Kde pořídit šaty pro nevěstu pod 155 cm? J. Čechy, Praha

Profilova fotka
Ahojky. Moje drahá polovička měří přesně 153 cm a tak nějak obecně mívá problém sehnat na sebe oblečení. A co se zatím koukala, tak se svatebními šaty to bude ještě horší, protože je nechce výrazně upravovat, aby se tím nezměnil původní střih. Poradíte prosím, kde by pořídit šaty pro malé nevěsty a měla přitom slušný výběr? Optimální jsou jižní Čechy nebo Praha.
Odpovědět
Profilova fotka
Optimálně nechat ušít, páč běžná půjčovnová konfekce s psíma vejškama nepočítá 8-)
Odpovědět
V tom případě buď krátké šaty a nebo ať si je nechá ušít na míru
Odpovědět
Profilova fotka
Když nám slečna pošle míry a výšku a foto šatů .které by se ji líbily tak ji je dle přání ušijeme .Ukázku šitých šatů máme na stránkách. Více informací podáváme e mailem. Salon Vanessa
Odpovědět
Jak už tu bylo psáno, nejlepší bude si nechat šaty ušít. ;-) Já sama mám tedy 168 cm a už na mě v pár salńech koukali, že se jim šaty nechce upravovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si jen říkali, že když existují salóny pro nevěsty "XXL", mohlo by se přinejmenším pouze pro inspiraci najít něco ve stylu salónu pro nevěsty "XXS" :-D
Odpovědět
Já mám 163 cm a taky jsem měla problém. Paní, u které jsem si nakonec vybrala, mi řekla, že šaty mojí velikosti (34) se moc nepůjčují, a proto je salony často ani nevedou. Doporučuju si vytipovat salony a obvolat je, jestli mají šaty v požadované velikosti, a pak doufat, že mezi nimi budou nějaké, které se vám budou líbit. Asi to dá práci, ale kdo hledá, najde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen pro upřesnění, chce si je koupit a ne půjčit :)
Odpovědět
Souhlasím s holkama, leda ušít, jinak asi těžko padnou..
Odpovědět
Profilova fotka
Jste z JČ, tak zkuste i náš Salón Nobless, na webu koukněte na velikost č. 34, myslím, že tam je vše i k prodeji. A není to úplná nabídka! Jsme v Táboře a otevřeme bez problémů i o víkendu. Slečna si v klidu vyzkouší a bude mít Salón jen pro sebe.
Odpovědět
@mikey_von_dricka může si je nechat ušít na míru třeba vMadoře Mikulov.Na moravu je to daleko, tak přes nějaký salon se kterým Madora spolupracuje...
Odpovědět
Profilova fotka
Máme tu Maggie Sottero na velmi malou postavu, tady by Vám délka měla být a jsou krásné.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@mikey_von_dricka vzhledem k tomu jaký je výběr ve svatebních salonech, tak nejlépe si nechat ušít, ať člověk měří kolik chce... :-) Je to už starší diskuze, tak snad se to nějak vyřešilo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mám podobný problém 155 cm a 42 kilo a nevím jestli v salonech v okolí hradce Králové něco seženu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mikey_von_dricka Dobry den, jsem modni navrharka, a mam dost zkousenosti v usiti svatebnich satu na miru. Pokud porad hledate, klidne muzete obratit na me :) Uvadime nezavaznou schuzku, popovidame o vasich prani a predstavech, ukazu vam vzorecky latek atd. Mrknite na moje prace, a ozvite se v pripade zajmu. NANAY - designing with Love
Odpovědět
Profilova fotka
Mam 156 :) saty sem si nechala usit na aliexpress.com
Odpovědět
Profilova fotka
@dead_cat já mám 164 cm a 53 kg a můžu ti říct, že jsem byla nešťastná. Hodně by se musely zabírat a hned je vidět, že to nesedí a je to divný. Nakonec se mi šaty šijou a jsem nadšená :-D
Odpovědět
Luciafff: Já mám se vším oblečením problémy, většinou nakoupim nejlíp u vietnamců, ti mají podobnou postavu :-) Pokusím se pár salonů navštívit zatím nemám vůbec představu jaký typ šatů by mi slušel, atd....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ja mám 163 cm, asi 53 kg a prodávám krasne šaty :-) šly by i bez problému ještě zkrátit :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?