Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@pellullinka @ranja : no jelikož co se týká prsou tak ke mě příroda štědrá nebyla, tak bych taky radši podprsenku, ale asi radši počkám na šatky, třeba ji nakonec potřebovat nebudu, ale nevím nevím:-D Kdyžtak teda pořídím zase samodržící gelovou, ta by v šatech mohla držet hezky podle toho co říkáte...
Odpovědět
@zuziiiiicek : ja uvazujem nad wonderbra perfect strapless- udajne perfektne drzi, je bez ramienok samozrejme a maju ju aj v telovej farbe..plus je to push-upka,co sa mi viac nez hodi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka Jaju mám a je úplne perfektná, prvý krát ju idem použiť teraz na ples, ale už som s ňou skúšala v salóne a úplné spokojnosť! Ale push -up to nie je....
Odpovědět
Baby, davali ste si niekora sit u zima aj spolocenske saty? Ako ste boli spokojne? Riskovali by ste, si nechat usi saty, ktorych mate len obrazok spredu? A myslite, ze je potrebne si pri merani pridat par cm - pre istotu? och, vsetci ma od toho odhovaraju, ale ja fakt zvazujem, ze si necham usit tie satky, kedze ich nikde neviem najst..... 8-( Poradte, co robit?
Odpovědět
Podívej se do druhého alba u Ranja ,tam má světle růžové šaty od Zima ,mají podobný naskládaný střih,myslím ,že ten moc Zimovi nejde. :-|
Odpovědět
beronsche, a tieto nie su trochu podobne? podla mna take ako si dala fotku tak tomu podobne najdes urcite... http://www.coolboutique.cz/1701-v-asp...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte aj ja si idem objednať šaty od Zima,mám dvoje favoritky, neviete ako šije z tylu? Tie jedny majú celotylovú sukňu. Sú to originál modely Maggie Sottero, jeden Dapne s polovičnou sukňou a druhý Nora. Čo hovoríte? Na Daphne mi totiž povedal že tam je použitý valencia satén a ten oni nemajú, že by ich vedel ušiť z tylu...hmmm?
Odpovědět
@rosaria on kedysi na na ebayi take saty nukal, tak som sa sla kuknut ci na nie je feedback, ale ma tam prekvapivo malo siat. Ale k veci: on sije bud z tylu alebo organzy a navrhuje material podla vlastnych skusenosti. @beronsche zadnu cast si uz on domysli. Ja som si dala sit spolocenske, ale podla svadobneho modelu. Zmenila som jedine farbu a nechcela som vlecku. Inak material a vsetko ostalo. To co mi prislo je OK na spolocenske, pokial neberiem do uvahy povodny model. Na svadobne by sa asi nekvalifikovali, ani keby boli biele. Pokial chces tie zahyby tak natesno nazehlene (az prisite) ako na obrazku, tak zimo je spravna volba. Dnes som vygooglila jeden jeho nedavny vytvor - vid obrazok. @vsetky som mu dnes kukla na feedback na ebay... no uz ho nema cisty ako lalia, zopar siat maju sice pozitivny feedback ale nie uplne pozitivny text. Teda ich spackal, aj ked furt napravil (vratil peniaze), alebo to riesi este. Ja len aby ste vedeli, nie na strasenie.
Odpovědět
@beronsche este som zabudla, pokial sa nechystas pribrat, tak si nepridavaj centimetre, lebo ti pridu vacsie saty. Ja som posielala realne miery (asi 15x som sa merala), nic som neuberala ani nepridavala a saty su akurat. Ak si pridas rezervu, nakoniec si budes musiet saty zuzovat a to je vydavok navyse a pri cinskych satach obcas aj problem.
Odpovědět
@ranja pozerala som si tvoje fotky - no ano, tie zahyby su ine... Tak ja fakt neviem.... Uplne vsetci ma odhovaraju a drahy sa na mna mraci - ze si mam radsej kupit ... :-( Aka bola tvoja reakcia, ked si zbadala saty co ti sil? Bola si nakoniec s nimi spokojna? Ci lutujes, ze si si ich dala usit??
Odpovědět
Ahojte, dvoje šaty od Zima pro družičky se skládaným vrškem má Delilinka. Svatba květen 2011.
Odpovědět
@beronsche no mne dosli aj neskoro (2 dni po akcii), takze to ze nezodpovedaju presne predlohe bolo najmenej. Saty ako take sa mi pacili, citila som sa v nich dobre, nechcelo sa mi ich zobliekat a aj ked boli zavesene som sa v nich kochala :-D . Len neboli take ako predloha, to kebyze by mi boli dosli a ja mam nejaku viziu, tak asi by ma vystrelo. A ako hovorim, na svadbu (keby boli tak mienene) by som si ich asi nedala, su prilis tuctove ci ako to povedat. To najkrajsie v nich uplne zmenil.
Odpovědět
Článek se načítá
@ranja ako dlho to teda trvalo cele? Slubil ti nejaky konkretny den kedy budu hotove a nedodrzal to? A co sa tyka prepracovania, mas pocit, ze boli odflaknute? Pripominaju tovar z cinakov, ci su celkom kvalitne? prepac, ze ta s tym otravujem...
Odpovědět
@beronsche neotravujes, ja som tiez snorila informacie a preto tu sme nie? ;-) Termin mal v ebayi: ze vyroba trva 10-15 pracovnych dni (3 tyzdne). Ked uplynuli, zacala som sa mu ozyvat a odpoved ziadna. Po par mailoch a jednom hysterickom sa ozval, ze uz su hotove a zajtra ich posiela. Az na to, ze to zajtra bolo az o tyzden. Takze dokopy to predlzil asi o 2 tyzdne. Plus bolo zdrzanie aj v doruceni (ked sa dari, tak sa dari...). Mala som este jedny, tiez z ciny, ako poistka, kvoli objednavaniu narychlo, tak som nesla hola :-D. No a kvalita bola fajn. Neprislo mi to ako cinske braky, ale skor ako taka lepsia konfekcia. Latka bola hruba, ziaden prehnany lesk a tenkost nocnej kosele. Ma to niekolko vrstiev, sedi to dobre, je to vystuzene... Ale tie cyklamenove mi pridu (a nielen mne) o chlp kvalitnejsie. Pritom je to tiez cina, len iny dodavatel.
Odpovědět
Na kolik příjdou svatební šaty od Zima? Myslím tím se vším všudy. Díky za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka28 : záleží na tom jaké šaty to jsou, jak bohaté a tak... nechávám si u něj šít od Maggie Sottero model Ambrosia ze saténu a i se spodničkou mě vyjdou na 285 dolarů. Poštovné je v ceně.
Odpovědět
@lilinka28 : moje su inspirovane pronovias hamlet vrhna cast, spodna pronovias hechizo, k tomu spodnicka s jednym kruhom a spanielsky dlhy zavoj s cipkou na okraji -celkom za 259 dolarov, postovne ako pise zuziiiiicek je v cene, iba ak by si chcela posielat 2 baliky zvlast - tak priplacas 20 dolarov.
Odpovědět
Profilova fotka
prosim o radu , jsem na tomto webu asi dva dny a jeste se neorientuju, jak mohu videt saty z tohoto tematu ? Abych si udelala predstavu o origo a neorigo .Dekuju
Odpovědět
@petulka214 : prebehni si poslednych cca 5 stran diskusie,tam su laj inky na saty, moje sa daju vidiet po pridani za priatela,doma ich este nemam,zatial su u kamosky.
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka28 Ja máš tiež kombináciu dvoch šiat Maggie Sottero, a cena je 230 dolárov, oceňoval mi ešte dvoje šaty na tie boli ceny 205 dolárov a 240 dolárov. Záleží to asi od materiálu a bohatosti šiat ako tu už bolo napísané.
Odpovědět
Děkuju moc za odpovědi. Takže jste s ním nějak řešily i materiál a spodničku? Já mám také vybrané šaty od Maggie Sottero, ale vůbec nevím, jakou spodničku zvolit a v látkách se taky moc nevyznám, tak jsem si říkala, že až uvidí obrázek, tak to podle něj ušije. Látka mě teda vůbec nenapadla řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Veľmi pekný model si si vybrala,ja mu idem akurát zajtra posielať zálohu, ale šaty budú až začiatkom marca, lebo od 3.2 majú nový rok 14 dní voľno. Ale napísala som mu celkom dôrazne aj pripla do špecifikácie modelu že na viazačke vzadu, chcem aby bol tendetail tak ako na obrázku, aby bola pod viazaním látka, aby nebolo videť kožu, všimla som si že niektoré baby to mali tak ušité. Už si platila zálohu? ak áno môžeš mi poslať email na aký Ti kázal poslať peniaze (cez IP chcem si overiťči mi dal dobrý, lebo je iný ako ten zimo318) Kedy máš termín dodania?
Odpovědět
ahojte nevesty, poslala som dnes Zimovi objednavku siat. ale poslala som mu tri fotky, jednu upravenu, lebo nechcem presnu kopiu siat, ale trochu upravene. napiste mi prosim, ci ste niektora vymyslali tolko ako ja :-) co mi odpisoval, zistila som ze jeho anglictina nie je nic moc, tak sa bojim ci bude rozumiet tomu co som napisala a ci bude vediet presne ake zmeny treba urobit. Preto zvazujem, ci radsej neobjednat cez nejaku slovensku stranku, kde im to normalne vysvetlim. prosiiiiiim ak s tym mate skusenosti, kazda rada mi bude zlata.
Odpovědět
@jasminka002 : ja som -aspon myslim- vymyslala dost :) - vrchnu cast som mala z jednych, spodnu z druhych siat, povodne som chcela aby na vrchnej casti urobil menej pripadne ziadne zahyby oproti originalu (s tym suhlasil), potom som to zrusila :), tiez vysivku som chcela kombinovanu -bielo-striebornu, ani s tym nemal problem..chvilu som spekulovala aj o spodnicke, poradil mi s jednym kruhom a aj sme preberali latky z ktorych saty budu,lebo som nechcel aby boli leskle..takisto som sa ho vypytovala na odtiene a vybrala som si nakoniec natural..snazila som sa pouzivat co najjednoduchsie vetne konstrukcie a "odborne" vyrazy tie iste, ktore pouzival aj on napr. v popise siat na ebay, aby nedoslo k nedorozumeniu a podla odovedi som si vzdy overila ci porozumel..posielala som mu viac mailov po sebe, lebo som si vsimla,ze ak som dala viac otazok, tak nie vzdy na vsetko odpovedal..v objednavke som vsetko zhrnula, takisto podrobne a prehladne a este som sa ho nakoniec opytala,ze ci su vsetky udaje kompletne..
Odpovědět
@jasminka002 : uz len doplnenie- takze som neposielala rovno objednavku, ale najprv som s nim vsetko prebrala, povypytovala sa a az potom, ked mi bolo jasne,ze pochopil a suhlasi, tak som to zhrnula do objednavky.. trvalo mi to sice asi tyzden a pol, nez sme vsetko vykomunikovaliale mala som istotu, ze tam bude presne co chcem a tiez som vlastne nebola rozhodnuta o vsetkych detailoch od zaciatku,tak mi v podstate pomohol sa rozhodnut..a ako tak pozeram do emailovej schranky, naotravovala som sa ho dost- poslala som mu dohromady asi 13 mailov..:)
Odpovědět
Ma Zimo i jiny internetovy obchod, nez ten na e-bay? na e-bay ma celkem 6 satu, tak kde jste videly ty vase? Diky.
Odpovědět
@bolekat : nema, aspon som o nom nepocula a ani som ho nenasla..baby mu zvyknu poslat vlastny obrazok (obrazky)- podla toho sije..vacsinou ich aj sam pozna (ja som mala napr. model od pronovias)
Odpovědět
@bubblinkka byla jsi spokojena? co kvalita?
Odpovědět
@bolekat : zatial neviem, saty som si nechala kvoli clu posielat do ciech ku kamaratke ide si pre ne az o 3 tyzdne..
Odpovědět
@bubblinkka mohla bys mi, prosim, dat vedet, az je budes mit? jak jsi spokojena atd. diky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?