Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@pouzarovaj Tak to je skvělé že jsi spokojená . A jak ti sedí , jsou akorát nebo budou potřeba úpravy ?
Odpovědět
Ještě jsem je neměla pořádně zašněrované, ale vypadá to, že úpravy nebudou třeba.
Odpovědět
@lena.k sú krááásne :)
Odpovědět
@gabikova ahoj, ja som tu nova. chcem sa spytat, ci tie saty mas cez candiny.sk alebo candiny.com a ze ci si spokojna? x-) dakujem
Odpovědět
Holky da se na asapbay poslat jen fotka satu, ktera neni v jejich nabidce?
Odpovědět
@lena.k muzu se zeptat kolik takove saty stoji?
Odpovědět
ty moje byly za 280 dolaru
Odpovědět
Profilova fotka
@jesie12 tyhle staly 480$
Odpovědět
@jesie12 Tyhle šaty nejsou šité u asapbaye, ale u Zima. Asapbay takhle kvalitně nešije.
Odpovědět
Možná by bylo načase tuto diskuzi nějak přejmenovat...
Odpovědět
@ilonkaseda Taky si myslím , zbytečně to pak mate. Mohla by se vyhradit jen Zimovi.
Odpovědět
a nejaky odkaz na stranky prosim?
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem napsala adminovi, tak uvidíme. :-)
Odpovědět
@jesie12 Zimo nemá stránky , komunikuje přes mail( na str. 717 ) . Šije podle obrázku šatů co se mu pošle.
Odpovědět
@caliban mam tie šaty cez ebay.co.uk od azalea.dress a som spokojná :-)
Odpovědět
Tak mi admin napsal, že měnit název nebude, máme si založit novou diskuzi. :-| Myslím ale,že by to nebylo moc dobré,protože je tady spousta potřebných informací o Zimovi, které by v nové diskuzi chyběly.
Odpovědět
Tak dnes jsem si objednala své šaty, po dlouhém přemýšlení a pročítání... Jsem zvědavá, jak to dopadne:-D
Odpovědět
@baubaubau U Zima ? A jaké sis vybrala ?
Odpovědět
já mám velmi dobrou zkušenost s edressit. Objednávala jsem šaty dvakrát a vždy super rychlé dodání a kvalita ( sama šiju takže to dokážu ocenit.) Akorát mě vždycky dokážou naštvat ty české eshopy, kde přeprodávají jejich šaty mnohem dráž a vsázejí na lidskou blbost. Pavla
Odpovědět
@radkaja JJ u Zima, no napsala jsem mu co všechno chci a pak poslala foto dvou šatu, s tím, že něco nechám na něm , ale že určité prvky tam prostě chci mít!:-D Tak jsem zvědavá, co mi na to řekne... Ale psal, že to zvládne. Teď jenom čekám na 100% potvrzení, že to udělá:-) A budu doufám, že to zvládne. Pak sem určitě nějaké foto dám!
Odpovědět
@bohumilstejskal Mohla bys sem dát fotky těch šatů co ti přišly?
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete mi někdo prosím poradit, jak zaplatit šaty o zima. Mají stát 280 dolarů a psal mi dnes, že mám zaplatit půlku a ihned začne na šatech dělat... Jen mi neposlal žádné podklady k platbě :-(
Odpovědět
@3vsonka Platí se u něho přes Paypal. Napiš mu, ať ti pošle jeho Paypal účet ,na který mu to pošleš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod. Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Nakupování u čínských prodejců nebo Výhody a trable s čínskými obchodníky . Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat). Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat. Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu. http://www.beremese.cz/fotoblog/jenny...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja děkuji moc za radu... Už mám zálohu zaplacenou :-)
Odpovědět
Ahojte kocky, chcem sa s vami podelit o skusenost. Vcera mi dosli saty od Zima a musim povedat, ze su naozaj nadherne, skvele prepracovane, ziadna "lacna cina", ako by si mozno niektori mysleli. Nemam im naozaj co vytknut. Komunikacia s nim bola skvela, hned reagoval na maily. 28.februara som mu poslala miery a 10.aprila som ich mala uz doma. Vrele odporucam vsetkym, ktore vahate! ;-)
Odpovědět
@lucye11 tak to je skvělé, že jsi spokojená. Sedí ti dobře , nemusíš dělat nějaké úpravy? Fotečka by nebyla?
Odpovědět
@radkaja Ano Radka, sedia mi akurat, aj tu toleranciu, ktoru som mu dala na vysku podpatku, dodrzal. Saticky som nenafotila, ale mozem. Daj mi email, poslem ti ich.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak i já jsem dnes napsala Zimovi email a prosbu o nacenění šatů včetně bolérka. Chtěla bych si nechat dodělat i ramínka na odepínání a metr dlouhou vlečku. Snad z te mé chabé angličtiny něco pochopí :) A ty stejné šaty si nechám nacenit i v topdressbag.eu - nemáte s nimi někdo zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucye11 Ahojky :-) aj ja som posielala Zimovi peniaze 27.2., ale do dnes nemam este stale ani prve fotky...Kedy poslal tebe prve fotky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?