Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@flowerbl Myslím, že Zimo umí všechno :-D Mám dojem, že jsem tady viděla Zimovy šaty s véčkem . :-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych si nechat ušít šaty od Zima, ale budu je dávat dohromady asi ze 3 šatů :) Chtěla bych se zeptat, jestli mu píšete látku, ze které to chcete ušít nebo ne. Bojím se, aby to neušil z něčeho moc lesklého...Z čeho myslíte, že jsou tyto šaty? Moooc děkuji!!! :)
Odpovědět
Těžko říci z čeho jsou. Může to být i hedvábí .Zimo ti sám napíše z čeho bude nejlepší šaty ušít, už to má v oku. Myslím, že ti navrhne taft. Můžeš mu pak napsat o nějaké fotky podobných šatů co šil a uvidíš jak vypadá materiál.
Odpovědět
tak baby,idem si asi objednat aj ja uz saty.Pravdupovediac,som z toho pos..ta :-N .Toho sa nebojim,ako ich usije,lebo ich uz raz sil takze viem ze su pekne.Skor sa bojim toho dorucenia siat,ako to prebehne.A hlavne aby saty sedeli ;-)
Odpovědět
Děkuju, tak mi napsal, že to ušije buď z organzy nebo ze saténu. Zvolila jsem satén, i když je to dražší:(...Organza je takový levný lesklý materiál, ne? Neměl od něj někdo šaty ze saténu, abych se na ně koukla do fotek? ;-)
Odpovědět
Táák mám objednané a jdu na platbu... Zatím jsem zvyklá platit přes paypal jen na ebay, kde kliknu a samo se mi to z účtu odečte... On to chce na email, takže já si nejdřív musím převést peníze z mého BÚ na ten paypalový a potom mu to tam poslat? Poraďte :-)
Odpovědět
@flowerbl jezis nestras.Teraz som si tiez objednala od neho saty a toto platenie ma privedie do hrobu.V zivote som neplatila cez paypall.A ako sa da platit na mailovu adresu?????Pomoooooc Jeeeeeej my mame rovnaky datum svadby :-D :-D :-D
Odpovědět
@nanika09 super :-) jaké šatky si objednáváš? No musíš mu to zaplatit přes paypal, on ti pošle nějakej jeho paypalovej email který tam zadáš a pošle se mu to na jeho účet, sama nevím jak to funguje :-D
Odpovědět
@flowerbl no som zvedava,ktorej pridu skorej saty ;-) .Alebo fotky.Odteraz budem ako na ihlach :-D Toto su moje satocky
Odpovědět
@nanika09 ooo ty jsou :-) kolik za ně chce? Nejdřív jsem chtěla taky takovou velikou sukni, ale přijde mi, že mě to děla moc veeelikou :-D a tohle ti poslal, že už šil a ty se necháváš šít stejné, jo?
Odpovědět
@flowerbl jo jo,tieto on sil takze sa nemusim stresovat,ako ich usije.Stoja 330$ ale bez spodnicky.Len este neviem,ci brat od neho aj spodnicku.Tu u nas maju dobre spodnicky za 20e,tak neviem.Ja inak milujem velke sukne,kedze ja som taka spajdlicka.A dohodla si sa s nim na sume 30$ kvoli clo?
Odpovědět
@nanika09 tak já si spodnici od něj nakonec neberu, psal mi, že každé šaty mají nějakou vestavěnou.. a já mám doma jednu 3 kruhovou co jsem měla kdysi dávno k šatům v tanečních, tak ji kdyžtak nějak upravím, když by byla potřeba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@flowerbl rekni mu, at ti posle pozadavek na tvuj paypal a pak to odkliknes jako na ebayi. ja to udelala stejne:-)
Odpovědět
@rozzaarka a kde si mi ten požadavek od něj objeví? někde na paypalu, když se tam přihlásím? A jak to mám zformulovat, poradíš?
Odpovědět
baby a viete o niekom, komu Zimo robil zips namiesto snurovacky? moje saty maju vzadu zips, ale bojim sa ci by mi sadli... zuzit asi nebude problem, ale rozsirit asi pojde tazko :) a neviem ako presne sedia Zimove saty..
Odpovědět
@hannahs no ja nie som si ista,ale ak dobre viem,zimo tam dava dostatok latky aj na zuzenie aj na rozsirenie ;-)
Odpovědět
@hannahs Zimo dělá většinu šatů trochu větší a určitě se půjde s ním domluvit , aby tam nechal trochu látky pro případné rozšíření. Vím ,že alespoň jedna nevěsta odsud si nechala šit šaty se zipem , ale nemůžu si vzpomenout jak to dopadlo, tedy nevzpomínám si na žádnou stížnost že by šaty naseděly. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 on tam pridava latku?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Could you please send me a request fot the payment to my paypal account? My account email is _______________. Thank you:-)
Odpovědět
@rozzaarka nie ze pridava,ale tam kde ten korzet zosity,tak tam zostane kusok latky aby sa to dalo rozsirit.Aspon ja som to tak pochopila,co som daaaavno tu citala.Ale mozno to tak neni :-N .To nam povies ked ti tie saty dorazia :-D .Co bude asi zachvilu,ze?A ozaj fotecky este ziadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 jeste fotky nemam, ale cekam kazdym dnem:-)
Odpovědět
@rozzaarka ooo děkuji ti, zkusím to :-D
Odpovědět
@rozzaarka, @flowerbl a baby v com budete skladovat potom tie saty?Vraj treba davat pozor na igelit,aby nezozltli
Odpovědět
@nanika09 mohly by zežloutnout? pokud jo, tak asi v takovém tom látkovém obalu na šaty...
Odpovědět
@nanika09 Ahoj, ja som si dala šiť tieto šaty u Zima poslal ti pravdepodobne foto mojich šiat :))
Odpovědět
@flowerbl no vraj hej,asi najlepsie je fakt do neakeho latkoveho obalu.Mne este stale neodpisal a pritom som nova "korist".Uz sa tesim na tu komunikaciu s nim 8-( @orieska325 ano viem,videla som tvoje fotky zo svadby a tam som sa do nich zamilovala ;-) .Len dufam ze aj mne tak dobre sadnu.Neni ten korzet taky makky?Nie ze mi to padne :-D .Kedze mi ich nebude mat co drzat,nemam co do nich dat :-D
Odpovědět
@nanika09 Korzet je vynikajuci, len..ak ta mozem upozornit, povedz mu aby si dal na suknu aspon dve vrstvy kvetov. mne ked dosli saty tak bola sukna a na nej boli nasite kvety nebolo to take bohate ako som si myslela..ked som ich odfotila s bleskom tak presvitala sukna a kvety boli malo vyrazne..preto som si este x doobjednala kvety a sama som vsetky odparala a nasila ich tam x viac..ten tolko,..
Odpovědět
@nanika09 Inak tie saty bude najlepsie ak by si ich mala volne len prikryte nejakou plachtou alebo zaclonkou aby sa ti nevykrcili kvety..viem o com hovorim..
Odpovědět
@orieska325 a na tejto fotke co som sem dala je len jedna vrstva kvetov?No do kelu.A kolko ta vysli samotne kvety?
Odpovědět
@nanika09 ano je tam jedna vrstva kvetov...ja som vsetky odparala a stravila nad ukladanim pekny cas aby to bolo podla mojich predstav...skratka bohate aby nebolo vidno tu suknu pod tym..myslim ked dobre spominam ze ma kvety vysli nejakych 100 dolarov plus minus ale nie som si ista..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?