Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ahoj alenaj, sice sem nepatrim, protoze budu mit original primo od vyrobce dane znacky, budu ho kupovat pres jediny brand pro cr i sr :-) saty jsem nevedela zda pujcit ci koupit, pujcovne dane znacky je od cca 7,5tis., tak jsem zvazovala tuhle moznost. Moje saty v nabidce v cr a sr nejsou, tak jsem se rozhodla ke koupi a byla jsem strasne prekvapena PC, i kdyz budu muset na ne cekat cca do dubna - budou je kupovat zaroven s novou kolekci, aby se mi ta koupe vubec vyplatila -> ship, atd. jelikoz jsem konecny zakaznik :-)
Odpovědět
Alenaj: Výprodeje, koupě použitého originálu (lze ověřit dokladem), jde to, já si minulý týden zkoušela ve výprodeji šaty od maggie sottero za 8 000,- a byly moc pěkný. jde o to hledat na netu a nebo vyrazit do světa (což chápu, že když řešíš finance asi není ta nejlepší rada). ten lov na netu je časově náročnější než jen najít obrázek, ale vyplatí se to. pokud nemluvíš anglicky a vážně máš zájem, tak mi napiš do IP a já tě někam navedu nebo se ti zkusím podívat.
Odpovědět
alenaj, pripojuji se k pajapaja a taky IP kdybys mela zajem :-)
Odpovědět
ahoj holky, no i ja se tu pobavila, hlavne proto, ze vidim, ze nejsem jedina, kdo ma problem s tim, ze rekne svuj nazor :-D nicmene chapu obe strany, na jednu stranu taky nesnasim cinany, plagiatorstvi atp a sama si kupuji znackove oblecene, v pripade satu si ale myslim, ze neni na tom nic spatneho, pokud clovek posklada saty ze dvou a vice variant nebo nejak sobe prizpusobi...ja sama mam saty site na miru zde v CR, podle nikoho nejsou, zadna znacka, ani o tomv edome nevim, a vysli me levnejsi nez pujcvne a to jsous ite opravdu kvalitne krejcovou, se kterou komunikuji..stejne tak u ni siji saty pro druzicky, vse vyjde levneji, nic nekopiruji a preci nemam drahe znacky.... a i docela chapu holky, ze nechcou dat takove ceny za saty, ja sice mela limit 15 tisic, ale uz od 10ti me hodne bolela penezenka, nakonec mam vlastni jedine originalni za 6400,- a poporavde kdyz si predstavim ze jen tady v brne bych si pujcila saty za 15 tisic (to je ai tak prumer) na par hodin, dela se me docela zle..a to opravdu chuda nejsem a chodim draze oblecena
Odpovědět
Profilova fotka
Osobne si myslim, ze vacsine ludi tu nejde o to aby mali kvazi original..ja som si kupila saty na mieru cez ebay, ano boli site v cine no vobec neviem o tom, zeby to mala byt napodobenina nejakych znackovych siat (aj ked 90% značkovych veci sa sije v CN), vlastne som sa nad tym ani nezamyslala..vybrala som si saty podla obrazku a nie znacky.. podstatna bola cena, mala som saty za cenu, za ktoru by som tu nekupila asi ani latku..a boli usite skvele..sedeli mi ako uliate:)a myslim, ze to je cele o co tu ide..nasim hostom a aj mne osobne bolo absolutne jedno, kde sa moje saty sili a ci mali nejaku znacku alebo nie..
Odpovědět
vierka0 ja si sama vybrala saty ne podle znacky, ale dle toho jak se mi libi. To ze jsou original a znackovy - a pritom pro me za prijatelou cenu (nizsi nez lektere pujcovne ruznych satu), za to bohuzel nemuzu. Stale si myslim, ze kolikrat jde sehnat saty i original za peknou cenu, jen je to o tom se divat a nebyl lina pusa, jak se rika. Tak to bylo i v mem pripade :-)
Odpovědět
Vierka0: ono nejde o to mít originál nebo ne, ale spíš o to, že nechat si ušít padělek to je ilegální a amorální! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
"Padělek" je pre mna nieco, co sa hra na original a originalom nie je..moje saty sa na ziadny original nehrali:)myslim, ze dokonca som ich ani nikde v znackovej ponuke nevidela..ja z toho vobec nemam ani pocit ilegality ani amorality:)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe, ved o tom podla mna ide..vybrat si co sa mi paci v medziach vlastnych moznosti:)ta diskusia o znackovosti alebo neznackovosti mi pride divna..kazdy nech si vyberie co chce:)
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslíte že mi poradíte? Byla tady v téhle diskusi nevěsta, co si nechávala šíš šaty jako "dvojdílné" že měla šaty bez ramínek ale měla takové krajkové "bolero" že vypadalo, jak když je k těm šatum přišité, takové jako 3/4 rukáv spadlá ramena a zapínání mělo v zadu. Už je to hodně dlouho co jsem na to tu koukala.. Nevíte některá?
Odpovědět
Nezlobte se holky, ale mně ty šaty připadají laciný. Podobný svatebky jsem viděla za výlohama vietnamců. Tak se nezlobte za můj názor, ale nechám si šít šatičky taky, od výborné švadlenky, a vím, jak vypadá a kolik stojí aspoň trochu kvalitní materiál. Zatím se mi tady z ebay líbily jen jedny šatky, ale ty byly extrémně jednoduché, takže se na nich nedalo zase tak moc zkazit. Vdávat se v šatech a la ťaman...no nevím. Tak třeba to nějaké nerozhodné nevěstě pomůže, kdo ví.
Odpovědět
Profilova fotka
Každý má svůj názor to je fakt. Každopádně je tu už mnoho holek co si z číny nechali ušít šaty a už se v nich i vdávali. Není na fotkách vůbec poznat, že jsou z číny. Můžu říct, že i já mám z číny ušité šaty, prala jsem je v pračce a jsou v naprostém pořádku. U švadlenky tady u nás mi je šila za vyšší cenu, ale to byl prostě pytel. Na sebe to vzít by byla hanba. Byli to vyhozené peníze ač jsem si myslela, že budou kvalitnější. Průhledný, jak satén. Je to vše věc názoru. Ať se každá rozhodne, jak chce. Prověří si reference a uváží co by bylo nejlepší.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych asi taky nešla do švadlenky pokud bych chtěla šaty jako má zuzicek - mimochodem jsou nádherné! :-) na fotkách určitě nebude znát, že je to horší kvalita látek... na ten jeden den to stačí. Já si ale nechám šít u českého výrobce sv. šatů... Ale kdybych chtěla šaty jako má zuzíček tak bych asi taky šla do číňana... Ale přijde mi, že ty šaty nějak nedrží prsa, když kouknu na fotky od některých nevěst, tak je tam takový "přehyb" na šatech, proto bych to asi zvážila když bych měla velká a těžká prsa... Přecijen se to nedá vyzkoušet...
Odpovědět
Profilova fotka
Musím říci, že jsou stejně těžké a látka kvalitní, jako v salonu. Ale jak říkáš krystin.g na jeden den to stačí. Šaty mi sedí, jako ulité.
Odpovědět
Tak se ja taky pridam. Na satech opravdu neni poznat, ze by byly "jako z vylohy od vietnamcu". Moje saty videla profi svadlena, co sije kostymy do filmu a na ruzna historicka predstaveni a jelikoz je profesne deformovana, tak saty detailne prohlidla. Saty jsou pry velmi kvalitne usite a ona sama by za ne chtela minimalne 14 tisic. Podle fotek co mam v predsvatebnim albu, je mozne je zrovnat oproti tomu, jak vypadaji v salonu. U te svadleny saty mela akorat na prani, zadne upravy nepotrebovali. Nutno ale dodat, ze neni cinan jako cinan. Stejny typ satu jsem videla na webu Paulastyle a nedalo se to rovnat.
Odpovědět
Profilova fotka
kristyn.g: toho jsem si všimla už dávno a naprosto souhlasím, že ty korzety vůbec nedrží prsa, dělají ohyby a kolikrát také trčí přes boky, že to nesedí...já mám sice malá prsa, ale chtěla jsem korzet který mi bude dokonale sedět a hezky vytvaruje postavu...i holky s většíma prsama si tam mohou dovolit jít do šatů bez podprsenky a naprosto nebudou mít problém s tím, že by jim ty prsa neudržel...pevný korzet je podle mě základ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kvikinek má naprostou pravdu. Paulastyle nechává šít šaty též od číňanů a rozdíl je značně vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav - jak říkáš, já to viděla nejen u šatů z číny ale i u šatů které byli normálně z pujčovny(i když původ muže být stejný..). Taky myslím že dobrý korzet je základ, právě proto bych tomu přes ebay moc nevěřila, neříkam ale, že nemůže být dobrý... Přesně jak říkáte, je to výrobce od výrobce a taky podle švadleny u toho výrobce, protože pochybuji, že tihle prodejci šijou šaty osobně "na koleni", to by nemohli stihnout... Nicméně kvalita látek určitě nemůže být moc vysoká, látky jsou sami o sobě hrozně drahé. Ale kdo se tim nějak extra nezabívá tak to poznat být nemusí. Mě jenda svadlena říkala, že u ní chodí občas holky co kupovali přes ebay a chtěj šaty opravit a že prý je to občas fakt hrůza, různé druhy satenu splácané dohromady a podobně... Prý si pak musí koupit jiné, protože "oprava" by stála víc než dali za celé ty šaty... Já si myslím, že když člověk chce extra moc šetřit, tak nemuže čekat nějaké zázraky... Já si dám v česku za šaty od Madory tak 8tis. Je to sice dvakrát tolik než za šaty přes ebay ale zas je to docela reálná cena se mi zdá...
Odpovědět
Profilova fotka
kristyn.g: já hledala šaty, které by byly něčím trošku jiné, měly super korzet a netradiční materiál, tak se mi to nakonec povedlo ;-) je to těžko s těmi korzety když si to člověk nemůže zkusit nebo pokud to nešijou přímo na tělo jako v tvém případě...kvalita látek není kolikrát nic moc, to je vidět i z obrázku, bohužel...cena 8.000 je super, bude to přímo tobě na tělo a hlavně víš z jakých látek to bude, můžeš si při tvorbě nadiktovat nějaké změny, detaily atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě šaty seděly skvěle, na některých fotkách to vypadá, že mi nesedí přes boky, protože sem byla zabořená v rozmočené hlíně u stromu a šaty sem často nadzvedávala a pak zapoměla srovnat. a taky si myslím, že mi je holky špatně zašněrovaly, že by je mohly utáhnout ještě o kousíček víc. mimochodem mi psala paní co dělá ve svatební agentuře jestli sem šaty měla ze salonu Maggie nebo Ambrosia a netušila že jsou z číny, takže nemůžu souhlasit z aimirin, že vypadají jako z výlohy od vietnamců..
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak můžu se zeptat jestli šaty někdo nechával čistit normálně v čistírně? po mě chtějí podepsat papír, že čištění je na mou zodpovědnost a já se bojím
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak snad se to povede k :-) kajsav měla si krásné šaty, moc ti to slušelo :-) Hrozně se mi líbí jak máš udělaný ten výstřih, není uplně rovně a není to taky uplně "véčko" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristyn.g: tak Ti budu moc držet palce ;-) díky moc, no bylo to něco vybrat ty pravé, hrozně si vymýšlím :-D mám malá prsa takže ten dekolt byl hodně důležitý jak bude sedět a musím říct že super, šaty jsem měla na sobě až do konce cca do 3 do rána a vydržela jsem v pohodě. Seděly krásně takže jsem je na sobě ani necítila, vlečka byla připnutá takže nebyl vůbec žádný problém :-)
Odpovědět
Já to na fotkách poznám, že to je umělotina. Nic ve zlém, ale prostě nechám si šít pěkné a přitom docela jednoduché šaty, nehledám nic extra luxusního a přesto za KVALITNÍ materiál zaplatím min 5 tisíc. Šaty za 6 tisíc včetně práce i materiálu jsou z umělotiny a když porovnáte takové šaty třeba s kolekcí v 7th heaven, tak je to nesrovnatelné. V žádném případě neříkám, že je to v běžných salonech lepší, některé půjčují přesně takové šaty, nejspíš to nechávají taky šít takhle u ťamanů. Je to ostuda, Ale ne všechny salony jsou takové, najdou se i v Čr krásné šatky - právě třeba 7th heaven, potěšení... Jinak co se týče šití - samozřejmě není možné nechat si svatebky ušít jen tak u nějaké vesnické švadlenky. Já půjdu do salonu, který má se šitím svatebek bohaté zkušenosti, viděla jsem realizace a vím, že tam to bude profesionální. A cena? Když koukám na to, co si bere za šaty ten číňánek, tak cena nebude o moc vyšší. Holky, každá nevěsta je tady krásná a půvabná a jedinečná ve svůj svatební den, nikoho nehaním. Jen chci poradit, že existují i alternativy a podle mě kvalitnější. A však jsem sama přiznala, že už se mi líbily i některé šaty od toho číňánka.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky takový povyk kvůli šatům a přednášky o morálce?;)))to snad ne;)))) každý podle svého, myslím že v nadpisu diskuze jsou ty názory myšlené od těch nevěst, které s těmito šatkami mají zkušenost - viděli je, objednávali komunikovali atd. Přece když mě se mebudou líbít šaty od např.Maggie Sottero nebudu chodit do diskuze těchto šatů a nutit tam svůj názor, že pronovias je o mnoho hezčí atd. atd. a mimochodem, kde si myslíte, že se ty "značkové šaty" šijí.....;))krásné přípravy Všem a ano svoboda projevu je fajn věc,ale všeho s mírou dámy.........;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak na to jsem čekala až to někdo napíše, kde se všechny ty šaty šijí, to se mi vždycky líbí ;-) ...to jako znamená že kvalita, materiál, zpracování atd. je stejné jo? ;-) zkusme si porovnat botasky Adidas a Adidos z tržnice jestli budou taky stejné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, nezalezi preci jen na tom KDE se siji. Ale hlavne z jakeho materialu a taky kdo je sije - tam je videt nejvic ten cenovy rozdil. Kdyz si clovek zaplati za znackove saty, je jasny, ze je to rozdil... Muj nazor. Clovek muze mit stesti a muze to byt ok. Ale je to vabank. Taky si koupim radoby znackove veci v trznici, a obcas vydrzi. Ale vetsinou se pozna jejich kvalita velmi rychle. A kdyz koupim znackove, neni to jen o cene a nazvu, ale taky dyl vydrzi a oni za ne ruci jmenem ;-) Za nizkou cenu se clovek pak nemuze moc niceho domahat...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsi se dočkala;) ne nebudou stejné, a proto můžou stát zlomek ceny....a jsou lepší vypraný adidasky který na sobě mělo už stopadesát holek nebo čistý nový adidosky, za třetinovou cenu?!;)¨pokud máte kontakt na půjčovnu která půjčí nebo švadlenku která ušije takové šaty jako má třeba pellulinka za cca 3OOO,- tak sem s ní prosím;) dám ráda vydělat českým živnostníkům, at je to morální;)))) víte kolik by se najedlo dětí v africe za jedno takové půjčovné "značkových šatů"?! a to je o morálce.....;))
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: já jsem se musela jen smát, protože to vždycky někdo napíše tak mě to trošku pobavilo ;-) já si taky ráda připlatím za "značkové věci" pořád slyším že mi někdo říká "no jo ty musíš mít všechno značkové" ale já si nekupuju věci které mají nápis přes celý zadek nebo přes celá záda aby všichni věděli co nosím jak tomu kolikrát bývá, já si to kupuju, protože se mi líbí materiály atd. a vím že ty věci vydrží a kde to bylo šité je v tomto případě vedlejší...
Odpovědět
Profilova fotka
tak si holky připlaťte ale nekritizujte to , když někdo nemá takové nároky nebo se spokojí s nižší kvalitou. přijde mi to netolerantní a povrchní ;)dáváte tím najevo, že všechny nevěsty co mají šaty z číny jsou jsou o třídu níž než vy a to opravdu nejsou;))))a vůbec, šaty jsou sice důležité, ale nejduležitější jsou stejně zážitky.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?