Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
a podle toho co jsem nasla tak vcera rano odeslali, v noci prislo do nemecka, dopoledne proslo celnim a bylo to tam minutu :-) !!! zasilka uvolnena a ted se vali nekde na centru DHL :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Úterý, Duben 26, 2011 Místo Čas Kusy 15 Dorazila do areálu DHL PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 09:55 -1 Kusy JD014536378400003202 14 Odesláno z areálu v PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 08:55 +1 Kusy JD014536378400003202 13 Zpracováno v PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 08:04 +1 Kusy JD014536378400003202 12 zásilka byla uvolněna z celního řízení PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 07:44 11 zásilka je v běžném celním řízení PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 07:44 10 Dorazila do třidícího střediska PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE 07:18 +1 Kusy JD014536378400003202 9 Odesláno z areálu v LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 02:38 +1 Kusy JD014536378400003202 8 Zpracováno v LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:02 +1 Kusy JD014536378400003202 7 Dorazila do třidícího střediska LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 00:19 +1 Kusy JD014536378400003202 Pondělí, Duben 25, 2011 Místo Čas Kusy 6 Odesláno z areálu v HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 18:07 +1 Kusy JD014536378400003202 5 Zpracováno v HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 17:50 +1 Kusy JD014536378400003202 4 Dorazila do třidícího střediska HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 16:55 +1 Kusy JD014536378400003202 3 Odesláno z areálu v HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 16:24 +1 Kusy JD014536378400003202 2 Zpracováno v HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 16:23 +1 Kusy JD014536378400003202 1 zásilka byla vyzvednuta DHL HONG KONG - HONG KONG 10:18 +1 Kusy
Odpovědět
ahojte nevesty, zimove faninky.. musim vam nieco napisat. 21.2. odoslana prva platba za saty.. dlho dlho nic, stale len odpisal ze na nich pracuje a dnes 26.4. mi odpisal ze ich nevie usit a ze mu je luto ze mi posle peniaze naspat.. takze zaver si utvorte kazda zvlast.. pripajam foto originalu a foto co poslal.
Odpovědět
to mi nie je jasne, neviem ich usit a aj tak ich usil?
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka Asi není evidentně s výsledkem spokojený. Neumí na té sukni udělat takové kroucení, jako je na originálu. Bylo to něčím vyztužované? Zimovi ty volány splývají, což není dobře :( Ale zase je lepší, že přiznal chybu a neposlal ti šaty, co by se ti nelíbily. I když to měl vědět daleko dřív :(
Odpovědět
Zas na druhou stranu , mají sice trochu jinak volány, ale mě se líbí A ještě je tu možnost, že peníze zpět nemusí posílat, ale pokud na těchto šatech netrváš, domluvit ušití jiných šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
@redenka55 JJ to je pravda, kdybys mu vynadala, že jsi teď pěkně v háji, že nemáš šaty na svatbu a chtěla jiné, tak si myslím, že by je po příslušné urgenci expresně rychle ušil ;-)
Odpovědět
@jasminka002 : inak som tiez relativne prijemne prekvapena,ze to neurobil tak,ze saty proste poslal a netrapil sa tym,resp. ,ze priznal,ze ich nedokaze zvladnut,tak ako by si chcela-lebo po pravde maloktore su presnou kopiou originalu,vzdy su tam nejake odchylky..je sice pravda ,ze volany vyzeraju inak ako na povodnych, ale aj mne sa satky, co usil pacia..a myslim,ze v reale budu este krajsie..aj ked rozhodujuce samozrejme je,co si myslis ty..
Odpovědět
@jasminka002 Taky se mi ty šaty líbí, ale záleží samozřejmně na tobě.
Odpovědět
@jasminka002 Mně se šaty taky líbí. Škoda, že volány jsou tak splývavé. A nešly by ty volány nějak naškrobit, aby víc držely? To asi ne, že? Kdyby se Ti líbily, třeba by Ti je poslal za poloviční cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 ježišmaria nestraš ma ! no ak mi toto spravi asi ma šľak trafí, už nebudem mať čas objednať inde :-| @amia2011 šatičky su vydarené, budeš krááásna nevestička :)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Tak to gratuluju. Me to vyhmatli. A jestli to otevrou a neco tomu bude, tak at si me nepreji :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zzaneta Na které to máš celnici?
Odpovědět
@bubblinkka ahoj, je to fer ze to napisal, tiez som bola prekvapena zas si myslim ze to mohol napisat skor a nedrzat ma v sachu doteraz. keby som nevidela original siat a nemala ich na sebe, tiez by sa mi tie od neho pacili ale tak tak sukna mne sa nepaci. uvazujem ze ich kupim za nizsiu cenu a doma si ich upravim sama alebo ioch odnesiem ku krajcirke, do tych volanov by sa dal podla mna dat nejaky tenky drotik a upravit tie volany. uvidim co odpise.
Odpovědět
Profilova fotka
nechápu proč to vám ostatním poslal přes DHL a mě přes TNT :-(
Odpovědět
@arilas hej presne toto som mu navrhla, z enech sa nizsiu cenu a vezmem ich, mozno sa s tymi volanmi bude dat nieco urobit, ale moj nazor je taky ako tvoj, su splyhle a nie su nariasene ako na originalnych satach.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 je fakt, že ty volánky jsou trochu jiné, ale mě se teda líbí... a je fér, že napsal to co napsal, ted už záleží na Tobě:-)
Odpovědět
@redenka55 ahoj, pochybujem ze stihne usit ine saty, mala by som alternativu ale nemozem cakat do posledneho dna a viem ze ma toho vela, podla mna by to nestihol.
Odpovědět
@terulilinka ano to je pravda, zachoval sa cestne, to je dobre. ale tie volany..:( na tie som sa tesila najviac.. uviidm ako bude vyzerat bolerko a zadna strana siat, cakam na foto a potom sa rozhodnem. mozno najdem sikovnu krajcirku ktora to dokaze opravit
Odpovědět
@bubblinkka ahoj, citala som tvoj skorsi prispevok, ja som si s nim o tych satach pisala, vedel presne co treba, napisala som mu ako je to na originalnych co je v nich vsite a tak a on ze jasne on to vie ako to treba inak by to tak pekne nerdzalo. ale potom mi napisal ze jeho saten je asi tazsi ako na originalnych lebo to nedrzi.. tak neviem.. som sklamana, pravda je ze niesu skarede ale proste najviac som sa tesila na tu suknu.. neviem ako to bude vyzerat oblecene
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi No v Praze, predpokladam ze na Ruzyni, ale nevim :( jinak bych uhanela celnici.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 Me se taky libi a kdyby mi snizil cenu tak bych je brala. Ony ty saty na figurine stejne vzdycky vypadaji jinak.
Odpovědět
@zzaneta dakujem za odpoved. ako som pisala, niesu zle.. len ta sukna.. uvidim ake dalsie foto posle a aku si da cenu..
Odpovědět
@terulilinka : neboj, aj mne posielal cez TNT a do prahy dosli za 3 pracovne dni od odoslania.. @jasminka002 : aj ja som este do dodatocnych uprav musela vrazit dalsich 70 euro, ale bohuzial ja som na to,ze mi nesedia prisla az vyse po mesiaci od toho,co ich poslal, ked som si ich vyskusala, takze som to s nim uz neriesila.. je pravda,ze ked mas urcitu predstavu, tak ak to potom nie je take,tak to cloveka sklame..na druhej strane si myslim,ze to nie je zly napad dohodnut sa s nim na nizsej cene a nechat si to tu upravit, nie som odbornik,ale nemyslim,ze by to bolo nemozne..mozno by si mohla vziat tu fotku co ti poslal aj tu povodnu a ist za nejakou krajcirkou (sama som bola prekvapena,ze aj nase krajcirky maju skusenosti so svadobnymi satami,ta moja mi napr. vravela,ze uz asi troje sila sama a robi aj opravy..) a opytat sa na odborny nazor a snad ti to pomoze sa rozhodnut..(ale su krasne aj tak a vsettky doteraz na nevestach vyzerali ovela lepsie ako na figurine:))drzim palce..
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta tak já uz mám status že jsou dnes na cestě s kurýrem!!! huráááá
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Jupíííííí, mám radost za Tebe :) Já jdu uhánět celní :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 noo tak to je teda blbý. na jednu stranu je fakt fér, že ti je neposlal i když se mu výsledek nezdá, na druhou ti to opravdu mohl napsat dřív, ale možná je dotvořili teď někdy a přišli na to právě až teď.:-( Mě se přesto šaty líbí, když ti sníží cenu tak bych je určitě vzala, myslím, že to nakonec půjde nějak udělat,držím palce;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova no huráááá tak jsem moc zvědavá;-)
Odpovědět
@terulilinka Dakujem...tvoje sú tiež prekrásne, tiež sa mu vydarili, môžme byť spokojné...možem sa ta opýtať kolko ti trvalo kým ti prišli? prišli ti už vôbec? Mne posielal na TNT pripomínala som mu to, že nech je to expresne, aby čím skôr prišli tak neviem, včera mi poslal tracking number a dnes mi ešte nič neukazuje...kolko to môže trvat kým prídu na SVK? :-|
Odpovědět
@jasminka002 Ahoj, mne sa tie šaty páčia bola by som spokojná... možno tam niečo nesedí, ale sú to drobnosti, však pojdeš ku krajčírke a ona tie drobnosti zvládne, dáš si pekný kruh a všetko bude sedieť ako má... príp. dokupiš nejake kamienky a dozdobíš si ich ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?