prekvapena. Vetsi vyber a lepsi pristup. Takze ok.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?