Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@bolekat : urcite dam vediet..
Odpovědět
@bubblinkka dekuju.
Odpovědět
@bubblinkka ahoj , no tak to si cela ja :-D pisala som mu tiez velmi jednoduche vety a presne ako pises, pouzila som rovnake slova aby pochopil. ties som chcela jeden model ale v vacsou suknou a v predu este jednu vrstvu cipky tak som mu to vysvetlila, dufam ze pochopil. neposielala som este objednavku, ale len is s nim pisem, chcel zistit ci chape, co vlastne chcem. pozerala som tvoje saty, ty si spravil akrasnu kolaz siat takze s tym nemohol mat problem pochopit, ja to tak spravit neviem, preto som mu poslala fotky tri a dufam, ze som to vysvetlila dost zrozumitelne aby pochopil. odpisal mi ze pochopil a ze take saty usije, no uz len dufam, ze naozaj pochopil :)
Odpovědět
@bubblinkka ahoj, este som sa chcela opytat, nemas link na zima na ebay? neviem sa ku tomu kopracovat, hladam hladam ale neviem najst
Odpovědět
@bubblinkka a este jedna vec :) ked si sa merala, posielala si mu miery v centimetroch alebo inche?
Odpovědět
@jasminka002 : kolaz mi robila ranja tuto na stranke, tak som bola strasne rada. posielala som muk tomu este aj 2 "osekane" fotky z originalov ako ma vyzerat vrcha cast a ako spodok.inak si myslim, ze tie saty aj tak pozna ovela detailnejsie ako bolo na mojich fotkach (sudim podla odstavajucich zahybov na sukni- na fotke co som mu poslala ich nebolo vidiet- naschval :),ale on to urobil presne ako na originale) .. linka na jeho ebay : http://shop.ebay.com/zimolau318/m.htm... a miery som mu posielala vsetky v centimetroch, aj som to tam napisala,problem s tym ziaden nemal (teda dufam,saty som este neskusala :))- ale pisala som ku kazdej hodnote "cm" a neprotestoval, myslim,ze to nie je problem..
Odpovědět
@bubblinkka dakujem za odpovde, uz mi poslal aj popis ake miery si mam zmerat. ja som mu poslala prednu cast siat, trochu som ju upravila v photoeditore, potom zadnu cas a este jeden obrazok, ako chcem aby upravil suknu, tak budem dufat, ze pochopil :) tiez si myslim, ze pozna vsetky tie saty lepsie ako my :) ja sa len bojim toho, ze ked mu poslem tri fotky a k tomu nejaky popis, aby to aj tak spravil, aby to nepoplietol. lebo co som pozerala co tu baby maju saty tak vacsinou presne podla modelu, tam nie je co pokazit. takze si svoje saty este nevidela nazivo?
Odpovědět
@jasminka002 : nazivo nie, iba na fotke, co mi poslal pred ich odoslanim- mam ju v sukromnom albume aj s 3mi fotkami, ktore som mu posielala- po pridani za priatela sa mozes kludne mrknut..len z dvojky a trojky som mu urobila vysek, aby sa tam neplietol ten zbytok co som tam nechcela mat..
Odpovědět
@bubblinkka pozerala som tie fotky, ta fotomontaz je fantasticka, naozaj. ja som urobila len taku amatersku :-)
Odpovědět
@jasminka002 : ja myslim, ze aj ked nie je fotomontaz na "profi" urovni, tak by mu malo dojst ,co si nou chcela povedat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ako mozem kontaktovat zima, ked som si nevybrala saty co ma na ebay, ale chcem mu poslat fotku, aby mi usil?
Odpovědět
Profilova fotka
napiš mu na mail, pošlu ti ho do IP;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Zimo, už poslal fotku šatů, mrknite mi do alba. A prosím vás o názor. Jak píšu pod fotkou, jsem spíš rozčarovaná než nadšená, vypadají zvláštně na té figuríně.:-( No jsem zvědavá až dorazí...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a napsala jsem si mu o lepší foto, zdá se mi totiž, že je to černobílá fotka tak jsem mu napsala, že chci vidět barevnou a taky, že chci detailní foto výstřihu, který jsem chtěla jiný než je na originálu a vypadá zvláštně na téhle fotce. Myslíte, že mi fotky pošle nebo nemám čekat? Napsala jsem mu, že potom teprve pošlu peníze....
Odpovědět
od pol pasa dole su krasne a ten vrch je nejasny....uvidis, ked posle dalsie foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( snad pošle, díky za názor
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Podľa mňa to dosť skresluje tá figurína. Šatočky z nej padajú. Predsa len sú šité na teba nie na ňu. ;-) Držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzimao děkuji ti, určitě dám vědět až šaty dorazí..
Odpovědět
Ahoj holky mám prosbičku, chci si nechat ušít šatky (viz obrázek dole). Myslíte, že je Zimo zvládne ušít? Máte některá zkušenost s podobným typem šatů? A ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to v případě, že vám dojdou šaty, které jsou špatně ušité nebo neodpovídají tomu, co jste poslali, vrátí peníze? Děkuji moc za všechny odpovědi
Odpovědět
@judita83 : osobne si mysli,ze by s nimi nemal mat problem, poradila by som sa s nim urcite ohladne spodnicky, aby sukna vyzerala bohata ako na obrazku..moje saty su ale iny typ,takze skusenost nemam..nestretla som sa tu na strankach s tym, ze by u neho niekto riesil reklamacie, takze neviem ako to funguje,co sa tyka vratenia penazi..
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych poprosit ty, které si u Zima nechaly šít šaty, jestli by mohly ukázat fotky svých šatů, jak se mu podařily? Už dlouho se odhodlávám, že Zimovi napíšu, ale moc jsem jich od něj ještě neviděla, tak pořád váhám. Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek ahoj - podla mna su tie saty krasne!! Ten vrch tam poriadne nie je vidiet, ale urcite to ukaze krajsie na tebe! Kedy si platila prvu zalohu? Ja 6 jan - tak dufam, ze budu coskoro hotove aj tie moje....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, tak aj ja som to "riskla" a saty som si dala sit do Ciny, kontakt som mala od jednej znamej, este predtym ako som sa na MS docitala o nejakom Zimovi a o tom, ake to uz je rozsirene:))..satky mi dosli, dala som si sit svadobne aj popolnocne, myslim, ze to splnilo moje ocakavania na 1000%...na rozdiel od Zima, maju vlastnu web stranku so vsetkymi modelmi, ktore siju...mohla som si vybrat, ci chcem saty usite v standard kvalite alebo high kvalite, co som naozaj privitala, kedze inak neviem, ci by som do toho sla..davalo mi to taky lepsi pocit, ze mi to usiju o cosi lepsie, ze sa budu viac snazit:))))..komunikacia prebiehala na 100% nielen kym som nezaplatila, ale cely cas, dokonca aj ked poslali balik, tak mi pisali kazdy den ci mam uz saty doma...jedinou nevyhodou su mozno trosku vyssie ceny oproti Zimovi, ale mne to proste za to stalo...a myslim, ze keby som povedala, ze saty su original Pronovias, kazdy mi to uveri;)a s tymi 100 krat opratymi satami zo svadobnych salonov sa tieto novucicke ani porovnat nedaju...tak, ak by ste chceli niektora kontakt a ich web stranku poslem do IP, su inak aj na eBay, ale cez email je to lacnejsie....slubila som im, ze ked budem spokojna, poslem referencie na nich dalej:)
Odpovědět
@bubblinkka moc děkuji za odpověď, já se jen strašně bojím, aby šaty opravdu vypadaly takto, nerozdýchala bych, kdybych jen tak vyhodila 4.200 za nepoužitelné šaty :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ mmisenka, prosim posli mi stranku do IP.moooooc dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmisenka aj mne prosim pošli :)
Odpovědět
Ahoj holky, prosím o pomoc. Snažíme se šetřit každou korunku, tak mi kámoška poradila šaty přes ebay, že se chválí Zyma. Ona od něj měla společenské. Nemohla jsem se dočkat a dneska mi přišly. A já se normálka rozbulela. To byla hrůza. Látka tenká,divně lesklá, krajka hrozná, vypadalo to, jako bych to koupila za rohem ve stánku u vietnamců nebo někde půjčila na vesnici. Platila jsem 300 dolarů, takže jsem nečekala super luxus, ale tohle zase taky ne. Za takovou cenu jsem viděla výprodeje krásných svatebních šatů ze salonu a i od normálních švadlenek od nás jsou teda hezčí. Předtím mě prostě nenapadlo s ním řešit látku....já bych si za ni klidně připlatila. Vím, moje chyba. Mám naději na nějakou reklamaci? Dá se s ním dohodnout, že by mi třeba ušil ještě jiné s nějakou slevou, když mu tyhle pošlu zpátky? Nevím vůbec, co budu dělat, peněz nemáme moc a já nemůžu prostě vyhodit dalších pět tisíc za další šaty, skoromanža by mě zabil..:-(((((
Odpovědět
@marlenka_ ahojky a můžeš sem prosím hodit jak měly vypadat a jak vypadají ty co Ti poslal? Tak teď už vážně nevím, jestli do toho jít, tohohle se bojím strašně moc :(((
Odpovědět
U těch číňanů to má vždycky stejný vývoj.Na začátku svého podnikání šijí levné a přitom krásné šaty ale potom se po čase začnou horšit ,zdražují a kvalita jde rapidně dolů.Doufala jsem ,že Zimo tohle dělat nebude . ]-( Marlenko ,určitě mu napiš ,že nejsi spokojená a že chceš šaty vrátit. Raději si už nedávej u něho šít náhradní. Pokud bys to měla přes Ebay ,tak tam by se více snažil ,protože bys mu mohla dát špatné hodnocení.
Odpovědět
@mmisenka ahoj ahoj prosiiiiiim posli mi IP s adresou, tiez som uz pisala zimovi ale v poslednom case su tu nanho staznosti, tak sa trochu bojim. dakujem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?