Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Hledám to album kvůli tomu, abych si pořádně prohlédla ty šaty jak byly ušité. Asi to nebyla Pellulinka, když měla šaty šlehačkové. Tyhle byly výjimečně krásné. Nevěsta hodně štíhlá a šaty vypasované až po kolena a pak teprve sukýnka. Něco jako tyhle, ale úplně hladké bez krajky a ještě víc vypasovaný. http://www.beremese.cz/fotoblog/klari...
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaa: šatky jsou krásnýý! akorát jsem si už u více šatů od zima všimla, že šije šaty tak, že se šněrování musí dotáhnout nahoře úplně, jestli mi rozumíš. Ale nic to nemění na tom, že jsou překrásný! A sedí ti dobře? Měřila jsi se přesně nebo jsi ubírala či přidávala? Budeš si muset nevchávat něco upravit?
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkaa pozerala som si ten tvoj verejny album saty krasne!!! Mas aj fotky siat od Zima? Pridala som si ta tiez medzi priatelov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan pozri moj dalsi album
Odpovědět
@martinkaa : to som rada,ze stay uz v poriadku dosli, idem si ta-ak nevadi pridat medzi priatelov,aby som sa mohla pozriet..ja som akurat vcera poslala druhu cast platby, pretoze mi ZIMO predvcerom poslal konecne fotky uz usitych siat..tak dufam ,ze dojdu na prvy pokus..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka neboj vsetko bude ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkaa pozrela som - krasne su - ja mam take trochu podobne :-) tak dufam, ze ich usiju tak krasne ako tebe, velmi pekne ti sadnu! Ja momentalne rozmyslam aku farbu lebo z toho vzrkovnika sa to nevybera najlahsie... ale asi bude ako bude.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan neboj, dobre ti ich usije :-)
Odpovědět
ahojte, neviete poradit ako vytiahnut od zima tracking number balika?saty som zaplatila 30.12. a pisala som mu uz dvakrat, ci by mi ho neposlal mailom, odpoved ziadna..komunikacia presne ako uz ktosi popisal- pred nakupom odpovie obratom na vsetko potom uz nic..:( navyse mi cez paypal odoslalo nekompletnu adresu,ale vsimla som si to neskoro (posielam na adresu kamosky a "odrezalo" to prvy riadok,kde bolo jej meno..) takze sa bojim,ze to posle na jej adresu ale s mojim menom..co bude asi problem..aj ohladom tohoto problemu som mu uz 2x napisala (prvy krat asi hodinu po odoslani platby,takze balicek snad este nebol odoslany..),aby som potvrdila spravnu adresu, tiez bez odpovede..:( chcem sa opytat,ak by som neho vytiahla aspon to cislo balika, bude tam aj adresa na ktoru to poslal? vdaka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nechce sa mi to tu všetko čítať je toho veľa. Zaujímali by ma vaše skusenosti z predaja šiat cez Ebay ešte potrebujem poradiť ako na to ;-)
Odpovědět
@bubblinkka v trackingu bude len obec/mesto, ani meno ani nic (to aby sa to nezneuzilo). Ale ked si mu to poslala hned po platbe, tak to dostal. On kym ti nepise, tak to este neposlal a cislo sam nema (potom podla cisla zistis ze to poslal par hodin predtym, ako ti cislo poslal). Oni cez vikend tiez nemakaju (myslim postu), tak ti to posle asi az v pondelok.
Odpovědět
@ranja : mala si pravdu, odpisal vecer, ze oslavovali :), posielat bude dnes a potom dostanem aj tracking..dostal aj kompletnu adresu,tak dufam,ze to budem ok..bola som zvyknuta,ze odpoveda obratom, takze mi nejak nedoslo,ze si aj oni mozu dat pauzu :)
Odpovědět
Článek se načítá
@ichem : v poslednej dobe sa asi najviac nakupuje u ZIMA (kontakt : zimo318@hotmail.com), predtým fičal ASAPBAY, poznám babu ktorá mala pekné šatky od predajcu tianjiang.jixiang (ona ale sprostredkovane cez mimibazar). Všetci majú svoje "obchodíky" na ebay, ASAP predáva aj cez stránku www.landybridal.com. Ja som kupovala u Zima, ešte ich nemám doma,ale už sú ušité, dnes bude posielať. Obchod ale neprebiehal priamo cez ebay, písala som mu mailom - vybrať si môžeš z ponuky na ebay,ktorá je ale dosť malá, inak šije aj podľa Tvojho obrázku, ktorý mu pošleš - ja som mala vrchnú časť z jedných a sukňu z iných šiat + je schopný urobiť aj zmeny ,ktoré mu napíšeš..Vybrala so si farbu, odoslala miery- presný popis ako sa zmerať je na ebay, keď si klikneš na hociktoré svadobné šaty + tam má aj vzorkovníky farieb, navyše som rovno objednávala aj spodničku (typ mi poradil on) a španielsky závoj (poslal mi vzorkovník čipiek)..Platila som cez paypal- časť vopred, zbytok po tom,čo mi poslal fotku hotových šiat..
Odpovědět
@bubblinkka no on ku koncu aj menej pise a hlavne treba brat do uvahy aj casovy posun voci cine, v cine je o sedem hodin viac ako u nas. Takze ty si mozno este uhradila cez den, ale oni mali uz noc, alebo rovno nasledujuci den. A najnovsie oslavuju aj zapadne sviatky, nielen tie ich, takze mohli mat na silvestra volno, plus vikend... a on ked ti nema co napisat, tak ti neodpise vobec. Ja som si a ebay kupovala saty po polnoci, nech mi odpovie uz u nich rano (prespekulovane :-D), ale on sa mi ozval az o pol dna neskor, asi s ohladom na americky cas (prespekulovane 2 :-D)
Odpovědět
@ranja : hej ,trocha trpezlivosti, by mi nezaskodilo :) no ale napadlo by cloveka,ze aj cinania oddychuju?:) ja som bola nervozna hlavne kvoli tomu problemu s adresou, ale snad to pochopil a bude to ok..
Odpovědět
Ahojte, chcela by som si objednat svadobne saty do Zima, ma nejaku stranku, kde su saty, alebo je treba poslat detajlne fotky siat ake chcem?A ako je to s postovnym,lebo na niektorych strankach som citala ze DHL je vyse 60 Eur.
Odpovědět
@bubblinkka aj mne domrvil paypal adresu, namiesto zmenenej vytiahol zo zadnej paty registracnu a zimovi som posielala x sprav s novou, ale odpoved veskera zadna. Odlahlo mi az ked som videla v trackingu ze to nejde do nemecka. Ten ich sposob neskor neodpovedat je dost otravny... ]-( , ale tebe uz mal poslat tracking nie?
Odpovědět
@ranja Kolko si platila postovne, a kolko ta vysli svadobne saty?Za aky cas je zimo schopny usit saty?Dakujem
Odpovědět
@lori19 saty mam cez jeho ebay, saty stali 129 dolarov, postovne 60. Na ebayi pise ze saty usije za 3-4 tyzdne. Usil uz aj za 2, mne ich sil cez mesiac. Ku tej cene si este prirataj moznost dph-cla. Ja som doplacala este 15 eur, kedze mi ich zadrzali.
Odpovědět
@ranja : mal,ale zatial mlci..mne ale odlahlo,ze vobec zije a registruje ma, tak este pockam..mozno sa z tej novorocnej oslavy nevie zotavit..:)ak nenapise do piatku, ozvem sa mu zas.. @lori19 : mne sil saty 23 dni (pocitam od prvej platby do dorucenia fotky hotovych siat)
Odpovědět
ahojte nevesty, asi som teraz neobjavila ameriku :o) ale dnes som zistila (mne sa zda ze to tu uz niekto pisal) ze stranka landybridal je vlastne asapbay a co som pozerala fotky tie saty vyzeraju uuuuzasne. preto uvazujem ci objednat od nich alebo od zima. skoda ze zimo nema lepsiu stranku, aby sa saty dali lepsie popozerat.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 Jestli tedy dobře koukám na stránky, které zmiňuješ, tak je potřeba si uvědomit, že ty fotky které tam jsou uveřejněny, tak jsou fotky originálních šatů různých značek a návrhářů, takže nejsou to fotografie toho jak skutečně ušité kopie vypadají.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 ved kludne mozes poslat zimovi akukolvek fotku siat co chces a on ti ich usije... viem, ze mozno je tam trochu vacsie riziko, ale ved riskujeme tu vsetky... :-D
Odpovědět
@kajsav ahoj, to ja viem :) ale asapbay ma na svojej stranke uz zopar usitych hotovych siat, ktore su na figurinach, nie od navrharov.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka oni koniec roka neoslavovali:) maju to posunute o mesiac priblizne, riadia sa lunarnym kalendarom...takze s tym treba pocitat ze vo februari moc nepracuju..
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, budou mít odstávku, toto je ze salonu, kteří šijou v Číně: Kvůli plánované odstávce výroby u našeho dodavatele nebude možné během února a první poloviny března vyrobit a dodat žádné šaty šité na míru.
Odpovědět
@mmisenka : to som si tiez myslela, ale ked som ho bombardovala asi 3-4 mailmi za sebou, :) tak mi sam poslal "ospravedlnenie",ze vraj mali New Year holiday..Takze sa zda, ze vyuzivaju kazdu moznost, aby si zaoslavovali..Alebo,ze by boli tak proeuropsky orientovani ? :) Kazdopodne tracking number mi este stale nedoslo..:(
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka alebo sa vyhovara;) neboj vsetko bude OK:)
Odpovědět
Bubblinka,nemihla bys sem dát fotky šatů co ti poslal Zimo. To víš zvědavost nedá. :-D
Odpovědět
nemohla :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?