Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
martja: nekdy tu par stran zpatky psal ze s emu saty nelibi a holky rikali ze jsou pekne ale nevim, ja bych si radsi dva tacky prihodila anechala to usit v CR...moje saty jsou taky site
Odpovědět
Profilova fotka
martja - nu nerekla, jen jsem jim rekla pozadavky... spis problem a zdrezni bylo ze jsem chtela spesl látku a oni jen 4týdny cekaly nez jim látka prisla.. pak mam saty který jsou dost slozity, oni je nemaji v nabidce a jeste jsou slozeny ze dvou satu -tak mozna tim se to taky zadrhlo.. nikus- nu tento týden je týdnem 11tým ... (jsem rekordmanka -nikdo to nemel za takhle dlouho 8-( )no tak ja si myslim ze ted uz je ta uroven siti tak vysoko ze se neni ceho bát, kdyby to stálo za prdlačku tak tech satu od nej tu nebude tolik.. a ze je tu hooodne nevest co to meli od nej.. kazdopadne jestli máte svatbu v lete-tak uz se rozmyslejte nad objednáním, já to objednávala mimo sezonu práve kuli tomu aby mi to neodflakly a mely na to cas.. ale jaro a cas ted to zacnou objednavat vsechny-a pak aby jste nedopadly jako já - mam 219dní do svatby a saty se sijou 77dní (a nez je dostanu tak prý jeste tak 20dní musim pockat)..nechtela bych je dostat az mesic pred svatbou..to bych asi uz byla pekne na nerv...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote- no tak co jsem koukala na ty "české" firmy co sijou, tak ty maj vsechny(90% at nekecam) fotky od asapa, a dokonce to i na tech fotkach je napsany.. takze ti je nesijou oni-ale cinan, jen to mas prez ne a ty 2tácky zaplatis za sprostredkovaní ;-) :-D
Odpovědět
alkapinka - milote má normálně šaty šité v salónu ne přes číňany ;-) martja - k dotazu ohledně povedených x nepovedených šatů..no je to o náročnosti a vkusu každé holčiny..byla tu doba kdy se šaty opravdu dost nevedly (je to možná rok zpátky) ale taky dost šatů bylo opravdu pěkných.ono záleží jak je holka náročná a tak..např.mě se u některých šaty nelíbily protože dle mého třeba neseděli apod. ale holky tady z nich hýkaly nadšením :-N takže asi tak...já bych to šití viděla tak 50:50
Odpovědět
Profilova fotka
Alkap: Tak to je dlouho :-N .Ale pokud je mas trochu narocnejsi tak potrebujou cas, zachvilku se dockas :-) .Ja porad cekam na odepsani a asi kolem kvetna nbo cervna bych si je chtela objednat.A barvu mas bilou nebo sampan?
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse jj je to dlouho, taky ja jsem vyjimka ze? holky to tu dostavaly od 30ti dnů do 8týdnů max... myslim ze me to zdrzela hlavne ta látka... no prave ze chci specialni barvu je to tzv teplá šampan :-) je taková žlutá- o dost zlutejsi nez klasicka sampan ale neni to klasicka zlutá..nevim jak bych ti to popsala:-) je to taková máslová barva:-)
Odpovědět
ahojky holky prosim nema nekdo od asap uz poslany vzornik krajek.....nemohli by jste mi ho poslat na email dekuji ....johankakoz@seznam.cz
Odpovědět
ahojky....usil vam nekdy asap neco z sifonu?? Porad me nuti organzu...ktera na moje saty nebude to prave orechove. Tak nevim proč...jestli k vuli ceně... :-|
Odpovědět
alkapinka: ja je mam usity od pani ze salonu, zadne dle asapa nic takoveho, pekne se tam chodilo, zkouselo, vybirala latka..pochybuju ze by si asap a salon kazdy tyden posilal saty tam a zpet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:-) proto jsem tam nechala tech 10% -znam tak 2salony(teda z webu) zbytek jsem narazila práve na takovou praxi..:-)
Odpovědět
alkapinka: kdyz obejdes normalni salony co pujcuji saty a zeptas se jeslti ti je dle fotky usiji tak ti je vsechny usiji bez Cinanku...ja to mam site v normalnim salone kde se saty pujcuji
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-tak to urco ne:-) tady ti nesiji a kdyz ti nechaj usit tak jen jejich vlastni za teeezky penize)jedna se o originaly)
Odpovědět
Článek se načítá
alkapinka: a odkud jsi? v Brne s tim teda neni problem...kamoska si nechala sit saty a vysli na osmicku, jinak vsude rikaji odhady kolem 10
Odpovědět
Profilova fotka
jižni čechy:-) fakt? tak to je neco..tak tady jsou celý nejak mimo 8-(
Odpovědět
alkapinka: kamoska prave obesla asi deset salonu kvuli kalkulacim a pak si vybrala ale nebyl s tim absolutne zadny problem
Odpovědět
Profilova fotka
tady ti zadny neusijou-jen ti nechaj dovest original za sileny penize, tady se nesmi ani fotit, a maj to tak vsechny salony, tka si prave rikam ze az mi dojdou ty moje a nebudou mi sedet kdo mije poopravi...:-((
Odpovědět
alkapinka: a nemas pobliz nejake vetsi mesto? Budejovice treba? tady se krom asi dvou salonu (je jich tu tak dvacet) muze fotit vsude dle libosti, jeste te k tomu nekde i sami vybidnou
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem z budejovic:-D to se tykalo budejovic práve:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinka: Tak to jo,ale to muze byt hezka barva :-) .Me uz se arti ozvala tak se do nich taky pustime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikuse jj dneska je na mailu:) tak to drzim palecky:) me "maji" prijit tak do 3týdnů:-) tka uz se teeesim
Odpovědět
Profilova fotka
tak to drzim palecky aby dorazily v cas ;-) .ja uz poslala fotky co bych chtela tak uvidim, ale nastesti ja mam jeste casu dost takze kdyby se mi stalo neco podobneho jako tobe, tak bych mohla byt v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mas tedy hodne casu :-):-) a jaky si chces nechat sit?:-)
Odpovědět
Ahojte babenky, dala som si sit saty u Asapbaya a dnes ma prekvapil otazkou, ze som sa asi zle zmerala, ze mu to nejako nesedi :-( Zevraj dlzka od ramena cez prsia po pas 54 cm + dlzka od pasu po zem v podpatkoch 112cm(z toho 7cm opatky) sa rovna 166cm a pritom ze som vysoka 170 cm, takze ci mam hlavu a krk dlhu len 11cm :-D ako ste si vy merali tu dlzku od ramena cez bradavku po pas? alebo som to zle pochopila a nemalo sa to merat cez prsia? diiiky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ja jsem si zmezila jen obvody, na výsku jsem psala pouze jednu jedinou hodnotu a sice tu ze mam 177cm, nic víc... mozna max ze jsem dodávala hodnotu od prsu k rameni..ale to bylo vse.. uz si to nepamatuju ale na výšku jsem to neskládala ty hdonoty
Odpovědět
tak dufam, ze to nejako nedopletie a ze to bude usite tak, ako treba :-) ale komunikacia s nim je super - vyborna a rychla, ak budu take aj moje saty, tak budem nadmieru spokojna ;-) sa ich neviem dockat, uz o nich aj snivam :-) :-)
Odpovědět
mataluc: ja jsemse měřila do vrchu ramem u krku přes prso po pas, je dobrý si kolem pasu uvazat provazek chvilku v tom být aby to sedlo a pak to meřit od provazku a k provazku(ten provazek se usadi v nejužšum miste tj v pase)
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinka: Ja mam svatbu az pristi rok takze se nikym nehonim jen ty saty bych chtela mit at pak se nestresuju na posledni chvili :-) . Jsou podobne jako od jesuse peira. Korzetove s krajkovym bodyckem a klasicke bile.Kdyz tak se jukni na ty stranky a jsou to 46a47saty tak asi nejak tak by mely vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
aspon mi je muzes zkritizovat ;-) ,budu jedina rada.Taky uslysim nazor nekoho jineho :-)
Odpovědět
holky budte v klidu,ja mam svatbu 1.5. a saty jeste nemam objednane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mersi: A udes si nechavat sit nebo si je pujcis? Jetli sit tak to si davas na cas :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?