Menu Forum

Kde pořídit šaty pro nevěstu pod 155 cm? J. Čechy, Praha

29. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
mikey_von_dricka
32
Registroval se 15. června 2013 na beremese.cz. Přidal 134 příspěvků. Má 16 přátel. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 11. července 2014
    Praha 8, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mikey_von_dricka
32
Registroval se 15. června 2013 na beremese.cz. Přidal 134 příspěvků. Má 16 přátel. Region České Budějovice.
    Praha 8, Region Praha
 Ahojky. Moje drahá polovička měří přesně 153 cm a tak nějak obecně mívá problém sehnat na sebe oblečení. A co se zatím koukala, tak se svatebními šaty to bude ještě horší, protože je nechce výrazně upravovat, aby se tím nezměnil původní střih. Poradíte prosím, kde by pořídit šaty pro malé nevěsty a měla přitom slušný výběr? Optimální jsou jižní Čechy nebo Praha.
1. lis 2013 v 07:38  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mon_88017
45
Registrovala se 22. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 37598 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Svatba byla 4. listopadu 2011
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mon_88017
45
Registrovala se 22. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 37593 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Svatba byla 4. listopadu 2011
    Region České Budějovice
 Optimálně nechat ušít, páč běžná půjčovnová konfekce s psíma vejškama nepočítá emoticon
1. lis 2013 v 07:44  •  Svatba byla v listopadu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
love_and_cupcake
50
Registrovala se 19. února 2013 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. září 2013
    Újezd u Plánice, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
love_and_cupcake
50
Registrovala se 19. února 2013 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 13. září 2013
    Újezd u Plánice, Region Klatovy
 V tom případě buď krátké šaty a nebo ať si je nechá ušít na míru
1. lis 2013 v 07:45  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

Když nám slečna pošle míry a výšku a foto šatů .které by se ji líbily tak ji je dle přání ušijeme .Ukázku šitých šatů máme na stránkách. Více informací podáváme e mailem. Salon Vanessa
1. lis 2013 v 11:21  •  www.salonvanessa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
52
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
michaela___
52
Registrovala se 22. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 39 přátel.
 Jak už tu bylo psáno, nejlepší bude si nechat šaty ušít. emoticon Já sama mám tedy 168 cm a už na mě v pár salńech koukali, že se jim šaty nechce upravovat. emoticon
1. lis 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikey_von_dricka
32
    Praha 8, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mikey_von_dricka
32
    Praha 8, Region Praha
 My si jen říkali, že když existují salóny pro nevěsty "XXL", mohlo by se přinejmenším pouze pro inspiraci najít něco ve stylu salónu pro nevěsty "XXS" emoticon
1. lis 2013 ve 12:21  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanih
1
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 319 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hanih
1
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 319 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já mám 163 cm a taky jsem měla problém. Paní, u které jsem si nakonec vybrala, mi řekla, že šaty mojí velikosti (34) se moc nepůjčují, a proto je salony často ani nevedou. Doporučuju si vytipovat salony a obvolat je, jestli mají šaty v požadované velikosti, a pak doufat, že mezi nimi budou nějaké, které se vám budou líbit. Asi to dá práci, ale kdo hledá, najde emoticon
1. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikey_von_dricka
32
    Praha 8, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mikey_von_dricka
32
    Praha 8, Region Praha
 Jen pro upřesnění, chce si je koupit a ne půjčit emoticon
1. lis 2013 ve 20:25  •  Svatba byla v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lady_giraffe
6
Registrovala se 11. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 14 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
lady_giraffe
6
Registrovala se 11. června 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 14 přátel. Brno, Region Brno.
 Souhlasím s holkama, leda ušít, jinak asi těžko padnou..
2. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Tábor
PRO Shop: 286 inzerátů
11

“Novoroční MEGA VÝPRODEJ! Připravujeme pro Vás více jak 400 druhů zboží - šatů svatebních i společenských, krátkých i dlouhých, obleků, dětských šatů a obleků, závojů, bižuterie, fascinátorů, kabelek, kravat, košil, spodnic, svatebních dekorací a dalšího zboží. Ceny nebudou z kapacitních důvodů uváděny na webu, ale přímo na zboží v Salónu Nobless. Ceny u krátkých šatů od 250,- Kč, dlouhých a”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

11

“Novoroční MEGA VÝPRODEJ! Připravujeme pro Vás více jak 400 druhů zboží - šatů svatebních i společenských, krátkých i dlouhých, obleků, dětských šatů a obleků, závojů, bižuterie, fascinátorů, kabelek, kravat, košil, spodnic, svatebních dekorací a dalšího zboží. Ceny nebudou z kapacitních důvodů uváděny na webu, ale přímo na zboží v Salónu Nobless. Ceny u krátkých šatů od 250,- Kč, dlouhých a”
(Před 11 měsíci)

Jste z JČ, tak zkuste i náš Salón Nobless, na webu koukněte na velikost č. 34, myslím, že tam je vše i k prodeji. A není to úplná nabídka! Jsme v Táboře a otevřeme bez problémů i o víkendu. Slečna si v klidu vyzkouší a bude mít Salón jen pro sebe.
4. lis 2013 ve 12:55  •  www.salonnobless.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
 @mikey_von_dricka může si je nechat ušít na míru třeba vMadoře Mikulov.Na moravu je to daleko, tak přes nějaký salon se kterým Madora spolupracuje...
4. lis 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

11

(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nobless (50 r.)
Salón Nobless
Bc. Marcela Slabá PRO

11

(Před 11 měsíci)

Máme tu Maggie Sottero na velmi malou postavu, tady by Vám délka měla být a jsou krásné.
5. lis 2013 v 11:47  •  www.salonnobless.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabi_blazek
78
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 35 přátel. Uherské Hradiště, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
gabi_blazek
78
Registrovala se 11. března 2013 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 35 přátel. Uherské Hradiště, Region Uherské Hradiště.
 @mikey_von_dricka vzhledem k tomu jaký je výběr ve svatebních salonech, tak nejlépe si nechat ušít, ať člověk měří kolik chce... emoticon Je to už starší diskuze, tak snad se to nějak vyřešilo emoticon
17. únor 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dead_cat
31
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
dead_cat
31
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 77 příspěvků. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
 Mám podobný problém 155 cm a 42 kilo a nevím jestli v salonech v okolí hradce Králové něco seženu emoticon
17. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nanay (40 r.)
Šaty od NANAY
Naila Afandiyeva PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
50

“Mile nevesty, pokud stale hledate saty, rada usiju pro vas jedinecne saty na miru :) zbyva jenom paar mist na cervenec! Primam objednavky na srpen-rijen :) NANAY - designing with Love”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
nanay (40 r.)
Šaty od NANAY
Naila Afandiyeva PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
50

“Mile nevesty, pokud stale hledate saty, rada usiju pro vas jedinecne saty na miru :) zbyva jenom paar mist na cervenec! Primam objednavky na srpen-rijen :) NANAY - designing with Love”
(Před 1 rokem)

@mikey_von_dricka Dobry den,
jsem modni navrharka, a mam dost zkousenosti v usiti svatebnich satu na miru. Pokud porad hledate, klidne muzete obratit na me emoticon Uvadime nezavaznou schuzku, popovidame o vasich prani a predstavech, ukazu vam vzorecky latek atd.
Mrknite na moje prace, a ozvite se v pripade zajmu.
NANAY - designing with Love
18. únor 2014 v 00:23  •  www.nanay.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
Registrovala se 10. března 2013 na beremese.cz. Přidala 749 příspěvků a 5 inzerátů. Má 30 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
tessie187
100
Registrovala se 10. března 2013 na beremese.cz. Přidala 749 příspěvků a 5 inzerátů. Má 30 přátel. Region Brno.
 Mam 156 emoticon saty sem si nechala usit na aliexpress.com
18. únor 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciafff
14
Registrovala se 7. července 2013 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 7 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
luciafff
14
Registrovala se 7. července 2013 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 7 přátel. Region Hradec Králové.
 @dead_cat já mám 164 cm a 53 kg a můžu ti říct, že jsem byla nešťastná. Hodně by se musely zabírat a hned je vidět, že to nesedí a je to divný. Nakonec se mi šaty šijou a jsem nadšená emoticon
18. únor 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dead_cat
31
fotoportrét
fotoportrét
dead_cat
31
 Luciafff: Já mám se vším oblečením problémy, většinou nakoupim nejlíp u vietnamců, ti mají podobnou postavu emoticon
Pokusím se pár salonů navštívit zatím nemám vůbec představu jaký typ šatů by mi slušel, atd....
19. únor 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudlickove
Registrovala se 8. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. září 2013
fotoportrét
fotoportrét
smudlickove
Registrovala se 8. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Liberec.
  • Svatba byla 14. září 2013
 Ja mám 163 cm, asi 53 kg a prodávám krasne šaty emoticon šly by i bez problému ještě zkrátit emoticon
29. dub 2014 ve 23:41  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí