Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rosaria aha jasně, tak to promiň.. nepochopila jsem..a myslím, že u takovéto není o co stát, ono levněji to jde, ale už to na šatech bude opravdu znát..a pokud jsou neodbytný, tak je to nepříjemné..
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a suhlasim s tebou, kedze to tu citam nejaky ten cas. Baby sa tu menia, ked uz satky maju doma, tak sem tak casto nechodia, ale ty tu ostavas a stale poradis aj novym nevestam. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@81michaela jsou Od Maggie sottero? Nevidim predek, ale dnes jsem videla podobne v salonu a byly satenove, vrch krajka
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 no len treba este ratat s tym, ze ak na tom ta kocka este zarobi tak cena tych siat sice nebude vysoka ale moze sa to prejavit na kvalite..aj ked sa priznam ze stale rozmyslam cez koho saty objednam...ale skor sa priklanam k Zimovi
Odpovědět
@monsulina ty šaty jsou Pronovias.. asi to fakt bude satén a na něm krajka.. @kikuska16 já bych radši volila trochu dražší šaty od Zima, který už je hodně holkama prověřený, než levnější bez referencí..
Odpovědět
jo jinak mi Zimo odpověděl, že krajkové šaty nejsou problém, ale že nemá tenhle typ krajky.. má prý jinou, ale nejsou si podobné :( .. tak nevim.. dneska jsem byla v jednom salonu a jedny šaty mě fakt dostaly.. a navíc mají slevy... tak nevim jestli je zamluvit nebo to risknout se Zimem :)
Odpovědět
Ahoj holky, mohu Vás poprosit o radu?Nemáte někdo zkušenosti s shop.storeofdress.net?Děkuji velice!
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria má cenu abych tě požádala o přátelství? ráda bych se též podívala a teď konečně chápu, proč si někdo zablokuje foto, myslela jsem si totiž, že to nevěsty dělají aby to třeba neviděli příbuzní a hlavně ženich... je teda nemilé poslouchat a nechávat se trápit blbkama, které nechápou naše důvody, proč jsme se rozhodly podsoupit takový risk...
Odpovědět
Profilova fotka
@81michaela teda do toho bych asi nešla, když nemá krajku která je alespoň podobná... také jsem ti podle fotky chtela napsat, ze to bude krajka na latce, ale holky uz me predbehly :-D pokud jsou saty v pujcovne za rozumnou cenu, urcite to zvaz, budes je mit vyzkousene a to je jiste plus!
Odpovědět
Tak už jsem konečně našla, že to objednáváte přes nějakého ZIMA.Mohla by některá z Vás mi napsat jeho mailovou adresu?Já jsem psala na tu, co tady byla již dříve uvedena, ale vrátilo se mi to.DÍKY!
Odpovědět
Profilova fotka
@hchkrdtn to má asi naplněnou schránku, zkoušej posílat dál
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria ,y už vlastně jsme přátelé, akorát jsem trubka a neuvedomila jsem si, ze se musim prihlasit na sk strankach znovu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
@klarakatzova Díky moc:)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 Nemáš za co.;-) Ale tak je to cena v salónu Ano v Brně a v každém salónu budou chtít jiný peníze. Pokud teda vůbec budou ochotní ti to udělat.:-( Mě z jednoho salonu napsali, že není problém, ale jen za čištění a žehlení chtěli 1500,-
Odpovědět
@zuziiiiicek Ty jo, 1.500,- je dost :( No já jsem cca 50 km od Brna, tak by případně nebyl problém tam zajet. Počítám, že šaty budu mít tak za 2 - 3 měsíce. Ale i tak by mě to s cestou vyšlo na 1.000,-. No zkusím se zeptat ještě tady v nejbližším okolí.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek fúúú to je dosť, ja tie moje budem musieť tiež žehliť, lebo je to hrozne pokrčené a neviem čo s tým....
Odpovědět
@rosaria Ja som sa pýtala v bežnej čistiarni v hypermarkete, len čisté naparenie šiat (vyžehlenie) vyjde okolo 8 eur, ak potrebuješ aj čistenie, je to dvojnásobok, pritom máš záruku, že ak šaty poškodia, nahradia Ti ich...ale ak sú to nové šatky, naparenie by malo stačiť a šatám by nemalo nijako ublížiť...alebo majú nejaký divný zápach, že potrebujú aj oprať?
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik nie nemajú práveže nemajú žiadnu vôňu ani novoty :-), aj čisté sú, len asi napariť by bolo treba, pôjdem a opýtať , Ďakujem za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi zimo napsal, ze budou moje saty hotove mozna 10. dubna, takze je to opozdene o deset dni, tak abyste vedely
Odpovědět
Profilova fotka
@hchkrdtn ja jsem s nima taky v kontatku. zeptej se jich, ale jestli ti muzou poslat fotky toho dresu, co chces a oni ho uz sili, at si udelas predstavu ;-) ty saty, co ja chci jeste nesili, takze to moc riskovat nechci. ale nasla jsem jineho prodejce a i presto, ze to vyjde na kc7500 do toho asi pujdu, jelikoz fotky 'meho dressu', co mi poslali, me fakt nadchly..rekla bych, ze ta kopie je tak na 90% podobna originalu..napis mi do emailu, jestli chces, abych ti preposlala kontakt ;-)
Odpovědět
@rosaria Akurát si pozerám Tvoje nové fotky šiat. Sú ozaj nádherné. Smiem sa opýtať, akej farby presne sú? Ten vršok je satén alebo taft?
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 @rosaria tak vám přeju holky hodně štěstí při hledání ochotného a levného salónu, je to jak hledat jehlu v kupce sena:-(
Odpovědět
Ahojte, môžem sa opýtať, po kolkých dnoch od zaplatenia Vám Zimo poslal fotku hotových šiat???
Odpovědět
@doby : u mna to bolo tusim 21 alebo 23 ? dni, tera sa to asi trosku natiahlo..
Odpovědět
Jj, čím blíže k letní svatební sezóně :-D ,tím to bude asi horší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no tak to aby som uz pisala teraz...taaaak asi idem na to..otom dam vediet ako to prebieha..no uz nech mam satocky doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik sú farby white, nechcela som ivory, alebo nejaký odtieň bielej jednoducho biele, materiál mal byť taft, ale je to satén. Čo je podľa mňa lepšie. celé sú z rovnakého materiálu, akurát spodok je tyl.
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Jejda Klarko, tak to je nemila zprava. Myslim že jsi objednavala chviličku přede mnou pokud se nepletu :-.
Odpovědět
ahoj, tak i u mě je to min o 10 dnů později než sliboval.. :-( dnes je to 10tý den po a zatím žádné foto na emailu..
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Tak tohle taky nezní vůbec pozitivně :( My se snad holky nedočkáme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?